32 geriausi jūsų parduotuvės „WooCommerce“ papildiniai (dauguma jų yra nemokami)

Ar jūs ieškote geriausių „WooCommerce“ papildinių savo parduotuvėje?


Papildiniai yra geriausia internetinės parduotuvės kūrimo naudojant „WooCommerce“ dalis. Jie leidžia jums pridėti naujų funkcijų ir plėsti savo verslą.

Yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės papildinių, kuriuos galite naudoti, tačiau ne visi jie yra geri. Kaip sužinoti geriausius „WooCommerce“ papildinius savo el. Prekybos verslui?

Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome kelis geriausius jūsų parduotuvės „WooCommerce“ papildinius, kad padidintume pardavimus ir išplėtotume jūsų verslą.

Geriausi „WooCommerce“ papildiniai jūsų el. Prekybos parduotuvėje

Jei dar nepradėjote savo internetinės parduotuvės, tada turime nuoseklų vadovą, kaip pradėti internetinę parduotuvę naudojant „WooCommerce“. Tai paaiškins, kaip išsirinkti geriausią „WooCommerce“ prieglobą, įdiegti „WooCommerce“, pasirinkti temą ir viską, ko reikia.

Tai pasakius, pažvelkime į geriausius „WordPress“ „WooCommerce“ papildinius.

1. „TrustPulse“

„TrustPulse“

„TrustPulse“ yra geriausia FOMO ir socialiniams tikslams pritaikytų pranešimų programa, padedanti greitai padidinti konversijas ir pardavimus.

Žmonėms patinka, kai jie mato, kaip kiti žmonės priima tuos pačius sprendimus prieš priimdami savo mintis. Pridėję socialinį įrodymą leidžiate jiems pamatyti jį ten, jūsų svetainėje, ir suteikiate jiems nuogalę užbaigti pirkimą.

Dėl „TrustPulse“ tai padaryti yra be galo lengva. Galite įdiegti ją bet kurioje svetainėje (nereikia koduoti) ir tinkinti ženklelius, kad jie atitiktų jūsų parduotuvės spalvas.

Galite protingai nukreipti puslapius ar produktus, kuriuose norite vykdyti kampaniją, ir pridėti pranešimus apie gaisrą, nurodantį, kiek žmonių konkrečiu laikotarpiu imasi veiksmų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, vykdykite kelias kampanijas, skirtas klientams, žiūrintiems skirtingus produktus ar puslapius.

Taip pat gausite visą tiesioginį vartotojų atliktų veiksmų srautą ir išsamias analizės ataskaitas, kurios padės optimizuoti kampanijas.

Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip naudoti FOMO norint padidinti konversijas.

2. „OptinMonster“

„OptinMonster“

„OptinMonster“ yra galingiausia konversijų optimizavimo programinė įranga rinkoje. Tai padeda paversti apleistus svetainės lankytojus abonentais ir klientais.

Galite naudoti ją savo el. Prekybos svetainėje, kad sumažintumėte atsisakymą krepšelio, padidintumėte pardavimų konversijas, padidintumėte el. Pašto sąrašą, rodytų tikslines žinutes apie svetaines, pritaikytumėte svetaines ir dar daugiau.

Jei rimtai ketinate didinti savo el. Pašto sąrašą ir didinti pardavimus, jums reikia šio konversijų optimizavimo priemonių rinkinio.

3. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“

„MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ papildinys, skirtas „WooCommerce“ parduotuvėms. Kartu su patobulintu el. Prekybos stebėjimu galite lengvai sekti el. Prekybos duomenis „Google Analytics“ ataskaitose.

Daugeliui pradedančiųjų sunku suprasti „Google Analytics“ ataskaitas. „MonsterInsights“ tai palengvina, nes „WordPress“ prietaisų skydelyje rodote visą jums reikalingą informaciją. Tai padeda priimti duomenis pagrįstus sprendimus, kad galėtumėte plėsti savo verslą ir padidinti pardavimus.

Galite naudoti ją norėdami rasti labiausiai žiūrimus produktus ir patobulinti produktų puslapius. Taip pat galite sekti „WooCommerce“ klientus „Google Analytics“ ir sukurti asmeniškesnę patirtį savo vartotojams.

4. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Pastovus kontaktas yra geriausia el. Prekybos verslo el. Pašto rinkodaros paslauga. Tai taip pat draugiškiausias pradedantiesiems, kuris leidžia lengvai jį įtraukti į savo parduotuvę ir pradėti kurti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Kartu pateikiama dešimtys profesionaliai sukurtų el. Pašto šablonų įvairioms nišoms. Taip pat galite sudaryti kelis sąrašus ir sukurti pasirinktinius kanalus, kad pasirinktoms auditorijoms būtų siunčiami suasmeninti el. Laiškai.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų išsamią mokymo programą, kaip sukurti el. Pašto informacinį biuletenį.

