Kā savam WordPress pievienot pielāgota autora profila lapu

Vai vēlaties savai WordPress vietnei pievienot pielāgotu autora profila lapu? Daudzu WordPress tēmu autoru arhīva lapā ir ierobežota informācija par autoru profilu. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā WordPress izveidot pielāgotu autora profila lapu.


Pielāgota autora profila lapas pievienošana WordPress

1. metode. Pievienojiet pielāgotā autora profila lapu WordPress, izmantojot WP lietotāja pārvaldnieku

Šī metode ir ieteicama visiem lietotājiem. To ir viegli iestatīt, un tam ir vairāk funkciju.

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt spraudni WP User Manager. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jums jāapmeklē Lietotāji »WPUM iestatījumi lapu, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

WP Lietotāju pārvaldnieka iestatījumu lapa

Spraudnis automātiski izveidos dažādas lapas, kuras izmantos kā pielāgotu pieteikšanos, pielāgotu lietotāja reģistrāciju, aizmirstu paroli, konta un profila lapas.

WP Lietotāju pārvaldnieks ir spēcīgs spraudnis, un tam ir daudz iespēju. Jums tie rūpīgi jāpārskata un jāizslēdz funkcijas, kuras nevēlaties izmantot.

Pēc tam jums jānoklikšķina uz cilnes Profili, lai iestatītu lietotāja profila iestatījumus.

Lietotāja profila lapas iestatījumi

Šeit viesiem varat iespējot profila lapas opciju, kas nozīmē, ka ikviens var skatīt lietotāja profilus. Varat arī atļaut dalībniekiem apskatīt viens otra profilus. Ja noņemsit atzīmi no šīs opcijas, lietotāji varēs skatīt tikai savas profila lapas.

Varat arī ļaut lietotājiem augšupielādēt pielāgotu profila fotoattēlu un profila profilā parādīt savus jaunākos rakstus, kā arī komentārus.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Tālāk jums jāizvēlas SEO draudzīgi URL vai pastāvīgās saites autoru profila lapām. To var izdarīt, apmeklējot vietni Iestatījumi »Permalinks lapu un ritiniet uz leju līdz sadaļai “Lietotāja profila pastāvīgā saite”.

Atlasiet URL struktūru lietotāju profila lapām

Spraudnis piedāvā vietrādī URL izmantot lietotāja ID, lietotājvārdu vai segvārdu. Gan segvārds, gan lietotājvārds ir SEO draudzīgākas iespējas nekā lietotāja ID. Noklikšķiniet, lai atlasītu vienu no tām, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu pastāvīgās saites iestatījumus.

Jūsu pielāgotā autora profila lapas ir gandrīz gatavas. Tagad mums vienkārši jāļauj lietotājiem viegli atrast savas profila lapas jūsu vietnē.

Dodieties uz Izskats »Logrīki lapu un pievienojiet logrīku [WPUM] pieteikšanās veidlapu sānjoslai.

Pievienojiet sānjoslai lietotāja pieteikšanās un profila saites logrīku

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas autora profila lapa. Kā pieteicies lietotājs, sānjoslas logrīkā redzēsit sava konta informāciju. Noklikšķinot uz lietotājvārda, jūs nonāksit sava autora profila lapā.

Autora profila lapa

Sānjoslas logrīks parādīs pieteikšanās formu, lai izrakstītos lietotājus. Ja ļausit lietotājiem reģistrēties jūsu vietnē, tad veidlapā būs arī saite, lai reģistrētos.

Spraudnis mainīs arī autora saites jūsu vietnē un novirzīs tās uz autora profila lapu, nevis noklusējuma autora arhīva lapās.

Autora profila lapu mainīgais izskats

Ja vēlaties mainīt tikai krāsas vai apmales, to varat izdarīt, pievienojot pielāgotu CSS.

