Kurš ir labākais WordPress galerijas spraudnis? (Veiktspēja salīdzināta)

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress galerijas spraudni savai vietnei?


Ir pieejami tik daudz WordPress foto galerijas spraudņu, taču problēma ir tā, ka vairums palēninās jūsu vietnes darbību vai arī tos ir ārkārtīgi grūti izmantot.

Lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo risinājumu, mēs esam izveidojuši detalizētu labāko WordPress fotogalerijas spraudņu veiktspējas, funkciju un kvalitātes salīdzinājumu..

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums atrast WordPress foto un video galerijas spraudni, kas ir ātrs, ērti lietojams un tam ir visas nepieciešamās funkcijas.

Labākie WordPress galerijas spraudņi

Mūsu kritēriji labākajam WordPress galerijas spraudnim

Mūsuprāt, nevainojamam WordPress galerijas spraudnim jābūt ātram, ērti lietojamam un tam jābūt visām nepieciešamajām funkcijām, kas jums nepieciešamas, lai izveidotu skaistas galerijas (piemēram, gaismas kastes, attēlu navigācija, albumi, lapas, utt.).

Galerijas spraudnim jāpiedāvā lieliska lietotāja pieredze un jāpalīdz uzlabot arī jūsu imidža SEO.

4 labākie WordPress galerijas spraudņi

Mēs esam ar rokām atlasījuši četrus populārākos WordPress foto galerijas spraudņus tirgū.

Salīdzinājumā mēs apskatīsim šo spraudņu ātrumu, funkcijas, lietošanas vienkāršību un uzticamību:

  • Envira galerija
  • Modula
  • FooGallery
  • NextGEN galerija

Sāksim ar mūsu salīdzinājumu.

Ātrums

Ātrumam ir izšķiroša nozīme, izvēloties WordPress foto galerijas spraudni. Tas ne tikai ietekmē jūsu WordPress SEO, bet arī ietekmē lietotāju pieredzi jūsu vietnē.

Ja portfeļa vai fotografēšanas vietnei izmantojat galerijas spraudni, jūs vienkārši nevarat atļauties kompromisus par ātrumu.

Mēs veica ātruma testu katram no šiem spraudņiem, izmantojot tos pašus attēlus, nemainot noklusējuma iestatījumus. Zemāk ir mūsu rezultāti:

Galerijas spraudnisPage ielādes laiksRequestsPage lielums
Envira galerija655 ms23988 KB
Modula696 ms28948 KB
NextGEN867 ms351,0 MB
FooGallery917 ms27591 KB

Kā redzat iepriekšminētajos rezultātos, Envira galerija iznāca kā visstraujāk ielādējamais WordPress attēlu galerijas spraudnis. Modula nāca kā ļoti tuvu sekundei ar tikai dažu milisekunžu starpību un ar mazāku lappuses izmēru.

Iemesls, kāpēc Envira galerija un Modula ir tik ātrs, ir tas, ka tie abi ir labi kodēti un ļoti optimizēti ātrumam. Ja veiktspēja un ātrums ir jūsu galvenās rūpes (kādai tai vajadzētu būt), tad lieliskas iespējas ir gan Modula, gan Envira galerija.

Uzvarētājs: Tā ir saikne starp Envira galeriju un Modula

Lietošanas ērtums

Attēlu galeriju izveidošana nav tik vienkārša kā viena attēla augšupielāde savās ziņās. Jums jāizvēlas izkārtojumi, jāizvēlas kolonnas, jāpievieno sīktēlu izmēri, jāizvēlas gaismas kastes animācijas utt.

Lielākajai daļai iesācēju process ir diezgan milzīgs. Mērķis šeit ir atrast WordPress foto galerijas spraudni, kas vienlaikus būtu gan jaudīgs, gan iesācējiem draudzīgs.

