Soli pa solim WordPress FeedBurner iestatīšana

Atjauninājums: mēs vairs neiesakām izmantot FeedBurner, jo tas ir mirstošs produkts, pilns ar kļūdām. Lūdzu, izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kāpēc nevajadzētu izmantot FeedBurner, un uzziniet par alternatīvām.


Visi lielākie emuāri izmanto FeedBurner, lai sadedzinātu viņu RSS plūsmas, jo tā ir bezmaksas ar funkcijām bagāta sistēma, kuru nevarat noraidīt. FeedBurner nodrošina statistiku, plūsmas optimizācijas iespēju, plūsmas publicēšanas iespēju un daudz ko citu. FeedBurner un Google Analytics integrēšana ir obligāta katram WordPress emuāram. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā jūs varat iestatīt savas WordPress emuāra plūsmas, izmantojot vietni FeedBurner, un izmantot to, lai palīdzētu pārcelt savu emuāru uz nākamo līmeni.

Kāpēc FeedBurner ir svarīgs emuāru autoriem?

FeedBurner ir bezmaksas pakalpojums, kurā tiek ielādētas opcijas, kuras nesaņemat ar noklusējuma WordPress plūsmu. Dažas funkcijas ietver:

  • Statistika par jūsu RSS abonentiem, lai jūs varētu analizēt un optimizēt savas emuāra ziņas.
  • Dodiet lietotājiem vairākas abonēšanas iespējas, piemēram, E-pasts, un citi plūsmu lasītāji (Netvibes, Google utt.).
  • Sociālais pierādījums (abonentu skaits)
  • Iespēja pielāgot savas plūsmas, piemēram, modificēt ziņu virsrakstus, zīmolu veidošanu un daudz ko citu.
  • Iespēja piesaistīt dažādus plūsmas lasīšanas pakalpojumus pēc tam, kad esat publicējis savas ziņas.
  • Integrējiet Google Adsense, lai pelnītu savas RSS plūsmas.
  • Un vēl…

Tikai ar īso funkciju sarakstu jūs varat redzēt, ka tas ir obligāts visiem emuāriem. Tagad mēs varam sākt iestatīt FeedBurner kontu.

Vietnes FeedBurner iestatīšana WordPress plūsmām

Vispirms jums būs nepieciešams Google konts (darbosies jebkurš gmail konts). Lai sāktu šo procesu, apmeklējiet feedburner servisa lapu.

Pirmajā solī jūs ierakstīsit saiti uz savu WordPress emuāru plūsmu. Ja jums ir SEO draudzīga WordPress URL struktūra, jūsu plūsmas saitei vajadzētu būt kā jūsudomens.com/feed/

1. solis - pieprasiet savu barību vietnē Feedburner

Veicot 2. darbību, jūs izvēlaties savas plūsmas nosaukumu un barotnes adresi. Ieteicams saglabāt savas barotnes nosaukumu tāpat kā emuāram. Vislabāk ir saglabāt jūsu plūsmas adresi īsu un neaizmirstamu.

2. solis - atlasiet Virsraksts un Padeves adrese

Tehniski jūsu plūsmas ir izveidotas, tāpēc jums vairs nav jāveic šīs darbības. Noklikšķiniet uz Pāriet tieši uz plūsmu pārvaldību.

3. solis - dodieties uz plūsmu pārvaldību

Jūs redzēsit lapu ar saiti uz daudzām emuāru veidošanas platformām. Ignorējiet to visu, jo mēs tos pārskatīsim vēlāk šajā rakstā. Atliek tikai cilni optimizēt, ko redzat attēlā zemāk.

4. solis - noklikšķiniet uz Optimizēt

5. solī mēs strādāsim, lai optimizētu jūsu WordPress emuāru plūsmu. Jums jāpārliecinās, ka ir aktivizēta opcija Pārlūkam draudzīga, aktivizēta vietrā barošana un aktivizēta FeedFlare. Ja vēlaties, varat aktivizēt citus pakalpojumus, taču šie 3 pakalpojumi ir obligāti nepieciešami. BrowserFriendly padara abonēšanu daudz vienkāršāku. SmartFeed nodrošina maksimālu savietojamību ar visām barības lasītāja lietojumprogrammām. FeedFlare veido interaktivitāti ziņās, pievienojot e-pastu šo un citas kopīgošanas iespējas.

