Patiesība par labāko koplietoto WordPress tīmekļa mitināšanas vietni

Kopīgotā tīmekļa mitināšana līdz šim ir vispopulārākais mitināšanas veids, ko izmanto WordPress lietotāji. Neskatoties uz popularitāti, cilvēki bieži nesaprot, kas ir Shared WordPress Web hostings? Neviens nekad nerunā par patiesību aiz aizraujošajām “neierobežotajām, vienkāršajām un pieņemamajām” frāzēm. Pirms jebkādu lēmumu pieņemšanas mēs ļoti iesakām izlasīt šo rakstu, lai jūs zināt, kas ir kopīgs WordPress mitināšana un kādas ir koplietošanas tīmekļa mitināšanas priekšrocības / trūkumi. Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt vislabāko lēmumu jūsu uzņēmumam.


Kas ir kopīgotā WordPress tīmekļa mitināšana?

Dalīta mitināšana ir tāda, kad vairākām vietnēm ir liels serveris. Tā kā vienā serverī ir vairākas vietnes, tīmekļa mitināšanas uzņēmumi var sniegt pakalpojumus par daudz pieejamākām cenām. Šī ir līdz šim ekonomiskākā iespēja, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu. Raugoties perspektīvā, īpaša tīmekļa servera darbība sākas ar apmēram 150 USD mēnesī un var ienākt tūkstošos dolāru mēnesī, turpretī kopīgu tīmekļa mitināšanu var atrast no 3,95 USD mēnesī līdz 9,95 USD mēnesī..

Kāda ir aizraušanās ar kopīgoto WordPress tīmekļa mitināšanu?

Viens no lielākajiem nozvejas veidiem, ar kuru hostinga uzņēmumiem ir visizplatītākais, ir viņu mārketinga pasākumi. Viņi lepojas ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu domēnu un būtībā neierobežotu visu. Ja jūs dzīvojat šajā pasaulē, tad jūs zināt, ka mums vienīgais neierobežotais ir melu daudzums, kas izkļūs no cilvēku mutes. Nav tādas lietas kā neierobežots, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu. Kopīgota tīmekļa mitināšanas opcija tiek veidota mazākām vietnēm, kurās ir iekļauti jauni emuāru autori, mazi uzņēmumi utt. Ja katra vietne izmantoja savu kvotu, koplietotā mitināšana nedarbosies. Bet, tā kā to dara tikai nedaudzi, tas ļoti labi izdodas visiem. Lietotāji saņem ļoti pieņemamu darījumu, un hostinga uzņēmumi gūst labu peļņu. Īss stāsts – tas ir labākais risinājums cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu. Bet, ja jūsu vietne sāk kļūt populāra un izlietot daudz servera resursu, uzņēmumi lūgs jūs veikt jaunināšanu. Darījumi ar daudziem hostinga uzņēmumiem, daži no viņiem nelūdz tik pieklājīgi. Viņi vienkārši aptur jūsu konta darbību un pēc tam jums nosūta e-pastu. Arī citi nav pietiekami pieklājīgi, lai to izdarītu. Viņi vienkārši apturētu jūsu vietnes darbību un ļautu jums to uzzināt pats. Jā, tāpēc jums vajadzētu izvēlēties koplietojamo mitināšanas uzņēmumu, kuram ir laba reputācija.

Reputācija ir līdz šim vienīgā lieta, kas jums vajadzētu apskatīt, kad runa ir par kopīgu WordPress tīmekļa mitināšanu. Iespējams, ka jūs neizmantojat lielāko daļu funkciju, kas viņiem ir pieejama, tāpēc funkciju saraksta izmantošana tīmekļa mitinātāja izvēlei jums vispār nepalīdz. Bieži mitināšanas uzņēmumi uzpūš šo funkciju sarakstu, pievienojot acīmredzamākās lietas. Tā kā vairums cilvēku nesaprot nozares žargonu, viņi pieņem lēmumu par neizglītotu lēmumu, ņemot vērā funkciju saraksta lielumu. Lai izvēlētos labu koplietojamu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, vienīgais, kas jums jāpievērš uzmanība, ir viņu reputācija nozarē. Tas ir vissvarīgākais faktors, jo lielākajai daļai hostinga uzņēmumu ir vienādi piedāvājumi.