Envira galerija

Envira galerija seko un ievēro WordPress kodēšanas standartus un labāko praksi. Tas nodrošina lietotāja saskarni, kas nemanāmi saplūst ar jūsu WordPress administratora apgabalu.

Jaunas galerijas izveidošana ir diezgan vienkārša un iesācējiem draudzīga.

Envira galerijas lietotāja interfeiss

Envira galerijā ir arī Gūtenberga bloks, kas ļauj ērti pievienot foto galerijas jebkurai WordPress ziņai un lapai. Galerijas iestatījumus var mainīt arī tieši ziņas rediģēšanas ekrānā.

Gūtenberga bloks Envira galerijai

Klasiskā redaktora lietotāji var izmantot īskodu vai pogu virs ziņas redaktora, lai savai ziņai / lapai ātri pievienotu jebkuru galeriju vai albumu.

Papildus Envira galerijai ir parādīts arī veidnes tags, kuru varat izmantot WordPress veidnēs. Tas ir īpaši ērti, ja jūs izstrādājat vietni klientam un vēlaties galerijas iekļaut tieši tēmā.

Modula

Modula galerija izmanto līdzīgu pieeju jaunu fotogaleriju izveidošanai. Lai izveidotu fotoattēlu galeriju, varat vienkārši augšupielādēt failus vai atlasīt tos no multivides bibliotēkas.

Modula galerijas lietotāja interfeiss

Zem attēliem atrodas visi cilnēs sakārtoti galerijas iestatījumi. Šeit jūs varat mainīt galerijas stilu, motīvu, gaismas lodziņu un citus iestatījumus.

Lai ievietotu galeriju WordPress ziņās un lapās, jums būs jākopē galerijas īss kods un jāievieto tā, izmantojot Īskoda bloku Gūtenberga redaktorā.

Pašlaik nav sānjoslas logrīku vai Gūtenberga bloku, lai lietotājiem būtu vieglāk ievietot galerijas.

FooGallery

FooGallery izmanto līdzīgu pieeju kā Envira galerija un Modula. Viņi izmanto vienkāršu lietotāja interfeisu, kas izskatās un jūtas kā WordPress.

FooGallery lietotāja interfeiss

Pēc fotoattēlu augšupielādes zem attēla jūs varat pielāgot galerijas iestatījumus ļoti detalizēti.

FooGallery arī ļauj ērti ievietot fotogalerijas. Lai fotoattēlu galerijas parādītu jebkur WordPress, varat izmantot iebūvēto Gūtenberga bloku, īskodu vai sānjoslas logrīku. Tas arī pievieno pogu klasiskā redaktora augšpusē, lai atlasītu un ievietotu galerijas.

Atšķirībā no Envira galerijas, FooGallery neuzrāda veidnes tagu, lai ievietotu jūsu galerijas motīvu failos vai veidnēs.

NextGEN galerija

NextGEN nedaudz atšķiras no pārējiem trim pretendentiem. Tas nodrošina savu lietotāja saskarni, datu bāzes tabulas un atsevišķas mapes attēlu saglabāšanai. Tas ir iemesls, kāpēc NextGEN lietotāja interfeiss WordPress izskatās nedaudz sarežģīts.

NextGen UI

Tas piedāvā galerijas vedni, kas var būt noderīgs iesācējiem. Tomēr lietotājiem būs vajadzīgs zināms laiks, lai saprastu, kā augšupielādēt attēlus un izveidot galeriju. Var arī būt nedaudz grūti galeriju pievienot savai ziņai / lapai.

NextGen pievieno Gūtenberga bloku, kas ļauj izveidot un pievienot galerijas no ziņu rediģēšanas ekrāna. Klasiskā redaktora lietotājiem tas pievieno pogu ziņu redaktoram.

Uzvarētājs: Nav skaidrs uzvarētājs. Envira, Modula un Foo Gallery piedāvā ērti lietojamu interfeisu.

