Kā instalēt WordPress – pilnīga WordPress instalēšanas apmācība

WordPress ir pazīstams kā populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Tas pārvalda vairāk nekā 33% no visām vietnēm internetā. Galvenais iemesls tam ir tas, ka WordPress ir viegli instalēt, kas ikvienam ļauj viegli izveidot vietni.


Visi labākie WordPress tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ļauj instalēt WordPress tikai ar dažiem klikšķiem. Vairumā gadījumu WordPress instalēšana ir vienkāršs process, kura pabeigšana prasa mazāk nekā piecas minūtes.

Šajā apmācībā mūsu mērķis ir piedāvāt pilnu WordPress instalēšanas apmācību iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

Iesācējiem mēs parādīsim, kā instalēt WordPress visās populārākajās mitināšanas platformās, izmantojot viena klikšķa instalēšanas skriptus, piemēram, Fantastico, Softaculous un QuickInstall.

Mēs arī izskaidrosim, kā manuāli instalēt WordPress, izmantojot mūsu starpposma lietotājiem FTP.

Visbeidzot, iesācējiem izstrādātājiem un dizaineriem mēs jums parādīsim, kā instalēt WordPress vietējā datorā (Windows, Mac un Linux).

Papildus tam, kā parādīsim, kā instalēt WordPress, mēs sniegsim arī padomus par lietām, kas jādara pēc WordPress instalēšanas.

Kā viegli instalēt WordPress

Lietas, kas jums vajadzīgas pirms WordPress instalēšanas

Pirms WordPress instalēšanas vispirms būs nepieciešams domēna vārds un labs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas pārzina WordPress.

Mēs ļoti iesakām izmantot Bluehost, jo tie jums piešķirs bezmaksas domēnu un 60% atlaidi no viņu mitināšanas plāna (īpašs WPBeginner lietotājiem).

Iemesls, kāpēc mēs iesakām Bluehost, ir tāpēc, ka tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi ir arī oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Tā kā šī ir ļoti gara un detalizēta apmācība, lūdzu, izmantojiet navigāciju zemāk, lai nokļūtu attiecīgajā sadaļā.

 • Kā instalēt WordPress vietnē
 • Kā instalēt WordPress, izmantojot Softaculous
 • Kā instalēt WordPress, izmantojot programmu QuickInstall
 • Kā instalēt WordPress, izmantojot Fantastico
 • Kā instalēt WordPress, izmantojot FTP
 • Kā datorā instalēt WordPress
 • Kā savā valodā instalēt WordPress
 • Kā instalēt WordPress daudzvietīgu tīklu
 • Pēc WordPress instalēšanas darāmās lietas

Kā instalēt WordPress vietnē

Bluehost ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē. Viņi zina WordPress no iekšpuses, un viņiem ir visdraudzīgākais WordPress instalēšanas process.

Reģistrējoties, Bluehost automātiski instalē WordPress uz jūsu domēna vārdu. Kad esat pieteicies savā Bluehost kontā, savu WordPress vietni atradīsit cilnē Manas vietnes.

Bluehost pieteikšanās uz jūsu WordPress vietni

Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz pogas “Ieiet WordPress”, un tas jūs aizvedīs tieši uz WordPress administratora apgabalu.

Izņemot viņu pamata plānu, Bluehost arī ļauj instalēt WordPress neierobežotās vietnēs ar visiem viņu mitināšanas plāniem.

Lai sāktu, cilnes Manas vietnes vienkārši noklikšķiniet uz pogas Izveidot vietni.

Jaunās WordPress vietnes instalēšana vietnē Bluehost

Tiks palaists Bluehost vadīts WordPress instalēšanas vednis. Pirmkārt, tas lūgs jums norādīt vietnes nosaukumu un pēc izvēles tagu līniju.

Norādiet vietnes jauno WordPress vietni

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Nākamais.

Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu un ceļu savai vietnei. Ja jau esat iegādājies domēna vārdu, tad to varat izvēlēties nolaižamajā izvēlnē. Jūs vienmēr varat iegādāties un pievienot savam kontam jaunus domēna vārdus, mitināšanas informācijas panelī apmeklējot lapu “Domēni”.

Atlasiet domēna vārdu un svarīgākos spraudņus

Pēc sava domēna nosaukuma izvēles direktorijas ceļu varat atstāt tukšu un ļaut Bluehost to izvēlēties jums. Instalēšanas programma parādīs arī dažus būtiskus spraudņus, kurus varat instalēt.

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Tālāk, lai turpinātu.

Instalētājs uzstādīs jūsu WordPress vietni, un tas var aizņemt dažus mirkļus. Pēc tam jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar savu WordPress vietnes informāciju.

WordPress ir veiksmīgi instalēts vietnē Bluehost

Šo informāciju jūs saņemsit arī pa e-pastu. Tagad varat noklikšķināt uz pieteikšanās WordPress pogas, lai ievadītu jaunās vietnes administratora apgabalu.

