6 labākie WordPress slīdņa spraudņi – veiktspēja + kvalitāte (salīdzinājumā)

Vai jūs vēlaties pievienot slīdni savai WordPress vietnei? Tirgū ir desmitiem WordPress slīdņa spraudņu, kurus varat izmantot.


Tomēr ne visi slīdņa spraudņi ir izveidoti vienādi. Lielākā daļa no tām ielādē pārāk daudz skriptu, kas palēnina jūsu vietnes darbību.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim populārākos WordPress slīdņa spraudņus, ņemot vērā to ātrumu, lietošanas vienkāršību un vispārējās funkcijas. Mērķis ir atrast labāko WordPress slīdņa spraudni veiktspējas un kvalitātes ziņā.

Salīdzināti labākie WordPress slīdņa spraudņi

Problēma ar WordPress slīdņiem

Lielākā daļa WordPress slīdņu darbojas lēni. Ja tas nav pareizi kodēts, slīdnis var ievērojami palielināt jūsu lapas ielādes laiku. Ja jums nav laba WordPress mitināšanas pakalpojuma, jūsu serveris var reaģēt pat lēnāk nekā parasti.

Otra WordPress slīdņa spraudņu problēma ir lietošanas ērtums. Lielākā daļa no tām ir uzpūstas, un tām ir mācību līkne iesācējiem.

Visbeidzot, jūs vēlaties pārliecināties, vai jūsu WordPress slīdnis reaģē uz mobilajām ierīcēm. Liela daļa no tiem nav.

Tātad, kā jūs ejat cauri simtiem slīdņa spraudņu un pārbaudāt visu šo? Jums tas nav jādara. Mēs veica pētījumu jūsu labā, un zemāk ir mūsu rezultāti par labāko WordPress slīdni.

Pretendenti uz labāko WordPress slīdņa spraudni

Šī raksta dēļ mēs izvēlējāmies populārākos un ļoti ieteiktos WordPress slīdņa spraudņus. Veicot pētījumu, mēs pamanījām, ka šie slīdņa spraudņi bija vieni no visbiežāk izmantotajiem un ieteiktajiem.

 • Vienošanās
 • MetaSlider
 • Viedais slīdnis 3
 • Nivo slīdnis
 • Bīdiet jebko
 • Galvenais slīdnis

Mēs nolēmām veikt dažus vienkāršus testus un redzēt, kā katrs no tiem veic. Kritēriji, kurus mēs meklējam, ir ātrums, lietošanas ērtums, funkcijas un savietojamība.

Gatavs, sāksim!.

Ātrums – kas ir ātrākais WordPress slaida spraudnis?

Pirmā problēma ar slīdņiem ir tā, ka tie var palēnināt jūsu vietnes darbību. Veiktspēja un ātrums ietekmē ne tikai lietotāju pieredzi, bet arī ievērojami ietekmē SEO.

Tāpēc slīdņa ātrums ir mūsu salīdzinājuma augšgalā. Mēs vēlamies noskaidrot, kurš ir ātrākais slīdņa spraudnis, un tad mēs salīdzināsim to funkcijas, lai redzētu, vai veiktspējas ietekmi var attaisnot.

Lai to uzzinātu, mēs instalējām katru slīdņa spraudni WordPress demonstrācijas vietnē. Mēs augšupielādējām tos pašus attēlus, lai izveidotu slīdni. Mēs nemainījām citus iestatījumus un slīdni iegulām tukšā WordPress lapā.

Pēc tam testa veikšanai mēs izmantojām Pingdom ātruma pārbaudes rīku. Tālāk ir mūsu katra slīdņa spraudņa testa rezultāti.

Slīdņa spraudnis

Lapas ielādes laiks

Pieprasījumi

Lapas lielums

Vienošanās860 ms22679 KB
MetaSlider863 ms25229 KB
Viedais slīdnis 3865 ms19382 KB
Nivo slīdnis928 ms16306 KB
Bīdiet jebko866 ms18324 KB
Galvenais slīdnis900 ms22345 KB

Kā redzat iepriekšminētajos rādītājos, Soliloquy bija visstraujāk iekraujošais WordPress slīdnis mūsu testos. Cieši seko MetaSlider.

Ja vēlaties augstas veiktspējas ātru WordPress vietni, Soliloquy ir labākais WordPress slīdnis jums.

Tagad jūs varētu domāt, ka arī visi pārējie slīdņi darbojas labi. Kāpēc mēs domājam, ka Sololoquy ir ātrākais?

Ja pamanāt testa rezultātus, redzēsit, ka Soliloquy palielināja lapas ielādes lielumu, neietekmējot ātrumu.

