Як запустити блог WordPress ПРАВИЙ ШЛЯХ за 7 простих кроків (2020)

Ви хочете правильно запустити блог WordPress? Ми знаємо, що започаткувати блог може бути жахливою думкою особливо, коли ти не примхливий. Вгадайте, що – ви не самотні. Допомогли понад 370 000+ користувачів створити блог, ми вирішили створити найбільш повне керівництво щодо того, як запустити блог WordPress без будь-яких технічних знань.


Запустіть блог WordPress

Процес легко простежити, чи вам 20, чи 60 років. Однак якщо вам потрібна допомога, наша команда експертів допоможе вам безкоштовно налаштувати свій блог.

Що вам потрібно для створення блогу WordPress?

Щоб створити блог WordPress, потрібно три речі:

 1. Ідея доменного імені (це буде ім’я вашого блогу, тобто wpbeginner.com)
 2. Обліковий запис веб-хостингу (саме тут працює ваш веб-сайт в Інтернеті)
 3. Ваша нерозділена увага протягом 30 хвилин.

Так, ви правильно прочитали. Ви можете почати блог з нуля менше ніж за 30 хвилин, і ми проведемо вас по всьому процесу, крок за кроком.

У цьому підручнику ми розглянемо:

 • Як безкоштовно зареєструвати доменне ім’я
 • Як вибрати найкращий веб-хостинг
 • Як встановити та налаштувати блог WordPress
 • Як змінити шаблон дизайну вашого блогу
 • Як написати своє перше повідомлення в блозі
 • Як налаштувати блог WordPress за допомогою плагінів
 • Як додати контактну форму
 • Як налаштувати відстеження Google Analytics
 • Як оптимізувати веб-сайт для SEO
 • Як заробити гроші на своєму блозі
 • Ресурси для вивчення та оволодіння WordPress

Готові? Давайте розпочнемо.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Крок 1. Налаштування

Найбільша помилка, яку роблять початківці при створенні блогу, – це неправильна платформа для блогів. На щастя, ти тут, тож ти не помилишся.

Для 95% користувачів це має більше сенсу використовувати WordPress.org також відомий як WordPress з власною організацією. Чому??

Оскільки він безкоштовний у використанні, ви можете встановлювати плагіни, налаштовувати дизайн свого блогу та, головне, заробляти гроші на своєму блозі без будь-яких обмежень (див. Різницю між WordPress.com проти WordPress.org).

WordPress – це також платформа веб-сайту номер один, яку використовують усі успішні блоги. Для перспективи 34% всіх веб-сайтів в Інтернеті використовують WordPress!

Тепер вам може бути цікаво, чому WordPress безкоштовний? Який улов?

Немає улову. Це безкоштовно, тому що ви повинні зробити налаштування та розмістити його самостійно.

Іншими словами, вам потрібно доменне ім’я та веб-хостинг.

Доменне ім’я – це те, що люди вводять, щоб перейти на ваш веб-сайт. Це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Подумайте google.com або wpbeginner.com

Веб-хостинг – це місце, де живуть файли вашого веб-сайту. Це будинок вашого веб-сайту в Інтернеті. Кожен веб-сайт потребує веб-хостингу.

Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік, а веб-хостинг зазвичай коштує 7,99 дол. США на місяць.

Це багато грошей для початківців, які тільки починають.

На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress, погодився запропонувати нашим користувачам: безкоштовне доменне ім’я і більше Знижка 60% на веб-хостингу.

Bluehost – одна з найстаріших веб-хостинг-компаній в Інтернеті. Вони також є найбільшою торговою маркою, що стосується хостингу WordPress, оскільки вони розміщують мільйони веб-сайтів, включаючи багато власних.

Крім цього, Bluehost співпрацює з WordPress з 2005 року, і вони зобов’язані повернутись. Ось чому вони пообіцяли нам, що якщо ви не зможете отримати свій блог в Інтернеті протягом 30 хвилин, дотримуючись цього підручника наша команда експертів завершить процес для вас без будь-яких витрат. Вони компенсують нас, тому вам не потрібно. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну допомогу щодо налаштування блогу.