Alternatyva: Drip ir SendinBlue taip pat yra puikios galimybės.

5. Išplėstiniai kuponai

Išplėstiniai kuponai

Išplėstiniai kuponai Išplėstiniai kuponai yra geriausias „WooCommerce“ kupono kodo papildinys rinkoje. Tai praplečia ribotą „WooCommerce“ kupono funkciją ir leidžia jums sukurti geresnius kuponų pasiūlymus.

Jis glaudžiai integruojasi su „WooCommerce“ ir siūlo tokias funkcijas kaip „BOGO“ pasiūlymai (nusipirkite vieną, gaukite vieną pasiūlymą), kuponų URL, suplanuoti kuponai, automatinio pritaikymo kuponai, siuntimo kuponai ir dar daugiau. Tai lengva naudoti ir tai padeda padidinti pardavimus internetinėje parduotuvėje.

6. „WooCommerce Wholesale Suite“

„WooCommerce Wholesale Suite“/ a>

„WooCommerce Wholesale Suite“ yra trijų papildinių rinkinys, leidžiantis lengvai nustatyti didmenines „WooCommerce“ kainas didmeniniams pirkėjams ir kitoms įmonėms..

Galite lengvai parodyti didmeninių kainų didmeniniams klientams. Taip pat galite nustatyti minimalų kiekį, kurį jiems reikia norint užsisakyti didmeninę nuolaidą. Tuo pačiu metu jūs galite nuolat rodyti įprastas kainas mažmeniniams klientams.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite mūsų vadovėlį, kaip lengvai pridėti didmenines kainas „WooCommerce“ su žingsnis po žingsnio instrukcijomis.

7. „LiveChat“

Gyvas pokalbis

Ar žinojai, kad vidutiniškai daugiau nei 67% klientų atsisako savo vežimėlių prieš pirkdami? Taip yra todėl, kad klientai nori greitų atsakymų į savo klausimus.

„LiveChat“ yra geriausia tiesioginių pokalbių palaikymo programinė įranga rinkoje. Tai leidžia lengvai įtraukti tiesioginius pokalbius į „WooCommerce“ parduotuvę ir akimirksniu atsakyti į vartotojų užklausas.

Tai leidžia konvertuoti vartotojus į klientus prieš atsisakant jų vežimėlių. „LiveChat“ veikia kartu su „Google Analytics“, visomis geriausiomis el. Pašto rinkodaros priemonėmis, CRM programine įranga ir dar daugiau.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų vadovą, kaip įtraukti „LiveChat“ į savo „WooCommerce“ parduotuvę ir padidinti pardavimus.

Alternatyva: Jei ieškote „chatbot“ programinės įrangos, tada pažvelkite į „ChatBot.com“, nes ji gali padėti automatizuoti daugybę el. Komercijos tiesioginių pokalbių.

8. YITH „WooCommerce“ norų sąrašas

YITH „WooCommerce“ norų sąrašas

„YITH WooCommerce“ pageidavimų sąrašo papildinys leidžia jūsų klientams išsaugoti produktus savo pageidavimų sąraše. Jie gali naudoti norų sąrašą norėdami vėliau nusipirkti arba pasidalyti savo pageidavimų sąrašu su draugais ir šeima.

Tai puikus jūsų internetinės parduotuvės priedas įtemptu atostogų sezonu, kai žmonės sudaro savo pirkinių sąrašus ir perka dovanas.

9. „WooCommerce“ daugiakalbė

„WooCommerce“ daugiakalbė

2014 m. Ne angliškos „WordPress“ svetainės aplenkė angliškas „WordPress“ svetaines. Nuo to laiko daugiau „WooCommerce“ parduotuvių yra kuriamos kitomis kalbomis nei anglų. „WooCommerce Multilingual“ prideda suderinamumo sluoksnį su populiariu WPML „WordPress“ daugiakalbiu papildiniu.

Tai leidžia versti produktą ir kitus „WooCommerce“ puslapius keliomis kalbomis. Jūsų klientai gali pasirinkti naršyti jūsų svetainę jiems tinkamiausia kalba.

10. „WooCommerce“ produktų slankiklis

„WooCommerce“ produktų slankiklis

„WooCommerce Products Slider“ leidžia lengvai susikurti gražius produktų slankiklius ir karuseles ir pridėti juos bet kurioje „WooCommerce“ parduotuvės vietoje..

