Kas ir WordPress bērna tēma? Plusi, mīnusi un citi

Liela daļa lietotāju mums jautā, kuru veidni mēs izmantojam? Mēs atsaucamies uz to, ka mēs izmantojam pielāgotu bērnu tēmu, kas veidota uz Genesis tēmas ietvaru. Papildu jautājums lielāko daļu laika ir divdaļīgs jautājums. Kas ir WordPress tēmas ietvars? Jautājuma otrā daļa ir par to, kas ir WordPress bērnu tēma? Iepriekšējā rakstā mēs jau esam paskaidrojuši, kas ir WordPress tēmas ietvars. Šajā rakstā mēs darīsim visu iespējamo, lai atbildētu uz jautājumiem, piemēram, kas ir WordPress bērnu tēma, kad jums vajadzētu izveidot bērnu tēmu, kāpēc cilvēki rada bērnu tēmas, un, visbeidzot, bērna tēmas izmantošanas priekšrocībām un trūkumiem. Mēs ceram, ka pēc šī raksta lasīšanas jums būs skaidra izpratne par to, kas ir WordPress bērnu tēma, un jūs zināt, vai jums vajadzētu lietot bērna tēmu vai nē.


WordPress bērnu motīvi

Kas ir WordPress bērna tēma

Bērnu tēma WordPress ir WordPress tēma, kas savu funkcionalitāti pārmanto no citas WordPress tēmas – vecāku motīva. Bērnu motīvi bieži tiek izmantoti, ja vēlaties pielāgot vai pielāgot esošo WordPress motīvu, nezaudējot iespēju šo motīvu jaunināt. Agrāk nebija viegli atjaunināt WordPress motīvus, nezaudējot visu pielāgoto stilu un veiktās izmaiņas. Tas kļūst par haosu, ja pēkšņi uzzinājāt plaši izmantotu skriptu populāros motīvos, un tas ir ļoti svarīgi, un jums ir jāatjaunina motīvi ASAP. Tā kļūst par grūtu izvēli, jo, no vienas puses, atjauninot, jūs zaudētu visus pielāgotos stilus. No otras puses, jūs riskējat, ka jūsu vietne tiek uzlauzta, ja neatjaunināt pietiekami ātri.

Galvenā komanda un kopiena nolēma šo problēmu atrisināt, ieviešot vecāku tēmas un bērna tēmas jēdzienu. Bērnu tēma WordPress mantos visas vecāku motīva funkcijas, funkcijas un kodu, neveicot nekādas izmaiņas pašā vecāku motīvā. Tas ļāva lietotājiem mainīt vecāku motīvu stilu un pievienot / modificēt funkcijas, nezaudējot iespēju atjaunināt vecāku motīvu.

Teorētiski jebkurai WordPress tēmai var būt bērnu tēmas, tomēr ne visas WordPress tēmas ir labas vecāku tēmas. Vecāka tēma ar ierobežotu funkcionalitāti un iespējām vairumā gadījumu nav tieši ideāls vecāku motīvs. Par izņēmumiem mēs runāsim vēlāk rakstā.

Laba vecāku tēma, kas pazīstama arī kā motīvu ietvars, parasti satur savus darbības āķus un filtrus. Tas ļauj dizaineriem un izstrādātājiem izveidot robustu pielāgotu WordPress vietni, izmantojot bērna motīvus īsā laika posmā.

Kāpēc cilvēki izmanto WordPress bērnu motīvus?

Dizaineri un izstrādātāji izmanto bērnu tēmas, lai paātrinātu to attīstību. Izmantojot labu vecāku motīvu, jūs varat krasi samazināt laiku, kas nepieciešams WordPress vietnes izveidošanai. Visas labās vecāku tēmas, tāpat kā motīvu ietvari, piedāvā ļoti daudzas funkcijas un pielāgošanas iespējas, tāpēc jums viss nav jākodē. DIY lietotāji bieži izveido bērnu motīvus, lai koriģētu esošo motīvu, nezaudējot iespēju vajadzības gadījumā atjaunināt vecāku motīvu.

WordPress bērnu motīva izveidošana var būt tikpat vienkārša kā jauna faila style.css izveidošana jaunā mapē. Viss, kas jums patiešām nepieciešams, ir viena jaunā rindiņa mapē style.css, kas definē veidni (atsauci skatiet kodeksā). Izturīgajā bērna tēmā var būt tikpat daudz veidņu failu kā vecāka tēmā, ja ne vairāk. Bērnu motīvam var būt veidņu faili, kas pat vecāku motīvā nav pieejami.