ПРИМІТКА: У WPBeginner ми віримо у прозорість. Якщо ви зареєструєтесь у Bluehost за допомогою нашого реферального посилання, ми заробимо невелику комісію без зайвих витрат (адже ви заощадите гроші та отримаєте безкоштовний домен). Ми отримаємо цю комісію за рекомендацію будь-якої хостингової компанії WordPress, але ми рекомендуємо лише ті продукти, які ми особисто використовуємо та вважаємо, що додадуть цінність нашим читачам.

Давайте будемо купувати ваш домен + хостинг.

Відкрийте Bluehost у новому вікні та виконайте далі.

Перше, що вам потрібно зробити, це натиснути на зелену кнопку Початок роботи зараз, щоб розпочати роботу.

Почніть з Bluehost

На наступному екрані виберіть потрібний вам план (базовий і плюс – найпопулярніші).

Після цього вам буде запропоновано ввести доменне ім’я для вашого веб-сайту.

Виберіть своє доменне ім’я

Нарешті, вам потрібно буде додати інформацію свого облікового запису та доопрацювати інформацію про пакет, щоб завершити процес. Ми рекомендуємо перейти до 36-місячного плану, оскільки це найкраще значення.

На цьому екрані ви побачите додаткові додатки, які ви можете придбати. Цілком залежить від вас, купуєте ви їх чи ні, але ми зазвичай не рекомендуємо купувати їх відразу. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо вирішите, що вони вам потрібні.

Замовлення хостингу для запуску блогу

Після завершення ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу на панель управління веб-хостингом (cPanel). Тут ви керуєте усім, починаючи від підтримки, електронної пошти, серед іншого. Але найголовніше, що саме тут ви встановлюєте WordPress.

Крок 2. Встановіть WordPress

Коли ви зареєструєтесь у новій версії Bluehost за допомогою нашого посилання, вони автоматично встановлять WordPress для вас. Ця нова версія була нещодавно запущена, щоб полегшити створення непрофесійних користувачів свій блог.

Це означає, що вам просто потрібно увійти до свого облікового запису Bluehost, а потім натиснути кнопку Вхід у WordPress, щоб розпочати роботу..

Увійдіть у свій блог WordPress з інформаційної панелі Bluehost

Ви також можете увійти в WordPress, просто перейшовши на сайт vašite.com/wp-admin/ безпосередньо зі свого браузера.

Якщо ви використовуєте інший сервіс хостингу блогу WordPress, як-от SiteGround, HostGator, WP Engine тощо, ви можете ознайомитися з нашим повним посібником щодо встановлення WordPress покрокових інструкцій для цих провайдерів.

Після налаштування WordPress ви готові налаштувати зовнішній вигляд свого блогу, щоб зробити його своїм та розпочати ведення блогів.

Крок 3. Вибір теми WordPress

Візуальний вигляд вашого блогу WordPress контролюється темами. Коли ви вперше відвідаєте свій блог, він виглядатиме приблизно так:

Тема WordPress за замовчуванням

Це не дуже подобається більшості людей.

Налаштування зовнішнього вигляду вашого блогу – це одна з найбільш захоплюючих та найцікавіших частин у створенні вашого блогу WordPress.

Є тисячі заздалегідь виготовлених тем WordPress, які ви можете встановити на своєму сайті. Деякі з них – безкоштовні теми, а інші – платні.

Ви можете змінити тему, перейшовши на інформаційну панель WordPress і натиснувши на Зовнішній вигляд »Теми.

Додати нову тему WordPress

Вперед і натисніть кнопку Додати нове.

На наступному екрані ви зможете шукати 7 400+ безкоштовних тем WordPress, які доступні в офіційному каталозі тем WordPress.org. Ви можете сортувати за популярними, найновішими, найпопулярнішими, а також за іншими фільтрами функцій (тобто галузями, компонуванням тощо).

Виберіть тему

Ви можете перевести курсор на тему, і ви побачите кнопку Попередній перегляд. Натиснувши на нього, ви відкриєте попередній перегляд теми, де ви зможете побачити, як виглядатиме дизайн на вашому веб-сайті.