5. solis - optimizējiet savas plūsmas

6. darbībā mēs apskatīsim visas plūsmas publicēšanas iespējas. Jūsu vietnē ir jāatļauj e-pasta abonēšana, jo ir lietotāji, kuri labprātāk saņem atjauninājumus pa e-pastu, nevis izmanto Google lasītāju. Pingshot ir jāaktivizē, jo tas paziņo pakalpojumiem, kad jūs nosūtāt. Logrīks “Feedcount” ļauj jums parādīt abonentu skaitu. Tā ir viena no labākajām sociālās pierādīšanas metodēm. Informētības API ir parocīga, ja jūs mēģināt uzskaitīt sevi vietnēs, piemēram, BuySellAds, jo tās var viegli iegūt jūsu abonentu skaitu. Ir arī citas īslaicīgas iespējas, piemēram, Headline Animator, BuzzBoost, kuras varat aktivizēt, ja vēlaties.

6. solis - publicējiet savu plūsmu

Plūsmas monetizācija ir vēl viena FeedBurner labā īpašība, izņemot to, ka tā ļauj izmantot tikai Google Adsense. Tāpēc reģistrējieties Google Adsense un sekojiet viņu norādījumiem.

7. solis - pelniet no savas plūsmas

Kad esat veicis visas iepriekš minētās darbības, varat noklikšķināt uz cilnes Analizēt. Visticamāk, jūs redzēsit tādu ekrānu kā zemāk, jo statistika netiek ierakstīta. Dodiet to līdz 24 stundām, un jūs tur sāksit redzēt numurus. Izmantojiet abonentu skaitu, klikšķus un citu noderīgu informāciju, lai uzlabotu savu emuāru. Uzziniet, kas lietotājiem patīk un kas nepatīk, izmantojot šos veidus, un pēc tam koncentrējieties uz ziņu veidu, kas lietotājiem patīk un patīk..

8. solis - analizējiet savu plūsmu un uzlabojiet to

Integrējiet FeedBurner WordPress

Pat ja jūs iepriekš esat iestatījis savu plūsmu ar FeedBurner, taču jūs to vēl neesat īsti integrējis WordPress. Pirmais, ko vēlaties darīt, ir pārtraukt barības atšķaidīšanu un padarīt to par vienu. Jums ir jāizveido novirzīšana, tāpēc, kad lietotāji mēģina apmeklēt jūsu domēnu.com/feed/, viņi tiek novirzīti uz jūsu feedburner plūsmas lapu. Tādā veidā jūs varat sekot līdzi abonentiem savā emuārā.

Ir spraudnis ar nosaukumu FD FeedBurner, kas ļauj viegli izveidot šo novirzīšanu. Varat arī novirzīt plūsmas, izmantojot .htaccess failu, taču mēs to nedarīsim zināmu, jo tas nav kaut kas, ko iesakām iesācējiem.

Lielākā daļa WordPress motīvu tagad tiek integrēti ar FeedBurner, piemēram, Headway Theme, Standard Theme un citi. Ja jūsu tēma nav savietojama, izmantojiet iepriekš minēto spraudni.

Pievienojiet savā vietnē e-pasta abonēšanas lodziņu

Vispirms apmeklējiet Publicize »E-pasta abonementi, pēc tam nokopējiet un ielīmējiet jums piešķirto kodu vēlamajā veidnes failā (galvenokārt sidebar.php). Atcerieties pielāgot e-pasta formas izskatu, ja jums būs iepriekšējas zināšanas par HTML un CSS.

Ja jūsu emuārā nav FeedBurner plūsmu, iegūstiet to tūlīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me