Kad vajadzētu izmantot bērnu tēmu?

Lēmumi

Lēmums izmantot bērnu tēmu bieži ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Lielākā daļa vietņu, kuras mēs veidojam sev un saviem klientiem, ir Genesis tēmu ietvara bērnu tēmas. Retos gadījumos, kad projekts ir pārāk sarežģīts vai pārāk vienkāršs, mēs to veidojam kā atsevišķu pielāgotu WordPress motīvu. Kā WordPress izstrādātājiem mums ir jāracionalizē mūsu darbplūsma, vienlaikus izveidojot kvalitatīvas tēmas. Bērna tēmas izveidošana Genesis ietvarā palīdz mums to paveikt.

Lietotājiem mēs iesakām bērnu motīvus tikai tad, ja jūs pastāvīgi pievienojat jaunas funkcijas savam motīva function.php failam un / vai pastāvīgi pievienojat / pārveidojat sava motīva failu style.css. Šajos gadījumos mēs ļoti iesakām izmantot bērnu tēmu. Pirms neilga laika mūsu WordPress tikšanās laikā viens no dalībniekiem mums jautāja, kas notiks, ja pievienosit tikai pielāgotus stilus? Vai labāk ir izmantot bērna motīvu vai pielāgotu CSS spraudni?

Atbilde uz to ir atkarīga no tā, cik gudrs un ērts esat ar tehnoloģijām. Ja modificējat tikai dažu elementu stilus, pielāgota CSS spraudņa izmantošana darbojas vienkārši lieliski. Tomēr, ja jūs redzat, ka maināt visu krāsu shēmu, pārvietojaties lietas CSS utt., Tad noteikti jāapsver bērna tēmas izmantošana..

Labas vecāku tēmas atlasīšana ir SVARĪGA

Visas WordPress ietvari ir vecāku motīvi, bet ne visi vecāku motīvi ir ietvari. Mēs to nevaram pietiekami uzsvērt. Lai gan jebkurai WordPress tēmai var būt bērnu tēmas, ne visas no tām ir paredzētas izmantošanai kā motīvu ietvari. Mēs esam redzējuši daudzus iesācējus, kuri pieļauj kļūdas, veidojot vecāku tēmas bērnu motīvu, kas nepiedāvā daudz funkciju.

Ja jūs veidojat bērnu motīvu, kurā jūs aizvietojat daudz vecāku motīvu failus, tad jums ir jāpārdomā savs process. Piemēram, jums ļoti patīk tēma Divdesmit vienpadsmit, un jūs nolēmāt izveidot bērnu tēmu. Bērnu tēmā jums bija fails style.css un funkcijos.php. Turklāt jūs nolēmāt, ka jums nepatīk kājenes izskats, tāpēc pievienojāt footer.php. Tas pats attiecas uz galveni utt. Ja tas tā ir, tad nevajadzētu izmantot Twenty Eleven kā vecāku motīvu. Drīzāk jums to vajadzētu izmantot kā sākuma motīvu, kuru pārvēršat par savu pielāgoto motīvu.

Mums ir bijuši vairāki lietotāji, kuri ir izveidojuši pielāgotas bērnu tēmas, kurām patiešām vajadzētu būt pilnīgi neatkarīgām pielāgotajām tēmām, jo ​​viņi bija pārsnieguši gandrīz visus vecāku motīvu failus.

Īsāk sakot, jums vajadzētu izmantot bērnu motīvu, kad jums nepieciešama jaudīgas vecāku tēmas funkcionalitāte, funkcijas un lieliskums, pašam nerakstot daudz koda.

WordPress bērna tēmas izmantošanas priekšrocības

Tāpat kā lielākajai daļai lietu, WordPress Child tēmas izmantošanai ir priekšrocības un trūkumi. Vispirms apskatīsim priekšrocības.

1. Droši atjauninājumi
Bērnu tēma automātiski manto vecāku motīva funkcijas, stilus un veidnes. Tas ļauj veikt izmaiņas savā vietnē, izmantojot bērnu motīvus, nekad nemainot vecāku motīvu. Kad tiek iegūta jauna vecāku motīva versija, varat to droši atjaunināt, jo visas modifikācijas tiek saglabātas bērna motīvā.