Попередній перегляд теми

Попередній перегляд вашої теми може виглядати не так, як показано на скріншоті, що нормально, оскільки ви зможете налаштувати її та встановити пізніше. На що вам потрібно звернути увагу – це дизайн, кольори, типографія та інші елементи.

Найкраща порада для вибору ідеальної теми WordPress – прагнути до простоти в дизайні. Це допомагає вам зберігати чистоту та зрозумілі речі, пропонуючи своїм користувачам хороший досвід.

Коли ви знайшли тему, яка вам подобається, просто підведіть мишу до неї, і вона покаже кнопку Встановити. Клацніть по ньому і чекайте, коли тема буде встановлена. Після цього кнопку встановлення буде замінено кнопкою Activate. Вам потрібно натиснути на нього, щоб активувати тему.

Встановіть та активуйте тему WordPress

Після того, як ви встановили свою тему, ви можете її налаштувати, натиснувши посилання Налаштувати під меню Зовнішній вигляд.

Якщо вам потрібна допомога з вибором теми, то зверніться до нашого посібника з 9 речей, які слід враховувати при виборі ідеальної теми WordPress..

Вибравши тему WordPress, тепер ви готові створити свою першу публікацію в блозі.

Крок 4. Створення першого повідомлення в блозі

Щоб написати допис у блозі, натисніть на Повідомлення »Додати нове меню на інформаційній панелі WordPress.

Ви побачите область редактора, де можна написати свою першу публікацію в блозі.

Написання публікації в блозі в WordPress

WordPress використовує редактор на основі блоків, де кожен елемент є блоком. Це дозволяє створювати красиві макети вмісту для публікацій вашого блогу.

Щоб ознайомитися з редактором, дивіться наш підручник редактора блоку WordPress.

Після того, як ви закінчили писати, продовжуйте та натискайте кнопку Опублікувати у верхньому правому куті екрана, щоб зробити публікацію свого блогу загальнодоступною..

Опублікувати публікацію в блозі

На екрані публікацій ви помітите кілька інших розділів, таких як Категорії та Теги. Ви можете використовувати їх для впорядкування публікацій свого блогу в розділи. У нас чудово написано різницю між категоріями та тегами, яку ми настійно рекомендуємо прочитати.

Щоб використати всі функції на екрані публікацій, слід прочитати нашу статтю про те, як додати нову публікацію в WordPress (відео додається).

Часто початківці плутаються між повідомленнями та меню сторінок на інформаційній панелі WordPress. Ось чому ми також написали повний посібник про різницю між публікаціями та сторінками в WordPress.

Крок 5. Плагіни & Настроювання

Після того, як ви написали свій перший зразок блогу, ви, мабуть, захочете розпочати додавання інших звичних елементів на своєму веб-сайті, таких як контактні форми, галереї, повзунки, форма підписки на розсилку та ін.

Щоб додати всі ці додаткові функції, вам потрібно використовувати плагіни.

Плагіни WordPress – це додатки, які дозволяють додавати нові функції на ваш веб-сайт (без написання коду).

Є лише 55 000 плагінів WordPress, доступних лише у безкоштовному каталозі плагінів WordPress. Це означає, що незалежно від того, що ви хочете виконати, для цього є плагін.

У нас є покрокове керівництво про те, як встановити плагін WordPress.

Зауважимо, давайте подивимося, як використовувати плагіни, щоб додати деякі важливі функції до вашого блогу WordPress.

Як створити контактну форму в WordPress

Кожен веб-сайт потребує контактну форму. Це дозволяє вашим користувачам надсилати вам електронну пошту безпосередньо. Оскільки WordPress не має вбудованої форми контактів, вам знадобиться плагін для конструктора форм WordPress, щоб додати контактну форму на свій сайт.

Ми рекомендуємо використовувати плагін WPForms Lite. Це безкоштовна версія популярного плагіна WPForms, який №1 в нашому списку найкращих плагінів контактної форми для WordPress.

