10 geriausių „WordPress“ forumo papildinių (palyginti)

Ar norite savo „WordPress“ svetainėje pridėti bendruomenės skyrių? Forumai ir diskusijų lentos yra puikus būdas paskatinti vartotojus įsitraukti į savo svetainę ir sukurti bendruomenę.


Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausius „WordPress“ forumo papildinius, kuriuos galite naudoti kurdami bendruomenę aplink savo svetainę ar įmonę.

Be pagrindinės forumo funkcijos, mes taip pat įsitikinome, kad rasime sprendimus, pasižyminčius patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip klausimas & atsakymų lentą, pasirinktinę socialinio tinklo funkciją ir dar daugiau, kad galėtumėte sukurti savo svajonių bendruomenę.

Geriausi „WordPress“ forumo papildiniai

Kodėl verta sukurti „WordPress“ svetainės forumą?

Internetiniai forumai yra veiksminga bendruomenės kūrimo priemonė, kurioje jūsų svetainės lankytojai gali dalyvauti rašydami klausimus, dalydamiesi sprendimais, naujomis idėjomis ir pan.

Jūsų forumas gali būti Q&(Klausimų ir atsakymų) platforma, diskusijų lenta, dalijimosi žiniomis erdvė arba problemų sprendimo palaikymo zona.

Pridėkite forumą į savo svetainę turi daug privalumų.

Pirma, jūsų „WordPress“ forumo programinė įranga padės vartotojams įsitraukti į jūsų svetainę ir joje dalyvauti. Dalyvaudami jie labiau linkę sugrįžti, nusipirkti jūsų produktų ir rekomenduoti juos savo draugams ir šeimos nariams.

Antra, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių ir veiksmingiausių būdų palaikyti klientus. Kai jūsų klientams kyla techninio ar bendrojo palaikymo klausimas, jie gali apsilankyti forume ir patikrinti, ar problema jau paskelbta. Jei tai nauja problema, jie gali paskelbti ir išspręsti problemą.

Galiausiai, tai suteikia tam tikros SEO vertės jūsų svetainei, kai aptariamas unikalus klausimas ir gija tampa populiari. Daugeliu atvejų forumų gijos pralenkė kito tipo turinį paieškos rezultatuose. Kartais vartotojo sukurtas turinys yra prasmingesnis nei oficialūs įrašai jūsų tinklaraštyje.

Nepaisant to, čia yra geriausi įskiepiai, skirti pridėti forumą į savo „WordPress“ svetainę.

Pastaba: Jei norite naudoti šiuos papildinius, turėsite turėti „WordPress“ svetainę. Jei norite sukurti naują svetainę, jums reikės domeno ir žiniatinklio prieglobos.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jie yra oficialūs „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai ir siūlo vartotojams nemokamą domeno vardą ir 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai..

1. „bbPress“

„bbpress-best-wordpress-forum-plugin“

Kai reikia integruoti forumą į „WordPress“, „bbPress“ yra geriausias darbo papildinys. Tai yra senasis „WordPress.org“ projektas, kuris reiškia, kad jis sukurtas „WordPress“ būdu ir naudoja turimą „WordPress“ šerdį jūsų forumui paleisti.

„bbPress“ lengva nustatyti, lengva valdyti ir prižiūrėti, greitai ir švariai. Kiekvienas gali lengvai sukurti „WordPress“ forumą naudodamas šį papildinį. Jei jums reikia išsamių instrukcijų, mes turime pamoką, kaip nustatyti „bbPress“ programoje „WordPress“.

Argumentai už

 • Sukurtas „WordPress“, „bbPress“ naudoja tą patį „WordPress“ branduolį ir laikosi tų pačių kodavimo standartų kaip „WordPress“.
 • Jis integruojamas su bet kuria „WordPress“ tema be skausmingų pakeitimų. Taip pat yra keletas puikių „bbPress“ „WordPress“ temų, kuriomis galite naudotis.
 • Daugiau nei 200 „bbPress“ plėtinių, kuriuos galite naudoti norėdami bet ką.
 • „BbPress“ yra greitas ir lengvas, nes jame nėra daug pūtimo.
 • Galite lengvai sukurti kelių svetainių forumus ir prižiūrėti juos iš vieno prietaisų skydelio.
 • Tai nemokama atvirojo kodo programinė įranga, todėl jūs galite ja naudotis neribotai nemokamai.

Minusai

 • Ne toks turtingas kaip pilnaverčių forumų CMS, pavyzdžiui, „phpBB“, „Vanilla Forums“.
 • Pagrindinis įskiepis turi tik pagrindines savybes, todėl norint įdiegti daugiau energijos, reikia įdiegti papildomus plėtinius.

