Kā izveidot pielāgotu mājas lapu programmā WordPress

Bieži vien lietotāji mums jautā, vai WordPress ir iespējams izveidot pielāgotu mājas lapu.


Pēc noklusējuma WordPress mājaslapā parāda jūsu emuāra ziņas. Tomēr kā biznesa vietne jūs varētu vēlēties izveidot saistošāku mājas lapu, kas lietotājiem palīdz atrast nepieciešamo un veicina jūsu pārdošanas reklāmguvumu..

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress ērti izveidot pielāgotu mājas lapu. Mēs parādīsim vairākas metodes, un jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko.

Pielāgotas mājas lapas izveidošana programmā WordPress

Kas ir mājas lapa?

Mājas lapa ir noklusējuma ievadlapa vai vietnes sākumlapa. Tā ir lapa, kas parādās, kad kāds pārlūkprogrammas adreses joslā ievada jūsu vietnes domēna vārdu.

Mājas lapas piemērs

Mājas lapas galvenais mērķis ir iepazīstināt lietotājus ar jūsu vietni vai biznesu. Ideālā gadījumā tam būtu jāsniedz lietotājiem būtiska informācija par jūsu biznesu, lai viņi varētu turpināt izpētīt citas vietnes jūsu vietnē.

Pēc noklusējuma WordPress mājaslapā parāda jūsu jaunākās emuāra ziņas. Tas nav labi, jo parāda tikai dažus no jūsu pašreizējiem rakstiem.

Ja jums ir uzņēmuma vietne, noklusējuma mājaslapa lietotājiem nepasaka par jūsu biznesu, produktiem vai pakalpojumiem. Tas arī nenodrošina lietotājiem iespēju sazināties ar jums.

Labās ziņas ir tas, ka WordPress jau ir aprīkota ar iebūvētu funkcionalitāti, lai izveidotu pielāgotu mājas lapu.

Pielāgotas lapas atlasīšana, lai to izmantotu WordPress kā mājas lapu

WordPress ļauj jums viegli izmantot jebkuru mājas lapas lapu kā savu mājas lapu. Jūs varat vienkārši doties uz Lapas »Pievienot jaunu lapu WordPress administratora apgabalā, lai izveidotu jaunu lapu.

Piešķirsim šai lapai virsrakstu “Mājas” un publicēsim to. Jūs izmantosit šo lapu kā savu pielāgoto mājas lapu.

Pašlaik neuztraucieties par izkārtojumu vai dizainu. Šajā rakstā vēlāk jums parādīsim, kā noformēt savu mājas lapu.

Tagad, ja vēlaties savā vietnē pārvaldīt emuāru, jums ir jāizveido atsevišķa emuāra lapa, lai parādītu savas ziņas.

Vēlreiz dodieties uz Lapas »Pievienot jaunu un izveidojiet lapu ar nosaukumu “Emuārs”. Iet uz priekšu un publicējiet tukšu lapu.

Pēc lapu izveidošanas jums jāapmeklē Iestatījumi »Lasīšana jūsu WordPress administratora lapā. Pēc tam sadaļā “Jūsu mājas lapa tiek parādīta” atlasiet opciju “Statiskā lapa”.

Atlasiet mājas un emuāru lapas

Tālāk jums jāizvēlas mājas lapa un iepriekš izveidotās emuāru lapas.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tagad, kad esat iestatījis lapu, kas izmantojama kā jūsu pielāgotā mājaslapa, sāksim veidot pielāgotu mājas lapu savai WordPress vietnei.

1. metode. Izmantojot Gūtenbergu, izveidojiet pielāgotu mājas lapu WordPress

WordPress 2018. gada decembrī ieviesa jaunu bloķētu redaktoru ar nosaukumu Gutenberg. Šis jaunais redaktors lietotājiem ļauj ne tikai rakstīt saturu, bet arī radīt skaistus izkārtojumus..

Katram satura elementam tiek izmantoti bloki, kas ļauj organizēt satura blokus, lai izveidotu sev tīkamu lapas struktūru.

