Kā sākt WordPress emuāru 7 pareizajos soļos PAREIZAJĀ ceļā (2020)

Vai vēlaties sākt WordPress emuāru pareizā veidā? Mēs zinām, ka emuāra izveidošana var būt drausmīga doma, īpaši, ja neesat geeky. Uzmini ko – tu neesi viens. Palīdzot vairāk nekā 370 000 lietotājiem izveidot emuāru, mēs esam nolēmuši izveidot visaptverošāko rokasgrāmatu par to, kā sākt WordPress emuāru bez tehniskām zināšanām.


Sāciet WordPress emuāru

Procesu ir viegli sekot neatkarīgi no tā, vai esat 20 vai 60 gadus vecs. Tomēr, ja jums nepieciešama palīdzība, mūsu ekspertu komanda palīdzēs jums bez maksas iestatīt emuāru.

Kas jums nepieciešams, lai sāktu WordPress emuāru?

WordPress emuāra izveidošanai ir trīs lietas:

 1. Domēna vārda ideja (tas būs jūsu emuāra nosaukums i.e wpbeginner.com)
 2. Tīmekļa mitināšanas konts (šeit jūsu vietne atrodas internetā)
 3. Jūsu nedalītā uzmanība 30 minūtes.

Jā, jūs lasījāt pareizi. Jūs varat sākt emuāru no nulles mazāk nekā 30 minūtēs, un mēs soli pa solim aprakstīsim visu procesu.

Šajā apmācībā mēs apskatīsim:

 • Kā reģistrēt domēna vārdu bez maksas
 • Kā izvēlēties labāko Web mitināšanu
 • Kā instalēt un iestatīt WordPress emuāru
 • Kā nomainīt emuāra dizaina veidni
 • Kā uzrakstīt savu pirmo emuāra ziņu
 • Kā pielāgot WordPress emuāru ar spraudņiem
 • Kā pievienot kontakta veidlapu
 • Kā iestatīt Google Analytics izsekošanu
 • Kā optimizēt savu vietni SEO
 • Kā nopelnīt naudu no sava emuāra
 • Resursi, lai iemācītos un apgūtu WordPress

Gatavs? Sāksim.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

1. solis. Iestatīšana

Iesācēju lielākās kļūdas, veidojot emuāru, ir nepareizas emuāru veidošanas platformas izvēle. Par laimi, ka jūs esat šeit, tāpēc jūs nepieļausit šo kļūdu.

95% lietotāju tas ir saprātīgāks izmantojiet WordPress.org pazīstams arī kā pats mitināts WordPress. Kāpēc?

Tā kā to var izmantot bez maksas, jūs varat instalēt spraudņus, pielāgot sava emuāra dizainu un pats galvenais pelnīt naudu no sava emuāra bez jebkādiem ierobežojumiem (skat. Atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org).

WordPress ir arī vietņu platforma numur viens, ko izmanto visi veiksmīgie emuāri. Raugoties perspektīvā, 34% no visām vietnēm internetā izmanto WordPress!

Tagad jums varētu rasties jautājums, kāpēc WordPress ir bezmaksas? Kāda ir nozveja?

Nav nozvejas. Tas ir bez maksas, jo iestatīšana ir jāveic un jāorganizē pats.

Citiem vārdiem sakot, jums ir nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir tas, ko cilvēki ievada, lai nokļūtu jūsu vietnē. Tā ir jūsu vietnes adrese internetā. Padomājiet par google.com vai wpbeginner.com

Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur dzīvo jūsu vietnes faili. Tā ir jūsu vietnes mājas lapa internetā. Katrā vietnē ir nepieciešama tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds parasti maksā apmēram USD 14,99 gadā, un tīmekļa mitināšana parasti maksā USD 7,99 mēnesī.

Tas ir daudz naudas iesācējiem, kuri tikai sāk darbu.

Par laimi, Bluehost, oficiālais WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārds un pāri 60% atlaide tīmekļa mitināšanā.

Bluehost ir viens no vecākajiem web hostinga uzņēmumiem internetā. Tie ir arī lielākais zīmols, kad runa ir par WordPress mitināšanu, jo tie mitina miljoniem vietņu, ieskaitot daudzas mūsu pašu.