2. „BuddyPress“

„buddypress-wordpress-plugin“

„BuddyPress“ leidžia kurti savo socialinį tinklą „WordPress“. Kaip ir „bbPress“, „BuddyPress“ taip pat yra oficialus „WordPress“ papildinys. Tai vadovaujasi ta pačia kodavimo praktika ir standartais, kaip ir „WordPress“.

Naudodami „BuddyPress“ galite sukurti pilnavertę internetinę bendruomenę su vartotojo profiliais, veiklos srautais, vartotojų grupėmis, pranešimų siuntimu ir tinklo galimybėmis.

Panašiai kaip „Facebook“, tai leidžia jūsų vartotojams pridėti draugų, siųsti asmenines žinutes, kurti grupes ir gauti pranešimus.

Geriausia, kad kartu galite naudoti „BuddyPress“ ir „bbPress“ ir sukurti internetinį forumą, kuriame gausu funkcijų.

Argumentai už

 • Lengvai integruojamas su bet kuria „WordPress“ tema ir papildiniu.
 • Šimtai trečiųjų šalių „BuddyPress“ papildinių ir plėtinių, kad išplėstų funkcionalumą.
 • Leidžia lengvai sukurti išsamų socialinį tinklą su veiklos srautais, vartotojų profiliais, socialiniais ryšiais, grupėmis ir pan.
 • Tai nemokamas ir atviras šaltinis. Atsisiųskite „BuddyPress“ nemokamai ir naudokitės neribotose svetainėse, taip pat reguliariai gaukite atnaujinimus.

Minusai

 • Pagrindiniame papildinyje trūksta papildomų funkcijų, kurių gali prireikti norint sukurti visavertę internetinę bendruomenę. Norėdami išplėsti jo galią, turėsite priklausyti nuo trečiųjų šalių papildinių.

3. „ForumEngine“

forumengine-wordpress-forum-theme

„ForumEngine“ iš tikrųjų yra „WordPress“ tema, kuri paverčia jūsų „WordPress“ svetainę diskusijų forumu. Tai galinga tema, sukurta specialiai forumui „WordPress“ kurti. Tema rodo forumo gijas tiesiai jūsų svetainės pagrindiniame puslapyje.

Naudodamiesi „ForumEngine“, galite kurti forumus, kuriuose vartotojai gali bendrauti įvairiais būdais, pavyzdžiui, paskelbti temas, klausimus, atsakyti, patikti ar nepatikti. Tai leidžia vartotojams greitai ieškoti bet kurios sąrašo temos naudojant „Ajax“ tiesioginę paiešką.

Tai taip pat suteikia asmeninę erdvę jūsų vartotojams, kur jie gali pasiekti ir valdyti visą savo veiklą forume.

Argumentai už

 • Tai yra visavertė „WordPress“ forumo tema, todėl jums nereikės įdiegti jokio papildinio, norint sukurti „WordPress“ forumą.
 • Jame yra daugybė stiliaus parinkčių, leidžiančių pakeisti jūsų forumo išvaizdą ir padaryti jį patrauklų.
 • Daugybė valdiklių, skirti pridėti forumo statistiką, kategorijas, svarbiausias temas ir kt.
 • Leidžia rodyti skelbimus ir gauti papildomų pajamų.

Minusai

 • Tai konkretaus forumo tema, todėl sunku sukurti įprastą verslo ar el. Prekybos svetainę. Galite integruoti jį į savo „WordPress“ tinklaraštį, tačiau jame nėra parinkčių parodyti produktus ir kt.
 • Tai mokama tema. Jei turite ribotą biudžetą, geresnės parinktys gali būti nemokamos parinktys, tokios kaip „bbPress“ ir „BuddyPress“.

4. Paprasta: paspauskite

paprastas paspaudimas-wordpress-forum-plugin

Paprasta: spauda yra paprastas forumo pridėjimo prie „WordPress“ svetainės sprendimas. Jis tiekiamas tiek su nemokama, tiek su „premium“ versija, todėl galite pasirinkti variantą pagal savo poreikius.

Naudodami paprastą: paspauskite, galite lengvai sukurti neribotus forumus, forumų grupes, sub-forumus, privačius ir viešus forumus. Taip pat galite užrakinti ir prisegti bet kurį forumą. Kad galėtumėte valdyti vartotojus, jame yra galinga vartotojų grupė ir leidimų sistema. Jūsų vartotojai gali sukurti prailgintus profilius su laiko juosta ir dar daugiau.

Argumentai už

 • Visiškai integruotas į „WordPress“, palaiko „WordPress“ registracijas ir prisijungimus.
 • Taip pat palaiko standartinius „WordPress“ ir daugelio svetainių diegimus.
 • Jo savybėms išplėsti yra prieinami daugiau nei 70 „premium“ priedų.
 • Sukuria SEO draugiškas nuolatines nuorodas ir apima daugybę SEO funkcijų.