Apsveicam, jūs esat instalējis WordPress savā Bluehost mitināšanas kontā. Tas nebija pārāk slikti.

Kā instalēt WordPress vietnē HostGator

HostGator ir vēl viens iecienīts WordPress hostinga pakalpojumu sniedzējs iesācēju vidū. Viņi arī padara WordPress instalēšanu ļoti vienkāršu tikai ar dažiem klikšķiem.

Vispirms jāpiesakās sava HostGator mitināšanas konta informācijas panelī. Turpmāk sadaļā “Programmatūra” jums jānoklikšķina uz ikonas “QuickInstall”.

WordPress instalēšana HostGator

Nākamajā ekrānā jums jānoklikšķina uz “WordPress”, lai palaistu instalēšanas vedni.

Palaist WordPress instalēšanas programmu vietnē HostGator

Tagad jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu, kurā vēlaties instalēt WordPress, un ievadīt direktorijas ceļu.

Lielākā daļa iesācēju vēlas instalēt WordPress sava domēna nosaukuma saknē (piemēram, wpbeginner.com). Tādā gadījumā direktorijas lauks jāatstāj tukšs.

Atlasiet savu domēna vārdu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās pogas.

Instalēšanas programma tagad lūgs ievadīt WordPress vietnes informāciju. Jums būs jānorāda vietnes nosaukums, administratora lietotājvārds, vārds un uzvārds un administratora e-pasta adrese. Pārliecinieties, vai jums ir pieeja šai e-pasta adresei, jo šeit jūs saņemsit savu WordPress paroles atiestatīšanas e-pastu.

HostGator WordPress instalēšanas iestatījumi

Pēc visas informācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas Instalēt, lai turpinātu.

Instalēšanas programma tagad darbosies fonā, lai instalētu WordPress jums. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar savu administratora lietotājvārdu un paroli.

HostGator WordPress instalēšana ir pabeigta

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikšanās, lai piekļūtu WordPress administratora apgabalam.

Apsveicam, jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā HostGator kontā.

Kā instalēt WordPress vietnē

SiteGround ir populāra izvēle WordPress iesācēju vidū. Viņi ir pazīstami ar lielisko atbalstu un ļoti optimizētajiem WordPress mitināšanas plāniem.

Vietne vietne ātri un bez sāpēm piedāvā WordPress uzstādītājus ar visiem saviem plāniem. Jūs varat instalēt WordPress tieši no sava mitināšanas informācijas paneļa.

Mēs parādīsim divas dažādas metodes WordPress instalēšanai vietnē SiteGround. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko.

1. WordPress instalēšana vietnē SiteGround kā jauns lietotājs

Ja jūs tikko reģistrējāties vietnei SiteGround, pēc pirmās pieteikšanās jūs sagaidīs sveiciena uznirstošais logs. Tas jautās, vai vēlaties izveidot savu vietni tagad.

Vietnes jauna lietotāja WordPress instalēšanas vednis

Jums jāizvēlas “Sākt jaunu vietni” un pēc tam noklikšķiniet uz WordPress.

Instalēšanas vednis tagad prasīs WordPress instalēšanas informāciju. Jaunajai WordPress vietnei jums ir jānorāda e-pasta adrese, administratora lietotājvārds un parole.

Ievadiet WordPress pieteikšanās informāciju instalēšanai

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt.

Nākamajā ekrānā redzēsit informāciju par savu izvēli. Varat arī atlasīt papildu vietņu uzlabojumus, taču mēs tos pagaidām izlaižam. Ja nepieciešams, varat tos pievienot vēlāk.

Pabeidziet WordPress instalēšanu jaunajā SiteGround kontā

Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz pilnīgas iestatīšanas pogas. Instalēšanas programma tagad instalēs WordPress jums fonā, un, kad tas būs pabeigts, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu.

Veiksmīgi instalēta WordPress jaunajā SiteGround kontā

Tagad varat noklikšķināt uz pogas “doties uz klientu zonu”. Turpmāk savu jauno vietni atradīsit cilnē Mani konti.

Apmeklējiet WordPress administratora paneli

Lai nokļūtu WordPress administratora apgabalā, noklikšķiniet uz “Apmeklēt administratora paneli”.

Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā jaunajā SiteGround kontā.

2. WordPress instalēšana vietnē SiteGround kā esošam klientam

Vietnes vietne WordPress ir ārkārtīgi vienkārša jebkurā laikā instalēt no jūsu mitināšanas konta. Vienkārši piesakieties savā mitināšanas kontā un apmeklējiet cPanel informācijas paneli.

Vietnē SiteGround apmeklējiet cPanel informācijas paneli

Tas ielādēs cPanel informācijas paneli, kas pamatā ir tīmekļa interfeiss, lai pārvaldītu jūsu mitināšanas kontu.

