Kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot jaunāko WordPress versiju

Katru reizi, kad tiek parādīts jauns WordPress atjauninājums, mēs saņemam no lietotājiem vairākus e-pasta ziņojumus, kuros tiek jautāts, vai ir droši atjaunināt viņu WordPress vietni. Vai jums rodas jautājums, vai jums vajadzētu atjaunināt WordPress uz jaunāko versiju? Vai vēlaties uzzināt WordPress atjaunināšanas plusus un mīnusus? Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kāpēc ir svarīgi vienmēr izmantot WordPress jaunāko versiju, kā arī parādīsim, kā pareizi atjaunināt WordPress.


Atjauniniet WordPress

WordPress ir bezmaksas, un to izstrādā izstrādātāju kopiena. Ar katru jaunu laidienu viņi novērš kļūdas, pievieno jaunas funkcijas, uzlabo veiktspēju un uzlabo esošās funkcijas, lai būtu atjaunināti ar jaunajiem nozares standartiem.

Citiem vārdiem sakot, neatjauninot savu WordPress vietni, jūs riskējat ar savas vietnes drošību un izlaižat jaunas funkcijas / uzlabojumus.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Apskatīsim WordPress atjaunināšanas plusus un mīnusus.

1. Drošība

Drošība ir neapšaubāmi vissvarīgākais iemesls, kāpēc jums vajadzētu regulāri atjaunināt savu WordPress vietni.

WordPress šobrīd pārvalda 23% no visām vietnēm pasaulē. Tā kā tai ir milzīga popularitāte, WordPress ir populārs mērķis hakeriem, ļaunprātīgu kodu izplatītājiem, datu zagļiem un vēlmei būt hakeriem..

CMS Marketshare

Tā kā WordPress ir atvērtā koda avots, ikviens var izpētīt avota kodu, lai to apgūtu un uzlabotu. Tomēr tas nozīmē arī to, ka hakeri to var arī izpētīt un atrast veidus, kā ielauzties vietnēs.

Tagad labā puse ir tā, ka ne visi hakeri ir slikti. Labu hakeru ir daudz vairāk nekā sliktu, kas nozīmē, ka drošības eksperti visā pasaulē var izpētīt kodu un pareizi ziņot par drošības kļūdām / labojumiem. Katru reizi, kad tiek ziņots par drošības ievainojamību, galvenā WordPress komanda cītīgi strādā, lai atbrīvotu atjauninājumu, kas novērš problēmu.

Tas nozīmē, ka, ja jūs neizmantojat jaunāko WordPress versiju, tad jūs izmantojat programmatūru ar zināmām drošības ievainojamībām. Hakeri var meklēt vietnes, kurās darbojas vecāka versija, un jūs varat kļūt par sarežģīta uzbrukuma upuri.

Ne tikai pašu WordPress, bet arī spraudņus var izmantot hakeri. Jums jāpārliecinās, ka visi jūsu WordPress spraudņi, motīvi un pats kodols vienmēr ir atjaunināti.

2. Jaunas jaunas iespējas

Katrā lielākajā WordPress laidienā ir iekļautas jaunas funkcijas un programmatūras izmaiņas. Piemēram, WordPress 4.0 bija aprīkota ar uzlabotu spraudņu instalēšanas pieredzi, 4.1 ieviesa inline attēlu rediģēšanu un 4.2 piegādāja ātrākus spraudņu atjauninājumus.

WordPress 4.2 ieviesa ātrākus spraudņu atjauninājumus

Ja jūs izmantotu vecāku WordPress versiju, jūsu WordPress pieredze būtu daudz savādāka nekā tā, kas izmanto jaunāko versiju.

Jums būs grūti atrast WordPress palīdzību tiešsaistē, jo jūs izmantojat vecāku versiju. Lietotāji, kas darbojas WordPress atbalsta forumos, pieņems, ka jūs izmantojat jaunāko WordPress versiju.

3. Ātrums

Katra jaunā WordPress versija uzlabo veiktspēju

WordPress izstrādātāji vienmēr cenšas padarīt lietas ātrākas. Katrā jaunajā laidienā ir vairāki veiktspējas uzlabojumi, kas WordPress ļauj darboties ātrāk un efektīvāk.

Piemēram, WordPress 4.2 uzlaboja JS veiktspēju navigācijas izvēlnēs, un WordPress 4.1 uzlaboja sarežģītus vaicājumus, kas palīdzēja vietņu veiktspējai, izmantojot šos vaicājumus..

Tā kā ātrums ir milzīgs SEO faktors, jums noteikti vajadzētu regulāri atjaunināt savu WordPress, lai nodrošinātu maksimālu labumu no veiktspējas.

4. Kļūdu labojumi

Vecākajās WordPress versijās var būt kļūdas

Neskatoties uz galveno WordPress laidienu stingru pārbaudi, dažreiz kļūdas var izslīdēt pa plaisām. Tieši tāpēc ir savlaicīgi nelieli WordPress laidieni (tie, kuriem ir X.X.X), lai par to ziņotu. Piemēram, jaunākais WordPress 4.2.3 atjauninājums laboja 20 kļūdas no 4.2 izlaišanas.

Ja apmeklējat WordPress atbalsta forumus, kuros tiek lūgta palīdzība, pirmais padoms, ko saņemsit, ir atjaunināt WordPress, jo tas var novērst problēmu. Ja jūs uzstāt uz WordPress neatjaunināšanu, tad jūs nevarēsit saņemt palīdzību.