Minusai

 • Nemokama versija yra gana paprasta. Turėsite nusipirkti „premium“ planą, kad pridėtumėte patobulintas funkcijas.

5. „wpForo“ forumas

wpforo-wordpress-forum-plugin

„wpForo“ yra nemokamas „WordPress“ forumo papildinys, pateikiamas su daugybe projektavimo ir pritaikymo parinkčių. Jame yra 3 jūsų forumo dizaino maketai: išplėstas, supaprastintas ir klausimų bei atsakymų išdėstymas. Kiekvienas išdėstymas turi unikalų dizainą ir savybes. Be to, yra 6 forumų spalvų stilių rinkiniai, įskaitant tamsųjį stilių.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite lengvai sukurti modernius forumus, kuriuose gali dalyvauti jūsų vartotojai, gauti palaikymą ir prisidėti. Vartotojai gali rašyti klausimus, atsakyti, balsuoti, prenumeruoti temas ir gauti pranešimus, dalytis temomis socialinėje žiniasklaidoje ir kt.

Argumentai už

 • Galima nemokamai nemokamai su galimybėmis išplėsti funkcijas perkant mokamus priedus.
 • Integruotos funkcijos, skirtos paieškos sistemų optimizavimui (SEO), XML svetainės schemai, talpyklos kaupimui, šlamšto apsaugai ir kt.
 • Sklandi integracija su „BuddyPress“, kad būtų daugiau socialinių tinklų funkcijų.

Minusai

 • Nemokamame papildinyje suteikiamos tik pagrindinės funkcijos. Turėsite mokėti už sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip skelbimų tvarkymas, apklausos, vartotojo pasirinktiniai laukai, asmeniniai pranešimai ir t. T.
 • Papildinių nustatymai yra šiek tiek sudėtingi pirmą kartą vartotojams.

6. „Asgaros“ forumas

asgoras-form-best-forum-plugin-for-WordPress

„Asgaros“ forumas yra paprastas „WordPress“ forumo papildinys, kurį galite naudoti savo tiesioginėje svetainėje. Tai yra geriausias forumo papildinys kiekvienam, norinčiam lengvai pridėti lengvą forumo puslapį prie esamų svetainių. Tai labai lengva nustatyti ir prideda daug funkcijų turinčią diskusijų lentą „WordPress“.

Argumentai už

 • Paprastas ir lengvas forumo papildinys pradedantiesiems ir profesionalams.
 • Galimos paprastos, bet galingos turinio valdymo, narių ir leidimų parinktys.
 • Forumo statistika leidžia pamatyti, kaip gerai veikia jūsų forumas.
 • Su daugeliu svetainių suderinamas papildinys.

Minusai

 • Jame nėra plėtinių, kad būtų galima pridėti daugiau funkcijų.

7. CM atsakymai

cm-asnwers-wordpress-qanda-plugin

„CM Answers“ leidžia sukurti galingą Q&(Klausimų ir atsakymų) diskusijų forumas „WordPress“. Pagrindiniame nemokamame papildinyje yra pakankamai funkcijų, kad būtų galima greitai nustatyti „Stack Exchange“ tipo forumą jūsų svetainėje.

Tai leidžia vartotojams siųsti klausimus, atsakyti į klausimus, balsuoti, įkelti failus, prenumeruoti kategorijas, siųsti asmenines žinutes ir tt. Kaip administratorius galite tinkinti klausimus, atsakymus, filtruoti nepageidaujamą turinį ir valdyti vartotojus. Jei norite papildomų funkcijų, tokių kaip anoniminis siuntimas ir mokėjimai, galite nusipirkti papildinių priedus.

Argumentai už

 • Sklandžiai integruojasi su dauguma „WordPress“ temų.
 • Vartotojai gali balsuoti dėl klausimų ir atsakymų.
 • „Premium“ versijoje yra daug daugiau funkcijų, įskaitant galimybę pasirinkti geriausią atsakymą, profilius, komentarus, prisijungimą prie socialinės žiniasklaidos ir kt.

Minusai

 • Jūsų forume yra tik Q&Formatas.
 • Labiausiai naudingos yra „premium“ versijos savybės.
 • Kai kurios papildinių puslapio apžvalgos rodo, kad vartotojams buvo sunku ja naudotis.

8. „WP Symposium Pro“

„wp-simpoziumas-pro“ papildinys

„WP Symposium Pro“ yra „BuddyPress“ alternatyva. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite sukurti savo socialinį tinklą. Panašiai kaip „BuddyPress“ ar „Facebook“, tai leidžia jūsų vartotojams kurti profilius ir veiklos sieną, pridėti draugų, nustatyti el. Pašto įspėjimus, prisijungti prie forumų ir dar daugiau.