Šeit jums ritiniet uz leju līdz sadaļai “Auto Installers” un noklikšķiniet uz WordPress.

Vietnē SiteGround palaidiet WordPress instalēšanas programmu

Tiks palaists automātiskās instalēšanas skripts ar WordPress iepriekš atlasītu. Jums jānoklikšķina uz pogas Instalēt un pēc tam atlasiet vietnes protokolu http vai https un domēna vārdu.

Tagad, ja domēna nosaukumā esat iespējojis SSL sertifikātu, tad kā protokolu varat atlasīt https, pretējā gadījumā atlasiet http. Vēlāk WordPress var pārslēgt uz HTTPS / SSL.

Vietnes WordPress instalētājs

Zem tā jums jāievada vietnes nosaukums, administratora lietotājvārds, parole un e-pasta adrese.

Vietnes WordPress iestatījumi

Jūs redzēsit arī citas iespējas, kā atlasīt valodu, instalēt spraudņus un citas iespējas. Jūs varat mainīt šīs opcijas vai atstāt tās bez izvēles.

Visbeidzot, jūs redzēsit WordPress Starter opciju. Jums tas ir jāpārbauda, ​​jo tas palīdzēs jums veikt darbības pēc instalēšanas, lai iestatītu vietni.

Izvēles iestatījumi

Tagad noklikšķiniet uz pogas Instalēt, lai turpinātu.

Instalēšanas programma tagad darbosies fonā un iestatīs WordPress instalēšanu. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar saiti uz jūsu WordPress vietnes administrēšanas zonu.

WordPress instalēšana ir pabeigta

Noklikšķinot uz saites admin apgabals, jūs nonāksit savā vietnē un palaidīsit vietnes iestatīšanas vedni. Šis soli pa solim vednis palīdzēs jums sākt darbu ar WordPress. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Sākt tūlīt.

Vietnes WordPress starteris

Pirmkārt, sākuma vednis lūgs jums izvēlēties WordPress vietnes dizainu. Tas parādīs ar rokām atlasītas dizaina veidnes, kas sakārtotas dažādās kategorijās.

Vietnes WordPress startera dizaina opcija

Mēs iesakām izvēlēties vienkāršu dizainu, kas atgādina to, kas jums ir prātā. Atcerieties, ka katrai tēmai ir pielāgošanas iespējas, un jūs varat mainīt, kā tā izskatās pēc jūsu gaumes.

Tālāk jums tiks lūgts izvēlēties funkcijas, kuras vēlaties pievienot savai vietnei. Tas automātiski atlasīs jums “Kontaktformu”, jo katrai vietnei ir nepieciešama kontakta forma.

Izvēlieties funkcionalitāti

Pēc izvēles jūs varat izvēlēties Veikals (lai izveidotu tiešsaistes veikalu), kalendārs vai JetPack.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz nākamās pogas.

Tagad jums tiks lūgts izvēlēties mārketinga iespējas, lai reklamētu savu jauno vietni. Tas parādīs MonsterInsights Google Analytics, Yoast SEO un OptinMonster svina ģenerēšanai.

Mēs iesakām izvēlēties visus trīs, jo tie palīdzēs jums uzlabot jūsu vietni.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pabeigt, un vedņa vednis pabeigs instalēšanu jums. Tagad jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar saiti, lai ieietu WordPress informācijas panelī.

Jūsu vietnes iestatīšana ir pabeigta

Tagad jūs redzēsit WordPress administratora informācijas paneli ar pielāgotiem saīsnēm, lai izveidotu saturu, pielāgotu dizainu un sāktu darbu savā vietnē.

Vietnes pielāgotā WordPress administratora informācijas panelis

Tas ir viss. Jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress savā SiteGround mitināšanas kontā.

Kā instalēt WordPress uz WP Engine

WP Engine ir vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Pārvaldīts mitināšanas konts būtībā ir jūsu WordPress vietnes konsjerža pakalpojums.

Viņi rūpējas par jūsu WordPress vietnes atjauninājumu pārvaldību, instalēšanu un veiktspējas optimizēšanu, kamēr jūs koncentrējaties uz sava biznesa izaugsmi.

Kā pārvaldīts WordPress mitināšanas uzņēmums, WP Engine automātiski reģistrē WordPress, kad reģistrējaties. Atkarībā no jūsu mitināšanas plāna, jūs varat arī izveidot papildu vietnes, kad vien tās jums ir vajadzīgas.

Vienkārši piesakieties savā WP Engine informācijas panelī un apmeklējiet vietni Vietnes. Jūs redzēsit visu savu WordPress vietņu sarakstu. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot vietni, lai pievienotu jaunu WordPress instalēšanu.

WP Engine izveido jaunu vietni

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts norādīt ražošanas vides nosaukumu. Ievadiet vārdu, kas palīdz viegli identificēt šo vietni, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izveidot vidi.