Понад 3 мільйони веб-сайтів використовують WPForms!

Ви можете встановити плагін, перейшовши на Плагіни »Додати нове сторінки та введення WPForms у вікні пошуку. Далі вам потрібно натиснути «Встановити», а потім «Активувати». Після активації потрібно перейти до WPForms »Додати нове сторінки, щоб створити свою першу форму.

Додавання нової форми контактів у WordPress

Це відкриє інтерфейс для розробника WPForms.

Спочатку вам потрібно ввести ім’я вашої контактної форми, а потім натиснути на шаблон “Проста контактна форма”.

Проста контактна форма

Тепер WPForms створить для вас просту контактну форму з усіма необхідними полями. Ви можете натиснути на будь-яке поле, щоб змінити його, або додати нове поле з лівого стовпця.

Редагування вашої контактної форми

Після того як ви закінчили редагування форми, натисніть кнопку збереження у верхньому правому куті, а потім вийдіть із програми для створення форм.

Тепер ви можете створити нову сторінку в WordPress, перейшовши на Сторінки »Додати нове і називаємо це “Контакт”. На екрані редагування потрібно ввести блок WPForms в редактор.

Додайте в редактор блок WPForms

Після цього виберіть форму, яку ви створили раніше, зі спадного меню, і WPForms завантажить в редактор реальний попередній перегляд форми.

Виберіть свою контактну форму

Тепер ви можете зберегти та опублікувати сторінку та відвідати її у своєму браузері, щоб побачити вашу контактну форму в дії.

Якщо вам потрібні більш детальні інструкції, перегляньте наш покроковий посібник про те, як створити контактну форму в WordPress.

Як налаштувати відстеження Google Analytics

Google Analytics допомагає вам побачити, скільки людей відвідують ваш блог, звідки вони приїжджають і що вони роблять на вашому веб-сайті?

Найкраще встановити Google Analytics під час запуску свого блогу, щоб ви могли побачити, наскільки ваш блог з часом зростав.

Спочатку потрібно зайти на веб-сайт Google Analytics і увійти за допомогою свого облікового запису Gmail.

Після входу в систему ви можете продовжити та підписатися на безкоштовний обліковий запис Google Analytics.

Зареєструйтеся в Google Analytics

Вам буде запропоновано вказати свою інформацію та URL-адресу веб-сайту. Після цього вам буде представлений ваш код відстеження Google Analytics.

Ви можете зупинитися тут, тому що ми будемо використовувати плагін для автоматичного отримання та додавання цього коду до вашого блогу (разом із налаштуванням належного відстеження WordPress).

Перейдіть у свою адміністраторську область WordPress, щоб встановити та активувати плагін MonsterInsights. Це безкоштовна версія найкращого плагіна Google Analytics для WordPress, і це найпростіший спосіб додати Google Analytics на свій сайт (якому довіряють понад 2 мільйони веб-сайтів).

Після активації потрібно відвідати Статистика »Налаштування сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Підключіть Google Analytics за допомогою MonsterInsights

На сторінці налаштувань натисніть кнопку “Підключити MonsterInsights”, щоб підключити Google Analytics до вашого сайту WordPress.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити налаштування. Після цього ви зможете побачити звіт про аналітику свого веб-сайту прямо з панелі інструментів WordPress на вкладці MonsterInsights.

Статистика звітів про веб-сайт у MonsterInsights

Докладні інструкції див. У нашій статті про те, як встановити Google Analytics у WordPress.

Як оптимізувати ваш WordPress блог для SEO

Більшість початківців не оптимізуються для SEO під час створення блогу. SEO або оптимізація пошукових систем допомагає користувачам знаходити ваш блог у пошукових системах. Якщо ви хочете отримати більше трафіку, важливо з самого початку оптимізувати свій блог для SEO.

Для початку спочатку потрібно встановити та активувати плагін Yoast SEO. Це повний плагін WordPress SEO, який допоможе вам оптимізувати свій блог.

Після активації ви побачите новий пункт меню з написом “SEO”. Натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку налаштувань плагінів.

