Kas ir: backlink

Atgriezeniskā saite ir vienkārši saite no vienas vietnes uz otru. Tādas meklētājprogrammas kā Google izmanto atpakaļsaišu kā ranga signālu, jo, kad viena vietne izveido saiti uz otru, tas nozīmē, ka viņi uzskata, ka saturs ir ievērības cienīgs. Augstas kvalitātes saites var palīdzēt uzlabot vietnes ranga pozīciju un redzamību meklētājprogrammu rezultātos (SEO)..


Kas ir backlink

Kā darbojas atpakaļsaišu darbība?

Atpakaļsaitēm ir liela nozīme meklētājprogrammu algoritmā, SEO un jūsu vispārējā tīmekļa vietnes izaugsmes stratēģijā.

Vienkāršākais veids, kā domāt par atpakaļsaitēm, būtu sarunas starp vietnēm.

Piemēram, Jānis ir blogeris, un viņš raksta ļoti interesantu rakstu par sporta notikumu.

Cita emuāru autore Samanta, daloties ar savu skatījumu, atsaucas uz Jāņa rakstu. Tā kā viņa raksta par šo tēmu savā labi zināmajā tiešsaistes žurnālu vietnē, tas rada atpakaļsaiti uz Jāņa ziņu.

Tā kā tiešsaistes žurnāls ir populārs, daudzās citās vietnēs būs saites uz viņas rakstu. Tas palielina tiešsaistes žurnāla autoritāti, un Jāņa raksts arī iegūst vērtīgu atpakaļsaiti no cienījamas vietnes.

Būtībā tas ir abpusēji izdevīgs.

Atpakaļsaišu veidi

Pastāv divu veidu atpakaļsaišu pamatveidi, un viens ir vērtīgāks par otru. Apskatīsim katru no tiem un to, kā tie ietekmē jūsu vietni.

Atpakaļsaišu veidi

A Nofollow tags liek meklētājprogrammām ignorēt saiti. Viņi nepārsniedz vērtību no vienas vietnes uz otru. Tātad parasti tie nepalīdz uzlabot jūsu meklēšanas rangu vai redzamību.

Dofollow saites ir tāda veida atpakaļsaite, kuru visi vēlas. Vienkārši paturiet prātā, ka visaugstākā vērtība ir tiem, kas nāk no cienījamām vietnēm. Šāda veida atpakaļsaite var palīdzēt uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju.

Tomēr ir dažas sekojošas saites, kuras tiek uzskatītas par sliktām vai “toksiskām”. Šīs saites nāk no aizdomīgām vietnēm vai tiek iegūtas, pārkāpjot meklētājprogrammu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Tas var izraisīt Google sodīšanu par jūsu vietni vai pat tās indeksēšanu. Atcerieties, ka ranžēšanas atšķirība nav saistīta ar atpakaļsaišu daudzumu, bet drīzāk par kvalitāti.

Kā iegūt atpakaļsaišu?

Saikņu izveide uz jūsu vietni prasa laiku un pūles. Šeit ir 7 vienkārši veidi, kā jūs varat sākt veidot kvalitatīvas savas vietnes saites.

 • Pievienojiet savas vietnes saites savos sociālo mediju profilos.
 • Veiciet meklēšanu Google tīklā pēc jau labi novērtēta ziņojuma un pēc tam uzlabojiet un paplašiniet to.
 • Izveidojiet saraksta, “kā”, “kāpēc”, “kāpēc”, infografiku vai ziņas ar iegultiem videoklipiem. Šie formāti parasti saņem vairāk atpakaļsaišu nekā standarta ziņas.
 • Uzrakstiet pēdējās ceļveža ziņas. Šīs ir ļoti garas ziņas, kurās ir vairāki tūkstoši vārdu, un tās aptver katru tēmas leņķi.
 • Rakstiet viesu ziņas citos emuāros un vietnēs
 • Sazinieties ar ietekmītājiem jūsu nišā vai nozarē un pastāstiet viņiem par rakstu jūsu vietnē, uz kuru viņi, iespējams, vēlēsies saistīt.
 • Intervējiet ietekmētājus savā nozarē un nosūtiet viņiem saiti, bez šaubām, viņi izveidos saiti atpakaļ uz jūsu vietni.

Varat arī sākt veikt konkurētspējīgus backlink pētījumus. Lai to izdarītu, jums būs jāredz labu konkurentu konkurentu saites.

Atpakaļ saites rīks, piemēram, SEMrush, var palīdzēt jums atrast šīs saites, lai jūs varētu sākt atlasīt šos domēnus kā daļu no savas saites veidošanas stratēģijas..

saite ēkas SEO

Kā es varu pārbaudīt savas saites?

Ir dažādi atpakaļsaišu uzraudzības rīki, kas ļauj pārbaudīt savas vietnes saites, tostarp Google Search Console, SEMRush, Ahrefs utt..

Ļoti svarīgi ir sekot līdzi savām atpakaļsaitēm. Google tīmekļa pārziņa vadlīnijās ir lūgts toksisko vietņu īpašniekus lūgt noņemt viņu saites no jūsu vietnes. Ja jums to nav, Google var sodīt jūsu vietni, un meklēšanas rezultātos sāks samazināties jūsu lapas rangs.

Tāpēc ir svarīgi zināt, kā atbildēt uz šiem trim jautājumiem:

 • Kur es varu atrast visas savas saites?
 • Kā es varu zināt, vai tie ir toksiski?
 • Kā es varu sazināties ar toksisko backlink vietņu īpašniekiem?

Par laimi, izmantojot pareizos rīkus, atbilde ir vienkārša.

Varat izmantot Google Search Console, lai palīdzētu vietnei attīstīties un redzēt savas saites, taču tas var aizņemt daudz laika, un tā darbība ir ierobežota.

Tomēr ir pieejami ātrāki un labāki rīki. Piemēram, izmantojot SEMrush, jūs varat ātri atbildēt uz visiem trim svarīgiem jautājumiem un daudz ko citu.

SEMrush ir divas galvenās jomas, kas nodarbojas tieši ar atpakaļsaišām. Pirmais ir Backlink Analytics sadaļa, kurā varat izpētīt savus konkurentus, un otrā ir Backlink Audit zona.

Īsi apskatīsim sadaļu Backlink Audit, jo tā ļauj jums atrast visas savas vietnes atpakaļsaišas.

backlink audits

Pēc tam SEMrush Backlink Audit rīks pārbauda katru atpakaļsaišu un sakārto tos, kas ir toksiski. Tādā veidā jūs varat atrast un noraidīt toksiskas saites, pirms Google soda jūsu vietni.

atpakaļsaišu marķieri

Un viena no labākajām lietām par SEMrush ir tā, ka tā ļauj jums nosūtīt toksiskas vietnes īpašniekam e-pastu tieši no lietotāja ekrāna.

Izmantojot tādu rīku kā SEMrush, jūs varat veikt atslēgvārdu izpēti, redzēt konkurentu saites un pārvaldīt savējos vienuviet..

Sekojot savam atpakaļsaišu profilam, jūs daudz pastāstīsit par savas vietnes vērtību, un tā ir svarīga vietnes SEO stratēģijas sastāvdaļa.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja uzzināt, kas ir saites un kā jūs varat tās izmantot savas vietnes uzlabošanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map