Salīdzināti 6 labākie WordPress vilkšanas un nomešanas veidotāji (2020. gads)

Vai meklējat vienkāršu veidu, kā izveidot un pielāgot savu WordPress vietni? Šeit noderēs WordPress lapu veidotāju spraudņu vilkšana un nomešana.

WordPress lapu veidotāji ļauj jums izveidot, rediģēt un pielāgot vietnes izkārtojumu, nerakstot nevienu kodu. Šajā rakstā mēs salīdzināsim 6 labākos WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus.

Labākie WordPress lapu veidotāji

Kāpēc WordPress izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju?

Sākot emuāru, daudziem iesācējiem ir grūti pielāgot savus WordPress lapu izkārtojumus.

Lai gan daudzām WordPress augstākās klases tēmām ir atšķirīgs lapu izkārtojums, lielāko daļu no tām ir ārkārtīgi grūti pielāgot ikvienam, kurš nezina kodu (HTML / CSS)..

Tāpēc lietotāji bieži uzdod mums šādus jautājumus: “kā mēs varam likt WordPress vilkt un nomest?” vai “vai WordPress ir viegli velkams un nometams lapu veidotājs?”

Kad mēs runājam ar cilvēkiem, kuri pārslēdzas no Weebly uz WordPress vai no Wix uz WordPress, viņu visizplatītākā atbilde ir: “Es vēlos, lai WordPress būtu vietņu veidotājs, kas velk un nomet”..

Nu, WordPress ir pieejami vairāki lieliski lapu noformēšanas spraudņi. Tie ļauj WordPress izveidot pilnīgi pielāgotus vietņu dizainus, nerakstot vienu koda rindu.

Tā kā tirgū ir tik daudz dažādu WordPress lapu veidotāju spraudņu, mēs nolēmām salīdzināt un sarindot WordPress labāko lapu veidotājus, lai jūs varētu izvēlēties savai vajadzībai piemērotāko risinājumu.

Mūsu kritēriji šo WordPress lapu veidotāju salīdzināšanai ir: lietošanas ērtums, elastība, un projektētā izeja.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress lapu veidotājus tirgū.

1. Bebru būvētājs

Beaver Builder labākais WordPress lapu veidotāja spraudnis

Beaver Builder ir izcils WordPress spraudņu lapu veidošanas spraudnis. Mūsuprāt, tas ir līdz šim labākais WordPress lapu veidotājs tirgū.

Tas ir ārkārtīgi ātrs, un tam ir iebūvēta tūre, kas palīdzēs ātri iepazīties ar to saskarni.

Beaver Builder komplektācijā ietilpst tieša vilkšanas un nomešanas saskarne. Pievienotās izmaiņas var redzēt visas izmaiņas, vienkārši velkot elementus no labās sānjoslas un nometot tos uz jūsu lapas. Jūs varat noklikšķināt uz jebkura elementa lapā, lai rediģētu tā rekvizītus.

Ir moduļi, kas ļauj pievienot gandrīz visu, ko vēlaties, ieskaitot slīdņus, karuseļus, fonus, satura blokus, pogas un citu..

Tam ir arī vairāk nekā 30 precīzi izstrādātu galveno lapu veidnes, kas padara to ļoti ērti un īpaši ātri, lai izveidotu satriecošus vietņu izkārtojumus..

Mēs uzskatām, ka Beaver Builder ir ļoti draudzīgs iesācējiem. Iepazīstieties ar mūsu apmācību par to, kā izveidot pielāgotus WordPress izkārtojumus, izmantojot Beaver Builder.

Vai domājat, vai tā ir saderīga ar jauno WordPress versiju? Jā, tā ir.

Beaver Builder ir labi atjaunināts līdz Gūtenberga projektam. Tātad, tas lieliski darbojas ar jūsu jauno Gūtenberga redaktoru.

Cenas: Sākot no 99 USD par neierobežotām vietnēm.

Mūsu klase: A+

Pārskats: Beaver Builder ir vienkāršākais lapu veidotāju variants tirgū. Tam ir jau sagatavotas veidnes, kas palīdzēs jums sākt. Iespēja pielāgot katru sīkumu padara to par ideālu risinājumu WordPress lietotājiem.

