Galīgais WordPress SEO ceļvedis iesācējiem (soli pa solim)

WordPress SEO uzlabošana ir būtiska, lai jūsu vietnē iegūtu vairāk trafika. Diemžēl lielākā daļa WordPress SEO rokasgrāmatu ir pārāk tehniskas, lai jauni lietotāji sāktu.


Ja jūs nopietni domājat palielināt vietņu trafiku, tad jums jāpievērš uzmanība WordPress SEO paraugpraksei.

Šajā rokasgrāmatā mēs dalīsimies ar svarīgākajiem WordPress SEO padomiem, kas palīdzēs uzlabot jūsu WordPress SEO un iegūt vairāk organiskas trafika.

WordPress SEO iesācējiem

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši ekspertus sakām, ka WordPress ir SEO draudzīgs. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas WordPress, lai sāktu emuāru vai vietni.

Lai gan WordPress pārliecinās, ka tā radītais kods seko SEO paraugpraksei, ir jādara daudz vairāk, ja vēlaties maksimizēt savus SEO centienus.

Mums ir vairākas veicamas darbības, kas jums jāveic, lai pareizi optimizētu WordPress SEO.

Lai to padarītu vieglu, mēs esam izveidojuši a, lai palīdzētu jums viegli pārvietoties mūsu galīgajā WordPress SEO rokasgrāmatā.

Ievads

  WordPress SEO pamati

   Labākais WordPress SEO spraudnis

    WordPress SEO paraugprakse

     Ātrums un drošība WordPress SEO

      Visbeidzot, redzēt lai jūsu WordPress SEO darbotos vēl tālāk.

      Ievads

      Mēs zinām, ka ideja par WordPress SEO optimizēšanu var iebiedēt iesācējus, it īpaši, ja jūs neesat tehnikas geeks.

      Bet neuztraucieties – tam nav jābūt sarežģītam. Sāciet šeit, lai uzzinātu pamatus, un pēc tam varat sākt tos lietot savā vietnē.

      Kas ir SEO?

      Kas ir SEO

      SEO ir saīsinājums, kas apzīmē meklētājprogrammu optimizāciju. Tā ir stratēģija, ko izmanto vietņu īpašnieki, lai iegūtu vairāk trafika, meklētājprogrammās ierindojoties augstāk.

      Meklētājprogrammu optimizēšana nav saistīta ar Google krāpšanu vai sistēmas spēlēšanu. Tas nozīmē vienkārši izveidot tādu vietni, kurā ir optimizēts kods un formatēšana, kas meklētājprogrammām ļauj ērti atrast jūsu vietni.

      Kad cilvēki meklēs tīmeklī pēc tēmām, par kurām rakstāt, jūsu meklētājprogrammām optimizētais saturs meklēšanas rezultātos parādīsies augstāk, un jūs vairāk cilvēku noklikšķināsit uz jūsu vietni.

      []

      Kāpēc SEO ir svarīgs

      Meklētājprogrammas bieži ir lielākais trafika avots lielākajā daļā vietņu.

      Google un citas meklētājprogrammas izmanto uzlabotus algoritmus, lai meklēšanas rezultātos pareizi saprastu un sarindotu lapas. Tomēr šie algoritmi nav perfekti – viņiem joprojām ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai saprastu, kas ir jūsu saturs.

      Ja jūsu saturs nav optimizēts, tad meklētājprogrammas nezina, kā to klasificēt. Kad cilvēki meklē tēmas, par kurām jūs rakstāt, jūsu vietne netiks parādīta meklēšanas rezultātos, un jūs garām visu šo satiksmi.

      Visiem uzņēmumu īpašniekiem ir ļoti svarīgi padarīt savu vietņu meklētājprogrammu draudzīgu, lai viņi varētu maksimizēt savu meklēšanas trafiku.

      []

      WordPress SEO pamati

      SEO var būt tehnisks, bet tam nav jābūt. Tikai iemācoties dažus pamata SEO padomus savas vietnes optimizēšanai, jūs varat manīt jūsu vietnes trafika pieaugumu.