Налаштування SEO Yoast

Плагін оснащений майстром швидкої конфігурації, який допоможе вам пройти налаштування. Ви також можете слідувати вказівкам у нашому посібнику Yoast SEO щодо налаштування вручну.

Ми також рекомендуємо вам дотримуватися повного покрокового посібника з WordPress SEO, щоб налаштувати SEO вашого блогу.

Більше WordPress плагінів та налаштувань

Є багато інших плагінів WordPress, які ви можете встановити. Часто новачкам здається трохи непосильним для пошуку потрібних плагінів.

У WPBeginner ми часто представляємо найкращі плагіни WordPress, щоб допомогти вам додати необхідну функціональність.

Ось наш експертний вибір найкращих плагінів WordPress, які ви повинні перевірити.

 • Резервне копіювання – UpdraftPlus – найкращий плагін для резервного копіювання WordPress. Вам потрібно створити регулярні резервні копії вашого веб-сайту, якщо щось колись піде не так.
 • Безпека – Sucuri Security – безкоштовний сканер безпеки для WordPress. У нас є повний покроковий посібник із безпеки WordPress для початківців, який допоможе вам захистити свій блог.
 • Продуктивність – Ми рекомендуємо використовувати або WP Rocket (преміум), або WP Super Cache (безкоштовно), щоб пришвидшити WordPress. Більше про цю тему див. У нашій статті про швидкість та продуктивність WordPress із покроковими інструкціями.
 • Дизайн & Настроювання – Ми рекомендуємо використовувати або Beaver Builder, або Divi page builder для налаштування дизайну домашньої сторінки, створення спеціальних цільових сторінок або навіть створення спеціальних тем (без написання коду). Більше про цю тему читайте в нашій статті про кращих розробників сторінок WordPress (порівняно).

Якщо вам цікаво плагіни та інструменти, якими ми користуємося на нашому сайті, то ознайомтесь. У ньому є всі плагіни та інструменти, якими ми користуємось у блозі WPBeginner.

Потрібно більше рекомендацій? Перегляньте наш підбір експертів щодо необхідних плагінів та інструментів WordPress для всіх веб-сайтів (вибрав наш засновник, Syed Balkhi).

Крок 6. Заробляння грошей на своєму блозі

Тепер, коли ви створили свій блог і налаштували його на свій смак, вам, напевно, цікаво, як я можу насправді заробляти гроші на своєму блозі?

Існує маса різних способів успішної монетизації свого блогу. Однак не існує такого поняття, як швидка схема розбагатіння.

Не обманюйте фотографії дорогих машин та особняків, бо всі вони підроблені.

На відміну від інших статей «заробляйте гроші в Інтернеті», ми створили найбільш повне керівництво про те, як заробити гроші з вашого блогу за допомогою WordPress.

Заробляйте гроші в Інтернеті, використовуючи WordPress

Це посібник з 4000 слів, який кожен, хто хоче заробити гроші на своєму блозі, повинен прочитати. Ми ділилися нашими 15+ роками Інтернет-мудрості в цьому остаточному посібнику.

Поки ви готові докладати наполегливих зусиль і зусиль, ви отримаєте нагороду. Пам’ятайте, ярликів немає.

Ось кілька найкращих способів заробити гроші на своєму блозі.

1. Google AdSense

Google AdSense

Багато блогерів заробляють гроші, показуючи рекламу на своєму блозі. Якщо ви ведете блог, маючи на увазі монетизацію, то найкращий спосіб зробити це Google AdSense.

Це найбільша рекламна платформа для блогерів та видавців. Виступаючи посередником між вами та рекламодавцем, Google дозволяє рекламодавцям робити ставки за ключові слова, які відповідають вашому вмісту. Це дозволяє отримати найкращі ціни на рекламу.

Докладніше див. Нашу статтю про те, як правильно додати Google AdSense до свого блогу WordPress.

2. Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг є другою найбільш часто використовуваною стратегією монетизації серед блогерів. В основному, ви рекомендуєте ваші улюблені товари / послуги своїм читачам, а коли вони здійснюють покупку, ви отримуєте комісію за направлення.