Iespējas

Lai izveidotu skaistu fotogaleriju, nepieciešama tāda funkcionalitāte kā gaismas kastes, pilnekrāna režīms, albumi, lappuse, navigācija, slaidrāde, aizsardzība ar paroli, EXIF ​​metadati, sociālo mediju kopīgošana un daudz kas cits..

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pārāk daudz funkciju var palēnināt jūsu vietnes darbību, tāpēc apskatīsim, kā mūsu pretendenti izturas pret līdzsvaru starp funkcijām un funkcionalitāti.

Envira galerija

Envira galerija ir veidota, izmantojot mobilo pieeju. Tas nozīmē, ka tas pilnībā reaģē ārpus ierīces.

Tas ļauj jums viegli izvēlēties sīktēlu izmērus, animācijas, galeriju izkārtojumus, visiem no tiem pievienot meta tagus no viena lietotāja interfeisa.

Papildus iebūvētajām funkcijām ir arī daudzas funkcijas, kuras varat pievienot, instalējot papildinājumus, piemēram: galeriju veidnes, sociālā kopīgošana, videoklipi, paroles aizsardzība, attēlu aizsardzība, albumi, slaidrāde, Pinterest, attēlu pārbaude, WooCommerce atbalsts un vairāk.

Envira galerijas iespējas

Modula

Modula ir jaunākais no visiem spraudņiem mūsu sarakstā, tāpēc tiem nav papildu funkciju. Tomēr spraudnis aptver visas pamatfunkcijas, kuras jūs vēlēsities no WordPress galerijas spraudņa, piemēram, uznirstošo logu uznirstošo logu, sociālo koplietošanu, pielāgotus stilus, režģa izkārtojumus un citu.

Tam ir pielāgota režģa funkcija, kas ļauj izmantot vienkāršu vilkšanu un nomešanu, lai izveidotu pats pielāgotu režģi galerijām.

Tam ir arī video papildinājums, lai izveidotu video galerijas. Tomēr Modulai trūkst citu iespēju, piemēram, albumu, ūdenszīmes, korektūras un galeriju veidnes.

Modula funkcijas

FooGallery

FooGallery ir aprīkots ar daudzām jaudīgām funkcijām, tomēr tas nav mobilais režīms. Jūs varat izvēlēties adaptīvo veidni, lai pievienotu adaptīvu fotoattēlu galeriju.

Vēl viena funkcija, kas mums pietrūka, ir gaismas kaste. Jūs varat instalēt bezmaksas spraudni Foobox, lai pievienotu gaismas kastes funkcionalitāti, taču mēs uzskatījām, ka tam vajadzēja būt iesaiņotam ar galerijas galveno spraudni.

FooGallery ir arī ar paplašinājumiem, kurus varat instalēt, lai pievienotu citas funkcijas, piemēram, pielāgotu zīmolu, kuba efektu, gaismas kasti un citas.

FooGallery iespējas

NextGEN galerija

NextGEN galerija ir vecākā no visiem četriem spraudņiem, un tai pievienots plašs funkciju saraksts.

Daudzas funkcijas, kas ir pieejamas kā papildinājumi Envira un Foo, ir pieejamas ārpus kastītes NextGEN galerijā. Ir arī piemaksu papildinājumi ar vairākām funkcijām, kuras varat instalēt.

Lielākajai daļai NextGen funkciju ir nepieciešama noteikta līmeņa zināšanas par spraudni. Lietotājiem būs vajadzīgs zināms laiks, lai izdomātu lietas, izlasītu dokumentāciju un nosūtītu jautājumus atbalsta forumos.

Uzvarētājs: Envira galerija šeit ir nepārprotama ieguvēja ar plašo funkciju sarakstu, kas aptver visus pamatus un uzlabotās funkcijas fotogrāfiem, e-komercijas vietnēm un portfeļiem. NextGEN ir tuvu sekundei ar atbilstošu funkciju kopu.