      Lai izmantotu tālāk norādītos paņēmienus, jums nav jābūt tehnikas ģēnijam. Ja jūs jau izmantojat WordPress, tad jums ir viss, kas nepieciešams!

      Sāksim optimizēt jūsu vietni.

      Pārbaudiet savas vietnes redzamības iestatījumus

      WordPress komplektācijā ir iebūvēta opcija, lai paslēptu jūsu vietni no meklētājprogrammām. Šīs opcijas mērķis ir dot jums laiku strādāt savā vietnē, pirms tā ir gatava publiskošanai.

      Tomēr dažreiz šo iespēju var pārbaudīt nejauši, un tas padara jūsu vietni nepieejamu meklētājprogrammām.

      Ja jūsu vietne neparādās meklēšanas rezultātos, vispirms jums jāpārliecinās, vai šī opcija nav atzīmēta.

      Vienkārši piesakieties savas WordPress vietnes admin apgabalā un apmeklējiet Iestatījumi »Lasīšana lappuse.

      Meklētājprogrammu redzamības iestatījumi programmā WordPress

      Jums ritiniet uz leju līdz sadaļai “Meklētājprogrammu redzamība” un pārliecinieties, vai nav atzīmēta izvēles rūtiņa blakus “Atbrīvot meklētājprogrammas no šīs vietnes indeksēšanas”..

      Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu izmaiņas.

      []

      SEO draudzīgu URL struktūru izmantošana WordPress

      SEO draudzīgos URL ir vārdi, kas skaidri izskaidro lapas saturu, un tos ir viegli lasīt gan cilvēkiem, gan meklētājprogrammām.

      Daži SEO draudzīgu URL piemēri:

      https://www.wpbeginner.com/how-to-install-wordpress/
      https://www.wpbeginner.com/common-wordpress-errors-and-how-to-fix-them/

      Ņemiet vērā, ka šie vietrāži URL ir lasāmi un lietotājs var uzminēt, ko viņi redzēs lapā, apskatot URL tekstu.

      Kā izskatās URL, kas nav SEO draudzīgs?

      https://www.wpbeginner.com/?p=10467
      http://example.com/archives/123

      Ņemiet vērā, ka šie URL izmanto skaitļus, kas nav saistīti ar saturu, un lietotājs nevar uzminēt, ko viņi atradīs lapā, apskatot URL.

      Izmantojot SEO draudzīgas pastāvīgās saites struktūru, tiek uzlabotas jūsu iespējas iegūt labākas pozīcijas meklēšanas rezultātos.

      Šis ir veids, kā varat pārbaudīt un atjaunināt savas WordPress vietnes pastāvīgās saites struktūru.

      Jums jāapmeklē Iestatījumi »Permalinks lappuse. Atlasiet ziņas nosaukuma opciju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

      SEO draudzīga URL struktūra WordPress

      Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet mūsu ceļvedi par to, kas ir SEO draudzīga URL struktūra WordPress.

      Piezīme: Ja jūsu vietne darbojas vairāk nekā 6 mēnešus, lūdzu, nemainiet savas pastāvīgās saites struktūru, ja vien neizmantojat iespēju numurus. Ja jūs izmantojat dienu un vārdu vai mēnesi un vārdu, turpiniet to lietot.

      Mainot pastāvīgās saites struktūru izveidotā vietnē, jūs zaudēsit visu savu sociālo mediju daļu skaitu un riskēsit zaudēt esošo SEO rangu..

      Ja jums jāmaina pastāvīgās saites struktūra, nolīgiet profesionāli, lai viņi varētu iestatīt pareizu novirzīšanu. Jūs joprojām zaudēsit savu sociālo daļu skaitu lapās.

      []

      WWW un nav WWW

      Ja jūs tikko sākat darbu ar savu vietni, jums jāizvēlas, vai savas vietnes URL vēlaties izmantot www (http://www.example.com) vai ne www (http://example.com)..

