Kā viegli izveidot pielāgotu WordPress motīvu (bez koda)

Vai vēlaties izveidot pielāgotu WordPress motīvu no jauna?


Iepriekš, lai izveidotu pielāgotu WordPress motīvu, jums bija jāievēro WordPress kods un jābūt pienācīgām zināšanām par kodēšanu. Bet, pateicoties jaunajiem WordPress motīvu ģeneratoriem, tagad ikviens stundas laikā var izveidot pilnīgi pielāgotu WordPress motīvu (nav vajadzīgas kodēšanas zināšanas).

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā viegli izveidot pielāgotu WordPress motīvu, nerakstot nevienu kodu.

Pielāgotas WordPress motīva izveidošana, nerakstot nevienu kodu

Pielāgotas WordPress tēmas izveidošana iesācējiem

Atšķirībā no statiskām HTML vietnēm, WordPress motīvi ir veidņu failu kopums, kas rakstīts PHP, HTML, CSS un JavaScript. Parasti jums ir jābūt pienācīgai izpratnei par visām šīm tīmekļa dizaina valodām vai jāpieņem darbā tīmekļa izstrādātājs, lai izveidotu pielāgotu WordPress motīvu..

Ja jūs nolīgāt izstrādātāju vai aģentūru, pielāgotas WordPress tēmas izmaksas var sasniegt tūkstošiem dolāru.

Tā kā daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki nevarēja atļauties augstas izmaksas par pielāgotu WordPress motīvu, daudzi no viņiem tikai norēķinājās ar noklusējuma motīviem, kas tika piegādāti kopā ar WordPress.

Tie, kas nevēlējās samierināties un vēlējās pielāgojumus, izmantoja arī vilkšanu & nometiet WordPress lapu veidotāju vai arī viņi izmantoja motīvu ietvaru, lai izveidotu pielāgotu motīvu.

Lai gan WordPress tēmas ietvari atviegloja WordPress tēmas veidošanu, tie ir risinājums izstrādātājiem, nevis vidusmēra vietnes īpašniekam.

No otras puses, WordPress lapu veidotāju spraudņi padarīja īpaši vienkāršu pielāgotu lapu izkārtojumu izveidi, izmantojot vilkšanu & piliens interfeiss, bet tie bija tikai uz izkārtojumiem. Ar to jūs nevarētu izveidot pielāgotas motīvas.

Līdz Beaver Builder, viens no labākajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem, nolēma atrisināt šo problēmu ar savu papildinājumu ar nosaukumu Beaver Themer..

Beaver Builder labākais WordPress lapu veidotāja spraudnis

Beaver Themer ir vietņu veidotāju pievienojumprogramma, kas ļauj izveidot pielāgotus motīvu izkārtojumus, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni un nemācot kodēt.

Apskatīsim, kā izmantot Beaver Themer, lai viegli izveidotu WordPress motīvu.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

Beaver Themer iestatīšana, lai izveidotu pielāgotu motīvu

Beaver Themer ir Beaver Builder papildinājuma spraudnis, tāpēc šim rakstam būs nepieciešami abi spraudņi.

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudņi Beaver Builder un Beaver Themer. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Beaver Themer ļauj izveidot pielāgotu motīvu, taču jums joprojām būs nepieciešama tēma, ar kuru sākt. Mēs iesakām izmantot vieglu motīvu, kurā ir pilna platuma lapas veidne, lai darbotos kā sākuma motīvs.

Daudzas šādas tēmas var atrast WordPress.org tēmu direktorijā. Mūsdienu WordPress motīvi ietver pilna platuma veidni. Mūsu galvenie ieteikumi ir:

  • Astra – bezmaksas viegla universāla WordPress tēma, kas nāk ar iebūvētu atbalstu Beaver Builder.
  • OeanWP – vēl viena populāra bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas nāk ar pilnu lapu veidotāju atbalstu.
  • StudioPress motīvi – visas viņu motīvas ir saderīgas ar Beaver Builder un lieliski darbosies ar Beaver Themer.

Šīs apmācības nolūkos mēs izmantosim Astra, kas ir viegla un viegli pielāgojama WordPress tēmai.

