Kādas, kāpēc un kā ir atrodamas programmas WordPress dziesmu atgūšanas un atkārtotās lejupielādes

Nesen kāds lietotājs mums jautāja par atgriezenisko saiti un atgriezenisko saiti WordPress. Viņi arī vēlējās uzzināt, kā šīs divas funkcijas var izmantot efektīvāk.


Trackback un pingback ir saziņas veidi starp WordPress emuāriem. Tie ir bijuši jau kopš emuāru veidošanas sākuma, taču tikai nedaudzi lietotāji zina par šīm funkcijām.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim WordPress izsekojamības un labojumus. Mēs runāsim par viņu atšķirībām, kā viņi darbojas un kā tos izmantot.

Kas, kāpēc un kā ir WordPress Pingbacks un Trackbacks?

Kas ir Trackback?

Trackback nodrošina emuāru autoriem iespēju sazināties starp vietnēm. Tas ir gandrīz kā viens cilvēks, sakot otram “Tas ir kaut kas, kas jūs varētu interesēt”.

Lūk, kā atgriezeniskās saites darbojas programmā WordPress:

 • Mēs rakstām ierakstu savā emuārā.
 • Jūs vēlaties komentēt mūsu ziņu, bet vēlaties, lai jūsu lasītāji redzētu, kas jums jāsaka, un spētu to komentēt.
 • Pēc tam jūs uzrakstīsit ziņu savā emuārā un nosūtīsit izsekošanas ziņojumu mūsu emuāra ziņai. (Pēc noklusējuma WordPress neļauj nosūtīt manuālus izsekošanas ierakstus, rakstot emuāra ziņu).
 • Mēs saņemsim jūsu atgriezenisko saiti un izvēlēsimies to parādīt kā komentāru vai nē. Komentāru displejā būs nosaukums, fragments un saite uz jūsu emuāra ziņu.

Kas ir Pingback?

Pingbacks dod iespēju emuāriem sazināties, izmantojot automatizētu sistēmu. Tas ir gandrīz kā attālināti komentāri.

Lūk, kā pingbacks darbojas WordPress:

 • Mēs rakstām ierakstu savā emuārā.
 • Pēc tam jūs savā emuārā rakstāt ziņu, kurā minēts / saite uz mūsu rakstu.
 • Jūsu blogošanas programmatūra mūsu emuāru platformai automātiski nosūtīs atpakaļrakstu.
 • Mūsu blogošanas programmatūra saņems atpakaļrakstu. Pēc tam tas automātiski nokļūs jūsu emuārā, lai apstiprinātu, ka pingback ir izveidots tur un vai ir saite.
 • Pēc tam mums būs iespēja parādīt jūsu pingback kā komentāru. Šī būs tikai saite uz jūsu vietni.

Pingbacks darbojas arī jūsu vietnē. Tas nozīmē, ka, ja jūs izveidojat saiti uz vienu no saviem rakstiem tajā pašā vietnē, WordPress automātiski nosūta sev atpakaļejošu datumu.

To sauc par paš ping-ping, un, tiklīdz sākat regulāri blogošanu, jūs varat viņus kaitināt. Neuztraucieties, tos var viegli izslēgt, kā mēs jums parādīsim šajā rakstā vēlāk.

Kāda ir atšķirība starp Trackbacks un Pingbacks?

Nav daudz īsti. Viņi abi dara to pašu, bet izmanto nedaudz atšķirīgu pieeju.

Pirmā atšķirība ir tā, ka atgriezeniskā saite ir manuāla, turpretī atgriezeniskā saite ir automātiska (atšķirīga saziņas tehnoloģija).

Otrkārt, atgriezeniskās saites nesūta nekādu saturu, savukārt atzveltnēm ir pievienots satura fragments.

Kā nosūtīt ierakstus un atgriezeniskās saites programmā WordPress

Kopš WordPress 5.0 no ziņu rediģēšanas ekrāna ir noņemta iespēja manuāli nosūtīt izsekošanu citiem emuāriem.