      Meklētājprogrammas tās uzskata par divām dažādām vietnēm, tāpēc tas nozīmē, ka jums jāizvēlas viena un tai jāturas pie tā.

      Varat iestatīt savu izvēli, apmeklējot vietni Iestatījumi »Vispārīgi lappuse. Pievienojiet vēlamo URL gan laukos “WordPress adrese”, gan “Vietnes adrese”.

      Nav www vai www WordPress URL

      Neskatoties uz to, ko varētu sacīt kāds cits, no SEO viedokļa nav priekšrocību izmantot vienu vai otru.

      Lai iegūtu sīkāku informāciju par šo tēmu, apskatiet mūsu ceļvedi vietnē www vs ne-www – kas ir labāk WordPress SEO.

      []

      Labākais WordPress SEO spraudnis

      Viena no labākajām WordPress sastāvdaļām ir tā, ka visam ir spraudnis, un SEO nav izņēmums. Ir tūkstošiem WordPress SEO spraudņu, kas iesācējiem ir grūtāk izvēlēties labāko WordPress SEO spraudni.

      Tā vietā, lai instalētu atsevišķus spraudņus atsevišķiem SEO uzdevumiem, mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko WordPress SEO spraudni, kas to visu dara, un tas ir 100% bezmaksas.

      Labākā WordPress SEO spraudņa izvēle

      Labākā WordPress SEO spraudņa izvēle

      Izvēloties labāko WordPress SEO spraudni, jūs, visticamāk, sašaurināsit savu izvēli līdz diviem populārākajiem risinājumiem: Yoast SEO vai All in One SEO Pack.

      Tie abi ir efektīvi risinājumi, un mēs esam veikuši plusu un mīnusu salīdzinājumu Yoast SEO vs All in One SEO Pack.

      Vietnē WPBeginner mēs izmantojam Yoast SEO, tāpēc šajā apmācībā ekrānuzņēmumiem un piemēriem mēs izmantosim Yoast SEO.

      Neatkarīgi no tā, mums ir soli pa solim, kā pareizi iestatīt katru no šiem spraudņiem:

      • Kā instalēt un iestatīt Yoast SEO spraudni programmā WordPress
      • Lietotāja rokasgrāmata “Viss vienā” SEO Pack

      []

      Pievienojiet XML vietnes kartes WordPress

      Pievienojiet XML vietnes karti WordPress

      XML vietnes karte ir īpaši formatēts fails, kurā uzskaitītas visas jūsu vietnes lapas. Tādējādi meklētājprogrammām ir viegli atrast visu jūsu saturu.

      Kaut arī XML vietnes kartes pievienošana nepalielina jūsu vietnes meklēšanas rangu, tā palīdz meklētājprogrammām ātri atrast lapas un sākt to ranžēšanu.

      Ja izmantojat Yoast SEO spraudni, tas jums automātiski izveidos XML vietnes karti. Lai atrastu vietnes karti, dodieties uz šo URL (neaizmirstiet aizstāt example.com ar savu domēna vārdu):

      http://example.com/sitemap_index.xml

      Nākamajā darbībā mēs jums parādīsim, kā iesniegt XML vietnes karti uzņēmumam Google.

      []

      Pievienojiet savu vietni Google meklēšanas konsolei

      Google meklēšanas konsole

      Google meklēšanas konsole, kas pazīstama arī kā Webmaster Tools, ir rīku komplekts, ko piedāvā Google, lai vietņu īpašniekiem sniegtu ieskatu, kā meklētājprogramma redz viņu saturu..

      Tas nodrošina pārskatus un datus, lai palīdzētu jums saprast, kā jūsu lapas parādās meklēšanas rezultātos. Jūs arī redzēsit faktiskos meklēšanas vienumus, ko cilvēki izmanto, lai atrastu jūsu vietni, kā katra lapa tiek parādīta meklēšanas rezultātos un cik bieži uz jūsu lapām tiek noklikšķināts..

      Visa šī informācija palīdz jums saprast, kas darbojas jūsu vietnē un kas ne. Pēc tam varat attiecīgi plānot savu satura stratēģiju.

