16 geriausių „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinių

Ieškai geriausių „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinių savo svetainei? Prisijungimo puslapis yra jūsų svetainės administratoriaus srities durys. Turite padaryti jį saugų, tuo pačiu palengvindami prisijungimą vartotojams. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome kelis geriausius „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinius, kuriuos galite išbandyti.


Geriausi „WordPress“ prisijungimo puslapio papildiniai

„WordPress“ prisijungimo puslapio saugumo ir išvaizdos gerinimas

Numatytasis „WordPress“ prisijungimo puslapis yra labai aiškus ir atrodo vienodai visose „WordPress“ svetainėse. Jei vykdote kelių vartotojų „WordPress“ svetainę, galbūt norėsite ją tinkinti.

Taip pat galbūt norėsite, kad prisijungimo prie savo svetainės patirtis būtų kuo sklandesnė, nepakenkiant „WordPress“ saugumui.

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į keletą geriausių „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinių, kad pagerintume prisijungimo patirtį ir saugumą jūsų svetainėje.

1. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinys ir pridedamas su galinga vartotojo registracija ir prisijungimo priedu. Tai leidžia keliais paspaudimais susikurti individualias vartotojo registracijos ir prisijungimo formas. Šias formas galite pridėti bet kurioje savo „WordPress“ svetainėje.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį „WordPress“

2. Tema Mano prisijungimas

Tema Mano prisijungimas

Ar norite leisti vartotojams registruotis jūsų „WordPress“ svetainėje, bet nenorite, kad jie galėtų prisijungti prie administratoriaus srities? Tema „Mano prisijungimas“ yra populiarus „WordPress“ papildinys, leidžiantis sukurti pasirinktinius „WordPress“ prisijungimo puslapius. Bet kurį savo svetainės puslapį galite naudoti kaip prisijungimo, registracijos ir pamirštų slaptažodžių puslapius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip pridėti prisijungimo puslapį ir valdiklius „WordPress“.

3. Laikinas prisijungimas be slaptažodžio

Laikinas prisijungimas be slaptažodžio

Norite suteikti laikiną prieigą prie savo „WordPress“ svetainės kūrėjo? Laikinas prisijungimas be slaptažodžio leidžia suteikti laikiną prieigą vartotojams nesukuriant jiems paskyros. Galite bet kuriuo metu nustatyti laikino prisijungimo galiojimo laiką arba laiką.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti laikiną prisijungimą prie „WordPress“.

4. Prisijungimo užrakinimas

Prisijungimo užraktas

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ neužrakina vartotojų, jei jie kelis kartus išbando neteisingą slaptažodį. Tai leidžia įsilaužėliams nulaužti jūsų slaptažodį naudojant automatinius scenarijus. Prisijungimo užrakinimas leidžia apriboti nepavykusių prisijungimo bandymų skaičių. Po to tam tikram laikui užrakinamas prisijungimo ekranas tam vartotojui.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos ir nustatyti instrukcijas, vadovaukitės mūsų vadovu, kaip apriboti prisijungimo bandymus naudojant „WordPress“.

5. Nextend „Facebook Connect“

„Nextend“ „Facebook Connect“

Norite pridėti prisijungimą naudodami „Facebook“ mygtuką į savo „WordPress“ svetainę? „Nextend Facebook Connect“ papildinys leidžia lengvai pridėti prisijungimą naudojant „Facebook“ prie „WordPress“ prisijungimo ekrano. Tai leidžia jūsų vartotojams prisijungti greičiau ir jiems nereikės įvesti slaptažodžio.

Žr. Žingsnis po žingsnio instrukcijas mūsų vadove, kaip pridėti prisijungimą naudojant „Facebook“ programoje „WordPress“.

6. Prisimink mane

Prisimink mane

Jei pamiršite pažymėti parinktį „Prisiminti mane“ prisijungimo puslapyje, tada „WordPress“ pamirš prisijungimo duomenis, kai tik uždarysite naršyklės langą. „Prisimink mane“ papildinys leidžia automatiškai patikrinti atsiminimo parinktį kiekvieną kartą prisijungiant prie „WordPress“ svetainės.

Kaip tai nustatyti, skaitykite mūsų vadove, kaip neleisti „WordPress“ pamiršti jus su „Prisiminti mane“.

7. Individualizuotas prisijungimo puslapio tinkinimo įtaisas

Pasirinktinis prisijungimo puslapio tinkinimo priemonė

Numatytasis „WordPress“ prisijungimo ekranas atrodo gana paprastai. Jį galite pakeisti įvairiais būdais, tačiau daugelyje iš jų reikia pridėti kodą. Individualizuotas prisijungimo puslapis „Customizer“ papildinys leidžia sukurti savo pasirinktinio prisijungimo puslapį naudojant temos tinkinimo įrankį.

Žr. Išsamias instrukcijas mūsų vadove, kaip tinkinti „WordPress“ prisijungimo puslapį.

8. WP saugumo klausimai

Prisijungimo saugos klausimai „WordPress“

WP saugos klausimai leidžia pridėti saugos klausimų prie „WordPress“ prisijungimo ekrano. Vartotojai turės ne tik pridėti savo slaptažodį, bet ir pasirinkti saugos klausimą ir įvesti savo atsakymą. Tai prideda dar vieną saugos sluoksnį jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje.