Bebru mākslinieka tēmas iestatīšana

Veidojot pielāgotu WordPress motīvu ar Beaver Themer, ir svarīgi pārliecināties, vai Beaver Themer ir pieejama pilna lapas daļa (no malas līdz malai)..

Šis ir noklusējuma Astra izkārtojums. Kā redzat, ka šajā izkārtojumā ir ietverta sānjosla, ar kuru var būt grūti strādāt, izmantojot Beaver Themer.

Noklusējuma motīva izkārtojums ar sānjoslu

To var mainīt, apmeklējot savas vietnes administratora paneli un pēc tam pārejot uz Izskats »Pielāgot lappuse. No šejienes jums jāpāriet uz Izkārtojums »Sānjoslas cilne.

Sānjoslu izslēgšana tēmā

Kad esat tur nokļuvis, zem noklusējuma izkārtojuma opcijas atlasiet “Bez sānjoslas” un noklikšķiniet uz pogas Publicēt, lai saglabātu izmaiņas.

Jūsu tēma tagad sāks izmantot izkārtojumu bez sānjoslām. Šis ir labākais izkārtojums, ko izmantot kopā ar Beaver Themer.

Tēmas izkārtojums bez sānjoslām

Šis pilnas lapas izkārtojums ļauj Beaver Themer izmantot katru ekrāna collu, lai jūs varētu izveidot skaistu vizuālo pieredzi no viena gala līdz otram..

Lielākajā daļā WordPress motīvu ir veidnes fails pilna platuma lapām. Ja jūs izmantojat kādu citu motīvu, tad, iespējams, atradīsit iespēju motīva iestatījumos noņemt sānu joslas.

Ja nevarat to atrast, sazinieties ar motīvu izstrādātāju, un viņš, iespējams, varētu jums palīdzēt.

Kad motīvs ir iestatīts uz pilna platuma izkārtojumu, jūs esat gatavs izveidot pielāgoto WordPress motīvu, izmantojot Beaver Themer..

Ātrs bebrs, Themer Fundamentals

Beaver Themer darbojas virs Beaver Builder. Kā lapu veidotāja spraudnis Beaver Builder ļauj vilkt un nomest vienumus uz lapu, lai izveidotu pielāgotus izkārtojumus.

Tam ir šādi vienumi, kurus varat izmantot izkārtojumos:

  • Veidne: kolonnu rindu un moduļu kolekcija, kas veido visu lapas izkārtojumu.
  • Kolonnas: vertikāli izkārtojuma moduļi, kas palīdz saturu horizontāli izlīdzināt.
  • Rindas: vairāku moduļu horizontāla kolekcija
  • Modulis: vienums, kas izvada specifisku informāciju, piemēram, virsrakstu, teksta bloku, tabulu, galeriju utt.

Vienkārši rediģējiet lapu Beaver Builder un pēc tam noklikšķiniet uz pievienošanas pogas augšējā labajā stūrī. Pēc tam varat vilkt un nomest slejas, rindas, moduļus uz savu lapu un sākt tos rediģēt uzreiz.

Izmantojot Beaver Builder

Ja nevēlaties sākt no nulles, vispirms izvēlieties no iepriekš sagatavotu veidņu saraksta.

Beaver Builder veidnes

Beaver Builder arī ļauj saglabāt izkārtojumus un pēc tam tos vēlāk izmantot kā veidnes.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par to, kā izveidot pielāgotu lapu izkārtojumu, izmantojot Beaver Builder.

Tomēr mēs ne tikai vēlamies izveidot lapu izkārtojumus. Mēs vēlamies izveidot pilnīgu pielāgotu motīvu.

Tas ir tad, kad ienāk Beaver Themer.

Tas Beaver Builder pievieno vēl vienu vienumu ar nosaukumu ‘Themer Layout’.

Iepriekšējais izkārtojums

Iepriekšējie izkārtojumi ļauj izveidot pielāgotus galvenes, kājenes, satura apgabalu, 404 lapas un citu veidņu daļu izkārtojumus..