Papildus tam Bluehost kopš 2005. gada sadarbojas ar WordPress, un viņi ir apņēmušies to atdot. Tāpēc viņi mums ir apsolījuši, ka, ja jūs nevarat iegūt savu emuāru tiešsaistē 30 minūšu laikā, sekojot šai apmācībai, tad mūsu ekspertu komanda pabeigs procesu jūsu vietā bez maksas. Viņi mums atlīdzinās, tāpēc jums tas nav jādara. Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas palīdzību emuāra iestatīšanā.

PIEZĪME: WPBeginner mēs ticam caurspīdīgumam. Ja jūs reģistrējaties Bluehost, izmantojot mūsu novirzīšanas saiti, mēs nopelnīsim nelielu komisiju bez papildu maksas jums (patiesībā jūs ietaupīsit naudu un iegūsit bezmaksas domēnu). Mēs saņemtu šo komisiju par ieteikumiem gandrīz jebkuram WordPress mitināšanas uzņēmumam, bet mēs iesakām tikai produktus, kurus mēs personīgi izmantojam un kuri, mūsuprāt, pievienos vērtību mūsu lasītājiem.

Turpināsim iegādāties un iegādāties jūsu domēnu + mitināšanu.

Atveriet Bluehost jaunā logā un sekojiet līdzi.

Pirmais, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz zaļās pogas Sākt darbu tūlīt, lai sāktu.

Sāciet darbu ar Bluehost

Nākamajā ekrānā atlasiet nepieciešamo plānu (vispopulārākais ir pamata un plus).

Pēc tam jums tiks lūgts ievadīt savas vietnes domēna vārdu.

Atlasiet savu domēna vārdu

Visbeidzot, lai pabeigtu procesu, jums būs jāpievieno sava konta informācija un jāpabeidz paketes informācija. Mēs iesakām izmantot 36 mēnešu plānu, jo tā ir vislabākā vērtība.

Šajā ekrānā redzēsit izvēles papildu iespējas, kuras varat iegādāties. Pilnīgi no jums atkarīgs, vai jūs tos iegādājaties, bet parasti mēs neiesakām tos iegādāties uzreiz. Jūs vienmēr varat tos pievienot vēlāk, ja nolemjat, ka tie jums ir nepieciešami.

Hostinga kase emuāra sākšanai

Kad tas būs pabeigts, jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par pieteikšanos tīmekļa mitināšanas vadības panelī (cPanel). Šeit jūs pārvaldāt visu, ieskaitot atbalstu, e-pastus. Bet pats galvenais – šajā vietā jūs instalējat WordPress.

2. solis. Instalējiet WordPress

Reģistrējoties ar jauno Bluehost versiju, izmantojot mūsu saiti, viņi automātiski instalēs WordPress jums. Nesen tika palaista šī jaunā versija, lai lietotājiem, kas nav moderni, būtu vieglāk izveidot savu emuāru.

Tas nozīmē, ka jums vienkārši jāpiesakās savā Bluehost kontā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pieteikties WordPress, lai sāktu.

Piesakieties savā WordPress emuārā no Bluehost informācijas paneļa

Jūs varat arī pieteikties WordPress, vienkārši dodoties uz vietni yoursite.com/wp-admin/ tieši no pārlūka.

Ja jūs izmantojat citu WordPress emuāru mitināšanas pakalpojumu, piemēram, SiteGround, HostGator, WP Engine utt., Tad varat iepazīties ar mūsu visaptverošo ceļvedi par WordPress instalēšanu, sniedzot soli pa solim norādījumus šiem pakalpojumu sniedzējiem..

Kad WordPress ir iestatīts, jūs esat gatavs pielāgot sava emuāra izskatu, lai padarītu to par savu un sāktu emuāru veidošanu.

3. solis. WordPress motīva izvēle

Jūsu WordPress emuāra vizuālo izskatu kontrolē motīvi. Pirmoreiz apmeklējot savu emuāru, tas izskatīsies apmēram šādi:

Noklusējuma WordPress tēma

Tas nav pārāk pievilcīgi lielākajai daļai cilvēku.