Koplietojamās WordPress tīmekļa mitināšanas priekšrocības

 • Ir milzīgas izmaksu priekšrocības, jo servera uzturēšanas maksas dala tūkstošiem vietņu. Hostinga maksa ir aptuveni USD 3,95 – USD 9,95 mēnesī.
 • Konkurence ir uzlabojusi tehnoloģiju. Visizplatītākajā WordPress tīmekļa mitināšanas vietnē ir ērti lietojams admin panelis, piemēram, cPanel, Fantastico utt.
 • Populārākie uzņēmumi nodarbina augsti kvalificētus speciālistus. Tas ļauj jums mierīgi koncentrēties uz savu biznesu un neuztraucieties par uzturēšanu un uptimes.
 • Lielākā daļa lielāko uzņēmumu piedāvā vairākus pakalpojumus, tāpēc, pieaugot vietnei, jūs varat jaunināt bez jebkādām grūtībām. Kopš 2007. gada esam kopā ar to pašu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Kopīgās WordPress Web mitināšanas trūkumi

 • Salīdzinot ar speciālajiem serveriem, jūs ievērosiet salīdzinoši lēnāku servera reakcijas laiku koplietotajos tīmekļa mitināšanas serveros.
 • Kad uzņēmumi kļūst alkatīgi, pārāk liela pārdošana var būt milzīga problēma. Tas var izraisīt regulāru vietnes dīkstāvi un nokavēšanos. Arī šajā gadījumā spēlē web hostinga uzņēmuma reputācija.

Labākie kopīgotie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

Bluehost logotips

299 atsauksmes

BluehostSavings

Viens no vecākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas sāka darboties 1996. gadā, Bluehost ir kļuvis par lielāko zīmolu, kad runa ir par WordPress mitināšanu. Tie ir oficiāli WordPress ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot Bluehost, jums nekad nav jāuztraucas par to, ka jūsu vietne darbojas lēni, pat ja ir daudz trafika. Viņu diennakts ekspertu atbalsts vienmēr ir vajadzīgs, lai palīdzētu, kad tas jums nepieciešams pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Viņiem tiek piešķirta pirmā vieta tīmekļa mitināšanā maziem uzņēmumiem. Turklāt viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem ekskluzīvu 63% atlaidi, bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL un bezmaksas vietņu veidotāju ar veidnēm..

Vietne

Atsauksmes

Vietnes vietne

SiteGround ir viens no vispopulārākajiem un visaugstāk novērtētajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem WordPress kopienā. Tie nodrošina unikālus iekšējos WordPress ātruma un drošības risinājumus, lai padarītu jūsu vietni pēc iespējas ātrāku un drošāku. Viņi ir pazīstami ar labāko diennakts atbalstu nozarē, tāpēc viņi ir oficiāli WordPress ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir iemesls, kāpēc mēs izmantojam SiteGround, lai mitinātu WPBeginner vietni. Vietnes vietnēs ir automātiskas jaunināšanas, iebūvēta WP kešatmiņa, CDN, viena klikšķa iestudēšana un GIT versijas vadība. Viņi ir arī viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas piedāvā mitināšanu konkrētai vietai ar 3 datu centriem ASV, Eiropā un Āzijā. Papildus tam viņiem ir īpaša 70% atlaide WPBeginner lasītājiem.

HostGator

80 atsauksmes

HostGatorSavings

HostGator mitina vairāk nekā 8 miljonus domēnu un ir viens no populārākajiem tīmekļa mitinātājiem šajā nozarē. Ar viena klikšķa WordPress instalēšanu, laika garantiju par 99,9% un 24/7 atbalstu, tā ir vieda izvēle katram vietnes īpašniekam. Mēs tos uzskatām par vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Viņi piedāvā mūsu lasītājiem ekskluzīvu atlaidi par 62%, bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu.