      Google meklēšanas konsole arī brīdina jūs, ja jūsu vietnē ir kaut kas nepareizs, piemēram, kad meklēšanas rāpuļprogrammas nespēj tai piekļūt, atrast satura dublikātu vai ierobežotus resursus.

      Mums ir soli pa solim, kā pievienot savu WordPress vietni Google Search Console.

      Ja izmantojat Yoast SEO, tad izpildiet mūsu Yoast SEO iestatīšanas rokasgrāmatas 6. darbību.

      Ja nelietojat Yoast SEO, varat noskatīties mūsu video, kurā parādīts alternatīvs veids:

      Abonējiet vietni WPBeginner

      Kad esat pievienojis savu vietni Google Search Console, kreisajā izvēlnē noklikšķiniet uz vietnes karte un pēc tam ielīmējiet vietnes kartes URL pēdējo daļu..

      Vietnes kartes pievienošana Google meklēšanas konsolē

      Noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, lai saglabātu izmaiņas.

      Google meklēšanas konsole tagad pārbaudīs jūsu vietnes karti un izmantos to, lai uzlabotu jūsu vietnes pārmeklēšanu.

      Kad esat veiksmīgi pievienojis vietnes karti, tā tiks parādīta kā neapstiprināta. Jūsu vietnes pārmeklēšana Google prasa kādu laiku. Pēc dažām stundām jūs varētu redzēt statistiku par savu vietnes karti. Tas parādīs jūsu saišu kartē atrodamo saišu skaitu, cik no tām tika indeksētas, attēlu un tīmekļa lapu attiecība utt..

      Mēs iesakām vismaz reizi mēnesī pārbaudīt savu Search Console, lai apkopotu ieskatu un redzētu savas vietnes SEO progresu.

      []

      Emuāra ziņu optimizēšana SEO

      Bieži vien iesācēji pieļauj kļūdu, domājot, ka WordPress SEO spraudņa instalēšana un aktivizēšana ir viss nepieciešamais. SEO ir nepārtraukts process, kas jums jāatsakās, ja vēlaties redzēt maksimālu rezultātu.

      Visi labākie SEO spraudņi ļauj pievienot virsrakstu, aprakstu un fokusa atslēgu katram emuāra ierakstam un lapai. Tas arī parāda jums priekšskatījumu tam, ko lietotāji redzēs, kad viņi Google rādīs jūsu vietnē.

      Mēs iesakām jums optimizēt virsrakstu un aprakstu, lai iegūtu maksimālu klikšķu skaitu.

      Rakstot emuāra ziņu, vienkārši ritiniet līdz SEO sadaļai un pilnībā izmantojiet tās priekšrocības.

      Yoast SEO emuāra ziņas iestatījumi

      Ja jums rodas jautājums par to, kā izvēlēties fokusa atslēgu vai fokusa atslēgas frāzi, kas ir labs nosaukums vai kas ir labs meta apraksts, tad mēs to iesācēju rokasgrāmatā ieskatījām sīkāk, lai optimizētu jūsu emuāra ziņas SEO.

      Mēs ļoti iesakām to izlasīt, jo lappuses SEO ir ļoti svarīgs jūsu panākumiem.

      Veiciet atslēgvārdu izpēti jūsu vietnei

      Daudzi iesācēji izmanto savus labākos minējumus, lai izdomātu, kādas tēmas cilvēki meklē un kas viņiem būtu jāpievieno saviem emuāriem un vietnei.

      Tas ir kā bultas šaušana tumsā. Tas nav jādara, kad varat izmantot reālus datus, lai uzzinātu, ko cilvēki meklē.

      Atslēgvārdu izpēte ir pētījumu metode, ko izmanto satura veidotāji un SEO eksperti. Tas palīdz jums atklāt vārdus, kurus lietotāji ievada meklētājprogrammās, lai atrastu saturu, produktus un pakalpojumus jūsu nozarē.

      Pēc tam šos vārdus un frāzes varat izmantot savā vietnē, lai iegūtu vairāk meklēšanas trafika.

