Kas ir: function.php

WordPress, function.php vai motīvu funkciju fails ir veidne, kas iekļauta WordPress motīvos. Tas darbojas kā jūsu WordPress vietnes spraudnis, kas tiek automātiski aktivizēts ar jūsu pašreizējo motīvu. Fails function.php izmanto PHP kodu, lai WordPress vietnē pievienotu funkcijas vai mainītu noklusējuma funkcijas.


Piemēram, WordPress tēma var pievienot mazliet koda motīva function.php failam, lai kājenei pievienotu jaunu logrīka apgabalu vai WordPress informācijas panelī pievienotu pielāgotu sveiciena ziņojumu. Iespējas ir bezgalīgas!

Kas ir funkcijas
Fails function.php tiek automātiski ielādēts, kad savā WordPress vietnē instalējat un aktivizējat motīvu.

Faila function.php rediģēšana, izmantojot pielāgotos kodus, vietnes pievienošanai var pievienot ziņu veidus, taksonomijas, īskodus un citu..

Kur atrodas fails Funkcijas.php?

Fails function.php atrodas jūsu motīvu mapē.

Ja vēlaties savai WordPress vietnei pievienot koda fragmentu, viena no iespējām ir tā pievienošana failiem function.php..

Bet parasti tas nav labākais veids, kā to izdarīt. WordPress cenšas nodalīt dizainu un funkcionalitāti, kad vien iespējams. Šī iemesla dēļ mums ir motīvi, kas nosaka dizainu, un spraudņi, kas nosaka funkcijas.

Vislabāk, ja jūs varat mainīt savu WordPress motīvu, nemainot vietnes darbību, vai mainīt spraudņus, neietekmējot vietnes dizainu..

Ir daudz WordPress mācību materiālu, kas jums pateiks, lai pievienotu koda fragmentus motīva function.php failam, taču parasti tā nav laba ideja.

Ja jūs nolemjat rediģēt failu function.php, lūdzu, ievērojiet īpašu piesardzību. Šeit ir 3 iemesli, kāpēc failu function.php rediģēšana nav laba ideja:

  • Funkcijas faila labojumi tiks zaudēti, atjauninot motīvu.
  • Labojumi tiks zaudēti, ja mainīsit WordPress motīvu.
  • Kodējot kļūdas funkciju failā, jūs varat izslēgt jūs no savas vietnes.

Pat kaut kas tik vienkāršs kā trūkstošais semikols varētu padarīt jūsu vietni pazudušu ar kļūdu ar nosaukumu “Nāves baltais ekrāns”. Ja tas notiek ar jums, mēs rakstījām soli pa solim, kā salabot WordPress nāves balto ekrānu, lai jūs varētu atgūt piekļuvi savai vietnei.

Kodēšanas kļūdas izdarīšana failā function.php var izraisīt arī citas WordPress kļūdas.

Fails function.php jārediģē tikai tad, ja jums ir bērna tēma, un koda fragmenti tiks izmantoti tikai kopā ar aktīvo bērna motīvu. Piemēram, jūs varētu vēlēties iekļaut pielāgoto fontu, stila lapu fragmentus vai pievienot valodas tulkošanas failu, kas paredzēts tieši šai bērna tēmai.

Kāpēc vietnei specifiski spraudņi ir labāki (alternatīva Funkcijas.php)

Tātad, ja jums nevajadzētu rediģēt function.php, kur jums vajadzētu pievienot koda fragmentus no tiešsaistes apmācībām?

Atbilde ir sava WordPress spraudņa izveidošana.

To bieži sauc par “vietnei specifisku spraudni”, jo tas ir paredzēts jūsu vietnei, un tas nekad netiks koplietots WordPress spraudņu direktorijā.

Vietnei specifiska spraudņa izmantošana ir labākais risinājums, jo koda fragmenti tiek glabāti atsevišķi no motīva files.php faila. Tas nozīmē, ka tos var aktivizēt vai deaktivizēt, tāpat kā jebkuru citu spraudni. Tas garantē, ka, mainot motīvus, kods nepazūd.

Diemžēl WordPress pēc noklusējuma netiek piegādāts vietnei specifisks spraudnis.

Labās ziņas ir tas, ka varat pats izveidot vietnei specifisku WordPress spraudni vai arī lejupielādēt to no WordPress spraudņu direktorija.

Iesācējiem mēs iesakām lejupielādēt spraudni Code Snippets. Koda fragmentu spraudnis ir daudz vienkāršāks risinājums, un tas nodrošina labāku veidu, kā izveidot, rediģēt un pārvaldīt visus savus pielāgotos koda fragmentus programmā WordPress..

Kad būsit aktivizējis spraudni Code Snippets, redzēsit jaunu izvēlnes vienumu ar apzīmējumu Fragmenti savā WordPress administratora izvēlnē.

koda fragmentu pievienošana WordPress ar spraudni

Koda fragmentu spraudnis nodrošina ērti lietojamu grafisko interfeisu, pilna aprīkojuma koda redaktoru un fragmenta nosaukuma, apraksta un tagu laukus. Jūs pat varat eksportēt savus fragmentus, lai tos izmantotu citās vietnēs.

Detalizētas instrukcijas skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā WordPress pievienot pielāgotos koda fragmentus.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt visu par WordPress failu function.php un to, kā savai vietnei pievienot koda fragmentus! Pārbaudiet zemāk, lai uzzinātu vairāk.

Varat arī abonēt mūsu YouTube kanālu, lai iegūtu pakāpeniskas WordPress video apmācības, un sekojiet mums Twitter un Facebook, lai iegūtu jaunākos atjauninājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me