Kā noņemt sānjoslu programmā WordPress

Vai vēlaties noņemt sānjoslu no savas WordPress vietnes? Sānjosla ir logrīkiem gatava zona jūsu WordPress motīvā. Tas bieži parādās katras lapas labajā vai kreisajā pusē vai zem satura laukuma. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress viegli noņemt sānjoslu.


Kā noņemt sānjoslu programmā WordPress

Kāpēc noņemt sānjoslu programmā WordPress?

Lielākajai daļai bezmaksas un maksas WordPress motīvu ir vairākas sānjoslas vai logrīkiem gatavas zonas.

Sānjoslu mērķis WordPress ir parādīt vienumus, kas nav ziņas vai lapas satura daļa. Parasti tās ir saites uz dažādām jūsu vietnes vietnēm, sludinājumiem, e-pasta sarakstu reģistrēšanās veidlapām, sociālo mediju profiliem utt. Šos vienumus var viegli pievienot motīva sānjoslai, izmantojot WordPress logrīkus..

Sānjosla WordPress darbināmā vietnē

Lielākajā daļā WordPress motīvu sānjosla parādās savādāk, ja lietotājs skata jūsu vietni no mobilās ierīces. Samazināta ekrāna izmēra dēļ sānu joslas, kas parādās darbvirsmas labajā vai kreisajā pusē, mobilajos ekrānos tiek pārvietotas uz leju..

Sānjoslas ir ļoti noderīgas un var palīdzēt attīstīt biznesu. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, skatiet šos WordPress sānjoslas trikus.

Tomēr dažiem vietņu īpašniekiem šķiet, ka sānjoslas noņemšana palīdz uzlabot lietotāju pieredzi. Ja vēlaties noņemt sānjoslu savā WordPress vietnē, šī apmācība ir paredzēta jums.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Sānjoslu noņemšana no jebkuras vietas programmā WordPress

Šī metode ļauj vienkārši noņemt sānjoslas no katras lapas un izlikt ziņas savā WordPress vietnē. Tas prasa rediģēt WordPress motīvu failus. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, skatiet mūsu rokasgrāmatu par koda kopēšanu un ielīmēšanu WordPress.

Vispirms jāpieslēdzas savai WordPress vietnei, izmantojot FTP klientu, un pēc tam dodieties uz / wp-content / themes / your-current-theme / folder.

WordPress motīvi sastāv no dažādām veidnēm, tāpēc jums būs jārediģē visas veidnes, kur tiek parādīta sānjosla.

Piemēram, tipiskā WordPress motīvā jums var būt nepieciešams rediģēt index.php, page.php, single.php, archive.php, home.php un tā tālāk..

Atveriet veidnes failu, lai to rediģētu, un pēc tam atrodiet rindu, kas izskatās šādi:

<?php get_sidebar (); ?>

Ja jūsu motīvam ir vairākas sānjoslas, tad funkcijā redzēsit dažādus šī koda gadījumus ar sānjoslas nosaukumu. Piemēram:

<?php get_sidebar (‘kājenes-logrīku zona’); ?>

Dzēsiet līniju, kas apzīmē sānjoslu, kuru nevēlaties parādīt.

Tagad saglabājiet un augšupielādējiet failu atpakaļ savā vietnē. Atkārtojiet procesu visiem veidņu failiem, kas atbildīgi par dažādu jūsu vietnes lapu parādīšanu.

Kad esat pabeidzis, varat doties uz savu vietni un redzēt to darbībā.

Jūs varat pamanīt, ka, kamēr sānjoslas vairs nav, jūsu satura apgabals joprojām tiek parādīts ar tādu pašu platumu, atstājot sānjoslas zonu tukšu.

Tukša sānjoslas zona WordPress motīvā

Tas ir tāpēc, ka jūsu tēma ir definējusi satura apgabala platumu. Tagad, kad sānjosla vairs nav pieejama, jums jāpielāgo satura apgabala platums, motīvam pievienojot pielāgotu CSS.

Vispirms jums būs jāizdomā CSS klase, kuru izmanto jūsu motīvs, lai definētu satura apgabala platumu. To var izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammā rīku Pārbaudīt.

Šeit ir CSS paraugs, kuru mēs izmantojām mūsu demonstrācijas vietnē, izmantojot divdesmit sešpadsmit tēmu.