      Ir ļoti daudz atslēgvārdu izpētes rīku (gan bezmaksas, gan maksas), kurus varat izmantot. Mēs iesakām izmantot SEMRush, tas palīdz atklāt atslēgvārdus un pat uzzināt atslēgvārdus, kur jūsu konkurenti vērtē.

      Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu iesācēju rokasgrāmatu par to, kā veikt atslēgvārdu izpēti jūsu WordPress vietnē.

      []

      WordPress SEO paraugprakse

      Ja sekojat WordPress SEO pamatiem un izmantojat labāko WordPress SEO spraudni, jūs jau būsit priekšā lielākajai daļai vietņu.

      Tomēr, ja vēlaties vēl labākus rezultātus, jums jāievēro WordPress SEO paraugprakse.

      Tie nav pārāk tehniski, un vairumam no tiem pat nav jāpieskaras kādam kodam. Bet viņiem būs liela atšķirība, ja jūs viņiem sekojat.

      Pareizi izmantojot kategorijas un tagus WordPress

      Kategorija pret tagu

      WordPress ļauj kārtot emuāra ierakstus kategorijās un tagos. Tādējādi jums ir viegli pārvaldīt savu saturu pēc tēmām, bet lietotājiem – viegli atrast meklēto saturu.

      Kategorijas un tagi arī palīdz meklētājprogrammām izprast jūsu vietnes struktūru un saturu.

      Bieži vien iesācēji sajaucas, kā vislabāk izmantot kategorijas un tagus. Pēc tam, kad tas izskaidrots tūkstošiem lasītāju, lūk, kā mēs pieeja kategorijām un tagiem.

      Kategorijas ir paredzētas plašai jūsu ziņu grupēšanai. Ja jūsu emuārs bija grāmata, tad kategorijas būs satura rādītājs.

      Piemēram, personīgajā emuārā jums var būt tādas kategorijas kā mūzika, pārtika, ceļojumi utt. Kategorijas ir hierarhiskas, tāpēc varat tām pievienot bērnu kategorijas.

      No otras puses, tagi ir specifiskāki atslēgvārdi, kas raksturo atsevišķas ziņas saturu. Piemēram, emuāra ierakstā, kas iesniegts zem pārtikas produktu kategorijas, var būt tagi, piemēram, salāti, brokastis, pankūkas utt. Padomājiet par tiem kā mācību grāmatas sadaļu par indeksiem.

      Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet mūsu ceļvedi par kategorijām un tagiem un SEO paraugpraksi jūsu satura šķirošanai.

      Pareizi izmantojot kategorijas un tagus, jūs lietotājiem varat ērti pārlūkot jūsu vietni. Tā kā lietotājiem tas ir viegli, tas arī meklētājprogrammām atvieglo jūsu vietnes pārlūkošanu.

      []

      Veikt paraduma iekšēju sasaisti

      Iekšējo saišu pievienošana WordPress

      Meklētājprogrammas katrai jūsu vietnes lapai piešķir punktu skaitu (lapas autoritāte). Šī rezultāta recepte tiek turēta noslēpumā, lai cilvēki nevarētu izspēlēt rezultātus. Tomēr visbiežāk autoritātes signāli ir saites.

      Tāpēc ir svarīgi piesaistīt saiti uz savu saturu no citiem emuāra ierakstiem un lapām.

      Jums vajadzētu padarīt par ieradumu savstarpēji saistīt savus ierakstus, kad vien iespējams. Ja jums ir vairāki autori, izveidojiet iepriekš publicētu emuāra ziņu kontrolsarakstu, kurā viņiem ir prasīts sasaistīt vismaz 3 citas emuāra ziņas.

      Tas palīdzēs palielināt lapu skatījumus, palielinās laiku, ko lietotāji pavada jūsu vietnē, un galu galā uzlabos jūsu individuālo emuāru ierakstu un lapu SEO rādītājus..

