Logrīku pievienošana un izmantošana programmā WordPress

Iesācēji lietotāji mums bieži jautā, kas ir logrīki un kā lietot logrīkus WordPress. Logrīki ļauj WordPress sānjoslām pievienot dažādas funkcijas un funkcijas, nerakstot nevienu kodu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress pievienot un lietot logrīkus, kā arī koplietot logrīku piemērus.


Logrīku pievienošana un izmantošana programmā WordPress

Kas ir preces? Kāpēc WordPress ir jāizmanto logrīki?

Logrīki ir niecīgi specifiskas funkcionalitātes bloki, kurus varat ievietot WordPress sānjoslās (pazīstamas arī kā logrīkiem gatavas zonas). Iesācējiem tas ir vienkāršs veids, kā savā WordPress vietnē pievienot tādas lietas kā galerijas, citātus, populāras ziņas, facebook, piemēram, lodziņus un citus dinamiskus vienumus..

Logrīkus var atrast vietnē Izskats »Logrīki lapa jūsu WordPress administratora apgabalā.

Logrīku ekrāns WordPress vietnē

Logrīkus, kurus varat pievienot, redzēsit pieejamo logrīku sarakstā.

Labajā pusē jūsu WordPress vietnē atradīsit noteiktās vietas, kurās varat ievietot šos logrīkus. Šīs noteiktās vietas nosaka jūsu WordPress tēma. Tos sauc par sānjoslām vai logrīkiem gataviem apgabaliem.

Ja neredzat konkrētu meklēto logrīku, to, iespējams, var pievienot ar spraudni (vairāk par to vēlāk).

Logrīka pievienošana sānjoslai programmā WordPress

Ir vairāki veidi, kā logrīkus pievienot sānjoslām, kas pieejamas jūsu WordPress motīvā. Vienkāršākais ir tos vienkārši velciet un nometiet sānjoslā.

Animācija, kurā parādīts, kā logrīku vilkt un nomest WordPress sānjoslā

Pieejamo logrīku sarakstā varat arī noklikšķināt uz logrīka nosaukuma. WordPress parādīs sānjoslu sarakstu, kurās varat pievienot šo logrīku.

Vienkārši atlasiet sānjoslu, kurai vēlaties pievienot logrīku, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot logrīku, lai to pievienotu.

Pievienot logrīka pogu

Ir arī piekļuves režīms lietotājiem, kuriem tas ir nepieciešams. Lai iespējotu piekļuves režīmu, jums jānoklikšķina uz pogas Ekrāna opcijas ekrāna augšējā labajā stūrī.

Ieslēdziet piekļuves režīmu logrīkiem pakalpojumā WordPress

Tajā tiks parādīta nolaižamā izvēlne ar saiti, lai iespējotu piekļuves režīmu logrīku ekrānam. Noklikšķinot uz tā, tiks mainīts logrīku ekrāna lietotāja interfeiss.

Katrā pieejamajā logrīkā tagad būs vienkārša poga Pievienot. noklikšķinot uz pogas, jūs nonāksit pieejamā ekrānā, kur varēsit viegli atlasīt sānjoslu.

Pieejamie logrīki pakalpojumā WordPress

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā piekļuves režīmā pievienot WordPress logrīkus.

Logrīku lapa nav vienīgais veids, kā logrīkus pievienot savai WordPress vietnei. Logrīkus var pievienot arī, izmantojot tiešo priekšskatījumu, apmeklējot Izskats »Pielāgot.

Animācija, pievienojot logrīku ar pielāgošanas programmu WordPress

Ir svarīgi ņemt vērā, ka ne visi logrīkiem gatavi apgabali un sānjoslas parādīsies pielāgošanas rīkā. Tāpēc mēs iesakām izmantot Izskats »Logrīki ekrāns, lai WordPress pievienotu logrīkus.

Kā noņemt logrīku WordPress?

Logrīka noņemšana WordPress ir tikpat vienkārša kā to pievienošana. Apmeklējiet vietni Izskats »Logrīki lappuse.

Sānjoslās atrodiet logrīku, kuru vēlaties noņemt, un noklikšķiniet uz logrīka nosaukuma, lai to izvērstu.

Logrīka noņemšana, izdzēšot to no WordPress sānjoslas

Zem logrīka iestatījumiem atradīsit saiti logrīka dzēšanai. Dzēšot logrīku, tas tiks noņemts no sānjoslas, kā arī tiks izdzēsti logrīka iestatījumi, piemēram, nosaukums vai citas jūsu atlasītās opcijas..

Daži logrīki ir pārāk vienkārši, un to iestatījumos nav daudz iespēju, savukārt citiem – daudz iespēju un iestatījumu. Ja vēlaties noņemt logrīku, nezaudējot iestatījumus, jums tas jāvelk un nometiet uz neaktīvo logrīku sadaļu.

Logrīka noņemšana, neizdzēšot tā iestatījumus

Dzēšot vai nosūtot logrīku uz neaktīviem logrīkiem, tas netiek noņemts no pieejamo logrīku saraksta. Jūs vienmēr varat atkal pievienot logrīku no pieejamo logrīku vai neaktīvo logrīku saraksta.

Kāda veida logrīki ir pieejami WordPress?

Noklusējuma WordPress instalācija tiek piegādāta kopā ar dažiem iebūvētiem logrīkiem, piemēram, nesenām ziņām, neseniem komentāriem, arhīviem, meklēšanai utt.

Daudzām WordPress tēmām un spraudņiem ir savi spraudņi.

Piemēram, Envira galerijas spraudnis ļauj WordPress ziņās un lapās izveidot skaistas attēlu galerijas. Bet tas nāk arī ar Envira galerijas logrīku, kuru varat pievienot sānjoslai, lai WordPress rādītu attēlu galerijas.

Envira galerijas logrīks

Tāpat neskaitāmas citas tēmas un spraudņi pievieno logrīkus, tāpēc to lietotāji var pievienot lietas savām WordPress sānjoslām, nerakstot nevienu kodu vai HTML.

Ir simtiem WordPress spraudņu, kas tikai pievieno logrīkus, kurus varat izmantot sānjoslā. Skatiet mūsu vietnes 25 visnoderīgāko WordPress logrīku sarakstu.

Ko vēl jūs varat darīt ar WordPress logrīkiem?

Logrīki ir neticami spēcīgs un elastīgs rīks WordPress. WordPress izstrādātāji tos ir izmantojuši daudzos novatoriskos veidos.

Kā WordPress vietnes īpašnieks jūs varat izmantot šo iespēju, lai savai WordPress vietnei pievienotu gandrīz jebko iedomājamu. Sāciet ar mūsu 12 WordPress sānjoslas trikiem, lai iegūtu maksimālu rezultātu.

Ja jums patīk kods, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā izveidot savu pielāgotu WordPress logrīku.

Tas ir viss, mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pievienot un lietot logrīkus pakalpojumā WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress katrai ziņai un lapai parādīt atšķirīgu sānjoslu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map