.satura apgabals {
platums: 100%;
rezerve: 0px;
apmale: 0 pikseļi;
polsterējums: 0px;
}

.satura apgabals .site {
rezerve: 0px;
}

Lūk, kā tas izskatījās bez sānjoslām:

Sānu joslas noņemtas no WordPress motīva

Sānjoslu noņemšana no atsevišķām lapām programmā WordPress

Iespējams, ka vēlaties noņemt sānjoslas tikai noteiktās lapās, parādot tās citās vietnes sadaļās.

Piemēram, daudzās vietnēs emuāru lapā tiek parādītas sānjoslas, bet ne atsevišķās emuāru ziņās. Daži dod priekšroku rādīt sānjoslas visur, izņemot statiskas lapas.

Apskatīsim dažādus scenārijus un to, kā noņemt sānjoslas no dažādām jomām.

Sānu joslu noņemšana no statiskās lapas programmā WordPress

Daudzām WordPress tēmām ir gatavas lietošanai pilna platuma lapu veidnes. Šīs veidnes var izmantot ar jebkuru WordPress statisko lapu, un abās satura pusēs tās netiek rādītas.

Jums vienkārši jārediģē lapa, kurā vēlaties noņemt sānjoslu, un pēc tam meta lodziņā “Lapas atribūti” atlasiet pilna platuma veidni..

Pilna platuma lapas veidne bez sāniem

Ja neredzat iespēju atlasīt veidni, tas nozīmē, ka jūsu motīvs nenodrošina pilna platuma lapas veidni.

Tādā gadījumā jums būs manuāli jāizveido pilna platuma lapas veidne. Atveriet vienkārša teksta redaktoru, piemēram, Notepad, un tukšajā failā ielīmējiet šo kodu:

<?php
/ *
*
Veidnes nosaukums: Pilna platuma
* /
get_header (); ?>

Tagad uz darbvirsmas saglabājiet šo failu pilnā platumā.php.

Pievienojieties savai WordPress vietnei, izmantojot FTP klientu, un pēc tam dodieties uz / wp-content / themes / your-current-theme / mapi. Rediģējiet failu ar nosaukumu page.php un nokopējiet visas lietas, kas parādās pēc <?php get_header (); ?> līnija.

Tagad ielīmējiet šo kodu failā full-width.php. Pēc tam jums jāatrod un jāizdzēš šāda rindiņa:

<?php get_sidebar (); ?>

Saglabājiet izmaiņas un augšupielādējiet failu full-width.php pašreizējā motīvu mapē.

Tagad jūs varat rediģēt jebkuru lapu savā WordPress vietnē, un jūs varēsit izvēlēties pilna platuma lapas veidni.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress izveidot pilna platuma lapas veidni.

Noņemiet sānjoslu no emuāra ziņu lapas programmā WordPress

WordPress ļauj emuāra ierakstiem izmantot statisku sākumlapu un atsevišķu lapu. Parasti lielākajā daļā WordPress motīvu blogu ierakstu lapā tiek parādītas sānjoslas.

Ja nevēlaties parādīt sānjoslas emuāru ziņu lapā, jums jādodas uz Iestatījumi »Lasīšana lappuse. Ievērojiet tās lapas nosaukumu, kuru izmantojat kā savu emuāra ziņu lapu.

Atrodiet savu WordPress emuāra lapu

Tagad dodieties uz Lapas »Visas lapas un rediģējiet lapu, ko izmantoja jūsu emuāru ziņu parādīšanai. Zem lapas atribūtu sadaļas atlasiet pilna platuma veidni un pēc tam saglabājiet izmaiņas.

Pilna platuma lapas veidne bez sāniem

Ja neredzat pilna platuma veidnes opciju, jums būs manuāli jāizveido pilna platuma veidne. Detalizētus norādījumus skatiet iepriekšējā šī raksta sadaļā.

Noņemiet sānjoslu no vienas WordPress ziņas

Ja vēlaties noņemt sānjoslu no atsevišķām atsevišķām ziņām, varat izveidot pielāgotu vienas ziņas veidni.

WordPress 4.7 tika piegādāts ar iebūvētu atbalstu pasta veidnēm. Jums jāveic darbības, kas aprakstītas mūsu ceļvedī, kā WordPress izveidot pielāgotas atsevišķu ziņu veidnes.

Pielāgotajā vienas ziņas veidnē jums tikai jānoņem koda sānjoslas daļa.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā viegli noņemt sānjoslu WordPress tēmās. Varat arī apskatīt mūsu soli pa solim, kā palielināt WordPress ātrumu un veiktspēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map