Papildinys yra skirtas veikti su bet kuria „WordPress“ tema ar papildiniu. Tai leidžia jį pridėti prie esamos „WordPress“ svetainės.

Argumentai už

 • Labai lengvai pritaikomas per trumpus kodus – lengvai keiskite spalvas, šriftus, mygtukus ir pan.
 • Galimybė įsigyti „Premium“ versiją arba atskirus priedus, kad būtų galima pridėti funkcijų. Mokamos versijos vartotojams prieinamas papildomas palaikymas.
 • Dokumentacija su vaizdo įrašais yra prieinama papildinio svetainėje, kad būtų lengviau pradėti.

Minusai

 • Daugeliui naudingų funkcijų reikia „premium“ plano.

9. DW klausimas ir atsakymas

„dw-question-and -nnwer-plugin“

DW klausimai ir atsakymai leidžia sukurti išsamų Q&(Klausimų ir atsakymų) sistema jūsų „WordPress“ svetainėje. Jei galvojate sukurti tokią sistemą kaip „Quora“ arba „Stack Overflow“, „DW Klausimai ir atsakymai“ yra tinkamas papildinys, nuo kurio pradėti.

Skirtingai nuo įprastų forumo įskiepių, jis leidžia jūsų vartotojams balsuoti už atsakymus, kad geriausias atsakymas patektų į viršų, o ne tokie prasmingi – iki galo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovėlį, kaip sukurti „WordPress“ klausimų ir atsakymų svetainę.

Argumentai už

 • Galite sukurti nemokamą papildinį norėdami sukurti pagrindinę klausimų atsakymo sistemą. Pažengę vartotojai gali nusipirkti aukščiausios kokybės versiją, kad gautų daugiau funkcijų.
 • „CAPTCHA“ palaikymas padeda kovoti su šlamštu.
 • Puikiai teikia palaikymą savo klientams / vartotojams.

Minusai

 • Nemokamas įskiepis leidžia sukurti tik paprastą klausimų ir atsakymų forumą.

10. Diskusijų valdyba

diskusijų lenta-wordpress-forumas-papildinys

„WordPress“ diskusijų lenta yra nemokamas papildinys, kurį galite naudoti kurdami forumą. Įdiegti ir nustatyti sąsają yra lengva, todėl kiekvienas gali sukurti „WordPress“ forumą neliesdamas jokio kodo.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite leisti registraciją iš anksto ir prisijungimo sistemą pritraukti daugiau vartotojų. Tam, kad būtų išvengta šlamšto, jame yra galimybių apriboti pakartotinį siuntimą, moderavimą komentaruose ir kt.

Argumentai už

 • Diskusijų lentos tema, specialiai sukurta tam, kad gerai atitiktų papildinį. Šį papildinį taip pat galite naudoti su bet kuria jums patinkančia tema.
 • Komplekte yra daugybė patogių trumpųjų kodų, skirtų formoms, temų sąrašui ir tt parodyti.
 • Mokama versija, kuria galima pridėti daugiau galimybių ir galimybių.

Minusai

 • Nemokama versija neturi galingų variantų. Turėsite nusipirkti jų priemokų planą, kad gautumėte daug naudingų funkcijų.

Svarbus patarimas kuriant forumo svetainę

Nepriklausomai nuo to, ar pasirinkote internetinio forumo programinę įrangą, jums prireiks papildomų prieglobos išteklių, norint paleisti sėkmingą internetinę bendruomenę.

Visus šiuos „WordPress“ forumo papildinius galite įdiegti bendro naudojimo prieglobos plane. Jūs netgi galite tam tikrą laiką gana efektyviai vykdyti forumą tame pačiame pradedančiųjų prieglobos pakete.

Jei dar tik pradedate ir norite išbandyti vandenis, tuomet rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena iš geriausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Tačiau kadangi daugiau lankytojų naudojasi jūsų forumu, tai sulėtins jūsų svetainę ir gali ją net sugadinti. Tokiu atveju turėsite naujovinti į valdomą „WordPress“ prieglobos planą.

Mes rekomenduojame naudoti „WPEngine“. Jie yra viena iš geriausiai valdomų „WordPress“ prieglobos kompanijų pasaulyje.

Antrasis mūsų pasirinkimas būtų „SiteGround“. Jie yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ ir „bbPress“ prieglobos paslaugų teikėjai.

Reikia pagalbos perkėlus svetainę? Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip perkelti „WordPress“ į naują prieglobos serverį be jokių prastovų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ forumo papildinius. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pasirinktą geriausių „WordPress“ vartotojams skirtų „Analytics“ sprendimų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map