10 geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių (2020 m.)

Ar ieškote geriausių savo „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos papildinių? „WordPress“ yra tiek daug socialinės žiniasklaidos priedų, kad pradedantiesiems tampa sudėtinga pasirinkti geriausią papildinį. Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių, kuriuos galite įdiegti iškart.


Geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai

Ko reikia ieškoti „WordPress“ socialinės medijos papildinyje?

Pagrindinė daugelio „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių problema yra našumas. Šie papildiniai turi įkelti papildomų stiliaus lentelių ir scenarijų, todėl jie dažnai sulėtina jūsų svetainę. Norėdami daugiau sužinoti šia tema, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip „WordPress“ papildiniai veikia jūsų svetainės įkėlimo laiką.

Turite rasti pusiausvyrą tarp savo „WordPress“ svetainės funkcijų ir našumo. Socialinės medijos įskiepis su daugybe funkcijų gali būti mažiau naudingas, jei jis sulėtina jūsų svetainę ir daro įtaką vartotojo patirčiai.

Toliau turite nuspręsti, kurie socialiniai tinklai bus labiau matomi jūsų svetainėje. Pridėję mažiau parinkčių, galite sumažinti netvarką ir pasiūlyti geresnę vartotojo patirtį.

Daugybė socialinės žiniasklaidos papildinių leidžia jums parodyti socialines piktogramas šoninėje juostoje, žemiau straipsnio, prieš straipsnį ir pan. Turite nuspręsti, kaip norėtumėte juos rodyti savo svetainėje ir ar papildinys palaiko šią parinktį.

Tai pasakius, pažvelkime į geriausius „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinius.

1. Bendri skaičiavimai

Bendri skaičiavimai

„Shared Counts“ yra greitas ir paprastas naudoti „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinys. Jis pateikiamas su ribotu populiariausių socialinių tinklų skaičiumi: „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Stumbleupon“, „Pinterest“, „Yummly“ ir „LinkedIn“..

Yra keli mygtukų stiliai, ir jūs galite pasirinkti, kur mygtuką rodyti (prieš turinį ar po jo, arba rankiniu būdu). Taip pat galite įgalinti pasirinktinius įrašų tipus.

Papildinys bando gauti socialinio tinklo akcijų skaičių kiekviename tinkle. Taip pat galite pasirinkti tiesiog rodyti bendrą visų tinklų akcijų skaičių.

2. Sassy socialinė dalis

Sassy socialinė dalis

„Sassy Social Share“ yra lengvai naudojamas „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinys su daugybe galimybių. Komplektuojama su palaikymu daugeliui skirtingų socialinės žiniasklaidos svetainių, o skelbimo turinyje galite pridėti mygtukus ir lipnų slankųjį socialinį meniu..

Tai palaiko ir socialinio akcijų skaičiavimo funkciją. Tačiau, kaip ir daugelį kitų socialinės žiniasklaidos papildinių, norėdami gauti šią statistiką turėsite naudoti trečiosios šalies paslaugą.

Kalbant apie piktogramų stilius, papildinys pateikiamas su trim pagrindiniais stiliais: suapvalintais, kvadratiniais arba stačiakampiais mygtukais. Padėties nustatymo parinktis galite nustatyti įskiepio nustatymuose ir standartinėms, ir slankiosioms socialinėms juostoms.

3. „AddtoAny“

„AddtoAny“

„AddtoAny“ yra socialinio bendrinimo įrankis, taip pat galimas kaip „WordPress“ papildinys. Jis siūlo daugybę socialinės žiniasklaidos platformų, plūduriuojančias ir standartines socialinio tinklo dalijimo juostas bei universalų dalijimosi meniu.

Tai gali parodyti socialinių akcijų skaičių nesukuriant paskyros ir siūlo „Google Analytics“ integraciją. „AddtoAny“ našumas yra mažesnis, palyginti su kitais panašiais įrankiais, siūlančiais globalius socialinio bendrinimo mygtukus.

4. „WordPress“ į buferį

„WordPress“ į buferį

„Buferis“ yra populiarus socialinės žiniasklaidos įrankis, leidžiantis suplanuoti savo žinutes „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir kt. „WordPress to Buffer“ papildinys leidžia automatiškai pridėti naujus įrašus prie „Buffer“ paskyros taip, kad jie būtų bendrinami jūsų socialinės žiniasklaidos profiliuose..