Pievienojiet ražošanas vides WordPress vietni

WP Engine tagad instalēs jūsu WordPress vidi. Paies zināms laiks, līdz DNS izmaiņas izplatīsies.

Pēc tam jūs varēsit piekļūt WordPress administratora zonai, noklikšķinot uz saites sānjoslā. Tajā pašā lapā varēsit redzēt arī savus pieteikšanās akreditācijas datus.

Piesakieties savā WordPress vidē WPEngine

Lai savai vietnei pievienotu domēnu, jums jānoklikšķina uz saites pievienot domēnu. Tā kā WP Engine nav domēna reģistrators, jums būs jānorāda sava domēna DNS iestatījumi uz WP Engine.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama vietnes IP adrese un CNAME. Šo informāciju varat atrast savas vietnes pārskata lapā.

Kopējiet DNS informāciju

Tagad mēs parādīsim, kā ievadīt šo informāciju vietnē Domain.com. Pamatiestatījumi ir vienādi visiem domēnu reģistratoriem, jums vienkārši jāatrod DNS iestatījumi.

Piesakieties sava Domain.com konta informācijas panelī un noklikšķiniet uz DNS un Nameserver iestatījumiem sava domēna vārdam.

Domēna DNS un vārda servera iestatījumi

Nākamajā ekrānā, pirmkārt, jāmaina A ieraksts ar tā apzīmējumu @. Noklikšķiniet uz pogas Rediģēt, lai mainītu iestatījumus.

Ieraksta iestatījumu maiņa

Pēc tam jums jāievada WP Engine norādītā IP adrese kā šī ieraksta vērtība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt DNS.

Ieraksta vērtības aizstāšana

Pēc tam jums jānoskaidro, vai jums ir CNAME ieraksts, kura nosaukums ir www. Ja jūs to izdarīsit, jums būs jārediģē šis CNAME ieraksts. Pretējā gadījumā dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas “Pievienot DNS ierakstu”.

Notiek CNAME ieraksta pievienošana

Laukā Vērtība pievienojiet CNAME apakšdomēnu, ko nodrošina WPEngine, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot DNS.

Tas ir viss, ko esat veiksmīgi norādījis uz sava domēna vārdu uz savu WordPress vietni, kas mitināta WP Engine.

Kā instalēt WordPress no cPanel

Cpanel ir populāra programmatūra, ko izmanto daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Tas vietņu īpašniekiem nodrošina vienkāršu tīmekļa interfeisu, lai pārvaldītu viņu mitināšanas kontu.

Tā ir vienas pieturas pieeja vairākiem noderīgiem utilītiem, ieskaitot automātiskās instalēšanas skriptus, kas palīdz instalēt WordPress.

Hostinga uzņēmumi izvēlas, kuru automātiskās instalēšanas skriptu viņi vēlas izmantot. Parasti Softaculous, QuickInstall un Fantastico ir vispopulārākās iespējas.

Mēs parādīsim, kā instalēt WordPress, izmantojot visus trīs automātiskos instalētājus. Varat izpildīt instrukcijas, pamatojoties uz instalētāju, kuru redzat cPanel informācijas panelī.

Kā instalēt WordPress, izmantojot Softaculous

Softaculous ir populārs automātiskās instalēšanas skripts. Tas ļauj ar dažiem klikšķiem viegli instalēt populāras tīmekļa lietojumprogrammas, piemēram, WordPress. Hostinga uzņēmumi, piemēram, SiteGround un InMotion Hosting, savā vadības panelī izmanto Softaculous.

Vienkārši piesakieties savā cPanel kontā un meklējiet Softaculous vai WordPress instalēšanas ikonu. Jūs tos atradīsit sadaļā Auto uzstādītāji.

Softaculous ikona

Noklikšķinot uz jebkuras no šīm ikonām, tiks palaists programmas WordPress automātiskais instalētājs. Pirmkārt, jūs redzēsit WordPress pārskatu. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz cilnes Instalēt.

Noklikšķiniet uz cilnes Instalēt, lai turpinātu WordPress instalēšanu, izmantojot Softaculous

Tagad Softaculous jautās jums, kur vēlaties instalēt WordPress. Jums jāizvēlas http: // vai http: // www. kā protokols.

Ja jūsu vietnei ir SSL un HTTPS, tad varat atlasīt https: // vai https: // www. kā protokols.

Pēc tam jums jāizvēlas domēna nosaukums, kurā vēlaties instalēt WordPress. Lielākā daļa lietotāju vēlas instalēt WordPress sava domēna saknes direktorijā, piemēram, example.com. Tādā gadījumā jums jāpārliecinās, ka lauks “direktorijā” ir tukšs.

Ritiniet nedaudz uz leju, un jūs redzēsit vietņu iestatījumu sadaļu.

Softaculous WordPress vietnes iestatījumi

Šajā sadaļā vispirms ir jānorāda savas WordPress vietnes nosaukums un apraksts. Neuztraucieties, ka pēc instalēšanas tos var viegli mainīt no WordPress administratora apgabala.