Jūsu emuāra izskata un izjūtas pielāgošana līdz šim ir viena no aizraujošākajām un ienesīgākajām WordPress emuāra izveides ceļojuma sastāvdaļām..

Ir tūkstošiem iepriekš sagatavotu WordPress motīvu, kurus varat instalēt savā vietnē. Daži no tiem ir bezmaksas motīvi, bet citi ir maksas.

Motīvu var mainīt, dodoties uz WordPress informācijas paneli un noklikšķinot uz Izskats »Motīvi.

Pievienojiet jaunu WordPress motīvu

Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu.

Nākamajā ekrānā varēsit meklēt no 7 400+ bezmaksas WordPress motīviem, kas ir pieejami oficiālajā WordPress.org motīvu direktorijā. Jūs varat kārtot pēc populārākajiem, jaunākajiem, piedāvātajiem, kā arī citiem funkciju filtriem (t.i., nozares, izkārtojuma utt.).

Atlasiet motīvu

Varat aizvest peli uz motīvu, un jūs redzēsit pogu Priekšskatījums. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts motīva priekšskatījums, kurā varēsit redzēt, kā dizains izskatīsies jūsu vietnē.

Priekšskatījuma tēma

Jūsu motīva priekšskatījums var neizskatīties tieši tāds, kā parādīts ekrānuzņēmumā, kas ir normāli, jo jūs vēlāk to pielāgosit un iestatīsit. Jums jāmeklē dizains, krāsas, tipogrāfija un citi elementi.

Labākais padoms, lai izvēlētos perfektu WordPress motīvu, ir tiekties pēc dizaina vienkāršības. Tas palīdz uzturēt lietas tīras un skaidras, piedāvājot lietotājiem labu pieredzi.

Kad esat atradis sev tīkamo tēmu, vienkārši uzvelciet tajā peli, un tajā parādīsies poga Instalēt. Noklikšķiniet uz tā un gaidiet, līdz tēma tiek instalēta. Pēc tam instalēšanas poga tiks aizstāta ar pogu Aktivizēt. Lai aktivizētu motīvu, jums uz tā jānoklikšķina.

Instalējiet un aktivizējiet WordPress motīvu

Kad esat uzstādījis motīvu, varat to pielāgot, izvēlnē Izskats noklikšķinot uz saites Pielāgot.

Ja jums nepieciešama palīdzība motīva atlasē, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par 9 lietām, kas jums jāņem vērā, izvēloties perfektu WordPress motīvu.

Kad esat izvēlējies savu WordPress motīvu, tagad esat gatavs izveidot savu pirmo emuāra ziņu.

4. solis. Pirmās emuāra ziņas izveidošana

Lai rakstītu emuāra ziņu, noklikšķiniet uz Ieraksti »Pievienot jaunu izvēlne jūsu WordPress informācijas panelī.

Jūs redzēsit redaktora zonu, kurā varat uzrakstīt savu pirmo emuāra ziņu.

Emuāra ziņas rakstīšana WordPress

WordPress izmanto uz blokiem balstītu redaktoru, kur katrs elements ir bloks. Tas ļauj jums izveidot skaistus satura izkārtojumus jūsu emuāra ziņām.

Lai iepazītos ar redaktoru, skatiet mūsu WordPress bloķēšanas redaktora apmācību.

Kad rakstīšana ir pabeigta, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Publicēt ekrāna augšējā labajā stūrī, lai emuāra ziņa būtu publiski pieejama..

Publicēt emuāra ziņu

Ziņu ekrānā jūs pamanīsit vairākas citas sadaļas, piemēram, Kategorijas un Tagi. Tos varat izmantot, lai sakārtotu emuāra ziņas sadaļās. Mums ir ļoti daudz rakstu par atšķirībām starp kategorijām un tagiem, ko mēs ļoti iesakām jums izlasīt.

Lai izmantotu visas ziņas ekrāna funkcijas, jums jāizlasa mūsu raksts par jaunas ziņas pievienošanu WordPress (iekļauts video).

Bieži vien iesācēji tiek sajaukti starp ziņām un lapu izvēlni WordPress informācijas panelī. Tāpēc mēs esam arī uzrakstījuši pilnīgu rokasgrāmatu par atšķirību starp ziņām un lapām WordPress.