Ключовим чином у партнерському маркетингу є рекомендувати якісні продукти та послуги, якими ви вже користуєтесь та яким довіряєте. Існує безліч плагінів та інструментів для афілійованого маркетингу для WordPress, які допоможуть вам заробити більше грошей при просуванні партнерських продуктів.

Також у нас є повний покроковий посібник із партнерського маркетингу для початківців, який допоможе вам розпочати роботу.

3. Інтернет-магазин

Додайте інтернет-магазин до свого блогу WordPress

Багато блогерів заробляють гроші, продаючи речі безпосередньо зі свого блогу. Це можуть бути фізичні продукти, цифрові завантаження, такі як книги, твори мистецтва, музика тощо. Деякі блогери навіть пропонують консультаційні послуги.

Ми рекомендуємо використовувати WooCommerce, оскільки це найкращий плагін для електронної комерції для WordPress. Це також найпоширеніша платформа електронної комерції у світі.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як легко створити інтернет-магазин за допомогою WordPress.

Окрім 3-х методів, описаних вище, ви можете зробити набагато більше у своєму блозі WordPress. Ви можете робити блоги WordPress спеціально для оглядів, модних блогів, продовольчих блогів з рецептами тощо. Кожен із цих типів блогу дає вам більше унікальних можливостей заробити гроші.

Ви також можете перетворити свій блог на сайт для членства, щоб пропонувати преміальний контент та курси.

Крок 7. Освоєння WordPress

Навчання та підтримка бізнесу

WPBeginner – найбільший безкоштовний ресурсний ресурс WordPress для початківців.

У WPBeginner наша основна мета – надати передові корисні навчальні програми WordPress, які легко зрозуміти для малого бізнесу, блогерів та власників веб-сайтів WordPress (див. Докладніше про нас).

Щоб розширити свої знання про WordPress, слід перевірити:

 • Словник WPBeginner – найкраще місце для початківців, щоб почати та ознайомитись з лінгвом WordPress
 • Відео WPBeginner – Нове для WordPress? Перегляньте ці 23 відео, щоб освоїти WordPress.
 • Блог WPBeginner – центральне місце для всіх наших навчальних посібників WordPress.

Для більшої дискусії ви можете приєднатися до нашої безкоштовної групи Facebook WPBeginner Engage. Маючи понад 24 000 членів, група зосереджена на тому, щоб допомогти новачкам та нетехнологічним користувачам зробити більше з WordPress.

Ви також можете підписатися на канал YouTube WPBeginner, де ми регулярно ділимось навчальними посібниками, щоб допомогти вам вивчити WordPress.

Нарешті, ви можете скористатися Google, щоб набрати своє запитання та додати WPBeginner перед ним. Наші користувачі вважають цей трюк завжди корисним, оскільки це полегшує вам пошук ПРАВИХ відповідей на ваші питання WordPress.

Якщо ви не знайдете відповіді на своє запитання, не хвилюйтесь. Просто використовуйте нашу контактну форму, щоб надіслати нам повідомлення. Наша завжди корисна, штатна команда підтримки WPBeginner, буде рада допомогти. Ми любимо допомагати користувачам розпочати роботу з WordPress.

Часті питання (FAQ)

Допоможивши тисячам людей створити блог, ми відповіли на чимало питань. Нижче наведено відповіді на найбільш часто задані питання щодо створення блогу.

Чи можу я створити блог без WordPress?

Так, є кілька інших платформ для ведення блогів. Ми порівняли їх усіх, і WordPress – це на сьогодні найкраще рішення на ринку, щоб створити блог з повною власністю та свободою.

Чи можу я створити блог без хостингу?

Ні, це неможливо. Веб-хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого веб-сайту. Усі веб-сайти потребують веб-хостингу.

Скільки коштує завести блог?

Вартість залежить від додатків, які ви купуєте. У нас є повний посібник про те, скільки коштує веб-сайт WordPress, а також поради, як заощадити гроші.