Sužinokite, kaip jį nustatyti, vadove, kaip pridėti saugos klausimus prie „WordPress“ prisijungimo ekrano.

9. Nėra prisijungimo el. Pašto adresu

Nėra prisijungimo el. Paštu

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia vartotojams įvesti savo vartotojo vardą ar el. Pašto adresą, kad prisijungtų. Kai kurie vartotojai mano, kad el. Pašto adresas yra žinomas (visi, kuriems siunčiate el. Laišką, turi jūsų el. Pašto adresą). Tai galbūt gali padėti kam nors nesunkiai panaudoti slaptažodžius. Šis papildinys leidžia išjungti prisijungimą naudojant „WordPress“ el. Pašto adreso funkciją.

Norėdami sužinoti daugiau šia tema, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip „WordPress“ išjungti prisijungimą naudojant el. Pašto adresą.

10. Neleiskite vienu metu prisijungti

Kartu vykdomi prisijungimai

Jei naudojate „WordPress“ norėdami parduoti kursus internete arba valdyti narystės svetainę, tai reiškia, kad vartotojai gali pasidalinti savo slaptažodžiais su draugais, o jūs galite prarasti naują verslą. Neleisti vienu metu prisijungti automatiškai užmuša vartotojo sesiją, jei slaptažodis naudojamas tuo metu, kai vartotojas vis dar yra prisijungęs.

Sužinokite daugiau apie tai mūsų vadove, kaip neleisti vartotojams dalytis slaptažodžiais „WordPress“.

11. „LinkedIn“ prisijungimas

„LinkedIn“ prisijungimas

Norite leisti savo vartotojams prisijungti naudodami savo „LinkedIn“ paskyrą? „LinkedIn“ prisijungimo papildinys leidžia lengvai pridėti prisijungimą naudojant „LinkedIn“ mygtuką į „WordPress“ prisijungimo ekraną. Tai taip pat leidžia vartotojams registruotis savo „LinkedIn“ paskyroje.

Peržiūrėkite daugiau „LinkedIn WordPress“ papildinių, norėdami laimėti naujų klientų ir plėsti savo profesionalų tinklą.

12. Paprasta istorija

Paprasta istorija

Ar norite pamatyti, kai vartotojai prisijungia arba išeina iš jūsų „WordPress“ svetainės? Paprastas istorijos papildinys leidžia lengvai sekti vartotojų veiklą „WordPress“ svetainėje, įskaitant jų prisijungimo veiklą. Galite pamatyti, kada vartotojas prisijungė ir ką jie padarė savo sesijos metu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip stebėti „WordPress“ vartotojo veiklą.

13. Apsaugotas slaptažodžiu

Apsaugotas slaptažodžiu

Ar reikia slaptažodžiu apsaugoti visą „WordPress“ svetainę? Slaptažodžiu apsaugotas papildinys leidžia lengvai apsaugoti „WordPress“ svetainę slaptažodžiu. Galite leisti administratoriams ir prisijungusiems vartotojams tai peržiūrėti. Taip pat galite nustatyti pagrindinį slaptažodį, kurį galite pasidalyti su vartotojais, kuriuos norite leisti.

Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip apsaugoti „WordPress“ slaptažodžiu be vartotojo registracijos.

14. Neaktyvaus vartotojo atsijungimas

Neaktyvus vartotojo atsijungimas

Kartais jūsų vartotojai gali pamiršti atsijungti, uždaryti naršyklės langą arba netyčia patikrinti parinktį „Atsiminti mane“ viešame kompiuteryje. Tai reiškia, kad kiekvienas, naudojantis šį kompiuterį, gali pasiekti jūsų „WordPress“ svetainę. Neaktyvus vartotojo atsijungimas leidžia automatiškai atsijungti nuo vartotojo, jei jis tam tikrą laiką neveikia.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip automatiškai atsisakyti nenaudojamų vartotojų „WordPress“.

15. WP paskutinis prisijungimas

WP Paskutinis prisijungimas

Norite sužinoti, kada vartotojai paskutinį kartą prisijungė? Tai leidžia sužinoti, kurie vartotojai neprisijungę, ir galite atsiųsti jiems el. Laišką ar ištrinti jų paskyrą. „WP Last Login“ leidžia greitai pamatyti kiekvieno vartotojo paskutinę prisijungimo datą puslapyje „Vartotojai“.

Sužinokite daugiau apie tai mūsų straipsnyje, kaip parodyti paskutinę vartotojo prisijungimo datą „WordPress“.

16. Petro prisijungimo peradresavimas

Norite peradresuoti vartotojus į skirtingus puslapius, kai jie prisijungia? Peterio prisijungimo peradresavimo papildinys leidžia lengvai nukreipti vartotojus jiems prisijungus. Galite peradresuoti vartotojus su tam tikrais vartotojo vaidmenimis ir galimybėmis. Taip pat galite nustatyti peradresavimus po registracijos.

Žr. Mūsų straipsnį apie tai, kaip peradresuoti vartotojus sėkmingai prisijungus prie „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinius jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą iš 24, kuriuos turi turėti „WordPress“ papildiniai verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me