      []

      Optimizējiet WordPress komentārus

      Optimizējiet WordPress komentārus

      Komentāri var skaidri norādīt uz lietotāju iesaisti jūsu vietnē. Iesaistītie lietotāji nozīmē vairāk saišu uz jūsu vietni, lielāku trafiku un uzlabotu SEO.

      Tomēr jums jāpārliecinās, ka jūsu komentāri ir īsti un nav surogātpasts. Surogātpasta izplatītāji iesniedz komentārus ar sliktām saitēm, kas varētu ietekmēt un pat sabojāt jūsu meklēšanas rangu.

      Tāpēc visiem iesakām sākt lietot Akismet. Tas ir viens no diviem spraudņiem, kas iepriekš instalēti katrā WordPress vietnē, un tas palīdz jums apkarot komentāru surogātpastu.

      Ja Akismet viens pats nespēj apstrādāt komentāru surogātpastu, skatiet šos padomus un rīkus, lai WordPress apkarotu komentāru surogātpastu.

      Ja jūsu emuāra ziņas piesaista daudz patiesu komentāru, kas nesatur surogātpastu, jums vajadzētu pagūt uz pleca, lai izveidotu tik saistošu vietni.!

      Tomēr pārāk daudz komentāru par ziņojumu var samazināt ielādi, kas ietekmē arī jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju. (Turpiniet lasīt zemāk, lai uzzinātu vairāk par to, kā ātrums ietekmē SEO.)

      Lai sagatavotu savu vietni tā, lai tā varētu apstrādāt jūsu serverim uzliktos sloga komentārus un ātrumu, varat sadalīt komentārus vairākās lapās. Skatiet mūsu apmācību par to, kā WordPress komentēt lapas.

      (Ja vēlaties savā vietnē saņemt vairāk komentāru, pārbaudiet šos 11 veidus, kā iegūt vairāk komentāru par jūsu WordPress emuāra ziņām.)

      []

      NoFollow ārējās saites WordPress

      Kā minēts iepriekš, saites palīdz meklētājprogrammām izlemt, kuras lapas ir svarīgas. Kad izveidojat saiti uz vietni, daļa no jūsu vietnes SEO rezultātiem šai saitei tiek pārsūtīta. Šo SEO rezultātu sauc par “saišu sulu”.

      Lai iegūtu labu meklēšanas rangu, jums jāpārliecinās, ka jūs saņemat vairāk saišu sulas no citām vietnēm, nekā jūs atdodat.

      Atribūta “nofollow” pievienošana ārējām saitēm (saites uz vietnēm, kuras jums nepieder) norāda, ka meklētājprogrammām šīs saites nav jāievēro. Tas palīdz ietaupīt saišu sulu.

      Parasta ārējā saite HTML formātā izskatās šādi:

      Vietnes piemērs

      Ārējā saite ar atribūtu nofollow izskatās šādi:

      rel ="nofollow">Vietnes piemērs

      Pēc noklusējuma WordPress komplektācijā nav iekļauta opcija saites padarīt nofollow. Tomēr jūs to joprojām varat viegli izdarīt, manuāli mainot saites.

      Vienkārši atlasiet bloku, kurā ir jūsu saite, un pēc tam noklikšķiniet uz 3 vertikālo punktu ikonas, kas atrodas augšējā joslā.

      Rediģēt kā HTML

      Tiks atvērta izvēlne, kurā jums jānoklikšķina uz opcijas Rediģēt kā HTML.

      Tagad jūs redzēsit savas saites HTML kodu. Dodieties tālāk, lai saites elementam pievienotu atribūtu rel = ”nofollow”.

      Nofollow atribūta manuāla pievienošana saitei

      Ja HTML kodā redzat atribūtu rel = ”noopener noreferrer”, pēc tam pievienojiet atstarpi pēc noreferrer un pēc tam pievienojiet nofollow.

      Lai iegūtu papildinformāciju un alternatīvas metodes, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā WordPress pievienot nofollow saites.