Чи можу я створити блог, не знаючи про це своїх батьків?

Так. Ви можете зробити свій блог WordPress приватним та заховати його від Інтернету. Ось покрокове керівництво про те, як зробити ваш блог WordPress повністю приватним.

Чи можу я запустити блог WordPress і заробляти гроші за допомогою Google Adsense?

Так, ви можете використовувати свій блог WordPress, щоб заробляти гроші від Google AdSense. У нас є покрокове керівництво про те, як додати Google AdSense у WordPress.

Як я можу створити блог і залишитися анонімним?

Якщо ви хочете мати публічний блог, але хочете залишатись анонімним, вам потрібно переконатися, що у вашому домені ввімкнено конфіденційність WHOIS. Часто люди використовують псевдонім / псевдонім, щоб писати під. Ви також повинні створити унікальний електронний лист лише для свого блогу. Само собою зрозуміло, що не публікуйте своїх фотографій чи нічого в блозі. Детальніші інструкції див. У нашій статті про те, як анонімно вести блог за допомогою WordPress.

Як додати подкаст до свого блогу WordPress?

WordPress дозволяє дуже легко завести блог і додати до нього подкаст. У нас є покрокове керівництво про те, як запустити подкаст з WordPress.

Як мені придумати ідеї ведення блогів, про які можна писати?

Ось чудовий посібник із 103 ідеями для публікацій у блозі, про які можна написати сьогодні. Ось інший посібник із 73 типів публікацій в блогах, які, як відомо, працюють.

Ви також можете дотримуватися цього підручника з Blogtyrant про те, як написати хороший пост у блозі (12 порад експертів), який допоможе вам написати чудовий вміст.

Чи можу я створити блог своєю мовою?

Так, ви можете використовувати WordPress іншими мовами. Ви можете вибрати мову під час встановлення або на сторінці налаштувань у адміністраторній області WordPress. WordPress повністю перекладений більш ніж 56 мовами та частково перекладений на десятки інших мов. Багато головних тем та плагінів WordPress також доступні на кількох мовах. Ви також можете перекласти тему або плагін, який ви хочете використовувати на своєму веб-сайті.

Як створити блог на кількох мовах?

Хочете створити блог гінді, іспанською або кількома мовами? Ось покрокове керівництво про те, як створити багатомовний веб-сайт у WordPress.

Чи можу я створити блог без навичок кодування?

Абсолютно. Вам не потрібні якісь навички програмування, кодування чи дизайну, щоб створити блог WordPress професійного вигляду.

Теми WordPress легко налаштувати, і ви можете просто вказати та натиснути, щоб налаштувати свою тему. Є такі теми WordPress, як Astra, які постачаються з готовими веб-сайтами для початківців, які можна імпортувати одним клацанням миші.

Існують і інші потужні теми, такі як Divi, які дають вам повну тягу & варіанти дизайну для налаштування вашого блогу.

Потім є потужні конструктори перетягування сторінок, як Beaver Builder та Divi builder, який працює з будь-якою темою WordPress. З його допомогою можна просто перетягувати елементи та створювати власні сторінки.

Ви навіть можете створити власну власну тему, не записуючи жодного коду.

Чи можу я додати в свій блог галерею фотографій?

Так, WordPress оснащений вбудованою функцією галереї, яка дозволяє вам легко додавати фотогалереї у свої повідомлення в блозі.

Професійні фотографи також можуть використовувати плагіни для галереї WordPress для кращої демонстрації своїх фотографій і навіть продавати фотографії, щоб заробити гроші на фотографічному бізнесі.

Як створити професійну електронну адресу для свого блогу?

Якщо ви серйозно ставитеся до свого блогу, то радимо створити професійну електронну адресу електронної пошти (безкоштовно).

Всі успішні блогери використовують професійну адресу електронної пошти, щоб виділитися та зробити кращі партнерські угоди для розробки свого блогу.

Ми сподіваємось, що ви знайшли наш підручник про те, як створити блог WordPress, щоб бути корисним. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про 19 дійсних порад щодо залучення трафіку на ваш новий сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map