Funkcija netika izmantota tik daudz, un WordPress jau pēc noklusējuma ir iespējota automātiska pingbacks.

Tomēr funkcionalitāte joprojām pastāv un ir pieejama kopā ar veco klasisko redaktoru. Vienkārši rediģējiet ziņu klasiskajā redaktorā, un zem rediģēšanas apgabala atradīsit iespēju sūtīt ierakstus.

Nosūtiet ierakstus klasiskajā redaktorā

Ja klasiskajā redaktorā nevarat atrast dziesmu atgriezeniskās saites, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ekrāna opcijas ekrāna augšējā labajā stūrī. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai “Sūtīt ierakstus”, un zem rediģēšanas apgabala WordPress sāks parādīt lodziņu sūtīt sūtījumus.

Rādīt lodziņu sūtīt atskaites

Kā regulēt Pingbacks un Trackbacks programmā WordPress?

Mērenība ir diezgan vienkārša. Komentāru regulēšanas apgabalā tiek parādīti gan dziesmas, gan atgriezeniskās saites. Šeit jūs varat tos apstiprināt, izdzēst vai atzīmēt kā mēstules.

Mēreni atgriezeniski atskaņojumi

Pēc mūsu pieredzes 99% no visiem atgriezeniskajiem saitēm un atgriezeniskajām saitēm ir surogātpasts. Tas ir vienkāršākais surogātpasta izplatītāju veids, kā iegūt atpakaļsaišu no jūsu vietnes.

Mūsu gadījumā mēs bieži redzam atgriezenisko saiti no satura iznīcinātājiem (satura zagļiem), kuri vārdu pa vārdam kopē visus mūsu rakstus, ieskaitot visas saites.

Sakarā ar šīm saitēm viņu emuāru veidošanas programmatūra automātiski nosūta atpakaļ rakstus mūsu rakstiem.

Dažas reizes, kad mēs atradām atgriezeniskās saites / atgriezeniskās saites, kas bija noderīgas, kad legit emuāru autori bija saistīti ar mums, viņi faktiski palīdzēja mums atrast, ka mēs esam redzami Mashable un NYTimes.

Īsāk sakot, mēs esam atraduši, ka 99% no visiem trackbacks / pingbacks ir surogātpasts. Tas ir iemesls, kāpēc mēs viņus esam pilnībā atspējojuši. Nav vērts laiku, lai mēreni tonnu surogātpastu.

Ir arī citi veidi, kā uzzināt, kas piesaistīja jūsu rakstus. Visvienkāršākais ir izmantot Google Analytics, lai atrastu, kam ir saites uz jūsu vietni.

Kā atspējot ierakstus Trackback, Pingbacks un Self Pings

Ja jums ir apnicis saņemt surogātpastu izsekošanas un atkārtotus atgriezeniskos failus, varat tos pilnībā atspējot.

Vienkārši dodieties uz Iestatījumi »Diskusija lapu un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Atļaut saišu paziņojumus no citiem emuāriem (atgriezeniskās saites un izsekošanas bloki).

Programmā WordPress atspējojiet ienākošos izsekošanas un atgriešanas failus

Noņemot atzīmi no šī izvēles rūtiņas, tiks atspējoti tikai nākamo ziņu (nevis esošo ziņu) izsekošanas un atgriešanas bloki..

Lai atspējotu esošo ziņu atkopšanu, jums jāievēro mūsu apmācība par to, kā atspējot esošo WordPress ziņu atkopšanas un atkārtotās lejupielādes.

Ja esat noguris no sava emuāra pats piespraušanas, varat vienkārši instalēt un aktivizēt spraudni No Self Pings. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas spraudnis jūsu WordPress vietnē atspējo sevis pingus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt par WordPress atzveltnēm un labojumiem, iespējams, vēlēsities arī apskatīt mūsu sarakstu ar obligātajiem WordPress spraudņiem un labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map