Tālāk jums jāizvēlas administratora lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Softaculous automātiski aizpildīs lietotājvārda un paroles laukus jums. Lietotājvārdā tiks izmantots vārds, kas nav vārdnīca, un spēcīga parole.

Varat tos mainīt, ja vēlaties, lai tos jums būtu viegli atcerēties. Tomēr mēs ļoti iesakām vienmēr izmantot spēcīgu paroli. Skatiet mūsu ceļvedi par labāko paroļu pārvaldības veidu WordPress iesācējiem, lai uzzinātu, kā viegli pārvaldīt spēcīgas paroles.

Pārliecinieties, ka administratora e-pasta laukā esat ievadījis pareizu e-pasta adresi. Šajā gadījumā WordPress nosūtīs paziņojumus un paroles atiestatīšanas saiti, ja kādreiz esat aizmirsis paroli.

Pārējās ekrāna opcijas nav obligātas. Tagad varat noklikšķināt uz instalēšanas pogas, lai palaistu instalētāju.

Izvēles WordPress iestatījumi Softaculous

Softaculous darbos instalēšanas programmu, izmantojot jūsu norādītos iestatījumus. Jūs redzēsit progresa joslu ar instalācijas statusu. Tas prasīs pāris minūtes. Neaizveriet logu, kamēr progresa josla nav sasniegusi 100%, pretējā gadījumā tas var ietekmēt jūsu WordPress instalēšanu.

Softaculous WordPress instalēšanas gaita

Pēc instalēšanas pabeigšanas jūs redzēsit veiksmes ziņojumu. Tas parādīs arī saites uz jūsu vietni un uz jūsu WordPress administratora zonu.

Softaculous WordPress instalēšana ir pabeigta

Kā instalēt WordPress, izmantojot programmu QuickInstall

QuickInstall ir vēl viens populārs autoinstalētājs, kuru izmanto daudzi hostinga uzņēmumi, piemēram, HostGator un citi. Šeit ekrānuzņēmumos mēs izmantosim HostGator cPanel informācijas paneli, taču tas nebūtu daudz atšķirīgs, ja jūs izmantojat kādu citu resursdatoru, kuram ir QuickInstall.

Vispirms jāpiesakās sava mitināšanas konta cPanel informācijas panelī. Ritiniet uz leju līdz sadaļai Programmatūra un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas QuickInstall.

Ātrās instalēšanas ikona cPanel informācijas panelī

Tas jūs aizvedīs uz Quick-Install lapu ar vienu klikšķi Installers. Jūs redzēsit, ka tas piedāvā instalācijas vispopulārākajām tīmekļa lietojumprogrammām, ieskaitot WordPress. Lai palaistu WordPress instalēšanas programmu, jums jānoklikšķina uz WordPress.

Atlasiet WordPress, lai sāktu instalēšanu

Instalēšanas programma tagad parādīs WordPress pārskatu. Jums tiks lūgts nolaižamajā izvēlnē izvēlēties savu domēna vārdu.

Lielākā daļa iesācēju vēlas instalēt WordPress savas vietnes saknē, piemēram, wpbeginner.com. Tādā gadījumā direktorijas lauks jāatstāj tukšs.

Palaidiet WordPress instalēšanas programmu programmā QuickInstall

Tagad noklikšķiniet uz nākamās pogas, lai turpinātu. Instalēšanas programma tagad lūgs ievadīt WordPress informāciju, piemēram, lietotājvārdu, e-pasta adresi un vietnes nosaukumu.

Vietnes iestatījumi QuickInstall WordPress

Pēc visas informācijas aizpildīšanas noklikšķiniet uz pogas Instalēt.

QuickInstall tagad jums instalēs WordPress. Pēc tam jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar savu pieteikšanās informāciju, piemēram, lietotājvārdu un paroli.

WordPress ir veiksmīgi instalēts, izmantojot QuickInstall

Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikšanās, lai ieietu WordPress administratora apgabalā.

Tas ir viss, jūs esat veiksmīgi instalējis WordPress, izmantojot programmu QuickInstall.

Kā instalēt WordPress, izmantojot Fantastico

Fantastico ir automātiskās instalēšanas skripts, ko izmanto vairāki WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Tas ir līdzīgs citiem instalēšanas skriptiem šajā rokasgrāmatā un piedāvā vieglāku veidu, kā ātri instalēt WordPress.

Pirmkārt, jums jāpiesakās sava cPanel informācijas panelī un ritiniet uz leju līdz programmatūras un pakalpojumu sadaļai, un tur jūs atradīsit Fantastico ikonu.

Fantastico ikona cPanel informācijas panelī

Noklikšķinot uz Fantastico ikonas, tiks palaists automātiskās instalēšanas skripts.

Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji joprojām izmanto vecāku Fantastico versiju. Šajā apmācībā mēs parādīsim ekrānuzņēmumus no Fantastico F3 versijas.