2. Divi

Divi Builder Velciet un nometiet WordPress Page Builder spraudni

Divi ir vilkšanas un nomešanas tēma un WordPress lapu veidotāja spraudnis. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tam ir vairāk nekā 20 izkārtojumi / veidnes dažāda veida vietnēm.

Tāpat kā Beaver Builder, arī Divi Builder ir vizuāls velciet un nometiet lapu veidotājs, īsts WYSIWYG redaktors (tas, ko redzat, ir tas, ko saņemat).

Jūs varat tieši noklikšķināt uz savas lapas un sākt rediģēt, izmantojot visu izmaiņu priekšskatījumu. Lai redzētu jauno dizainu, jums nav jāsaglabā un jānoklikšķina uz priekšskatījuma.

Divi komplektācijā ir 46 satura moduļi, kurus varat vilkt un nomest jebkur izkārtojumā. Jūs varat tos sakārtot 3 sekciju tipos, 20 rindu tipos un pielāgot katru elementu, izmantojot tā uzlabotos dizaina iestatījumus.

Izmantojot Divi, dažu minūšu laikā varat izveidot jebkura veida pielāgotu lapas izkārtojumu. Pēc tam varat saglabāt šos Divi izkārtojumus turpmākai izmantošanai savā vietnē. Varat arī eksportēt izkārtojumu no vienas Divi instalācijas uz citu.

Divi Builder spraudnis ir Divi tēmas pamats, taču tas labi darbojas ar jebkuru citu WordPress motīvu.

Pats labākais, ka Divi piedāvā vislabākās cenas no visām šajā gadījumā piedāvātajām iespējām. Par vienu cenu jūs iegūsit Divi motīvu, Divi lapu veidotāja spraudni un visus citus Elegant Themes produktus.

Tas nozīmē, ka varat izmantot Divi motīvu vai instalēt Divi Builder spraudni jebkurai citai tēmai.

Cenas: Sākot no 89 USD gadā (pieejams arī dzīves plāns)

Mūsu klase: A

Pārskats: Divi ir lieliska Beaver Builder alternatīva. Tam ir jaudīgs lapu veidotājs ar neierobežotām dizaina iespējām. Viņu lielais satura moduļu skaits ļauj jums izveidot burtiski jebkura veida vietnes, kuras jūs patiešām vēlaties. Viņu dzīves plāns padara to arī par vienu no labākajiem piedāvājumiem tirgū.

3. Eletors

Elementor WordPress spraudnis Drag and Drop Page Builder

Elementor ir vēl viens spēcīgs WordPress lapu veidotāja spraudnis.

Tas ir aktīvs lapu veidotāju spraudnis, kas nozīmē, ka rediģējot ar Elementor, jūs redzēsit izmaiņas tiešsaistē. Vienkārši sāciet ar sadaļu izveidi un atlasiet kolonnu skaitu katrai sadaļai.

Pēc tam logrīkus no kreisā paneļa var vilkt un nomest uz savu sadaļu. Elementor komplektācijā ietilpst tonnas preces, ieskaitot visbiežāk izmantotos vietņu elementus.

Sākot no attēlu un teksta logrīkiem līdz uzlabotajiem akordeoniem, slīdņiem, atsauksmēm, ikonām, sociālajiem saziņas līdzekļiem, cilnēm utt. Katram logrīkam ir savi iestatījumi.

Elementor ļaus arī pievienot logrīkus, kurus izveidojuši citi WordPress spraudņi.

Nevēlaties veidot pats savu izkārtojumu?

Elementor nāk ar daudzām lietošanai gatavām veidnēm, kuras varat viegli ievietot savās lapās. Jūs varat vienkārši norādīt un noklikšķināt, lai rediģētu jebkuru vienumu lapā, aizstāt saturu un tas ir paveikts.

Cenas: Sākot no 49 USD par vienas vietnes licenci.

Mūsu klase: A

Pārskats: Elementor ir populārs WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tas ir ātrs, ērts lietošanā, un tam ir daudz moduļu / veidņu, ko varat izmantot, lai izveidotu pielāgotu vietni.

4. Vizuālā komponista vietņu veidotājs

Visual Composer Website Builder spraudnis

Visual Composer Website Builder ir lietotājam draudzīgs WordPress vietnes redaktors, kas palīdz ātri izveidot pielāgotus vietnes izkārtojumus.