Sapnis

573 atsauksmes

DreamHostSavings

DreamHost darbojas jau 18 gadus un ir pazīstams ar to, ka tīmekļa mitināšana ir vienkārša. Jūs saņemat pielāgotu informācijas paneli, viena klikšķa WordPress instalēšanu, automātiskus WordPress atjauninājumus, neierobežotu vietu, neierobežotu joslas platumu un bezmaksas SSD, kas jūsu vietni padara par 200% ātrāku. DreamHost nodrošina vairāk nekā 600 000 WordPress emuāru un vietņu. Nav iestatīšanas maksas, un jūs arī saņemat bezmaksas domēnu.

InMotion hostings

101 atsauksmes

InMotion hostings

InMotion hostings ir bijis labi pazīstams nozares zīmols ar uzticamu sniegumu biznesa klases mitināšanai. Ar godalgotu tehnisko atbalstu un 99,9% uptime, tie ir lietotāju iecienīti. Viņu nepārspējamais ASV atbalsts vienmēr ir vajadzīgs, lai palīdzētu. InMotion Hosting WordPress hostings ir optimizēts aktīviem emuāru autoriem un piedāvā lielisku mērogojamību jūsu emuāra izaugsmei. Viņi piedāvā mūsu lietotājiem ekskluzīvu 57% atlaidi + bezmaksas domēnu un bezmaksas SSL.

GreenGeeks

397 atsauksmes

GreenGeeksSavings

GreenGeeks ir kļuvis par plaši pazīstamu zīmolu WordPress mitināšanas nozarē ar savu uzmundrinošo ātro vietnes veiktspēju, 24 stundas diennaktī uz 7 diennaktī balstītu atbalstu un videi draudzīgu platformu. Tie piedāvā automātisku viena klikšķa WordPress instalēšanu, pārvaldītus atjauninājumus, uzlabotu drošību, bezmaksas CDN, bezmaksas vietņu migrāciju un vairāk nekā 5 dažādu datu centru atrašanās vietu izvēli. GreenGeeks nodrošina vairāk nekā 500 000 vietņu, un klienti tās mīl. Papildus tam viņiem ir īpaša 60% atlaide WPBeginner lasītājiem apvienojumā ar bezmaksas SSL un bezmaksas domēna vārdu.

iPage

34 atsauksmes

iPageSavings

Sākot ar 1998. gadu, iPage nodrošina vairāk nekā 1 miljonu vietņu, un tas ir labi pazīstams zīmols WordPress mitināšanā. Ar 24/7 atbalstu, 99,9% darbspējas laiku un viena klikšķa WordPress instalēšanu iPage ir lieliska vieta, kur sākt. Jūs saņemat bezmaksas vilkšanas un nomešanas veidotāju, bezmaksas drošības komplektu un visu pārējo, kas nepieciešams veiksmīgas vietnes izveidošanai. Turklāt viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem ekskluzīvu atlaidi ar 83% atlaidi un bezmaksas domēnu. Tas padara iPage par visbudžetam draudzīgāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju mūsu sarakstā.

Web mitināšanas centrs

35 atsauksmes

Tīmekļa mitināšanas vietne HubSavings

Web hostinga centrs ir vienkāršākais veids, kā mazajiem uzņēmumiem atrast klātbūtni tiešsaistē. Ērtu vadības paneli, vietņu veidotāju un WordPress apvienojumā ar pārsteidzošo atbalstu ir grūti pārspēt to cenu un vērtību. Nopelnījis vairākas labākās vērtības balvas, Web Hosting Hub piedāvā arī īpašas atlaides WPBeginner lietotājiem.

JustHost

2 Atsauksmes

Tikai HostSavings

Just Host, iepriekš pazīstams kā Super Green Hosting, ir bijis viens no WPBeginner sākotnējiem partneriem. Viņiem ir izcils tehniskais atbalsts un ārkārtīgi uzticami serveri. Viņiem ir īpašs darījums WPBeginner lietotājiem, kas padara tos par vispieejamāko mitināšanas uzņēmumu starp visiem pakalpojumu sniedzējiem. Nemaz nerunājot, viņi arī piedāvā bezmaksas domēnu dzīvei ar katru jaunu kontu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map