WordPress ietver blokus, kurus var izmantot dizaina vajadzībām, piemēram, vāka attēlus, kolonnas, tabulas, tekstu un multividi, galerijas un citu.

Pielāgota mājas lapas izkārtojuma rediģēšana, izmantojot Gūtenbergu

Katram blokam ir savi iestatījumi, kas ļauj pielāgot tā izskatu atbilstoši dizaina prasībām.

Jūs varat paplašināt pieejamos blokus ar Gūtenberga bloku spraudņiem, lai arsenālā pievienotu vairāk bloku. Šie spraudņi ļauj izmantot uzlabotus elementus, piemēram, atsauksmes, slīdņus, pakalpojumus un citas izplatītas dizaina funkcijas.

Izmantojot uzlabotus bloku bibliotēkas spraudņus, lai izveidotu mājas lapas izkārtojumu

Varat arī izmantot Gūtenberga gatavās WordPress tēmas, kas dod jums lielāku elastību darbam ar blokiem.

Mēs iesakām izmantot Astra, tas nāk ar Gūtenberga vietņu veidnēm, kuras varat instalēt, izmantojot viņu Astra Starter Sites spraudni.

Kad esat importējis veidni, varat to rediģēt, izmantojot noklusējuma WordPress redaktoru, un izveidot ļoti profesionāla izskata mājas lapu savai vietnei.

2. metode. Izmantojot lapu veidotājus, izveidojiet pielāgotu mājas lapu programmā WordPress

Šī metode ir ļoti vienkārša, un tai nav vajadzīgas nekādas kodēšanas vai projektēšanas prasmes. Šai metodei jūs izmantosit WordPress lapu veidotāja spraudni.

Lapu veidotāja spraudnis ļauj viegli izveidot pielāgotus lapu izkārtojumus, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni.

Mēs iesakām izmantot Beaver Builder, jo tas ir visiedarbīgākais lapu veidotāju spraudnis tirgū. Tas nāk ar desmitiem pielāgotu mājas lapu veidņu, kuras varat instalēt ar vienu klikšķi.

Pēc instalēšanas veidni var rediģēt, izmantojot punktu un klikšķu rīkus. Jūs varat aizstāt saturu un attēlus ar savu saturu un pat paplašināt veidni, pievienojot vairāk moduļu, logrīku un sadaļu.

Pielāgotas mājas lapas izveidošana, izmantojot Beaver Builder

Beaver Builder arī dod jums piekļuvi Beaver Themer, kas ļauj jums izveidot savu pielāgoto WordPress motīvu, nerakstot nevienu kodu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā, izmantojot Beaver Builder, viegli izveidot pielāgotus WordPress izkārtojumus.

Kā alternatīvu varat izmēģināt arī Elementor. Tas ir arī ārkārtīgi populārs WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tam ir arī vilkšanas un nomešanas veidnes un ērti lietojams interfeiss.

Mājaslapas izkārtojuma izveidošana, izmantojot Elementor

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu apmācību par pielāgotu lapu izkārtojumu izveidi, izmantojot Elementor.

3. metode. Manuāli izveidojiet pielāgotu mājas lapu WordPress (nepieciešama kodēšana)

Šī metode nav ieteicama iesācējiem, jo ​​tā prasa kodēšanu. Lai izmantotu šo metodi, jums jāpārzina WordPress kodēšanas prakse, PHP, HTML un CSS.

Apskatīsim, kā tas darbojas.

Jūsu WordPress motīvu veido dažādi faili. Daži no šiem failiem tiek saukti par veidnēm, un tie kontrolē noteiktu jūsu vietnes apgabalu parādīšanu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress veidņu hierarhijas apkrāptu lapu.

Vienu no šīm veidnēm sauc par front-page.php. Ja jūsu motīvam ir šī veidne, WordPress to automātiski izmantos, lai parādītu jūsu pielāgoto mājas lapu.

front-page.php veidne

Tomēr, ja jūsu motīvam tā nav, varat to izveidot pats /

Vienkārši izveidojiet tukšu failu un saglabājiet to kā sākumlapu.php. Pēc tam tas ir jāaugšupielādē pašreizējās motīva mapē WordPress mitināšanas kontā, izmantojot FTP.

