5 geriausi „WordPress“ apklausos papildiniai (palyginti)

Ar jūs ieškote geriausio „WordPress“ apklausos papildinio savo svetainei? Apklausos leidžia rinkti vartotojų atsiliepimus, todėl galite juos naudoti savo verslui tobulinti. Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausius „WordPress“ apklausos papildinius rinkoje.


Geriausi „WordPress“ apklausos papildiniai

Ko reikia ieškoti „WordPress“ apklausos papildinyje?

Yra daugybė būdų, kaip galite surinkti vartotojų atsiliepimus savo svetainėje. Galite pridėti kontakto formą, sukurti apklausas, paprašyti vartotojų palikti komentarus ir dar daugiau.

Pridėjus apklausą, šiek tiek daugiau to reikia. Turite padaryti jį patrauklų, linksmą ir lengvą, kad kuo daugiau dalyvautų vartotojas.

Dėl gero apklausos papildinio jūsų forma atrodo puiki ir ja lengva naudotis. Ataskaitų teikimas yra labai svarbus tyrimams. Štai kodėl jūs turite įsitikinti, kad galite saugoti vartotojo pateiktus duomenis su galimybe juos eksportuoti, kad galėtumėte juos naudoti skaičiuoklėje ar CRM programinėje įrangoje.

Taip pat turite apsvarstyti, kaip norite pasidalyti apklausos rezultatais. Jei norite, kad rezultatai būtų rodomi jūsų svetainėje, jums reikės papildinio, kuris leidžia įdėti apklausos rezultatus gražiu formatu.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ apklausos papildinius ir kaip jie valdo visas šias funkcijas.

1. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys rinkoje. Kartu pateikiamos galingos apklausos ir apklausų priedai, kurie leidžia greitai sukurti labai patrauklias apklausų formas.

Galite derinti apklausų ir apklausų priedus su kitomis galingomis „WPForms“ funkcijomis, tokiomis kaip sąlyginė logika, kelių puslapių formos, pasirinktiniai pranešimai, el. Pašto integracija ir dar daugiau.

Bet kurią formą galite konvertuoti į apklausą tiesiog spustelėdami žymimąjį laukelį. Prie apklausos galite pridėti bet kokį formos lauką spustelėdami tekstą, žymimuosius laukelius, radijo mygtukus, įvertinimus ir Likerto skalės lauką..

Geriausia „WPForms“ apklausų dalis yra ataskaitų skiltis. „WPForms“ automatiškai sukuria gražias ataskaitas su grafikais ir diagramomis, pagrįstomis apklausos atsakymais. Apklausos rezultatus galite parodyti bet kuriame „WordPress“ puslapyje naudodami trumpąjį kodą arba nukreipti savo vartotojus į rezultatų puslapį, kai jie užpildo apklausą..

Jūs turite galimybę eksportuoti gražius apklausų grafikus kaip vaizdus, ​​kuriuos galite bendrinti socialinėje žiniasklaidoje ar savo „PowerPoint“ pristatymuose. Taip pat galite atspausdinti ataskaitas, kad galėtumėte įtraukti į savo pasiūlymus ar rinkinius.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų straipsnį, kaip sukurti apklausą „WordPress“ su gražiomis ataskaitomis.

2. Polldaddy

Polldaddy

„Polldaddy“ yra garsioji „WordPress“ apklausa ir apklausos papildinys. Tai nėra kontaktinės formos papildinys ir skirtingai nuo kai kurių kitų sąrašo papildinių nebus tinkami kitiems tikslams, išskyrus apklausas ir apklausas.

Jis galimas kaip nemokamas papildinys, tačiau norint gauti API raktą jums reikės „WordPress.com“ paskyros. Nemokama versija yra ribota funkcijų atžvilgiu ir taip pat pridės „Polldaddy“ logotipą į jūsų apklausos formą.

Apklausą ir apklausas lengva naudoti naudojant nuvilkimo įrankį. Galite pakeisti kiekvienos apklausos bendro naudojimo nustatymus, rezultatų pasidalinimą ir stiliaus parinktis. Tai taip pat apima „captcha“ šlamštui blokuoti ir kai kuriuos pagrindinius IP filtravimus, kad būtų išvengta kelių atsakymų.

3. Gravitacijos formos

Gravitacijos formos

„Gravity Forms“ yra vienas iš seniausių „WordPress“ formos papildinių, pateikiamas su daugybe priedų, įskaitant vieną apklausoms kurti. Tai lengva naudoti, ir naudodamiesi formų kūrimo priemone galite sukurti bet kokio tipo formas su daugeliu įprastų formų laukų, įskaitant apklausos lauką.

Tačiau apklausos rezultatus galima peržiūrėti tik administratoriaus srityje, o diagramų / diagramų nėra. Apklausos rezultatus galite eksportuoti į CSV failą ir rezultatus pateikti savo svetainėje naudodami „WordPress“ lentelių papildinį.

Pastaba: norint pasiekti apklausos priedą, jums reikės bent jau „Elite“ plano.

4. Viktorina ir apklausos meistras

Viktorinos ir apklausos meistras

Kaip rodo pavadinimas, viktorinų ir apžvalgų meistras yra skirtas padėti jums pridėti viktorinas ir apklausas į savo „WordPress“ svetainę. Jame nėra draugiškiausios vartotojo sąsajos, tačiau ji yra gerai dokumentuota ir joje yra daug naudingų funkcijų.

Bazinis nemokamas papildinys leidžia kurti apklausas su visais įprastos formos laukais ir netgi sukurti kelių puslapių apklausas. Taip pat galite naudoti norėdami pridėti viktorinas „WordPress“ su interaktyviais atsakymais, pirmaujančiųjų lentelėmis ir balų skaičiavimu.

Papildinys taip pat gali siųsti el. Laiškus, atlikęs apklausą, kad padėkotų vartotojams arba nukreiptų juos į bet kurį „WordPress“ svetainės puslapį. Ataskaitoms ir analizei atlikti turėsite atskirai įsigyti papildomą priedą.

5. WP apklausos

WP apklausos

Jei ieškote paprasto apklausos sprendimo, kad jūsų vartotojai galėtų dalyvauti, tada „WP-Polls“ yra lengva nemokama galimybė. Skirtingai nuo kitų šio sąrašo papildinių, jame nėra formos kūrimo priemonės, o atsakymams rinkti galite naudoti tik radijo mygtukus arba žymimuosius laukelius, todėl jis yra gana ribotas.

Po balsavimo vartotojams automatiškai parodomi apklausos rezultatai. Tai išsaugo vartotojo atsakymus žurnaluose, kur galite pamatyti, kaip užregistruoti vartotojai balsavo. Neįsiregistravusiems vartotojams galite pamatyti IP adresus, kad išfiltruotų pasikartojančius balsus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ apklausos papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip stebėti vartotojų įsitraukimą į „WordPress“ naudojantis „Google Analytics“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map