11. „RafflePress“

„RafflePress“

„RafflePress“ yra geriausias konkursas ir dovanų papildinys „WooCommerce“ parduotuvėms. Tai leidžia jums išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą, gauti daugiau interneto srauto ir socialinės žiniasklaidos stebėtojų su virusų konkursais ir dovanomis.

Jūsų vartotojai gali dalyvauti dovanose atlikdami socialinius veiksmus, pvz., Tviterį, žiūrėdami vaizdo įrašą, stebėdami socialinės žiniasklaidos profilį ir dar daugiau. Jame yra veiksmai visoms populiarioms socialinės žiniasklaidos platformoms, CRMS ir dar daugiau.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, tai apima patikrintus socialinius veiksmus ir sukčiavimo prevenciją. Tai užtikrins, kad virusinė kampanija tikrai paskatins jūsų įmonės plėtrą ir augimą.

12. „WooCommerce Customizer“

„WooCommerce Customizer“

„WooCommerce Customizer“ suteikia lengvą vartotojo sąsają naudoti integruotus „WooCommerce“ filtrus. Šie filtrai leidžia tinkinti tokius dalykus kaip mygtukų tekstas, etiketės, laukai ir dar daugiau.

Paprastai norėdami naudoti šiuos filtrus, turėsite parašyti PHP kodą. Naudodami „WooCommerce“ tinkinimo priemonę galite lengvai naudoti šiuos filtrus iš paprasto nustatymų puslapio (nereikia kodavimo).

13. „WP Mail SMTP“ pagal „WPForms“

„WP Mail SMTP Pro“

„WooCommerce“ parduotuvė siunčia pranešimus el. Paštu apie įvairius veiksmus parduotuvės savininkui ir klientams. Tam naudojama PHP mail () funkcija.

Tačiau daugumoje „WordPress“ prieglobos įmonių ši funkcija nėra tinkamai nustatyta ir kai kurios ją net blokuoja. Tokiu atveju parduotuvės el. Pašto funkcijos neveiks.

„WP Mail SMTP“ išsprendžia šią problemą leisdama naudoti el. Laiškus naudodamasi SMTP paslaugų teikėju. Tai užtikrins, kad jūsų „WooCommerce“ el. Laiškai bus pristatyti į naudotojų gautus laiškus ir nepateks į šlamštą.

Mokama „WP Mail SMTP Pro“ versija suteikia jums papildomą palaikymą, daugiau funkcijų ir baltųjų pirštinių nustatymo paslaugą.

14. „WooCommerce“ ES PVM atitiktis

„WooCommerce“ ES PVM atitiktis

Kaip rodo pavadinimas, šis paprastas papildinys jūsų „WooCommerce“ parduotuvę suderina su naujuoju ES PVM. Tai automatiškai nustatys jūsų kliento buvimo vietą ir nuo pirmojo puslapio rodys kainas su teisingu PVM.

15. Užsakymo „WooCommerce“ pristatymo data

„WooCommerce“ užsakymo pristatymo data

Šis papildinys vartotojams suteikia galimybę pasirinkti produktų pristatymo datą patikros metu. „WooCommerce“ parduotuvių savininkai norimą pristatymo datą gali pamatyti savo užsakymų puslapyje administratoriaus srityje.

16. „YITH WooCommerce“ greita peržiūra

YITH WooCommerce Greita peržiūra

„WooCommerce“ greita peržiūra leidžia jūsų klientams žvalgytis į informaciją apie gaminį tiesiog užvedus pelę virš mygtuko. Tai leidžia klientams greitai gauti informaciją apie produktą neišeinant iš prekių sąrašų ar parduotuvės puslapio.

„Lightbox“ iššokančiame lange vartotojai galės pamatyti didesnį produkto atvaizdą, produkto aprašą ir mygtuką „Pridėti į krepšelį“.

17. „WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros & Pakavimo lapeliai

Atsisiųskite „WooCommerce“ PDF sąskaitas faktūras ir pakuotės lapelius

Šis madingas papildinys leidžia el. Paštu klientams siųsti PDF sąskaitas faktūras ir pakuotės lapelius. Vartotojai taip pat gali atsisiųsti sąskaitas faktūras ir lapelius iš savo paskyros srities. Kaip svetainės administratorius, taip pat galite masiškai generuoti sąskaitas faktūras, jas atsisiųsti ir siųsti el. Paštu vartotojams iš administratoriaus srities.

18. YITH WooCommerce Palyginti

„WooCommerce“ palyginimas

Kaip rodo pavadinimas, šis papildinys leidžia jūsų klientams palyginti du ar daugiau „WooCommerce“ produktų. Galite pasirinkti, kuriuos laukus vartotojai matys palyginimo lentelėje, ir pertvarkyti juos pagal poreikį.

