5 geriausi „WordPress“ talpyklos papildiniai jūsų svetainei pagreitinti (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „WordPress“ talpyklos papildinių? Talpykla padeda pagreitinti „WordPress“ svetainę ir padidinti našumą. Šiame vadove mes pasidalysime geriausiais jūsų svetainės „WordPress“ talpyklos papildiniais.


Geriausi „WordPress“ talpyklos papildiniai pagreitinti jūsų svetainę

Kas yra talpykla?

Talpykla yra laikinai saugomų duomenų rinkinys, kurį galima greitai pasiekti paprašius. Kompiuteriuose informacija paprastai saugoma kietajame diske. Kai to reikalaujama, kompiuteris turi vykdyti kelis procesus, kad būtų galima pateikti informaciją.

Talpyklos išsaugojimas išsprendžia šią problemą apdorodamas dažnai reikalaujamą informaciją ir išsaugodamas ją laikinojoje saugykloje ar atmintyje. Tai leidžia kompiuteriams greitai pasiekti failą.

Tą pačią talpyklos sąvoką taip pat gali naudoti „WordPress“ svetainės norėdami pagerinti našumą ir pagreitinti jūsų svetainės įkėlimą.

Matote, „WordPress“ yra dinamiška turinio valdymo sistema. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą vartotojui apsilankius jūsų svetainėje, „WordPress“ nuskaito informaciją iš duomenų bazės ir tada atlieka keletą kitų žingsnių prieš perduodant tinklalapį į vartotojo naršyklę. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip „WordPress“ iš tikrųjų veikia.

Dėl to jūsų svetainė įkeliama lėčiau, kai tuo pačiu metu joje lankosi daug vartotojų.

Talpykla leidžia „WordPress“ svetainei praleisti daugybę žingsnių. Užuot kiekvieną kartą ėjęs viso puslapio generavimo procesą, talpyklos papildinys padaro puslapio kopiją po pirmosios įkėlimo ir tada pateikia tą talpyklos versiją kiekvienam paskesniam vartotojui.

Kaip veikia talpyklos kaupimas?

Kodėl talpinimas yra svarbus

Talpinimas yra svarbus, nes jis sumažina „WordPress“ prieglobos serverių apkrovą ir leidžia jūsų svetainei veikti greičiau. Norint pagerinti „WordPress“ greitį ir našumą, reikia tinkamai nustatyti talpyklos kaupimą.

Greitesnė svetainė pagerina vartotojo patirtį ir skatina vartotojus apsilankyti daugiau puslapių. Tai taip pat padeda padidinti įsitraukimą ir laiką, kurį vartotojai praleidžia jūsų svetainėje.

Greitesnė svetainė padeda pritraukti dar daugiau srauto į savo svetainę, naudojant natūralią paiešką. „Google“ suteikia reikšmingą SEO pranašumą greitesnėms svetainėms, o tai padeda reitinguoti aukštesnius paieškos rezultatus.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ talpyklos papildinius, kuriuos galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės greitį.

1. WP raketa

WP-raketa

„WP Rocket“ yra geriausias „WordPress“ talpyklos papildinys rinkoje. Tai yra lengviausias ir pradedantiesiems pritaikytas talpyklos papildinys, kuris yra puiki pagalba, jei nežinote techninių terminų, naudojamų skirtingoms talpyklos talpinimo galimybėms.

Tai leidžia vartotojams akimirksniu išsaugoti savo svetainės talpyklą vienu paspaudimu. Tikrinimo programa automatiškai nuskaito jūsų „WordPress“ puslapius, kad sukurtų talpyklą. Tada papildinys automatiškai įjungia rekomenduojamus „WordPress“ talpyklos parametrus, pvz., „Gzip“ glaudinimą, puslapio talpyklą ir talpyklos išankstinį įkėlimą..

„WP Rocket“ taip pat apima pasirenkamas funkcijas, kurias galite įjungti, kad dar labiau pagerintumėte našumą. Tai apima tingų vaizdų įkėlimą, CDN palaikymą, išankstinį DNS gavimą, mažinimą ir dar daugiau.

2. W3 bendras talpykla

W3 bendra talpykla

„W3 Total Cache“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ talpyklos papildinių. Tai yra išsamus „WordPress“ talpyklos papildinys su daugybe galimybių, dėl kurių pradedantiesiems jis gali atrodyti šiek tiek bauginantis.