5. Saderība (vai NAV)

Bieži vien spraudņu un motīvu izstrādātāji saskaņo savus atjauninājumus ar galvenajiem WordPress laidieniem, lai pārliecinātos, ka viņi izmanto nesen pieejamo funkciju un uzlabojumu priekšrocības.

Tomēr dažos gadījumos atjauninājums var sabojāt jūsu esošos WordPress spraudņus, ja tie neievēroja labāko praksi un kodēšanas standartus.

Tāpēc ir svarīgi regulāri uzturēt WordPress dublējumus.

Apkopojot to, vienīgais negatīvais ir tas, ka dažos retos gadījumos jūsu vietne sabojāsies. Tomēr negatīvie ir tas, ka jums ir:

 • Uzlabota WordPress drošība
 • Jaunās WordPress funkcijas
 • Ātrāka WordPress pieredze
 • WordPress vietne bez kļūdām
 • Labāka savietojamība

Tagad, kad jūs zināt, kāpēc ir svarīgi atjaunināt savu WordPress vietni, apskatīsim, kā atjaunināt WordPress.

Kā atjaunināt savu WordPress vietni

Diezgan viegli atjaunināt WordPress kodolu, spraudņus un motīvus vienmēr, kad tiem ir jauns atjauninājums. WordPress komplektācijā ir iebūvēta atjauninājumu paziņošanas sistēma. Tas izceļ pieejamo atjauninājumu skaitu, kad piesakāties savā WordPress informācijas panelī.

WordPress atjauninājumu ekrāns

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt Informācijas panelis »Atjauninājumi lapu un instalējiet šos atjauninājumus. Tas ir viena klikšķa process.

Tomēr, tā kā daudzi vietņu īpašnieki katru dienu neielogojas savā WordPress informācijas panelī, viņi, iespējams, pat nezina, ka dienām ir pieejams atjauninājums. Par laimi, jums ir dažas iespējas.

Ja izmantojat WordPress 3.7 vai jaunāku versiju, nelieliem laidieniem (kas ir rezervēti drošībai un kļūdu labojumiem) tiek ieslēgti automātiskie atjauninājumi. Varat ieslēgt galveno laidienu, spraudņu, kā arī motīvu automātiskos atjauninājumus.

Alternatīvi, jūs varat saņemt paziņojumus pa e-pastu, kad jūsu WordPress vietnei ir jauns atjauninājums.

Saņemiet e-pasta paziņojumus par atjauninājumiem pakalpojumā WordPress

Kad esat aizņemts ar savu biznesu, ieeja savā vietnē, lai pārbaudītu atjauninājumus, parasti ir pēdējā lieta. Vai nebūtu vieglāk, ja jūs varētu saņemt e-pasta paziņojumu, kad vien jūsu WordPress vietnēs tiek veikts jauninājums?

Tas ir iespējams.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni WP Updates Notifier. Pēc aktivizēšanas apmeklējiet Iestatījumi »Updates Notifier lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

WordPress atjaunināšanas paziņojumu spraudņa iestatījumi

Šis spraudnis izmanto WordPress cron, lai katru stundu pārbaudītu jūsu vietnes atjauninājumus. Jūs to varat mainīt uz vienu vai divas reizes dienā. Kad būs pieejams jauns atjauninājums, šis spraudnis jums nosūtīs paziņojumu pa e-pastu.

Pēc noklusējuma tas pārbauda WordPress galvenā atjauninājuma, spraudņu atjauninājumus un motīvu atjauninājumus. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz saglabāt iestatījumus ar testa e-pasta pogu.

Ja no spraudņa nesaņemat testa e-pastu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā novērst WordPress nesūtīšanas problēmu.

Automātiski instalējiet WordPress atjauninājumus

Jūs varat vēl vairāk automatizēt procesu. WordPress ļauj iespējot galveno izlaidumu, spraudņu un motīvu automātiskos atjauninājumus.

Šī opcija ir riskanta, ja neizmantojat pārvaldītu WordPress mitināšanu. Pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi automātiski atjaunina jūsu vietni uz lielākajām WordPress versijām un seko līdzi, ja kaut kas sabojājas.

Ja ieslēdzat automātiskos atjauninājumus, pastāv neliels risks, ka jūsu vietne var sabojāties, un jūs uzreiz nebūsit tiešsaistē, lai to labotu. Tomēr, ja vēlaties iespējot automātiskos atjauninājumus, to var izdarīt divos veidos (spraudņa metode un koda metode).

Vispirms apskatīsim spraudņa metodi.

Vispirms jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Easy Updates Manager. Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Informācijas panelis »Atjaunināšanas opcijas lapa, lai konfigurētu spraudni.

WordPress automātisko atjauninājumu iestatīšana

Tagad jums ritiniet uz leju līdz sadaļai Automātiski atjauninājumi, kur varat iespējot pamata, spraudņu, motīvu un tulkošanas failu automātiskos atjauninājumus. Kad esat pabeidzis, vienkārši saglabājiet iestatījumus.

Iespējot automātisko atjaunināšanu, izmantojot wp-config failu

Varat iespējot automātiskus WordPress kodola atjauninājumus, vienkārši pievienojot šo rindu savam wp-config.php failam.

definēt (‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, taisnība);

Ja vēlaties arī automātiski atjaunināt motīvus un spraudņus, jums tas būs jāpievieno sava motīva function.php failam vai vietnei raksturīgam spraudnim.

add_filter (‘auto_update_plugin’, ‘__return_true’);
add_filter (‘auto_update_theme’, ‘__return_true’);

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot jaunāko WordPress versiju. Iespējams, vēlēsities arī izpētīt mūsu ekspertu izvēli no 20, kuriem 2015. gadā ir jābūt WordPress spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map