Savietojamība

WordPress sniedz jums brīvību pārvietot savu vietni no viena tīmekļa resursdatora uz otru un pat pie dažādiem konkurentiem.

Mums jānoskaidro, vai varat viegli importēt / eksportēt un dublēt savus fotogalerijas datus.

Envira galerija

Envira saglabā visas jūsu foto galerijas kā pielāgotus ziņu veidus WordPress datu bāzē. Tas saglabā jūsu multivides failus, izmantojot noklusējuma WordPress multivides atrašanās vietu. Tas nozīmē, ja dublēsit savu WordPress vietni, visi Envira galerijas dati tiks dublēti.

Envira ļauj arī importēt / eksportēt individuālās galerijas. Tas nozīmē, ka jūs varat pārvietot vienu galeriju no vienas WordPress vietnes uz citu.

Importējiet / eksportējiet foto galerijas, izmantojot Envira galeriju

Pārvietojot savu WordPress vietni, Envira to automātiski noteiks un parādīs iespēju labot migrāciju. Visas šīs funkcijas padara Envira galeriju par visuzticamāko WordPress foto galerijas spraudni.

Modula

Jūsu fotogaleriju glabāšanai Modula izmanto arī pielāgotu WordPress satura tipu. Tas nozīmē, ka jūs varat saglabāt savas fotogalerijas ar WordPress dublējumu un atjaunot tās, atjaunojot WordPress vietni no dublējuma.

Modula neļauj jums importēt / eksportēt atsevišķas galerijas.

FooGallery

Līdzīgi kā Envira, arī FooGallery saglabā jūsu galerijas kā pielāgotos ziņu veidus WordPress datu bāzē. Ja dublēsit savu WordPress vietni, tad jums būs arī FooGallery datu dublējums.

Tomēr, ja vēlaties eksportēt tikai atsevišķas galerijas, tas nav iespējams, jo spraudnim nav importa / eksporta funkcijas.

NextGEN galerija

NextGEN galerijā nav importa / eksporta funkcijas. Tā kā tas saglabā jūsu datus atsevišķās datu bāzes tabulās, tas nozīmē, ka jums būs jākonfigurē WordPress rezerves spraudnis, lai iekļautu šīs tabulas.

NextGEN arī saglabā jūsu attēlus atsevišķā mapē. Ja vēlaties viņiem izveidot dublējumu, mape datorā būs jālejupielādē atsevišķi.

Gan Envira, gan FooGallery piedāvā NextGen importētājus, lai lietotājiem būtu ērti pārslēgties uz savu platformu.

Uzvarētājs: Enivra galerija piedāvā visplašāko rīku komplektu, lai importētu / eksportētu jūsu fotogalerijas.

Cenu noteikšana

Visiem četriem spraudņiem ir bezmaksas WordPress galerijas versija, kas pieejama WordPress spraudņu direktorijā. Visi četri no tiem ir apmaksājuši jauninājumus, kas pieejami ar vairākām funkcijām. Jūsu fotogalerijas spraudņa cena būs atkarīga no tā, kuru plānu vēlaties izmantot kādam no šiem spraudņiem. Pēc bezmaksas versiju izmēģināšanas varat izvēlēties plānu, pamatojoties uz nepieciešamajām funkcijām.

Uzvarētājs: Šeit nav skaidru uzvarētāju – produktu cenas mainīsies atkarībā no tā, kādas funkcijas jums ir vajadzīgas un ko plānojat.

Secinājums

Ja jūs meklējat vienkāršu un ātru risinājumu, gan Envira galerija, gan Modula galerija ir lieliskas WordPress galerijas spraudņa iespējas..

Ja jums ir vajadzīgas uzlabotās funkcijas un jums nav prātā mācīšanās līkne, tad labākā izvēle ir NextGen galerija.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties labāko WordPress galerijas spraudni savai vietnei. Varat arī redzēt mūsu ekspertu izvēli par obligātiem WordPress spraudņiem visām vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me