Kā atjaunināt WordPress motīvu, nezaudējot pielāgošanu

Viena no labākajām lietām saistībā ar WordPress ir vienkāršās pielāgošanas iespējas, ko saņemat, izmantojot WordPress motīvus un spraudņus.


Varat arī veikt šos pielāgojumus nākamajā līmenī, savai WordPress tēmai pievienojot savus koda fragmentus un CSS stilus.

Problēma rodas, kad jūsu motīvam ir pieejams atjauninājums. Ja neesat piesardzīgs, pastāv liela iespējamība, ka pazaudēsit dažas no šīm motīva izmaiņām.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā viegli atjaunināt WordPress motīvu, nezaudējot pielāgošanu. Mēs apskatīsim arī to, kā pareizi pielāgot jūsu motīvus, lai jūs neietekmētu jauna motīva atjauninājuma izlaišana.

Pareizi atjauninot WordPress motīvu, nezaudējot pielāgojumus

Kā tēmas atjauninājumi darbojas programmā WordPress?

WordPress nāk ar jaudīgu sistēmu, lai instalētu atjauninājumus ne tikai pašam WordPress, bet arī spraudņiem un tēmām.

Jūsu WordPress vietne regulāri pārbauda, ​​vai nav atjauninājumu, un tos parāda zem Informācijas panelis »Atjauninājumi lappuse.

WordPress atjauninājumi

Kad motīva atjauninājums būs pieejams, jūs arī redzēsit paziņojumu vietnē Izskats »Motīvi lappuse.

Motīvu atjauninājumi

Atjauninājumi ir patiešām svarīgi jūsu WordPress vietnes drošībai un veiktspējai. Papildus drošībai un kļūdu novēršanai, motīvu izstrādātāji ar šiem atjauninājumiem var ieviest arī jaunas funkcijas.

Lai instalētu jauno versiju, vienkārši noklikšķiniet uz atjaunināšanas pogas.

Pēc tam WordPress lejupielādēs motīvu pakotni, to izsaiņojiet un vecos failus nomainīs ar jaunāku versiju.

Tas pārrakstīs visus vecos motīvu failus, kas instalēti jūsu vietnē. Ja manuāli pievienojāt pielāgoto kodu saviem WordPress motīvu failiem, šīs izmaiņas zaudēsit.

To sakot, apskatīsim, kuras motīvu izmaiņas ir drošas un kuras pielāgojumi tiks izdzēsti.

Kāda veida tēmu pielāgojumus jūs varat zaudēt atjaunināšanas laikā?

WordPress motīvu var pielāgot dažādos veidos. Daži no šiem motīvu pielāgojumiem ir droši, jo jūsu veiktās izmaiņas tiek saglabātas pašā WordPress datu bāzē.

Tas ietver visas izmaiņas, kas veiktas, izmantojot iebūvēto WordPress motīvu pielāgošanas ierīci, kurai varat piekļūt, apmeklējot vietni Izskats »Pielāgot lappuse.

WordPress motīvu pielāgotājs

Motīvu pielāgošanas rīks ļauj modificēt WordPress motīvu un visas izmaiņas saglabāt WordPress datu bāzē. Jūs varat mainīt galvenes attēlu, krāsas, izkārtojumu, pielāgotu CSS un daudz ko citu.

Motīvu atjauninājumi neietekmē arī jūsu WordPress logrīkus un navigācijas izvēlnes.

Tādas populāras WordPress tēmas kā Astra un Ocean WP tagad nāk ar papildinošiem spraudņiem. Šie spraudņi tiek izmantoti, lai motīvam pievienotu papildu funkcijas. Motīva atjaunināšana neietekmē arī visas motīvu izmaiņas, kas veiktas, izmantojot šos papildinošos spraudņus.

Ja pielāgojat WordPress izkārtojumu, izmantojot tādu WordPress lapu veidotāju kā Divi, Beaver Builder, Elementor utt., Šīs izmaiņas arī neietekmēs..

Drošas ir arī visas citas funkcijas, kuras esat pievienojis savai vietnei, izmantojot spraudni. Piemēram, jūsu WordPress saziņas veidlapas, Google Analytics, e-pasta biļetenu uznirstošie logi un daudz kas cits.

Pielāgojumi, kurus zaudēsit atjaunināšanas laikā

Ja sava motīva funkcijaiphp.php esat pievienojis kādu kodu, tas pazudīs. Tiks izdzēstas arī visas CSS izmaiņas, kuras tieši pievienojāt motīva stila lapas (style.css) failam.