Šie ir visu WordPress motīvu pamatelementi, un, tos izmantojot, jūs varēsit izveidot pielāgotu motīvu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Izmantojot Beaver Themer veidnes, lai izveidotu pielāgotu WordPress motīvu

Šajās instrukcijās mēs aprakstīsim jums nepieciešamās darbības, lai izveidotu populārākos pielāgoto motīvu elementus. Pabeidzot, jūs būsit pilnībā pārveidojis pamata motīvu pilnībā pielāgotā WordPress bērnu tēmā.

Jūsu tēmai pielāgotas galvenes izveidošana

Sāksim ar jūsu vietnes galvenes apgabalu. Pielāgota galvene ir būtiska tēmas sastāvdaļa, un tās izveidošana var būt sarežģīta, izmantojot tradicionālās metodes.

Par laimi, Beaver Themer ir iebūvētas galvenes funkcijas. Varat izmantot iepriekš izveidotu veidni vai arī izmantot izvēlni un attēlu moduļus ar divu kolonnu izkārtojumu..

Lai nokļūtu šajā galvenes apgabalā, vispirms mums galvenes izkārtojums jāiestata vietnē Beaver Themer. Apmeklējums Beaver Builder »Pievienot jaunu lapu un norādiet galvenes virsrakstu.

Pielāgota galvenes izkārtojuma izveidošana

Pēc tam kā tipu atlasiet “Themer Layout” un kā izkārtojuma opciju “Header”. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot veidotāju izkārtojumu”, lai turpinātu.

Tādējādi jūs nokļūsit izkārtojuma iestatījumu lapā. Šeit jums jāizvēlas “Visa vietne” kā vieta, kur tiks parādīta galvenes veidne.

Izkārtojuma iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Palaist Beaver Builder”, lai atvērtu veidotāja saskarni.

Beaver Builder sāksies ar pamata vienu kolonnu un divu rindu galvenes izkārtojumu kā sākuma punktu.

Galvenes izkārtojums

Jūs varat izmantot tos pašus Beaver Builder vilkšanas un nomešanas rīkus, lai mainītu fonu, krāsas, tekstu utt. Varat arī pievienot citus moduļus, ielādēt iepriekš sagatavotas veidnes un pievienot rindas / kolonnas, noklikšķinot uz pievienošanas pogas augšējā labajā stūrī. stūra.

Kad esat apmierināts ar dizainu, noklikšķiniet uz pogas Gatavs, lai saglabātu vai publicētu izkārtojumu.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu, kā darbojas jūsu pielāgotā motīva galvene. Kā redzat, mēs savai pielāgotajai tēmai esam piemērojuši galvenes izkārtojumu.

Pielāgota galvene jūsu pielāgotajā motīvā

Bez galvenes tajā vēl netiks parādīts saturs, un jūs, iespējams, redzēsit pamata motīva kājenes apgabalu.

Mainīsim to.

Jūsu tēmai pielāgotas kājenes izveidošana

Izmantojot Beaver Themer, jūs varat izveidot savam motīvam pielāgotu kājeni tāpat kā jūs izveidojāt pielāgotu galveni.

Dodieties uz Beaver Builder »Pievienot jaunu lapu un norādiet kājenes izkārtojuma nosaukumu. Pēc tam kā tipu atlasiet “Themer Layout” un kā izkārtojuma opciju “Footer”.

Kājenes izkārtojums

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot iepriekšēju izkārtojumu”.

Tādējādi jūs nokļūsit izkārtojuma iestatījumu lapā. Šeit jums jāizvēlas “Visa vietne” kā vieta, kurā tiks parādīta veidne.

Kājenes izkārtojuma iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Palaist bebru veidotāju”, lai atvērtu veidotāja saskarni.

Beaver Builder uzsāks ar kājenes izkārtojumu, izmantojot trīs kolonnas. Varat izmantot šo izkārtojumu kā sākuma punktu un sākt rediģēšanu.

Kājenes izkārtojuma rediģēšana

Varat pievienot moduļus, teksta blokus vai jebko citu, ko vēlaties. Jūs vienmēr varat mainīt krāsas, fontus, pievienot fona attēlu un daudz ko citu.

Kad esat apmierināts ar dizainu, noklikšķiniet uz pogas Gatavs, lai saglabātu vai publicētu izkārtojumu.