Ja Fantastico jūsu uzņēmējā izskatās savādāk, neuztraucieties. Instalācijas pamata darbības ir vienādas, un jums vajadzētu būt iespējai tās viegli izpildīt.

Galvenajā Fantastico ekrānā kreisajā pusē redzēsit tīmekļa lietojumprogrammu sarakstu. Jums jānoklikšķina uz Blogs, un tur jūs atradīsit WordPress, kas uzskaitīts starp daudzām citām lietojumprogrammām.

Noklikšķinot uz WordPress, parādīsies programmas pārskats, izmantojot pogu Instalēt.

Fantastico WordPress instalētājs

Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet šeit, lai instalētu WordPress”.

Fantastico WordPress automātiskais instalētājs tagad lūgs aizpildīt instalēšanas iestatījumus. Pirmkārt, jums jāizvēlas domēns, kurā vēlaties instalēt WordPress.

Fantastico WordPress instalēšanas iestatījumi

Ja vēlaties instalēt WordPress apakšdirektorijā, tad zemāk esošajā laukā varat ievadīt apakšdirektorija nosaukumu. Pretējā gadījumā pārliecinieties, vai šis lauks ir tukšs.

Sadaļā “Informācija par administratoru” jums jāsniedz administratora lietotāja konta informācija. Ievadiet sava WordPress administratora konta lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt.

Fantastico tagad jums instalēs WordPress. Kad WordPress ir instalēts, jūs redzēsit veiksmes ziņojumu.

Kā instalēt WordPress, izmantojot FTP

WordPress manuāla instalēšana ir pazīstama arī kā slavenā 5 minūšu instalēšana. Tas prasa dažas pievienotas darbības, un jums būs nepieciešams FTP klients, lai manuāli instalētu WordPress.

Apskatiet mūsu iesācēja rokasgrāmatu par to, kā izmantot FTP, lai augšupielādētu WordPress failus.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir lejupielādēt jaunāko WordPress versiju.

WordPress pakotne nāk kā ZIP fails. Jums ir jāizsaiņo fails, un tā iekšpusē jūs atradīsit WordPress mapi. Šajā mapē ir visi WordPress faili, kas jums jāaugšupielādē Web serverī.

WordPress faili

Tagad ejiet uz priekšu un pievienojiet FTP klientu savam mitināšanas serverim. Kad savienojums ir izveidots, izmantojiet FTP klientu, lai WordPress failus no datora augšupielādētu vietnes serverī.

augšupielādējot WordPress failus, izmantojot FTP klientu

Ja vēlaties instalēt WordPress savā saknes domēna nosaukumā (piemēram, example.com), jums ir jāaugšupielādē WordPress faili savas vietnes saknes direktorijā. Parasti šī direktorija nosaukums ir / public_html /.

No otras puses, ja vēlaties instalēt WordPress apakšmapē (piemēram, example.com/blog), pēc tam augšupielādējiet to mapē / public_html / blog /.

Kad esat pabeidzis WordPress augšupielādi, dodieties uz sava mitināšanas vadības paneli, lai izveidotu datu bāzi. Mēs parādīsim, kā to izdarīt, izmantojot cPanel. Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir atšķirīgs vadības panelis, jums vienkārši jāmeklē MySQL datu bāzes. Pārējie iestatījumi būs diezgan līdzīgi.

Savā cPanel informācijas panelī noklikšķiniet uz ikonas MySQL datu bāzes.

MySQL datu bāzes ikona cPanel

Jūs redzēsit lauku, lai izveidotu jaunu datu bāzi. Ievadiet savas datu bāzes nosaukumu un noklikšķiniet uz “Izveidot datu bāzi”.

Izveidot datu bāzi

Tagad, kad esat izveidojis datu bāzi, MySQL joprojām ir nepieciešams lietotājvārds. Šim lietotājvārdam būs pieeja darbību veikšanai datu bāzē.

Jūsu cPanel konta MySQL datu bāzu lapā ritiniet uz leju līdz sadaļai MySQL lietotāji. Vienkārši norādiet lietotājvārdu un paroli jaunajam lietotājam un noklikšķiniet uz pogas Izveidot lietotāju.

Pievienojiet MySQL lietotāju

Šim jaunajam lietotājam joprojām nav piekļuves iepriekš izveidotajai datu bāzei. Šim nolūkam jums būs jāpievieno lietotājs datu bāzei un jāpiešķir viņam atļaujas visu darbību veikšanai.

Tajā pašā MySQL datu bāzu lapā jūsu cPanel kontā ritiniet uz leju līdz sadaļai “Pievienot lietotāju datu bāzei”. Nolaižamajā izvēlnē blakus lietotājam atlasiet izveidoto datu bāzes lietotāju, pēc tam atlasiet datu bāzi un noklikšķiniet uz pievienošanas pogas.