Tas tiek panākts, izmantojot veiklu mazu triku. Būtībā tas vispirms ielādē jūsu pārsega slaidu, un pēc tam citi slaidi tiek ielādēti asinhroni. Citiem vārdiem sakot, jūs varat augšupielādēt augstas kvalitātes bīdāmos attēlus ar minimālu iespaidu uz veiktspēju.

Lietošanas ērtums – kurš WordPress slīdnis piedāvā labāku lietotāja pieredzi?

Bīdītāju izveidošana nav tik vienkārša, kā mēs to vēlētos. Visu galveno WordPress slīdņa spraudņu lietotāja interfeisā tiek izmantots pārāk daudz tehniskās valodas.

Mēs vēlamies, lai mūsu slīdņa spraudnis būtu draudzīgs iesācējiem un kaut kas vienkārši darbotos. Apskatīsim, kā šajā ziņā darbojas mūsu labākie pretendenti.

Vienošanās

Vienskaitlis ir mūsu sarakstā visdraudzīgākais WordPress slīdņa spraudnis. Jūs varat vienkārši izveidot jaunu slīdni un pēc tam vienkārši velciet un nometiet savus attēlus.

Tas rūpējas par citām lietām, piemēram, attēlu izmēru maiņu, slīdņa motīva izvēli, navigācijas stilu utt. Lai saglabātu slīdni, vienkārši noklikšķiniet uz publicēšanas pogas..

Vienloka lietotāja interfeiss

Iemesls, kāpēc to ir viegli lietot, ir tas, ka tajā tiek izmantotas WordPress kodēšanas vadlīnijas un tas sajaucas ar jūsu dzimto WordPress administratora saskarni. Sololoquy ir vienkāršs, bet intuitīvs lietotāja interfeiss, lai izveidotu slaidus, izmantojot noklusējuma WordPress multivides augšupielādētāju.

Slaidu pievienošana WordPress ziņām un lapām ir arī brīze. Sololoquy piedāvā vairākas iespējas, ieskaitot īskodus, Gūtenberga redaktora bloku, vecā klasiskā redaktora pogu un logrīku.

Vienskaitļa bloks Gūtenberga redaktorā

MetaSlider

MetaSlider ir vēl viens viegli lietojams WordPress slīdnis. Jauna slīdņa izveidošana ir diezgan vienkārša, un tas automātiski rūpējas par visiem tehniskajiem iestatījumiem.

MetaSlider lietotāja interfeiss

Tas dod jums iespējas izvēlēties dažādus slīdņa skriptus, slīdņa motīvu un stilus, pievienot parakstus un SEO nosaukumus un daudz ko citu. Iesācēji var ignorēt visas šīs iespējas un var vienkārši ievietot slīdni jebkur savā vietnē, izmantojot īskodu, Gūtenberga bloku, logrīku vai veidnes tagu.

Viedais slīdnis 3

Smart Slider 3 izmanto citu lietotāja saskarni, kas jūtas savādāk nekā pārējie WordPress administratora ekrāni. Tas ir nedaudz ērti lietojams, un iesācēji var atrast ceļu.

Smart Slider 3 lietotāja interfeiss

Tomēr tas piedāvā daudz iespēju, kuras iesācējiem var nebūt tik viegli atklāt. Kopējā lietotāja pieredze ir apmierinoša, un jūs varat viegli pievienot slīdni ziņām un lapām, izmantojot noklusējuma bloku, īskodu un veidnes tagu.

Nivo slīdnis

Slider by Nivo ir bezmaksas slīdņa spraudnis, kas ir viegli un diezgan taisni uz priekšu. Izmantojot multivides augšupielādētāju, varat vienkārši augšupielādēt bīdāmo attēlu un pārkārtot slīdēšanas secību, velkot un nometot.

Izmantojot to pašu multivides augšupielādētāja saskarni, slaid attēliem varat pievienot parakstus, saites un alternatīvu tekstu. Tam ir īso kodu un veidņu tagi, lai jūs varētu pievienot slīdni ziņām, lapām un veidņu failiem.

Pievienojiet jauno Nivo slīdni

Nivo slīdnis ir attēlu slīdnis, un tas neatbalsta video un citu multivides veidu. Tas nāk ar jauku tēmu komplektu, ko varat izmantot, un daudz pārejas efektu, no kuriem izvēlēties. Tomēr, ja jūs rēķināties ar funkcijām un iespējām, tad Nivo atpaliek no citiem šī saraksta slīdņiem.