Pasta un lapu satura laukuma veidošana

Tagad, kad esam izveidojuši galvenes un kājenes katrai vietnes lapai un ierakstam, ir pienācis laiks izveidot ziņas vai lapas pamattekstu (satura laukumu).

Mēs sāksim gandrīz tāpat kā galvenes un kājenes izveidošanu, pievienojot vienskaitļa izkārtojumu lapā Pievienot jaunu..

Ziņu un lapu izkārtojumu izveidošana

Pēc tam jūs izvēlēsities, kur parādīt šo izkārtojumu. Jūs varat izvēlēties vienskaitli, lai to izmantotu visām atsevišķām ziņām un lapām, vai arī varat izvēlēties ziņas vai tikai lapas.

Vienskaitļa izkārtojuma iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Palaist bebru veidotāju”, lai atvērtu veidotāja saskarni.

Rediģēt vienskaitļa izkārtojumu

Beaver Builder ielādēs atsevišķa izkārtojuma paraugu ar ziņas / lapas virsrakstu augšpusē, kam sekos saturs, autora bio lodziņš un komentāru apgabals.

Jūs varat norādīt un noklikšķināt, lai rediģētu kādu no šiem vienumiem vai pēc vajadzības pievienot jaunus moduļus, kolonnas un rindas.

Kad esat apmierināts ar izkārtojumu, noklikšķiniet uz pogas Gatavs, lai saglabātu un publicētu izmaiņas.

Tagad varat apmeklēt savu vietni, lai redzētu to darbībā.

Tēmas izkārtojums ar saturu

Arhīva izkārtojumu izveidošana atbilstoši savai tēmai

Tagad, kad jūsu pielāgotā tēma ir sākusi veidoties, varat pāriet uz izkārtojumu izveidi citām vietnes daļām. Arhīvu lapas ir vietas, kur WordPress parāda jūsu kategorijas, tagus, autoru un ikmēneša arhīvus.

Izveidosim arhīva lapu izkārtojumu ar pielāgotu motīvu.

Jūs sākat, apmeklējot Beaver Builder »Pievienot jaunu lapu un nodrošinot arhīva izkārtojuma nosaukumu.

Arhīva izkārtojuma izveidošana pielāgotajai tēmai

Pēc tam kā tipu atlasiet “Iepriekšējais izkārtojums” un kā izkārtojuma opciju “Arhīvs”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot iepriekšēju izkārtojumu”.

Tādējādi jūs nokļūsit izkārtojuma iestatījumu lapā. Šeit jums jāizvēlas “Viss arhīvs” kā vieta, kurā tiks parādīta veidne. Katram atsevišķam arhīva veidam var izveidot arī atsevišķus izkārtojumus, piemēram, datumu, meklēšanas rezultātus, kategoriju, tagus utt.

Arhīva izkārtojuma iestatījumi

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Palaist bebru veidotāju”, lai atvērtu veidotāja saskarni.

Sāksies Beaver Builder ar pamata vienas kolonnas arhīva izkārtojumu. Augšpusē tiks parādīts arhīva nosaukums, kam seko ziņas.

Rediģēt arhīva izkārtojumu jūsu tēmai

Jūs varat norādīt un noklikšķināt uz jebkura vienuma, lai rediģētu tā rekvizītus. Pēc vajadzības varat arī pievienot jaunus moduļus, rindas un kolonnas.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Gatavs, lai saglabātu un publicētu izmaiņas.

Citu izkārtojumu izveidošana pielāgotajai WordPress tēmai

Beaver Themer arī ļauj izveidot veidņu hierarhijas citu lapu izkārtojumus, piemēram, 404 lappuse, veidņu daļas, meklēšanas rezultātu lapa u..

Izmantojot Beaver Builder iebūvēto vilkšanas un nomešanas funkciju, jūs varat viegli izveidot savu pielāgoto WordPress motīvu no nulles, nekad nerakstot kodu. Šī patiesi ir visiedarbīgākā WordPress tēmas izstrādes metode, kas pastāv.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja iemācīties izveidot pielāgotu WordPress motīvu, nemācot kodēt. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā paātrināt WordPress vietnes izveidi, lai nodrošinātu labāku SEO un lietotāju pieredzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me