2. Viegli pagarināt

Bērnu tēma, kas balstīta uz jaudīgu tēmas ietvaru, ļauj daudz elastīgi, nerakstot daudz koda. Varat selektīvi modificēt tikai nepieciešamos veidņu failus un funkcijas, neapmeklējot citus veidņu failus. Varat pievienot jaunu funkcionalitāti un daudz ko citu.

3. Droša atkāpšanās

Kad veidojat pilnu tēmu, jums jāpārdomā visi iespējamie scenāriji un to kods. Tomēr, strādājot pie bērna tēmas un aizmirstot kaut ko kodēt, vienmēr kā motivācijas opcija ir pieejama vecāka motīva funkcionalitāte..

Bērna tēmas izmantošanas trūkumi

Viens no lielākajiem bērnu tēmu izmantošanas trūkumiem ir laiks, kas jāiegulda, lai uzzinātu par vecāku tēmu. Īpaši ir mācīšanās līkne, kad strādājat ar stabilām ietvariem, jo ​​katram no tiem ir savi āķi un filtri. Jums tie tiešām jāzina, lai maksimāli izmantotu potenciālu. Mūsuprāt, šī mācīšanās līkne ir vienreizēja lieta. Piemēram, dažu pirmo izveidoto bērnu motīvu darbība var aizņemt ilgāku laiku, bet pēc tam īsā laika posmā izveidosit pielāgotas vietnes. Jūsu kopējais sniegums uzlabosies.

Vēl viens trūkums, kas bieži tiek norādīts, ir tāds, ka vecāku motīvu izstrādātāji var zaudēt interesi un atteikties no tā, pamest funkciju, kuru izmantojāt sava bērna tēmā, vai ieviest izmaiņas, kas pilnībā iznīcina bērna tēmu. Tas nav tik slikti, kā izklausās. Galvenokārt tāpēc, ka visas labās WordPress tēmas ir atvērtā pirmkoda un GPL. Ja vecāku motīvu izstrādātājs pamet projektu, tad nekas nesaka, ka jums jāpārtrauc tā izmantošana. Bieži vien projektu pārņem citi sabiedrības locekļi. Ja sākotnējie motīvu izstrādātāji noņem noteiktu funkciju, varat to vienkārši pievienot bērna motīvam. Jums ir tā kods. Visbeidzot, ja viņi veic radikālas izmaiņas, kas jums nepatīk, jūs vienmēr varat izvairīties no atjaunināšanas. Motīvu atjauninājumi ir izšķiroši svarīgi, ja tiek izmantota drošība. Mēs vienmēr iesakām lietotājiem atjaunināt motīvus, jo tas palīdz nodrošināt savietojamību ar citiem skriptiem un spraudņiem nākotnē.

Ja jūs izmantojat komerciālu tēmu ietvaru, piemēram, Genesis, jums ir pieejama atbalsta opcija, kas palīdzēs uzlabot motīvu vai novērst problēmas. Arī tāda platforma kā Genesis nepazudīs, jo aiz tās ir stabila biznesa organizācija ar tūkstošiem klientu visā pasaulē. Piemēram, viņi noņēma noteiktus iebūvētos logrīkus, bet viņi tos padarīja publiski pieejamus kā spraudņus tiem, kuri to joprojām vēlējās izmantot.

Secinājums

Ir svarīgi zināt, ka, lai arī jūs vienmēr varat izveidot jebkuras WordPress tēmas bērnu tēmu, dažreiz jums, iespējams, nav nepieciešama bērna tēma. Padomājiet par izmaiņām, ko esat ieplānojis bērna tēmai. Ja plānotās izmaiņas ir nebūtiskas, savā motīvā vienmēr varat izveidot failu custom-style.css vai izmantot pielāgotu CSS spraudni. Ja izmaiņas ir pārāk ekstrēmas, ja atrodaties par galveno vecāku motīvu failu svarīgumu, iespējams, jums vajadzētu izveidot pielāgotu motīvu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums saprast, kas ir WordPress bērna tēma un vai tas jums ir piemērots. Ja domājat, ka mēs kaut ko nokavējām, lūdzu, paziņojiet mums komentāros zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map