Tam ir vienkāršs velciet un nometiet veidotājs, ārpus satura elementiem, profesionālām veidnēm un daudzām jaudīgām iespējām vietnes izveidošanai.

Līdzīgi kā Beaver Builder un Divi, tas arī sniedz reālu frontālās rediģēšanas pieredzi vietnes veidošanā. Bet ar šo spraudni var paveikt vēl daudz vairāk. Atšķirībā no citiem spraudņiem sarakstā, Visual Composer Website Builder ļauj rediģēt logotipu, izvēlnes, galvenes, kājenes, sānjoslas utt..

Tāpēc komanda nolemj to saukt par vietņu veidotāju, nevis tikai par lapu veidotāju.

Spraudnis piedāvā jaudīgas dizaina iespējas, lai pielāgotu jebkura elementa izskatu jūsu lapā. Jums ir vienkāršas iespējas, kā pievienot stilīgu fonu, ieskaitot parallaksu, gradientu, slaidrādi, karuseli, tuvinājumu / tālināšanu, video utt. Tam ir arī elastīgas rindas un kolonnas, lai jūsu vietnē izveidotu režģa izkārtojumus..

Visual Composer darbojas labi ar visām WordPress tēmām. Tas ļauj pārslēgt motīvus, nezaudējot pielāgotos izkārtojumus, kurus izveidojāt, izmantojot Visual Composer.

Tas ietver arī atbalstu jaunajam Gūtenberga redaktoram, Google Fonts un Yoast SEO.

Visual Composer ir paredzēts profesionāļiem, un to pievērš uzmanība tādām detaļām kā, piemēram, atcerēšanās par jūsu krāsu izvēli, kas ļauj ērti izmantot to pašu krāsu paleti konsekvences nodrošināšanai visā dizainā.

Cenas: 59 USD par vienas vietnes licenci

Mūsu klase: A-

Pārskats: Visual Composer ir lielisks spraudnis iesācējiem, lai izveidotu vietni. Tas nodrošina jaudīgas tīmekļa vietņu veidošanas funkcijas vienkāršā veidā. Vietnes rediģēšana ir ļoti vienkārša, izmantojot reālo frontend vilkšanas un nomešanas redaktoru.

5. Themify Builder

Themify Page Builder spraudnis WordPress

Themify ir populārs WordPress tēmu veikals, kas piedāvā iebūvētu Themify veidotāju ar visām savām WordPress tēmām. Citām tēmām, kas nav Themify, varat iegūt spraudni Themify Page Builder.

Šis vienkāršais un ļoti intuitīvais lapu veidotājs ir aprīkots ar vairākiem lietošanai gataviem moduļiem, kurus varat pievienot savām lapām vai ziņām. Daudziem no šiem moduļiem parasti ir jāinstalē atsevišķi WordPress spraudņi.

Spraudnis ietver 40+ iepriekš izstrādātus izkārtojumus dažādām nozarēm, piemēram, sporta zālei, restorānam, portfelim, mūzikai, fotogrāfijai, kā arī tiešsaistes veikaliem.

Jūs varat importēt izkārtojumu ar vienu klikšķi, mainīt tā saturu un dažu minūšu laikā izveidot lielisku galveno lapu.

Themify Builder ļauj rediģēt savas lapas no administratora apgabala, kā arī no jūsu aktīvās vietnes. Izmantojot rediģēšanu tiešsaistē, jūs precīzi redzat, kā izmaiņas tiks parādītas vietnē.

Bez tam Themify Builder komplektā ir gatavi lietošanai izkārtojumi, kurus varat ātri lietot savā lapā.

Cenas: 39 USD par Builder Addon Bundle (pamata spraudnis ir bezmaksas)

Mūsu klase: B

Pārskats: Themify Builder ir uzticams WordPress lapu veidotāju spraudnis. Kamēr celtniekam ir daudzsološas iespējas, pastāv mācīšanās līkne, kas jaunu lietotāju var satraukt.

6. Lapas veidotājs vietnē SiteOrigin

Vietnes veidotāja spraudnis, ko izveidojis SiteOrigin

Vietne Origin’s Page Builder ar vairāk nekā vienu miljonu aktīvu instalāciju ir populāra un bezmaksas WordPress lapu veidotāja tirgū. Viens no galvenajiem popularitātes iemesliem ir cena (bez maksas). Tas ir pieejams kā pilnībā funkcionējošs bezmaksas spraudnis.