5. solis. Spraudņi & Pielāgojumi

Kad esat uzrakstījis pirmo emuāra ziņas paraugu, jūs, iespējams, vēlaties sākt pievienot citus parastus elementus jūsu vietnē, piemēram, kontaktformas, galerijas, slīdņus, biļetenu abonēšanas veidlapu utt..

Lai pievienotu visas šīs papildu funkcijas, jums jāizmanto spraudņi.

WordPress spraudņi ir lietotnes, kas ļauj pievienot savai vietnei jaunas funkcijas (nerakstot nevienu kodu).

Tikai WordPress spraudņu direktorijā vien ir pieejami vairāk nekā 55 000 WordPress spraudņu. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, ko vēlaties paveikt, tam ir spraudnis.

Mums ir soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

To sakot, apskatīsim, kā izmantot spraudņus, lai savam WordPress emuāram pievienotu dažas būtiskas funkcijas.

Kā izveidot kontakta formu programmā WordPress

Katrā vietnē ir nepieciešama kontakta forma. Tas lietotājiem ļauj jums tieši nosūtīt e-pastu. Tā kā WordPress komplektācijā nav iebūvētas kontaktu formas, jums būs nepieciešams WordPress veidlapas veidotāja spraudnis, lai jūsu vietnē pievienotu kontakta formu.

Mēs iesakām izmantot WPForms Lite spraudni. Tā ir populārā WPForms spraudņa bezmaksas versija, kas ir # 1 mūsu labāko WordPress kontaktu formas spraudņu sarakstā.

Vairāk nekā 3 miljoni vietņu izmanto WPForms!

Spraudni var instalēt, dodoties uz Spraudņi »Pievienot jaunu lapu un meklēšanas lodziņā ierakstot WPForms. Tālāk jums jānoklikšķina uz “Instalēt” un pēc tam uz “Aktivizēt”. Pēc aktivizēšanas jums jādodas uz WPForms »Pievienot jaunu lapu, lai izveidotu savu pirmo veidlapu.

Jaunas kontakta formas pievienošana WordPress

Tādējādi tiks atvērta WPForms veidotāja saskarne.

Vispirms jums jāievada kontakta veidlapas nosaukums un pēc tam noklikšķiniet uz veidnes “Vienkāršā kontakta forma”.

Vienkārša kontakta forma

WPForms tagad jums izveidos vienkāršu kontakta formu ar visiem nepieciešamajiem laukiem. Jūs varat noklikšķināt uz jebkura lauka, lai to mainītu, vai pievienot jaunu lauku no kreisās kolonnas.

Kontaktinformācijas formas rediģēšana

Kad esat rediģējis veidlapu, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt augšējā labajā stūrī un pēc tam izejiet no veidlapas veidotāja.

Tagad varat izveidot jaunu lapu WordPress, dodoties uz Lapas »Pievienot jaunu un sauc to par “Kontaktpersonu”. Rediģēšanas ekrānā redaktorā jāievada WPForms bloks.

Pievienojiet WPForms bloku redaktoram

Pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet iepriekš izveidoto veidlapu, un WPForms redaktorā ielādēs veidlapas tiešo priekšskatījumu.

Atlasiet savu kontaktformu

Tagad lapu var saglabāt un publicēt, kā arī apmeklēt to pārlūkprogrammā, lai redzētu, kā darbojas jūsu kontakta forma.

Ja jums nepieciešami sīkāki norādījumi, skatiet mūsu soli pa solim, kā WordPress izveidot kontakta formu.

Kā iestatīt Google Analytics izsekošanu

Google Analytics palīdz jums redzēt, cik cilvēku apmeklē jūsu emuāru, no kurienes viņi nāk un ko viņi dara jūsu vietnē?

Vislabāk ir instalēt Google Analytics, startējot emuāru, lai jūs varētu redzēt, cik daudz laika gaitā jūsu emuārs ir pieaudzis.

Vispirms jums jāapmeklē Google Analytics vietne un jāpierakstās, izmantojot savu Gmail kontu.

Kad esat pieteicies, varat turpināt reģistrēties un izveidot bezmaksas Google Analytics kontu.