19. „WooCommerce“ meniu juostos krepšelis

„WooCommerce“ meniu juostos krepšelis

Paprastai jūsų „WooCommerce“ tema būtų viršuje gerai matomame krepšelio mygtuke. Tačiau, jei jūsų temoje nerodomas krepšelio mygtukas arba jums nepatinka jos išdėstymas, „WooCommerce“ meniu krepšelis tai pataisys už jus..

Tai leidžia jums pridėti krepšelį mygtuką į savo „WordPress“ naršymo meniu. Jis veikia su bet kuria „WordPress“ tema ir jūsų naršymo meniu parodys krepšelio piktogramą, elementus ir kainą.

20. YITH WooCommerce „Ajax“ paieška

„Ajax“ produktų paieška

Greitis yra nepaprastai svarbus norint sėkmingai įgyvendinti bet kurią svetainę, ypač internetinėms parduotuvėms. Viena sekundės vėlavimas įkelti puslapį gali žymiai padidinti atsisakymą krepšelio ir sumažinti vartotojų įsitraukimą.

„YITH WooCommerce“ „Ajax Search“ siūlo galingą paieškos funkciją, leidžiančią iš karto parodyti produktus vartotojams pradėjus rašyti. Rezultatams gauti naudojama „Ajax“ – tai reiškia, kad jūsų vartotojai gali ieškoti neišeidami iš puslapio, kurį jie šiuo metu žiūri.

21. „WooCommerce Checkout“ lauko redaktorius

„WooCommerce Checkout“ lauko redaktorius

Ar norite pridėti pasirinktinių laukų prie „WooCommerce“ patikros puslapio? „WooCommerce Checkout“ lauko redagavimo priemonės papildinys leidžia lengvai pridėti, tinkinti ir pertvarkyti laukus internetinės parduotuvės patikros puslapyje..

Tai leidžia pritaikyti visą klientų aptarnavimo patirtį ir naudoti duomenis verslui plėsti.

22. Minimalus „WooCommerce“ pirkinys

Minimalus „WooCommerce“ pirkinys

Minimalus „WooCommerce“ pirkimas leidžia nustatyti minimalias produktų pirkimo taisykles. Galite pridėti atskiro produkto taisykles arba sukurti produktų grupės taisykles.

Papildinys taip pat leidžia taikyti taisykles dėl minimalaus pirkimo ar kiekio, nustatyti skirtingas taisykles, pagrįstas vartotojo vaidmeniu, ir nustatyti pasirinktinius pranešimus, kurie būtų rodomi, kai taisyklės neatitinka.

23. „PW WooCommerce“ dovanų kortelės

„PW WooCommerce“ dovanų kortelės

Dėl „PW WooCommerce“ dovanų kortelių dovanų kortelių pardavimas parduotuvėje yra labai lengvas. Klientai gali įsigyti dovanų kortelių ir pasidalyti jomis su draugais ar šeima, kad galėtų jas išpirkti jūsų internetinėje parduotuvėje.

Papildinys pateikiamas su gražiu dovanų kortelės el. Pašto šablonu ir administratoriaus skyriumi, kad būtų galima peržiūrėti jūsų dovanų kortelės įsipareigojimus. Jūsų klientai gali nurodyti dovanų kortelės sumą, gavėją ir pirkimo metu pridėti savo asmeninę žinutę.

24. „WooCommerce“ valiutos keitiklis

„WooCommerce“ valiutos keitiklis

Kaip rodo pavadinimas, šis papildinys leidžia klientams lengvai pakeisti valiutas ir gauti realiojo laiko perskaičiavimo kursus vietine valiuta. Valiutos keitiklį galite pridėti naudodami trumpųjų kodų arba šoninės juostos valdiklius.

25. „WooCommerce“ spalvos

„WooCommerce“ spalvos

„WooCommerce Colors“ prie temos pritaikymo priemonės prideda „WooCommerce“ skyrių, kuriame galite pakeisti mygtukų ir kitų „WooCommerce“ elementų spalvą. Tai paprasta ir labai naudinga, jei norite tinkinti „WooCommerce“ elementus nepridėdami jokios pasirinktinės CSS.

26. „WooCommerce“ produktų filtras

„WooCommerce“ produktų filtras

„WooCommerce“ produktų filtras leidžia jūsų svetainės klientams filtruoti produktus pagal kategorijas, atributus, produktų žymas, produkto pasirinktines taksonomijas ir kainą. Filtrą galite pridėti bet kur, naudodami trumpąjį kodą arba šoninės juostos valdiklį.