Bīdiet jebko

Slide Anything ļauj slaidā pievienot jebko. Varat pievienot tekstu, HTML, attēlus, video vai jebko citu, ko vēlaties. Tas nav tik vienkārši lietojams vai intuitīvs kā daži citi WordPress slīdņi, un daudzi no tiem ļauj arī pievienot cita veida saturu.

Slide Anything slaida redaktors

Jums būs jāievieto viss slaida saturs HTML redaktorā. Tas padara mazliet grūti saglabāt slaidus tā, kā vēlaties.

Galvenais slīdnis

Galvenais slīdnis ir vēl viens slīdņa spraudnis ar svešzemju lietotāja interfeisu, kas izskatās savādāk nekā pārējie WordPress ekrāni. Tas ir ērti lietojams, taču daudzas no iespējām ir grūti atrodamas.

Tas sākas ar veidnes izvēli un automātiski importē dažus demonstrācijas slaidus, lai jūs varētu sākt. Pēc tam jūs varat izdzēst šos slaidus un aizstāt tos ar slaidiem.

Tam ir skaistas veidnes, un to var viegli ievietot WordPress ziņās, lapās un sānjoslās, izmantojot īskodu, Gūtenberga bloku un veidnes tagu.

Master Slider vislabāk darbojas ar WordPress tēmām, kas automātiski ielādē jQuery katrā lapas ielādes reizē. Ja jūsu motīvs to nedara, jums būs jāmaina spraudņa iestatījumi un jāpiespiež tas ielādēt aktīvus, kad tiek ielādēta lapa.

Funkcijas – kurš WordPress slīdņa spraudnis piedāvā vairāk izvēles?

Ja viss, ko vēlaties darīt, ir izveidot vienkāršus attēlu slaidrādes, tad darbu var veikt jebkurš no šī saraksta bezmaksas WordPress slīdņa spraudņiem.

Tomēr Soliloquy un MetaSlider ir daudz vairāk iespēju. Tie ir pilnībā reaģējoši slīdņi un izskatās vienlīdz skaisti visās ierīcēs un ekrāna izmēros. Abi atbalsta video slaidus, HTML 5 videoklipus, piedāvātā satura slaidus, motīvus, animācijas un pārejas.

Viņi abi piedāvā vienkāršu un ērti lietojamu interfeisu, un tiem abiem ir papildu papildinājumi, kurus varat instalēt, lai pievienotu vairāk funkciju.

Vienskaitlim ir nedaudz vairāk funkciju, piemēram, WooCommerce papildinājums produktu slaidrādei, sociālo mediju integrācija, Instagram papildinājums un citas.

Cenu noteikšana

Izmaksas ir vēl viens izšķirošs faktors, kas varētu palīdzēt lietotājiem izvēlēties WordPress slīdņa spraudni.

Šeit ir cena par šo spraudņu vienas vietnes licenci.

Slīdņa spraudnis
Vienas vietnes licence
Vienošanās19 USD
MetaSlider39 USD
Viedais slīdnis 335 USD
Nivo slīdnisBezmaksas
Bīdiet jebkoBezmaksas
Galvenais slīdnisBezmaksas

Starp apmaksātajiem spraudņiem Soliloquy var izskatīties lētākais, taču viņu vienas vietnes licence nedod jums piekļuvi visiem papildinājumiem. Lai piekļūtu visiem papildinājumiem, kas maksā 99 USD, jums būs nepieciešama izstrādātāja licence.

No otras puses, gan MetaSlider, gan Smart Slider 3 nodrošina piekļuvi visiem papildinājumiem pat ar vienas vietnes licenci..

Secinājums – labākais WordPress slīdņa spraudnis

Pēc šo spraudņu salīdzināšanas mēs varam droši apgalvot, ka labākā WordPress slīdņa spraudņa balva tiek piešķirta:

Vienošanās

Tas ir līdz šim ātrākais WordPress slīdņa spraudnis tirgū. Tas ievēro visu kodēšanas paraugpraksi, tas ir ļoti labi dokumentēts, izstrādātājiem to ir viegli paplašināt un lietotājiem vēl vieglāk izmantot..

Izmantojiet mūsu vienskaitļa kuponu, lai saņemtu papildu 10% atlaidi.

Otra mūsu izvēle būtu SmartSlider 3. Tas piedāvā ļoti labu funkcionalitātes un veiktspējas līdzsvaru. Lietotāja saskarni ir viegli izmantot iesācējiem, kā arī izstrādātājiem.

Mēs ceram, ka šis raksts sniedz atbildes uz jautājumiem par labāko WordPress slīdņa spraudni veiktspējas un kvalitātes ziņā. Jūs varat arī redzēt mūsu labāko WordPress kešatmiņas spraudņu salīdzinājumu, lai uzlabotu vietnes veiktspēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map