Reģistrējieties pakalpojumā Google Analytics

Jums tiks lūgts norādīt savu informāciju un vietnes URL. Pēc tam jums tiks parādīts Google Analytics izsekošanas kods.

Jūs varat apstāties šeit, jo mēs izmantosim spraudni, lai automātiski ielādētu un pievienotu šo kodu jūsu emuāram (kopā ar pareizas WordPress izsekošanas iestatīšanu).

Pārslēdzieties uz savu WordPress administratora apgabalu, lai instalētu un aktivizētu spraudni MonsterInsights. Tā ir WordPress labākā Google Analytics spraudņa bezmaksas versija, un tas ir vienkāršākais veids, kā pievienot savai vietnei Google Analytics (kurai uzticas vairāk nekā 2 miljoni vietņu)..

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Ieskats »Iestatījumi lapu, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

Savienojiet Google Analytics, izmantojot MonsterInsights

Iestatījumu lapā noklikšķiniet uz pogas “Savienot MonsterInsights”, lai savienotu Google Analytics ar savu WordPress vietni.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu iestatīšanu. Kad tas būs izdarīts, jūs varēsit redzēt savu vietnes analīzes pārskatu tieši no WordPress informācijas paneļa cilnē MonsterInsights.

Vietnes statistikas pārskati tiek rādīti vietnē MonsterInsights

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rakstu par Google Analytics instalēšanu WordPress.

Kā optimizēt savu WordPress emuāru SEO

Lielākā daļa iesācēju, veidojot emuāru, optimizē SEO. SEO vai meklētājprogrammu optimizācija palīdz lietotājiem atrast jūsu emuāru meklētājprogrammās. Ja vēlaties vairāk trafika, tad ir ļoti svarīgi optimizēt savu emuāru SEO sākumā.

Lai sāktu, vispirms jāinstalē un jāaktivizē Yoast SEO spraudnis. Tas ir pilnīgs WordPress SEO spraudnis, kas palīdzēs jums optimizēt jūsu emuāru.

Pēc aktivizēšanas jūs redzēsit jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu SEO. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņu iestatījumu lapā.

Yoast SEO iestatījumi

Spraudnim ir pievienots ātras konfigurācijas vednis, kas palīdzēs iziet iestatījumus. Varat arī izpildīt instrukcijas mūsu Yoast SEO rokasgrāmatā par manuālu iestatīšanu.

Mēs iesakām arī sekot mūsu pilnīgajai WordPress SEO rokasgrāmatai, lai iestatītu sava emuāra SEO.

Vairāk WordPress spraudņu un pielāgojumu

Ir daudz citu WordPress spraudņu, kurus varat instalēt. Bieži vien iesācējiem ir mazliet lieki meklēt vajadzīgos spraudņus.

Vietnē WPBeginner mēs bieži piedāvājam labākos WordPress spraudņus, lai palīdzētu jums pievienot nepieciešamo funkcionalitāti.

Šeit ir mūsu ekspertu izvēlētie labākie WordPress spraudņi, kurus jums vajadzētu pārbaudīt.

 • Rezerves – UpdraftPlus ir labākais WordPress rezerves spraudnis. Jums vajadzētu regulāri izveidot savas vietnes rezerves kopijas gadījumam, ja kaut kas noiet greizi.
 • Drošība – Sucuri Security ir bezmaksas WordPress drošības skeneris. Mums ir pilnīgs WordPress drošības ceļvedis iesācējiem, kas palīdzēs jums nodrošināt jūsu emuāru.
 • Performance – Lai paātrinātu WordPress, mēs iesakām izmantot vai nu WP Rocket (premium), vai WP Super Cache (bezmaksas). Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu rakstu par WordPress ātrumu un veiktspēju ar detalizētām instrukcijām.
 • Dizains & Pielāgošana – Mēs iesakām izmantot vai nu Beaver Builder, vai Divi lapu veidotāju, lai pielāgotu jūsu mājas lapas dizainu, izveidotu pielāgotas galvenās lapas vai pat izveidotu pielāgotas tēmas (nerakstot nevienu kodu). Plašāku informāciju par šo tēmu skatiet mūsu rakstā par labākajiem WordPress lapu veidotājiem (salīdzināti).