Tagad, kad mēs zinām, kuras izmaiņas tiks izdzēstas, runāsim par to, kā tās saglabāt un atjaunot pēc motīva atjaunināšanas.

1. solis. Gatavošanās motīvu atjaunināšanai

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar savu WordPress mitināšanas kontu, izmantojot FTP klientu.

Kad savienojums izveidots, dodieties uz / wp-content / themes / mapi un lejupielādējiet motīvu mapi datorā.

Lejupielādējiet savu WordPress motīvu

Šī mape būs jūsu motīva dublējums, un mēs to izmantosim vēlāk, lai pēc motīva atjaunināšanas kopētu un ielīmētu pielāgojumus.

2. solis. Lejupielādējiet atjaunināto tēmu un pārvietojiet pielāgojumus

Tagad mēs vēlamies pārsūtīt mūsu veiktos pielāgojumus vecajiem motīvu failiem uz atjaunināto versiju.

Vienkārši apmeklējiet sava motīva vietni un lejupielādējiet datorā jaunāko versiju. Atrodiet motīva ZIP failu un izgūstiet to.

Tagad datorā vajadzētu būt gan jaunajai versijai, gan vecajai pielāgotajai motīvai.

Ja atceraties savas motīvā veiktās izmaiņas, vienkārši nokopējiet un ielīmējiet koda fragmentus no vecās motīva uz jauno versiju..

No otras puses, ja neatceraties veiktās izmaiņas, vispirms tās būs jāatrod. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir, salīdzinot motīvu failus.

Jums būs jāizmanto tādu failu salīdzināšanas programmatūra kā WinMerge (kaleidoskops Mac, Meld Linux).

Failu salīdzināšanas programmatūrā atveriet abas motīvu mapes. Tas parādīs failus blakus, ļaujot ātri salīdzināt failus, lai atrastu pielāgojumus, kurus esat pievienojis vecajai tēmai.

Salīdziniet tēmas izmaiņas

Pēc tam kodu var nokopēt un ielīmēt no vecā motīva faila tajā pašā failā jaunajā motīvā.

3. solis. Augšupielādējiet jauno motīvu mapi

Pēc jaunā motīva izmaiņu kopēšanas tagad esat gatavs augšupielādēt atjaunināto versiju savā vietnē.

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu vietni, izmantojot FTP klientu, un dodieties uz / wp-content / themes / mapi. Atlasiet jauno motīvu mapi un atjauniniet to savā vietnē.

Augšupielādēt atjauninātu motīvu

Jūsu FTP klients brīdinās, ka faili ar tādu pašu nosaukumu jau pastāv. Jums jāizvēlas lai pārliecinātos, ka vecie motīvu faili tiek aizstāti ar jauniem failiem.

Pārrakstīt

Tas ir viss. Jūs esat veiksmīgi atjauninājis savu WordPress motīvu. Apmeklējiet savu vietni, lai pārliecinātos, ka viss darbojas, kā paredzēts.

Kā izvairīties no izmaiņu zaudēšanas motīvu atjaunināšanas laikā

Ja savai WordPress tēmai vēlaties pievienot koda fragmentus vai pielāgotus stilus, tad ir daži labākie paņēmieni, kas jums jāievēro.

Labākais risinājums ir izveidot bērnu motīvu un pievienot savu pielāgoto kodu bērnu motīvu failiem.

Tomēr daudzi WordPress iesācēji var nejusties ērti, veidojot bērnu tēmu. Par laimi ir pieejami vienkāršāki risinājumi.

Visām savām pielāgotajām koda izmaiņām varat izmantot koda fragmentu spraudni.

Tas ļauj droši pievienot pielāgotos koda fragmentus, neizjaucot vietni, un motīvu atjauninājumi neietekmēs jūsu izmaiņas. Jūs pat varat mainīt savu WordPress motīvu, nezaudējot šīs izmaiņas.

Attiecībā uz CSS kodu to visu var saglabāt motīvu pielāgošanas ierīces cilnē “Papildu CSS”.

Papildu CSS

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot pielāgotu CSS.

Varat arī izmantot jaudīgo CSS Hero spraudni, lai viegli pielāgotu stilus, pat nerakstot nevienu CSS kodu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atjaunināt WordPress motīvu, nezaudējot pielāgošanu. Ja rodas kādas problēmas, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par visbiežāk sastopamajām WordPress kļūdām un to novēršanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map