Tiklīdz jūs augšupielādēsit šo failu, WordPress sāks to izmantot, lai parādītu jūsu mājas lapu. Tā kā šis fails ir pilnīgi tukšs, jūs redzēsit tukšu baltu lapu.

Lai to labotu, varat sākt pievienot HTML kodu, lai parādītu pielāgotās mājas lapas saturu. Vienkāršāka pieeja ir esošā koda un veidņu izmantošana WordPress tēmā.

Piemēram, varat izmantot to pašu galveni un kājeni. WordPress padara šo veidņu iekļaušanu ļoti vienkāršu.

Šeit ir koda paraugs, kurā mēs noņēmām saturu un sānjoslas, saglabājot galvenes un navigācijas veidnes no motīva.

<?php / *
Šo lapu izmanto statiskās sākumlapas parādīšanai.
* /

// Ielādēt tēmas galvenes veidni
get_header (); ?>
>

Šeit tiek parādīts jūsu pielāgotais mājas lapas kods


// Ielādēt motīvu kājenes veidni
<?php get_footer (); ?>

Padomi efektīvas pielāgotas mājas lapas izveidošanai programmā WordPress

Jūsu vietnes sākumlapa ir vissvarīgākā jūsu vietnes lapa. Lietotāji to aplūko, lai uzzinātu vairāk par jūsu biznesu, produktiem un pakalpojumiem.

Mēs iesakām saglabāt jūsu mājas lapas dizainu pēc iespējas vienkāršāku. Savās vietnēs mēs esam uzzinājuši, ka mūsu lietotājiem noderīgāki ir vienkāršāki izkārtojumi.

Centieties izvairīties no jucekļa, bet neslēpiet svarīgu informāciju, kuru jūsu lietotāji vēlētos redzēt mājas lapā. Jums arī jāpiešķir prioritāte tam, kurš saturs vispirms parādās jūsu izkārtojumā.

Pirms izveidojat savai vietnei pielāgotu mājas lapu, pierakstiet mērķus, kurus vēlaties sasniegt. Šis vingrinājums palīdzēs jums nākt klajā ar skaidru dizaina mērķi.

Lielākajai daļai uzņēmumu un emuāru galvenais mērķis ir vietņu apmeklētājus pārveidot par klientiem. Lai to sasniegtu, jums būs nepieciešams OptinMonster.

Tas ir labākais WordPress uznirstošais spraudnis un svina ģenerēšanas programmatūra. Tas palīdz pārveidot vietnes apmeklētājus par abonentiem un maksājošiem klientiem.

Pēc tam jūs vēlētos izsekot, kā darbojas jūsu pielāgotā mājas lapa. Lai to izdarītu, savā vietnē jāinstalē Google Analytics. Tas palīdz jums redzēt, no kurienes nāk jūsu lietotāji un ko viņi dara jūsu vietnē.

Jūs arī vēlaties, lai lietotājiem būtu vieglāk ar jums sazināties. Šim nolūkam jums būs nepieciešams WPForms spraudnis, kas ir labākais WordPress formas spraudnis tirgū.

Varat arī pievienot savai vietnei pogu noklikšķināt, lai piezvanītu, lai cilvēki varētu ērti piezvanīt uz jūsu uzņēmuma tālruni.

Visbeidzot, mēs iesakām aplūkot konkurentus un citas populāras vietnes jūsu nozarē / nišā. Mēs nelūdzam jūs kopēt viņu dizainu, bet gan mācīties no viņu labākās prakses un pēc tam to izmantot savā mājas lapas izkārtojumā.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums viegli izveidot pielāgotu mājas lapu pakalpojumā WordPress. Varat arī apskatīt mūsu pārbaudītos padomus, kā palielināt emuāra trafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map