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadove, kaip suplanuoti „WordPress“ įrašus socialinėje medijoje, naudojant „Buffer“.

5. Paprastos socialinės piktogramos

Paprastos socialinės piktogramos

Kaip sako vardas, paprastos socialinės piktogramos rodo socialinės medijos piktogramas šoninės juostos valdiklyje. Galite pasirinkti spalvas ir įvesti norimos rodyti socialinės žiniasklaidos paskyrų URL.

Jis turi ribotą skaičių socialinės žiniasklaidos platformų, apimančių visas svarbiausias ir populiariausias paslaugas. Tai labai lengva naudoti ir jis daro minimalų poveikį našumui.

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadovėlį, kaip pridėti socialinės medijos piktogramas „WordPress“ šoninėje juostoje.

6. „WPZoom“ socialinių tinklų piktogramų valdiklis

Socialinių piktogramų valdiklis

Socialinių piktogramų valdiklis leidžia lengvai pridėti socialinės žiniasklaidos piktogramas prie „WordPress“ šoninės juostos. Čia siūlomi trys piktogramų stiliai: suapvalintos kraštinės, apvalios ir kvadratinės. Jei norite, piktogramoms taip pat galite naudoti pasirinktines spalvas.

Aktyvavus reikia apsilankyti Išvaizda »Valdikliai puslapį ir pridėkite „Social Icons“ valdiklį į savo šoninę juostą. Pakeiskite numatytuosius URL savo socialinės žiniasklaidos profiliais arba spustelėkite Pridėti daugiau, kad pridėtumėte naują paslaugą.

7. „WordPress“ socialinis prisijungimas

„WordPress“ socialinis prisijungimas

Ar norite leisti vartotojams registruotis, prisijungti ir komentuoti naudojantis savo socialinės žiniasklaidos paskyromis? „WordPress“ socialinis prisijungimas leidžia jums tai padaryti.

Tai labai lengva naudoti ir palaiko daugybę socialinių tinklų. Tai taip pat apima modulius, skirtus parodyti vartotojo įžvalgas, vartotojo tvarkyklę, kontaktų tvarkyklę ir „BuddyPress“ komponentą.

8. Atgaivinkite senus pranešimus

Atgaivinkite senus pranešimus

Norėdami sukurti savo pasiekiamumą ir išlaikyti vartotojų domėjimąsi socialine žiniasklaida, turite reguliariau skelbti žinutes visose tose paskyrose. Tai gali užtrukti daug jūsų laiko.

„Revive Old Posts“ papildinys leidžia automatiškai bendrinti senus įrašus savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Tai leidžia išlaikyti aktyvią savo socialinės žiniasklaidos paskyrą. Tai taip pat suteikia jūsų vartotojams galimybę domėtis ir atrasti populiarų jūsų svetainės turinį.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip automatiškai dalytis senais „WordPress“ įrašais.

9. „Instagram“ kanalas

„Instagram“ kanalas

Norite parodyti savo „Instagram“ nuotraukas „WordPress“? „Instagram“ sklaidos kanalas leidžia gražiai parodyti naujausias „Instagram“ nuotraukas „WordPress“.

Turėsite sugeneruoti „Instagram“ prieigos raktą. Po to galėsite naudoti turimus trumpinius, kad pateiktumėte sklaidos kanalą bet kurioje savo svetainės vietoje, įskaitant įrašus, puslapius ar šoninės juostos valdiklius..

Tai taip pat leidžia jums sukurti kelis tiekimus pritaikant trumpųjų kodų parametrus. Net galite gauti kelias „Instagram“ paskyras, kad sukurtumėte vieną sklaidos kanalą.

10. Geriau spustelėkite Tweet

Čivink šį langelį

Galbūt daugelyje populiarių tinklaraščių esate matę tinkintas kainų dėžutes, kurios vartotojams suteikia galimybę lengvai pasidalyti citata „Twitter“. „Geresnio paspaudimo“ prie „Tweet“ įskiepis leidžia jums pridėti panašų paspaudimą į „Twitter“ citatų laukelius prie savo „WordPress“ įrašų.

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų straipsnyje apie tai, kaip pridėti paspaudimą, kaip pridėti paspaudimą prie tviterio laukelių savo „WordPress“ žinutėse.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map