27. „WooCommerce“ trumpieji kodai

„WooCommerce“ trumpieji kodai

„WooCommerce“ yra daugybė trumpųjų kodų, kuriuos galite naudoti visoje savo svetainėje, kad pridėtumėte produktų, mygtukų ir dar daugiau. „WooCommerce“ trumpųjų kodų papildinys prideda išskleidžiamąjį meniu „WordPress“ vaizdo redagavimo priemonėje, leisdamas lengvai pasirinkti ir įterpti trumpus kodus tokiose turinio srityse kaip paštas, puslapis ar produktai..

28. „WooCommerce“ stiprintuvas

„WooCommerce Booster“

„Booster for WooCommerce“ leidžia į savo „WooCommerce“ svetainę įtraukti keletą naudingų funkcijų, leidžiančių efektyviau valdyti internetinę parduotuvę. Jis naudoja modulinį požiūrį, panašų į „Jetpack“, ir veikia kaip papildinių rinkinys su daugybe funkcijų.

29. „WooCommerce“ tinkinti produktų skirtukai

„WooCommerce“ tinkinti produktų skirtukai

Paprastai produktų puslapiuose vartotojams reikia slinkti žemyn, kad būtų galima pamatyti daugiau informacijos. „WooCommerce“ tinkinti produktų skirtukai leidžia padalyti produkto aprašą ir informaciją į skirtukus. Tai padeda vartotojams pereiti į norimą peržiūrėti skyrių, tuo pačiu įsitikinant, kad jūsų svetainė atrodo tvarkinga ir tvarkinga.

30. „WooCommerce“ variacijų rinkiniai

„WooCommerce“ variacijų rinkiniai

„WooCommerce“ variacijų rinkiniai leidžia lengvai pridėti produkto variacijų rinkinius prie „WooCommerce“ produkto atributų. Tada užuot išskleidžiamąjį meniu klientai matys gražius spalvų rinkinius, vaizdus ir etiketes.

Tai leidžia vartotojams lengviau pasirinkti gaminio spalvas, dydžius, stilius ir dar daugiau. Tai taip pat daro šias galimybes lengvai pastebimas ir pagerina klientų patirtį.

31. YITH WooCommerce mastelio keitiklis

„WooCommerce“ priartinimo didintuvas

YITH WooCommerce mastelio keitiklis leidžia klientams priartinti ir padidinti gaminių vaizdus neišeinant iš puslapio. Tai taip pat prideda produkto vaizdo galerijos slankiklį žemiau pateikto vaizdo.

Tai padeda jūsų klientams pažvelgti į produktų vaizdus, ​​matant daugiau informacijos. Tai padidina klientų įsitraukimą į jūsų parduotuvę, o tai padidina pardavimus.

32. WPForms

„WPForms“

Kiekvienai svetainei reikalinga kontaktinė forma. „WPForms“ yra geriausias tempimas & lašo formos kūrimo priemonės papildinys „WordPress“. Tai leidžia jums sukurti bet kokio tipo formas, įskaitant kontaktines formas, internetines apklausas, apklausas ir dar daugiau.

„WPForms“ nemokama versija leidžia sukurti paprastą kontaktų formą ir joje yra visos pagrindinės savybės.

„WPForms Pro“ aprūpintos patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip formos nukreipimo puslapiai, pokalbių formos, formos atsisakymas, intelektuali sąlyginė logika ir kt., Kurias galite naudoti norėdami iš tikrųjų pagerinti formos konvertavimą..

Premija – 33. „Nextiva“

„Nextiva“

Turėdami internetinės parduotuvės telefono numerį, galite padidinti pasitikėjimą ir patikimumą. „Nextiva“ yra geriausia verslo telefono paslauga, sklandžiai dirbanti su „WooCommerce“.

Tai yra virtualios verslo telefono programa, todėl galite naudoti ją skambučiams iš savo mobiliojo telefono, „iPad“, stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių priimti. Jis aprūpintas patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip skambučių nukreipimas, automatinis aptarnavimas ir kitos, todėl jūsų parduotuvė gali lengvai konkuruoti su didelėmis įmonėmis be didelių išlaidų.

Kai nustatysite savo verslo VOIP, galėsite naudoti nemokamą „WordPress Call Button“ papildinį, kad internetinėje parduotuvėje pridėtumėte mygtuką „skambinti“..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti keletą geriausių nemokamų „WooCommerce“ papildinių jūsų internetinei parduotuvei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ekspertų parinktas geriausias „WooCommerce“ temas jūsų el. Prekybos svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map