Ja jums ir interese par spraudņiem un rīkiem, kurus mēs izmantojam mūsu vietnē, pārbaudiet. Tam ir visi spraudņi un rīki, kurus mēs izmantojam WPBeginner emuārā.

Vai jums vajadzīgi vēl ieteikumi? Skatiet mūsu ekspertu izvēli par obligātiem WordPress spraudņiem un rīkiem visām vietnēm (mūsu izvēlējās mūsu dibinātājs Syed Balkhi).

6. solis. Pelniet naudu no sava emuāra

Tagad, kad esat izveidojis savu emuāru un pielāgojis to savām vēlmēm, jūs, iespējams, domājat, kā es varu reāli nopelnīt no sava emuāra?

Ir daudz dažādu veidu, kā veiksmīgi gūt peļņu no sava emuāra. Tomēr nav tādas lietas kā ātra bagātināšanās shēma.

Neļaujiet sevi apmānīt ar dārgu automašīnu un savrupmāju attēliem, jo ​​tie visi ir viltoti.

Atšķirībā no citiem rakstiem “pelniet naudu tiešsaistē”, mēs esam izveidojuši visplašāko rokasgrāmatu par to, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, izmantojot WordPress.

Nopelniet emuāru veidošanu tiešsaistē, izmantojot WordPress

Tas ir vairāk nekā 4000 vārdu ceļvedis, kas jāizlasa visiem, kas vēlas nopelnīt naudu ar savu emuāru. Šajā galīgajā ceļvedī mēs esam dalījušies ar tiešsaistes gudrību, kas pārsniedz 15 gadus.

Kamēr jūs vēlaties ieguldīt smagu darbu un pūles, jūs saņemsit atlīdzību. Atcerieties, ka nav īsceļu.

Šeit ir daži no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no sava emuāra.

1. Google AdSense

Google AdSense

Daudzi emuāru autori nopelna naudu, rādot reklāmas savā emuārā. Ja veidojat emuāru, paturot prātā monetizāciju, vislabākais veids ir Google AdSense.

Tā ir lielākā blogeru un izdevēju reklāmas platforma. Darbojoties kā starpnieks starp jums un reklāmdevēju, Google ļauj reklāmdevējiem noteikt cenu par atslēgvārdiem, kas atbilst jūsu saturam. Tas ļauj jums iegūt vislabākās cenas reklāmām.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rakstu par to, kā pareizi pievienot Google AdSense savam WordPress emuāram.

2. Affiliate Marketing

Filiāļu mārketings

Affiliate mārketings ir otra visbiežāk izmantotā monetizācijas stratēģija emuāru veidotāju vidū. Būtībā jūs iesakāt saviem iecienītākajiem produktiem / pakalpojumiem saviem lasītājiem, un, veicot pirkumu, jūs saņemat komisijas maksu.

Filiāļu mārketinga atslēga ir ieteikt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus, kurus jūs jau izmantojat un kuriem uzticaties. WordPress ir daudz saistīto mārketinga spraudņu un rīku, kas var palīdzēt nopelnīt vairāk naudas, reklamējot saistītos produktus.

Mums ir arī pilnīgs soli pa solim filiāles mārketinga rokasgrāmata iesācējiem, kas palīdzēs jums sākt darbu.

3. Interneta veikals

Pievienojiet tiešsaistes veikalu WordPress emuāram

Daudzi emuāru autori pelna naudu, pārdodot lietas tieši no sava emuāra. Tie varētu būt fiziski izstrādājumi, digitālās lejupielādes, piemēram, e-grāmatas, mākslas darbi, mūzika un daudz kas cits. Daži emuāru autori pat piedāvā konsultāciju pakalpojumus.

Mēs iesakām izmantot WooCommerce, jo tas ir labākais e-komercijas spraudnis WordPress. Tā ir arī visbiežāk izmantotā e-komercijas platforma pasaulē.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā viegli izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress.

Papildus iepriekšminētajām 3 metodēm jūs varat darīt daudz vairāk, izmantojot savu WordPress emuāru. Varat izveidot WordPress emuārus īpaši pārskatiem, modes emuāriem, ēdienu blogošanai ar receptēm un daudz ko citu. Katrs no šiem emuāru veidiem sniedz jums unikālas iespējas nopelnīt.