Pievienojiet lietotāju datu bāzei

Tagad jums tiks lūgtas privilēģijas, kuras vēlaties atļaut šim lietotājam. Atlasiet visas privilēģijas un noklikšķiniet uz pogas Veikt izmaiņas.

Jūsu MySQL datu bāze un lietotājs tagad ir gatavi, pierakstiet datu bāzes vārdu un MySQL lietotājvārdu un paroli. Šī informācija jums būs nepieciešama vēlāk.

Vienkārši dodieties uz URL, kurā augšupielādējāt WordPress. Ja tas atrodas galvenajā domēnā, pārlūkprogrammas logā ievadiet savu domēna vārdu, piemēram, vietne vietne.com vai vietne vietne jūsu vietne.com..

Jūs redzēsit valodas izvēles lapu. Šeit jūs varat izvēlēties valodu, lai pārējā instalācija tiktu parādīta jūsu valodā. Pagaidām varat arī izmantot angļu valodu, un vēlāk mainīt valodu.

Atlasiet WordPress valodu

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Tagad jūs redzēsit dažas instalēšanas instrukcijas. Būtībā WordPress tagad jums pateiks, ka tam būs nepieciešams jūsu datu bāzes nosaukums, parole un MySQL resursdatora informācija.

WordPress instalēšanas prasības

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Aiziet”.

WordPress tagad parādīs jums veidlapu. Jums jāievada iepriekš izveidotā datu bāzes informācija.

Ievadiet datu bāzes informāciju WordPress instalēšanai

Aizpildiet informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iesniegt. WordPress izveidos savienojumu ar jūsu datu bāzi un parādīs veiksmes ziņojumu.

Tagad WordPress var izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzi

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Palaist instalēšanu.

WordPress tagad izveidos tabulas savā datu bāzē un pēc tam nosūtīs uz nākamo instalēšanas darbību.

Tagad jums ir jāsniedz zināma informācija, lai WordPress varētu iestatīt vietni. Tas ietver vietnes nosaukumu, lietotājvārdu, paroli un administratora e-pasta adresi.

Ja nevēlaties, lai jūsu vietne būtu redzama meklētājprogrammām, varat atzīmēt rūtiņu blakus meklētājprogrammas redzamībai. Vēlāk, kad esat gatavs, varat to mainīt no WordPress iestatījumiem. Ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, atstājiet to bez izvēles.

Vietnes iestatīšana WordPress instalēšanas laikā

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Instalēt WordPress. WordPress izveidos jūsu vietni un pabeigs instalēšanu.

Jūs redzēsit veiksmes ziņojumu ar savu lietotājvārdu. Tagad varat noklikšķināt uz pogas Pieteikties, lai pierakstītos savā WordPress vietnē.

Manuālā WordPress instalēšana ir pabeigta

Kā datorā instalēt WordPress

Daudzi mūsu iesācēju līmeņa lietotāji mums bieži jautā, vai viņi varētu izmēģināt WordPress savā datorā? Atbilde ir jā, bet lielākajai daļai iesācēju to nevajadzētu darīt.

Iemesls, kāpēc daži ļaudis instalē WordPress vietējā servera vidē, ir motīvu, spraudņu veidošana vai lietu pārbaude.

Ja vēlaties palaist emuāru, lai citi cilvēki to redzētu, jums datorā nav jāinstalē WordPress. Ja WordPress savā datorā instalējat lokāli, tad jūs vienīgā persona, kas var redzēt vietni.

Ja vēlaties savu WordPress vietni padarīt pieejamu internetam (pārējai pasaulei), tad jums ir jāiegūst tīmekļa mitināšanas konts un jāinstalē WordPress, izmantojot kādu no iepriekš parādītajām metodēm..

Tomēr, ja jūs patiešām interesē WordPress instalēšana lokāli datorā, lai uzzinātu vairāk par tēmas izstrādi, testa spraudņiem utt., Tad mēs ļoti aicinām jūs to darīt..

Ja izmantojat Windows datoru, ieteicams lejupielādēt un iestatīt WAMP. Ja izmantojat Mac, jums ir jālejupielādē un jāiestata Mamp.

Kad esat spēlējis WordPress savā datorā, iespējams, vēlēsities pārvietot vietējo instalēšanu uz reālu tiešsaistes vietni. Mums ir soli pa solim apmācība par to, kā WordPress pārvietot no vietējā servera uz dzīvu vietni.

Kā savā valodā instalēt WordPress

Tāpat kā Windows, Mac, iPhone un Android, jūs varat izmantot WordPress savā valodā.

WordPress ir pieejams daudzās valodās, ieskaitot angļu, spāņu, franču, arābu, korejiešu, vācu, ebreju, hindi, japāņu, vjetnamiešu, ķīniešu (Han), portugāļu un daudzās citās valodās.

WordPress instalēšanas laikā varat izvēlēties valodu vai mainīt to, apmeklējot vietni Iestatījumi »Vispārīgi lapa WordPress administratora apgabalā.