Vietņu izcelsmes lapu veidotāju ir nedaudz sarežģīti izmantot, un jaunie lietotāji bieži cīnās par to, lai ar to iepazītos. Tomēr tas mums bija jāiekļauj mūsu sarakstā, jo tas ir populārs.

Komponentiem vietnes izveides lapu veidotājs ļauj izmantot WordPress logrīkus. Tam ir vairāki atsevišķi logrīki, un jūs varat lejupielādēt un instalēt jebkuru logrīku.

Skatiet mūsu 25 visnoderīgāko WordPress logrīku sarakstu, jo tos visus varat izmantot kopā ar šo lapu veidotāju.

Tam ir arī vēstures rīks, kas ļauj pārslēgties uz priekšu un atpakaļ, lai atsauktu / pārtaisītu veiktās izmaiņas. Tas ir milzīgs laika taupītājs, un tas dod jums mieru, zinot, ka varat atgriezties un atsaukt izmaiņas.

Spraudnis SiteOrigin un visi tā logrīki ir pilnībā saderīgi ar Gūtenbergu. Ir arī jauns vietnesOrigin izkārtojuma bloks, kuru varat izmantot kā Gūtenberga bloku.

Cenas: Bezmaksas

Mūsu klase: C

Pārskats: Vietnes izcelsmes lapu veidotājs ir labs bezmaksas spraudnis ar vilkšanas un nomešanas interfeisu, lai izveidotu un pielāgotu izkārtojumus. Lai gan rediģēšana tiešsaistē nav salīdzināma ar citiem risinājumiem, kas minēti šajā salīdzinājumā.

Noslēguma domas: labākais WordPress Page Builder spraudnis

Salīdzinot dažādus WordPress lapu veidotājus, viena lieta kļuva ļoti skaidra. Beaver Builder un Divi viennozīmīgi ir augstākā izvēle.

Visual Composer ir tuvu trešā opcija, kas piedāvā pilnīgu vilkšanu & nometiet WordPress lapu veidotāju.

Ja jums nav prātā tērēt mazliet naudas, lai iegūtu labāko risinājumu tirgū, kā arī garantēto atbalstu, dodieties uz jebkuru no šiem trim, un jūs to nenožēlosit..

Vai man joprojām ir nepieciešams lapu veidotājs, ja es izmantoju jauno WordPress bloķēšanas redaktoru??

Nesen ļoti daudz lietotāju uzdod mums šo jautājumu.

WordPress bloku redaktors, kas pazīstams arī kā Gūtenbergs, tika oficiāli atklāts kā jaunais WordPress noklusējuma redaktors. Jaunais redaktors lapu un ziņu izveidošanai izmanto blokus, kas ir satura elementi.

Virspusēji bloka redaktors izskatās līdzīgs dažiem iepriekš minētajiem WordPress lapu veidotājiem.

Gūtenberga bloki, kurus izmanto visvairāk

Tāpēc WordPress notiek karstas diskusijas par Gūtenbergu un lapu veidotājiem.

Vai Gūtenbergs ir lapu veidotājs? Vai Gūtenberga bloka redaktors aizvieto WordPress lapu veidotājus? Un vai man joprojām ir vajadzīgs lapu veidotājs, ja es izmantoju jauno WordPress bloka redaktoru?

Atbilde uz pirmajiem diviem jautājumiem ir “nē, vēl ne”.

Un, jā, jums būs nepieciešams lapu veidotājs, ja vēlaties vienkāršu veidu, kā izveidot pilnīgi pielāgotus WordPress dizainus.

Gūtenbergs pašreizējā formā neatbilst spēcīgajām funkcijām, ko piedāvā šie “īstie” WordPress lapu veidotāju spraudņi.

Ņemot to vērā, jūs varat izmantot tādu spraudni kā CSS Hero ar Gūtenbergu un droši vien aizbēgt, neizmantojot īstu lapu veidotāju, taču tas pilnībā ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

Daudziem mūsu lasītājiem patīk izmantot CSS Hero, lai ātri un ērti pielāgotu vietni. Izlasiet visu CSS Hero pārskatu, lai uzzinātu, vai tas ir piemērots risinājums jūsu vajadzībām.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos vietnes WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju spraudņus. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu, lai atrastu labākos WordPress kontaktformas spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me