Jūs varat arī pārvērst savu emuāru par dalības vietni, lai piedāvātu izcilu saturu un kursus.

7. solis. WordPress apgūšana

Biznesa mācīšanās un atbalsts

WPBeginner ir lielākā bezmaksas WordPress resursu vietne iesācējiem.

Vietnē WPBeginner mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt progresīvas un noderīgas WordPress apmācības, kuras ir viegli saprotamas maziem uzņēmumiem, emuāru autoriem un citu tehnoloģiju WordPress vietņu īpašniekiem (skatiet vairāk par mums).

Lai paplašinātu savas zināšanas WordPress, jums jāpārbauda:

 • WPBeginner vārdnīca – labākā vieta iesācējiem, lai sāktu un iepazītos ar WordPress lingo
 • WPBeginner video – vai jūs vēl neesat izmantojis WordPress? Noskatieties šos 23 videoklipus, lai apgūtu WordPress.
 • WPBeginner Blog – visu mūsu WordPress apmācību galvenā vieta.

Lai iegūtu vairāk diskusiju, iespējams, vēlēsities pievienoties mūsu bezmaksas Facebook grupai WPBeginner Engage. Grupa, kurā ir vairāk nekā 24 000 dalībnieku, ir koncentrēta uz to, lai palīdzētu iesācējiem un lietotājiem, kas nav moderni, darīt vairāk ar WordPress.

Varat arī abonēt WPBeginner YouTube kanālu, kurā mēs regulāri dalāmies ar video pamācībām, lai palīdzētu jums apgūt WordPress.

Visbeidzot, jūs varat izmantot Google, lai ierakstītu savu jautājumu un tam pievienotu WPBeginner. Mūsu lietotājiem šķiet, ka šis triks vienmēr ir noderīgs, jo tas ļauj jums viegli atrast pareizo atbildi uz jūsu WordPress jautājumiem.

Neuztraucieties, ja neatradīsit atbildi uz savu jautājumu. Lai nosūtītu mums ziņojumu, vienkārši izmantojiet mūsu kontaktformu. Mūsu vienmēr izpalīdzīgā, pilna laika WPBeginner atbalsta komanda labprāt palīdzēs. Mēs mīlam palīdzēt lietotājiem sākt darbu ar WordPress.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Palīdzot tūkstošiem cilvēku izveidot emuāru, mēs esam atbildējuši uz diezgan daudziem jautājumiem. Zemāk ir atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par emuāra izveidi.

Vai es varu izveidot emuāru bez WordPress?

Jā, ir arī vairākas citas emuāru veidošanas platformas. Mēs tos visus esam salīdzinājuši, un WordPress ir līdz šim labākais risinājums tirgū, lai izveidotu emuāru ar pilnīgu īpašumtiesību un brīvību.

Vai es varu izveidot emuāru bez mitināšanas?

Nē, tas nav iespējams. Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek glabāti jūsu vietnes faili. Visām vietnēm ir nepieciešama tīmekļa mitināšana.

Cik maksā emuāra izveidošana?

Izmaksas ir atkarīgas no iegādātajiem papildinājumiem. Mums ir pilnīga rokasgrāmata par to, cik maksā WordPress vietne, kā arī padomi, kā ietaupīt naudu.

Vai es varu izveidot emuāru, vecākiem nezinot par to?

Jā. Jūs varat padarīt savu WordPress emuāru privātu un paslēpt to no interneta. Šeit ir soli pa solim, kā padarīt jūsu WordPress emuāru pilnīgi privātu.

Vai es varu sākt WordPress emuāru un nopelnīt naudu, izmantojot Google Adsense?

Jā, jūs varat izmantot savu WordPress emuāru, lai nopelnītu naudu no Google AdSense. Mums ir soli pa solim, kā WordPress pievienot Google AdSense.

Kā es varu izveidot emuāru un palikt anonīms?