Valodas maiņa WordPress iestatījumos

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu par WordPress instalēšanu citās valodās.

WordPress tiek plaši izmantots arī divvalodu un daudzvalodu vietņu izveidošanai. Skatiet mūsu apmācību par to, kā viegli izveidot daudzvalodu WordPress vietni ar TranslatePress.

Kā instalēt WordPress daudzvietīgu tīklu

WordPress komplektācijā ir iebūvēta vairāku vietņu funkcionalitāte. Daudzvietīgais tīkls ļauj izveidot vairākas WordPress vietnes, izmantojot to pašu WordPress instalēšanu. Tas var automātiski izveidot jaunas vietnes apakšdomēnos vai apakšmapēs.

Tas ir jēga uzņēmumiem, bezpeļņas organizācijām, valdībām, kurām ir apakšvietnes dažādām vietām vai reģioniem. Daudzi izglītības institūti arī izmanto WordPress vairāku vietņu tīklu, lai ļautu studentiem izveidot savus emuārus.

Daudzvietīgas vietnes iestatīšana ir nedaudz sarežģīta, taču mēs esam izveidojuši pilnīgu apmācību par to, kā instalēt un iestatīt WordPress vairāku vietņu tīklu..

Pēc WordPress instalēšanas darāmās lietas

Tagad, kad esat veiksmīgi instalējis WordPress, šeit ir dažas lietas, lai sāktu darbu ar jauno WordPress vietni.

Tēmas izvēle

Jūsu WordPress darbinātās vietnes vizuālo izskatu kontrolē motīvi. Ir pieejami tūkstošiem WordPress motīvu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Izmantojot tik daudz izvēles, tas var nedaudz mulsināt iesācējus. Tāpēc mēs esam izveidojuši rokasgrāmatu, lai izvēlētos perfektu WordPress motīvu.

Mēs regulāri publicējam sadaļā Vitrīna sarakstus ar WordPress tēmām, kas mums patīk. Tālāk ir daži no mūsu populārajiem tēmu vitrīnām.

 • Labākās bezmaksas WordPress emuāru tēmas
 • Labākās WordPress biznesa tēmas
 • Labākās minimālisma WordPress tēmas rakstniekiem
 • Labākās WordPress tēmas fotogrāfiem

WordPress spraudņu instalēšana un lietošana

WordPress reālā jauda nāk no masīvās spraudņu kolekcijas. Tās ir kā jūsu WordPress vietnes lietotnes, ļaujot paplašināt savas vietnes funkcionalitāti un pievienot jaunas funkcijas.

Tikai WordPress spraudņu direktorijā ir pieejami vairāk nekā 54 000 bezmaksas spraudņu. Vairāk spraudņu ir pieejami trešo personu vietnēs kā maksas spraudņi.

Ja jums rodas jautājums, kurus spraudņus instalēt, apskatiet mūsu ekspertu izvēlētos svarīgos WordPress spraudņus visām vietnēm. Varat arī apskatīt spraudņus, kurus mēs izmantojam šajā vietnē, apskatot mūsu .

Mums ir iesācēju ceļvedis, kā instalēt WordPress spraudņus.

Sāciet mācīties WordPress

WordPress ir visvieglāk lietojamā CMS tirgū. Miljoniem cilvēku no visas pasaules to lieto katru dienu. Tomēr laiku pa laikam jums var būt nepieciešama neliela palīdzība.

Šeit var palīdzēt WPBeginner. Mēs esam lielākā bezmaksas WordPress resursu vietne pasaulē, regulāri publicējot konsultācijas un ceļvežus, kas rakstīti speciāli emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem.

Šeit ir daži noderīgi resursi, kurus atradīsit vietnē WPBeginner (visi tie ir pilnīgi bez maksas).

 • WPBeginner Blog – visu mūsu WordPress apmācību un ceļvežu galvenā vieta.
 • WPBeginner vārdnīca – mūsu WordPress glosārijs ir labākā vieta, kur iepazīties ar WordPress lingo
 • WPBeginner Videos – Jaunie WordPress lietotāji var sākt ar šiem 23 video, lai apgūtu WordPress.
 • – Nepieciešamas papildu video instrukcijas? Abonējiet mūsu YouTube kanālu ar vairāk nekā 128 000 abonentiem un 12 miljoniem skatījumu.
 • – Pārbaudiet spraudņus, rīkus un pakalpojumus, ko mēs izmantojam WPBeginner.
 • – Ekskluzīvas atlaides WordPress produktiem un pakalpojumiem WPBeginner lietotājiem.

Secinājums

Mēs ceram, ka šī WordPress instalēšanas apmācība palīdzēja jums uzzināt, kā viegli instalēt WordPress. Iespējams, vēlēsities iepazīties ar mūsu sarakstu ar šiem 40 noderīgajiem rīkiem, kas palīdzēs jums pārvaldīt un paplašināt savu WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map