      []

      Pilnas ziņas vs kopsavilkumi vai fragmenti

      Pilnas ziņas vs kopsavilkums vai fragmenti

      WordPress parāda un saites uz jūsu ziņām no vairākām lapām, piemēram, mājas lapas, kategoriju arhīva, tagu arhīva, datumu arhīva, autoru lapām utt..

      Pēc noklusējuma tas parāda visu raksta saturu visās šajās lapās. Tas ietekmē jūsu vietnes SEO, jo meklētājprogrammām var šķist, ka tā ir satura dublikāts. Pilni raksti arī padara jūsu arhīva lapu ielādi lēnāku.

      Pilnu rakstu parādīšana visur ietekmē arī jūsu lapas skatus. Piemēram, lietotāji, kuri abonē jūsu RSS plūsmu, varēs lasīt visu rakstu savā plūsmas lasītājā, nekad neapmeklējot jūsu vietni.

      Vienkāršākais veids, kā to atrisināt, ir kopsavilkumu vai fragmentu parādīšana, nevis pilni raksti.

      To var izdarīt, dodoties uz Iestatījumi »Lasīšana un atlasiet kopsavilkumu.

      Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā pielāgot WordPress fragmentus bez kodēšanas.

      []

      Ātrums un drošība WordPress SEO

      Pat ja jūs ievērojat visus iepriekš minētos WordPress SEO padomus un paraugpraksi, ja jūsu vietne darbojas lēni vai hakeris to noņem, jūsu meklētājprogrammu klasifikācija būs ļoti nozīmīga.

      Lūk, kā neļaut savai vietnei zaudēt meklētājprogrammu trafiku lēnas veiktspējas vai nepietiekamas drošības dēļ.

      Optimizējiet savas vietnes ātrumu un veiktspēju

      Optimizējiet savas WordPress vietnes ātrumu un veiktspēju

      Pētījumi rāda, ka interneta laikmetā vidējā cilvēku uzmanības spēja ir īsāka nekā zelta zivtiņai.

      Tīmekļa lietojamības eksperti uzskata, ka lietotāji dažu sekunžu laikā pēc vietnes apmeklēšanas izlemj, vai vēlas palikt vai pamest.

      Tas nozīmē, ka jums kā vietnes īpašniekam ir tikai dažas sekundes, lai iepazīstinātu ar savu saturu un iesaistītu lietotājus. Jūs nevēlaties tērēt šo dārgo laiku, liekot apmeklētājam gaidīt, kamēr jūsu vietne tiek ielādēta. Meklētājprogrammas, piemēram, Google, tagad vietnēs ierindojas ātrāk nekā lēnām ielādējošās vietnes.

      Ja jums jāuzlabo vietnes ātrums, iepazīstieties ar šo ekspertu ieteikumiem par 18 noderīgiem trikiem, lai paātrinātu WordPress un uzlabotu veiktspēju.

      []

      Attēlu optimizēšana WordPress for SEO

      Attēli ir saistošāki nekā teksts, taču arī to ielāde prasa vairāk laika. Ja neesat piesardzīgs ar attēlu izmēriem un kvalitāti, tie var palēnināt jūsu vietnes darbību.

      Jums jāpārliecinās, ka izmantojat optimizētus attēlus, lai tos varētu ielādēt ātrāk. Skatiet mūsu ceļvedi par WordPress paātrināšanu, optimizējot attēlus tīmeklim.

      Vēl viens triks, ko varat izmantot, lai optimizētu savus attēlus meklētājprogrammām, ir izmantot aprakstošu virsrakstu un alt tagus. Šie tagi palīdz meklētājprogrammām saprast, kāds ir jūsu attēls. Tie palīdz arī lietotājiem ar redzes traucējumiem, jo ​​viņu ekrāna lasītāji var viņiem lasīt visu tekstu.

      WordPress ļauj jums viegli pievienot nosaukuma un alt tagus, kad augšupielādējat attēlu.

      Alternatīva teksta un nosaukuma pievienošana attēliem programmā WordPress

      Ja esat fotogrāfs vai pievienojat daudz attēlu savai WordPress vietnei, tad jums jāizmanto galerijas spraudnis.

