Autora vārda noņemšana no WordPress ierakstiem (2 vienkārši veidi)

Vai vēlaties noņemt autora vārdu no WordPress emuāra ierakstiem? Parasti emuāra ziņās ir norādīts autora vārds un citi meta dati, piemēram, datums un kategorija.


Tomēr daži emuāru īpašnieki nevēlas parādīt autora vārdu blakus saviem emuāra ierakstiem.

Pēc noklusējuma WordPress nav iespēju noņemt autora vārdu, un, lai publicētu ziņu, jums jāizvēlas autors.

Šajā rakstā mēs parādīsim divus veidus, kā viegli noņemt autora vārdu no jūsu WordPress ziņām. Mēs arī apspriedīsim katras pieejas plusus un mīnusus.

Noņemiet autora vārdu no WordPress ziņām

Kāpēc jūs vēlaties noņemt autora vārdu??

Autora vārds ir svarīgs metadatu veids, kas pēc noklusējuma tiek pievienots jūsu WordPress ziņām. Tas ļauj jūsu lasītājiem uzzināt par autoriem, kuri veido saturu jūsu emuārā.

Tomēr ir reizes, kad varat paslēpt autora vārdu.

Piemēram: ja vairāki jūsu komandas darbinieki sadarbojas katrā bloga ierakstā, var šķist negodīgi kreditēt vienu darbinieku par darbu.

Citā scenārijā jums, iespējams, ir vairāki līdzautori / ārštata autori, kas laiku pa laikam raksta rakstus, bet jūs vēlaties saglabāt konsekventu stilu un balsi savam emuāram.

Ņemot to vērā, apskatīsim risinājumus, kā viegli noņemt autora vārdu no WordPress ierakstiem, vienlaikus ļaujot vairākiem autoriem strādāt fonā.

1. metode: manuāli noņemiet autora vārdu no WordPress ziņām

Jūsu WordPress tēma izlemj, kad un kā emuāra ziņās parādīt autora vārdu. Motīvi izmanto vairākas pieejas, kas apgrūtina spraudņa iespēju nodrošināt vispārēju risinājumu autoru vārdu noņemšanai.

Jums būs jārediģē kāds kods, lai motīvā netiktu parādīts autora vārds. Ja jums ir nepatīkami rediģēt kodu, izmēģiniet tā vietā otro metodi.

Pirmajai metodei nepieciešams rediģēt WordPress motīvu failus. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par koda kopēšanu un ielīmēšanu WordPress.

Piezīme: Pirms izmaiņu veikšanas noteikti izveidojiet savas motīva vai bērna motīva dublējumu. Ja kaut kas noiet greizi, tas palīdzēs jums viegli atjaunot izmaiņas.

WordPress motīvos tiek izmantoti dažādi koda varianti, lai parādītu autora vārdu. Jums būs jāatrod kods, kas atbild par autora vārda parādīšanu motīvu failos, un tas jādzēš.

Biežākās vietas šī koda atrašanai ir faili single.php, content.php, archive.php un index.php..

Daudzos gadījumos jūs nevarēsit atrast kodu, kas izvada autora vārdu. Tā vietā jūs atradīsit veidnes tagu, kas noteikts failā function.php vai failā tags-tags.php.

Piemēram, noklusējuma tēmā Divdesmit deviņpadsmit tiek izmantota funkcija twentynineteen_posted_by, lai parādītu autora vārdu. Šī funkcija ir definēta failā template-tags.php, un tajā tiek izmantots šāds kods:

funkcija twentynineteen_posted_by () {
printf (
/ * tulkotāji: 1: SVG ikona. 2: ziņas autors, redzams tikai ekrāna lasītājiem. 3: autora saite. * /
‘% 1 $ s% 2 $ s% 4 $ s’,
twentynineteen_get_icon_svg (‘personai’, 16 gadi),
__ (‘Ievietoja’, ‘divdesmit piecpadsmit’),
esc_url (get_author_posts_url (get_the_author_meta (‘ID’)))),
esc_html (get_the_author ())
);
}
endif;

Kad esat atradis kodu, kas izvada autora vārdu, tas ir jādzēš.

Piemēram, jums ir jāizdzēš kods no iepriekšējās koda otrās rindas uz devīto rindu. Pēc tam atlikušais kods izskatīsies šādi.

funkcija twentynineteen_posted_by () {
}
endif;

Pēc autora vārda koda izdzēšanas neaizmirstiet saglabāt izmaiņas. Pēc tam augšupielādējiet failus atpakaļ savā vietnē.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu izmaiņas darbībā:

Autora vārds noņemts WordPress Post demonstrācijā

Šī metode slēpj autora vārdu visās jūsu ziņās; tomēr autoru arhīva lapas paliks neskartas. Autoru arhīva lapa ir vieta, kur WordPress izveido visu rakstu sarakstu, ko rakstījis konkrēts lietotājs.

Autoru arhīva lapu var atrast šādā URL:

https://example.com/author/samsmith/

Šis URL ir atrodams meklētājprogrammās, kas nozīmē, ka jūs joprojām varat iegūt datplūsmu uz šīm lapām.