Tai apima visas funkcijas, kurių jums prireiks norint tinkamai nustatyti „WordPress“ talpyklą. Tai apima puslapio talpyklą, objekto talpyklą, „gzip“ glaudinimą, ribotą mažinimo palaikymą, CDN palaikymą ir dar daugiau.

Pradedantiesiems gali būti sunku naudoti „W3 Total Cache“. Išsamias sąrankos instrukcijas rasite mūsų straipsnyje, kaip įdiegti ir nustatyti „W3 Total Cache“ papildinį.

3. WP Super talpykla

„WP Super Cache“

„WP Super Cache“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ talpyklos papildinys. Tai nemokama ir labai rekomenduojama daugelio geriausių „WordPress“ prieglobos kompanijų.

„WP Super Cache“ įskiepis apima visas rekomenduojamas talpyklos funkcijas, kurių jums prireiks norint pagreitinti savo svetainę. Tai apima „gzip“ suspaudimą, puslapio talpyklą, talpyklos išankstinį įkėlimą, CDN palaikymą, išplėstinę talpyklos išankstinį įkėlimą ir dar daugiau.

Jame yra išsamus nustatymų skyrius su atskiru skirtuku, kurį lengva nustatyti. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų straipsnį, kaip įdiegti ir nustatyti „WP Super Cache“ papildinį.

4. „Sucuri“ užkarda

Sucuri

„Sucuri“ yra geriausias „WordPress“ ugniasienės ir saugos papildinys. Kaip svetainės ugniasienė, „Sucuri“ turi įmontuotą parinktį talpinti savo svetainės turinį ir įgalinti „gzip“ glaudinimą vienu mygtuko paspaudimu..

Tai geriausias pasirinkimas bet kuriai svetainei, nes „Sucuri“ yra DNS lygio ugniasienė. Tai reiškia, kad jie gali pateikti talpyklos turinį jūsų vartotojams dar prieš jiems patenkant į jūsų svetainę. Tai suteikia jūsų svetainei neįtikėtiną našumo padidėjimą.

5. Integruoti talpyklos papildiniai iš prieglobos

Talpyklos išsaugojimas padeda žymiai sumažinti prieglobos serverių apkrovą, leidžiant jiems veikti optimaliai. Štai kodėl daugelis valdomų „WordPress“ prieglobos įmonių dabar siūlo savo įmontuotus talpyklos sprendimus.

Jei jūsų svetainėje yra priglobta viena iš šių prieglobos įmonių, tada savo svetainėms galite naudoti jų įmontuotus talpyklos papildinius..

„SG SuperCacher“

„SiteGround“ siūlo integruotą talpyklos sprendimą su visais jų prieglobos planais. Tai gali būti įgalinta naudojant jūsų prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelį.

„SiteGround SuperCacher“

Įjungę galėsite įdiegti ir suaktyvinti „SG Optimizer“ papildinį, kad galėtumėte valdyti „SuperCacher“ parametrus tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus srities.

WP variklio kaupimas

„WP Engine“ yra viena iš geriausiai valdomų „WordPress“ prieglobos įmonių. Jų prieglobos planai pateikiami naudojant integruotą talpyklą ir našumo optimizavimą.

„WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje galite tvarkyti nustatymus ir išvalyti talpyklą. Tiesiog spustelėkite „WP Engine“ meniu ir skirtuke „Bendrieji nustatymai“ galite tvarkyti „WP Engine“ talpyklos parametrus.

Norėdami gauti sudėtingesnių talpyklos funkcijų, galite įdiegti ir suaktyvinti „WP Engine Advanced Cache“ papildinį. Papildinys suteikia jums keletą papildomų valdiklių, skirtų jūsų „WP Engine“ talpyklos nustatymams tvarkyti.

„Bluehost“ kaupimas

„Bluehost“ yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja. Jų prieglobos planuose yra integruotas talpyklos kaupimas, kurį galite įjungti iš prieglobos informacijos suvestinės.

Prisijungę prie savo prieglobos paskyros, pasirinkite svetainę iš „Mano svetainės“ puslapio ir spustelėkite našumo skirtuką. Čia galite įjungti / išjungti talpyklą ir pakeisti kitus išplėstinius talpyklos parametrus.

„Bluehost“ talpyklos kaupimas

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti „WordPress“ talpyklos papildinį, kad paspartintumėte savo svetainę. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų verslo svetainėms, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me