      Mēs iesakām izmantot Envira galeriju. Savos ātruma testos mēs atklājām, ka tas ir ātrākais WordPress galerijas spraudnis. Tas ir arī pilnībā atsaucīgs un SEO draudzīgs, neatkarīgi no tā.

      Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet mūsu pilnīgu iesācēju ceļvedi par SEO imidžu.

      []

      Jūsu WordPress vietnes drošība un drošība

      WordPress drošība

      Katru nedēļu Google melnajā sarakstā iekļauj aptuveni 20 000 vietņu ar ļaunprātīgu programmatūru un apmēram 50 000 pikšķerēšanas vietņu. Ja vietne ir iekļauta melnajā sarakstā, tā vispār netiek parādīta nevienā meklēšanas rezultātā.

      Tas nozīmē, ka labas WordPress vietnes drošībai ir izšķiroša nozīme laba ranga noteikšanā. Jūs nevēlaties, lai viss smagais darbs pie SEO tiktu izšķiests, ja jūsu vietni apdraud hakeris.

      Labā ziņa ir tā, ka jūsu WordPress vietnes drošībā nav nemaz tik grūti – skatiet soli pa solim instrukcijas mūsu galīgajā WordPress drošības rokasgrāmatā.

      Vietnē WPBeginner mēs izmantojam Sucuri, lai aizsargātu mūsu vietni pret uzbrukumiem. Lai uzzinātu, kāpēc mēs iesakām šo pakalpojumu, apskatiet mūsu gadījuma pētījumu par to, kā Sucuri palīdzēja mums bloķēt 450 000 WordPress uzbrukumu 3 mēnešu laikā.

      []

      Sāciet lietot SSL / HTTPS

      Vietne, kuru nodrošina SSL un HTTPS

      SSL (Secure Sockets Layer) ir tehnoloģija, kas šifrē savienojumu starp lietotāja pārlūkprogrammu un serveri, ar kuru viņi savieno. Tas jūsu WordPress vietnei piešķir papildu drošības slāni.

      Ar SSL aizsargātas tīmekļa vietnes pārlūka adreses joslā tiek apzīmētas ar piekaramas atslēgas zīmi. Tas padara jūsu vietni uzticamāku, un tas ir nepieciešams, ja jūs izmantojat tiešsaistes veikalu ar WordPress un apstrādājat sensitīvu maksājumu informāciju..

      Visi labākie WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus ar Let’s Encrypt. Plašāku informāciju skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā iegūt bezmaksas SSL sertifikātu savai vietnei.

      Ja vēlaties augstākā līmeņa SSL sertifikātu vai aizstājējzīmi vai tikai parastu sertifikātu ar drošības garantiju, mēs iesakām izmantot Domain.com.

      Viņu SSL sertifikātiem ir vismaz 10 000 ASV dolāru drošības garantija un līdz 1,75 miljoniem ASV dolāru drošības garantija. Jūs arī saņemat TrustLogo vietnes zīmogu, kas tiek parādīts jūsu vietnē, lai palielinātu uzticamību.

      []

      Vairāk SEO rīku un resursu

      Tiklīdz WordPress SEO paraugprakse būs pakārtota, jūs vēlēsities vēl vairāk pievērsties savām prasmēm, lai apsteigtu savu konkurenci..

      Mēs esam izveidojuši labāko WordPress SEO spraudņu un rīku sarakstu, kas jums jāizmanto, lai uzlabotu SEO. Ja esat gatavs izmēģināt progresīvākas tehnikas, varat arī apskatīt mūsu WordPress SEO rakstu arhīvu.

      []

      Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kā pareizi optimizēt WordPress vietni SEO. Dodieties uz priekšu un ieviesiet dažus no šiem WordPress SEO padomiem, un dažu mēnešu laikā, kad meklētājprogrammas apstrādā izmaiņas, jums vajadzētu redzēt trafika pieaugumu..

      Jeffrey Wilson Administrator
      Sorry! The Author has not filled his profile.
      follow me