Ja vēlaties izveidot emuāru, kas paredzēts sabiedrībai, bet vēlaties palikt anonīms, jums jāpārliecinās, vai jūsu domēnā ir ieslēgta WHOIS konfidencialitāte. Bieži vien cilvēki izmanto pseidonīmu / segvārdu, lai rakstītu zem. Jums vajadzētu arī izveidot unikālu e-pastu tikai savam emuāram. Pats par sevi saprotams, neizlieciet savus attēlus vai kaut ko citu emuārā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par to, kā anonīmi blogot, izmantojot WordPress.

Kā pievienot Podcast aprakstu savam WordPress emuāram?

WordPress padara emuāra izveidošanu un tam pievienotu Podcast apraidi. Mums ir soli pa solim ceļvedis, kā sākt Podcast apraidi ar WordPress.

Kā es varu nākt klajā ar blogošanas idejām, par kurām rakstīt?

Šeit ir lielisks ceļvedis, kurā ir 103 emuāru ierakstu idejas, par kurām šodien varat rakstīt. Šeit ir vēl viens ceļvedis par 73 emuāru ierakstiem, kuru darbība ir pierādīta.

Varat arī sekot šai Blogtyrant apmācībai par to, kā uzrakstīt labu emuāra ziņu (12 ekspertu padomi), kas palīdzēs jums uzrakstīt lielisku saturu.

Vai es varu izveidot emuāru savā valodā??

Jā, WordPress varat izmantot arī citās valodās. Valodu var izvēlēties instalēšanas laikā vai lapā Iestatījumi WordPress administratora apgabalā. WordPress ir pilnībā tulkots vairāk nekā 56 valodās un daļēji tulkots desmitiem citās valodās. Daudzas populārākās WordPress tēmas un spraudņi ir pieejami arī vairākās valodās. Varat arī tulkot motīvu vai spraudni, ko vēlaties izmantot savā vietnē.

Kā izveidot emuāru vairākās valodās?

Vai vēlaties izveidot emuāru hindi, spāņu vai vairākās valodās? Šeit ir detalizēts ceļvedis, kā WordPress izveidot daudzvalodu vietni.

Vai es varu izveidot emuāru bez kodēšanas prasmēm?

Pilnīgi. Lai izveidotu profesionāla izskata WordPress emuāru, jums nav vajadzīgas nekādas programmēšanas, kodēšanas vai dizaina prasmes.

WordPress motīvus ir viegli pielāgot, un, lai iestatītu motīvu, varat vienkārši norādīt un noklikšķināt. Ir WordPress tēmas, piemēram, Astra, kuras komplektācijā ietilpst gatavas vietnes starteriem, kuras varat importēt ar vienu klikšķi.

Ir arī citas spēcīgas tēmas, piemēram, Divi, kuras pilnībā velk & nometiet dizaina iespējas sava emuāra pielāgošanai.

Pēc tam ir jaudīgi velciet un nometiet lapu veidotāji, piemēram, Beaver Builder un Divi veidotājs, kas darbojas ar jebkuru WordPress motīvu. Varat to izmantot, vienkārši velkot un nometot vienumus, kā arī izstrādājot savas lapas.

Jūs pat varat izveidot savu pielāgoto motīvu, nerakstot nevienu kodu.

Vai es varu savam emuāram pievienot fotogrāfiju galeriju?

Jā, WordPress ir aprīkota ar iebūvētu galerijas funkciju, kas ļauj jums ērti pievienot foto galerijas emuāra ziņām.

Profesionāli fotogrāfi var izmantot arī labākos WordPress galerijas spraudņus, lai labāk demonstrētu savus fotoattēlus un pat pārdotu fotoattēlus, lai nopelnītu naudu no sava fotografēšanas biznesa.

Kā es varu izveidot profesionālu e-pasta adresi savam emuāram?

Ja nopietni domājat par savu emuāru, mēs ļoti iesakām izveidot profesionāla uzņēmuma e-pasta adresi (tā ir bezmaksas)..

Visi veiksmīgie emuāru autori izmanto profesionālu e-pasta adresi, lai izceltos un veidotu labākus sadarbības piedāvājumus, lai palielinātu savu emuāru.

Mēs ceram, ka jūs atradāt noderīgu apmācību par to, kā izveidot WordPress emuāru. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par 19 padomiem, par kuriem var rīkoties, lai piesaistītu trafiku uz savu jauno WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map