Jūs varat viegli atspējot autoru arhīvus, izmantojot Yoast SEO spraudni. Kad esat instalējis un aktivizējis spraudni, dodieties uz SEO »Meklēšanas izskats savu informācijas paneli un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Arhīvi.

Tagad jūs varat redzēt autoru arhīva iestatījumus. Varat pārslēgt Autoru arhīvu pārslēgšanu un atspējot autoru arhīvus savā vietnē.

Yoast SEO autoru arhīva iestatījumi

To darot, tiks atspējoti autoru arhīvi un paslēpts autora sitemap.xml fails, kas izveidots ar Yoast SEO spraudni.

2. metode: izveidojiet vispārīgu autora vārdu WordPress ziņu publicēšanai

Šī metode nenoņem autora vārdu, bet to var izmantot kā risinājumu.

Jūs izveidosit vispārīgu autora vārdu un izmantosit to visiem saviem iepriekšējiem un nākamajiem rakstiem. Pirms katras ziņas publicēšanas jums būs jāmaina autora vārds.

Piezīme: Šī metode ir neatgriezeniska. Ja jūs to izdarīsit un vēlaties atgriezties, jums būs jārediģē katra ziņa un manuāli jāpiešķir sākotnējam autoram.

To sakot, sāksim.

Vispirms savai WordPress vietnei pievienojiet jaunu autoru un piešķiriet tam vispārīgu lietotājvārdu, piemēram, editialteam.

Pievienojiet jaunu lietotāju

Tālāk jums jāapmeklē Lietotāji »Visi lietotāji noklikšķiniet uz saites Rediģēt zem tikko pievienotā lietotājvārda.

Rediģēt lietotāju

Lietotāja profila ekrānā ritiniet uz leju līdz opcijai “Segvārds” un ievadiet vārdu, kuru vēlaties parādīt (piemēram, redakcijas komanda).

Pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes blakus opcijai “Parādāmo vārdu publiski kā” un atlasiet tikko ievadīto segvārdu.

Izvēlieties redzamo vārdu

Varat arī pievienot vispārīgu biogrāfiju un pat izveidot šī lietotāja konta gravatūru.

Tagad dodieties uz Ziņas »Visas ziņas un noklikšķiniet uz ekrāna opciju izvēlnes augšpusē. Ievadiet 999, lai parādītu vienību skaitu.

Rādīt visas ziņas uz ekrāna

Tas ļaus ātri rediģēt un mainīt autora vārdu lielam skaitam ziņu.

Izmantojot izvēles rūtiņu, jāizvēlas visas ziņas un pēc tam nolaižamajā izvēlnē Lielapjoma darbības atlasiet rediģēt. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Lietot, lai turpinātu.

Atlasiet visas ziņas lielapjoma rediģēšanai

WordPress tagad parādīs lielapjoma rediģēšanas iespējas. Jums jāmaina autors uz vispārīgu autora vārdu, kuru esat pievienojis iepriekš, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.

Autora vārda masveida maiņa

WordPress tagad atjauninās visas atlasītās ziņas un mainīs autora vārdu. Atcerieties, ka šis process var aizņemt kādu laiku atkarībā no tā, cik ātrs ir jūsu WordPress mitināšana.

Ja jums ir vairāk nekā 999 ziņas, jums vajadzēs doties uz 2. lapu un atkārtot procesu.

Tas ir viss. Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu to darbībā.

Redakcijas komanda kā autora vārds

Mūsu ieteikums

Autora vārda noņemšana, izmantojot kodēšanas metodi, tiek paveikta, taču tas nav labākais risinājums. Piemēram, ja jūs neizmantojat bērnu motīvu, motīva atjauninājums ignorēs jūsu veiktās izmaiņas.

Tāpēc mēs iesakām otro metodi, lai izveidotu vispārīgu autora vārdu.

Tas ļauj izmantot iebūvēto WordPress funkcionalitāti un neprasa koda rediģēšanu. Tas nenoņems autora vārdu vai arhīvus, bet padarīs tos vispārīgus. Tas arī palīdzēs nodrošināt autorības konsekvenci jūsu vietnē.

Ja jums ir labi ar kodēšanu, tad varat izmantot arī abu pieeju kombināciju. Varat izveidot vispārīgu autora vārdu, lai publicētu visus savus emuāra ierakstus, un pēc tam cietā koda autora profilu WordPress bērna tēmā.

Mēs izmantojam līdzīgu pieeju WPBeginner. Jūs varat redzēt “Redakcijas personālu” kā visu emuāru ierakstu autoru, ieskaitot šo, kuru jūs šobrīd lasāt.

Vispārīgs autora vārds WPBeginner rakstā

To varat arī redzēt autora informācijas lodziņā raksta apakšā.

Vispārīgs autora informācijas lodziņš WPBeginner rakstā

Ja vēlaties pievienot autora informācijas lodziņu, piemēram, šo, apskatiet labākos bezmaksas autora bio lodziņa spraudņus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā noņemt autora vārdu no WordPress ziņām. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 30 efektīvo veidlapu sarakstu, lai gūtu peļņu no savas vietnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map