Tomēr, ja vēlaties mainīt izkārtojumu un lietu secību, jums būs jārediģē spraudņa veidņu faili. WP Lietotāju pārvaldnieks nodrošina pielāgotu veidņu atbalstu, kas nozīmē, ka pašreizējā motīvā varat izveidot savas veidnes, lai spraudnis būtu izmantojams.

Vispirms jāpieslēdzas savai vietnei, izmantojot FTP klientu, un jādodas uz / wp-content / plugins / wp-user-manager / templates / mapi. Lejupielādējiet datorā visus tur redzamos failus.

Pēc tam jums jāiet uz pašreizējo motīvu mapi un tajā jāizveido jauna mape “wpum”. Tagad augšupielādējiet failus, kurus esat lejupielādējis iepriekš, mapē wpum.

Tagad jūs varat rediģēt šos failus, lai pēc vajadzības pielāgotu savu profila lapu izskatu.

2. metode. Manuāli izveidojiet pielāgota autora profila lapu motīvā

Šī metode prasa rediģēt WordPress motīvu vai bērnu motīvu failus. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, lūdzu, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā nokopēt un ielīmēt kodu WordPress.

Pirmkārt, jums būs jāpieslēdzas savai vietnei, izmantojot FTP klientu, un jādodas uz / wp-content / themes / your-current-theme / folder..

Pašreizējā motīvu mapē jāizveido szerző.php fails. Pēc tam jums ir jākopē faila archive.php saturs un jāielīmē tie savā jaunajā author.php veidnē.

Ja jūsu motīvam jau ir autor.php fails, tad varat to arī rediģēt.

Jūsu mērķis šeit ir iegūt autora profila informāciju un pēc tam to parādīt. Jums būs jāizlemj, kur sākt rediģēt. Parasti jūs varat rediģēt jebko starp get_header (); un get_sidebar () līnijas.

<?php
// Iestatiet pašreizējā autora mainīgo $ curauth
$ curauth = (isset ($ _ GET [‘author_name’]))? get_user_by (‘lode’, $ author_name): get_userdata (intval ($ author));
?>

Par: <?php echo $ curauth->segvārds; ?>

<?php echo get_avatar ($ curauth->user_email, ’90 ‘); ?>

Vietne: user_url; ?>"><?php echo $ curauth->user_url; ?>
Biogrāfija: <?php echo $ curauth->lietotāja_apraksts; ?>

Ziņas <?php echo $ curauth->segvārds; ?>:

<?php if (have_posts ()): while (have_posts ()): the_post (); ?>

" rel ="grāmatzīme" nosaukums ="Pastāvīgā saite: <?php the_title (); ?>">
<?php the_title (); ?>

Publicēts: <?php the_time (‘d M Y’); ?>

<?php the_excerpt (); ?>

<?php galu galā;

// Iepriekšējās / nākamās lapas navigācija.
the_posts_pagination ();

cits: ?>

<?php _e (‘Nav šī autora ierakstu.’); ?>

<?php endif; ?>

Šis kods lapas augšpusē vienkārši pievieno autora profila karti un pēc tam parāda jaunākās autora ziņas.

Jūtieties brīvi pielāgot šo kodu tik daudz, cik jums nepieciešams. Jūs varat pievienot savai vietnei papildu lietotāja profila laukus, pievienot autora Twitter un Facebook profila saites, parādīt piedāvātos attēlus ziņām utt..

Šeit ir daži CSS paraugi, lai jūsu autora profila kartei būtu pienācīgs izskats. To var pievienot kā pielāgotu CSS motīvā un pēc tam mainīt, lai tas atbilstu motīva krāsām.

.autora profila karte {
fons: #eee;
apmale: 1px ciets #ccc;
polsterējums: 20 pikseļi;
robeža-apakšdaļa: 20 pikseļi;
}
.autora foto {
pludiņš: pa kreisi;
text-align: pa kreisi;
polsterējums: 5px;
}

Lūk, kā tas izskatījās mūsu demonstrācijas vietnē:

Pielāgota autora profila lapa WordPress

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā savai WordPress vietnei pievienot pielāgotu autora profila lapu. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map