6 geriausi jūsų internetinės parduotuvės „WordPress“ kupono kodo papildiniai

Ar jūs ieškote geriausio internetinės parduotuvės „WordPress“ kupono kodo papildinio? Kupono kodai puikiai tinka reklamuoti internetinę parduotuvę, mažinti prekių krepšelio atsisakymą ir didinti bendrą pardavimą. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome 5 geriausius „WordPress“ kupono kodo papildinius jūsų el. Prekybos svetainei.


Geriausi „WordPress“ kupono kodo papildiniai

Pastaba: Šis straipsnis skirtas „WooCommerce“ kupono kodo papildiniams. Kai kurie iš šių papildinių veiks ir kitose „WordPress“ el. Prekybos svetainėse. Tačiau jei norite sukurti internetinę svetainių svetainių rinkodarai, skaitykite mūsų vadovą, kaip lengvai sukurti kuponų svetainę „WordPress“.

Kodėl verta naudoti kupono kodo papildinius savo internetinėje parduotuvėje?

Kupono kodas yra puikus būdas apleistus svetainės lankytojus paversti klientais ir padidinti pardavimus jūsų internetinėje parduotuvėje. Galite pasiūlyti kuponų ir pasiūlymų, kad įtikintumėte vartotojus nedelsiant pirkti.

Paprastai, jei jūsų krepšelio puslapyje yra kupono laukas, tada žmonės prieš pirkdami greičiausiai paliks jūsų krepšelį ir ieškos kupono kodo, kad galėtų sutaupyti pinigų..

Tai reiškia, kad jei norite sumažinti atsisakymą nuo krepšelio, tuomet turite aiškiai parodyti kuponą savo svetainėje.

Be to, turėtumėte pasinaudoti šia galimybe reklamuodami savo nuolaidų kodus trečiųjų šalių kuponų svetainėse, kad galėtumėte reitinguoti savo „prekės ženklo kupono“ raktinius žodžius „Google“ ir kitose paieškos sistemose.

Nors „WooCommerce“ aprūpinta įmontuota kuponų funkcija, jums tikrai reikia naudoti trečiųjų šalių įskiepius, kad atrakintumėte pažangias kuponų funkcijas, tokias kaip didelius kuponus generuojančius kuponus, pridėtumėte dovanų kortelių funkciją, kuponų rodymą iššokančiuose languose, slinkties juostas ir kt..

Mes sudarėme geriausių „WooCommerce“ kupono kodo papildinių, kuriuos galite naudoti savo pardavimams auginti, sąrašą. Kai kurie šio straipsnio papildiniai taip pat veiks kartu su kitais „WordPress“ el. Prekybos papildiniais.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ kupono kodo papildinius, kuriuos galite naudoti kurdami savo internetinės parduotuvės kuponus..

1. Išplėstiniai kuponai

Išplėstiniai kuponai

Išplėstiniai kuponai yra geriausias „WordPress“ kupono kodo įskiepis „WooCommerce“. Standartiniai „WooCommerce“ kuponai aprūpinti tik ribotu funkcijų rinkiniu, taigi, jei norite padaryti ką nors šiek tiek sudėtingesnio su savo pasiūlymais, pavyzdžiui, BOGO („Pirkti vieną“, „Gaukite vieną“) pasiūlymą, jums reikės šio papildinio.

Jis glaudžiai integruojasi su „WooCommerce“ ir siūlo tokias funkcijas kaip kuponų URL, suplanuoti kuponai, automatinio pritaikymo kuponas, siuntimo kuponai ir dar daugiau. Tai lengva naudoti ir tai padeda padidinti pardavimus internetinėje parduotuvėje.

2. Kupono kūrėjas

Kupono kūrėjas

Kupono kūrėjas yra populiarus „WordPress“ kupono kodo įskiepis. Tai suteikia galimybę lengvai susikurti kuponus ir įtraukti juos į savo internetinę parduotuvę. Norėdami pridėti kuponus savo žinutėse ir puslapiuose, galite naudoti trumpąjį kodą „Kupono kūrėjas“. Jame yra galiojimo datos parinktis, leidžianti nustatyti kuponų pabaigos datą.

Tai visiškai integruota su „WooCommerce“, taip pat galite sukurti „WooCommerce“ kuponus naudodami jų redaktoriaus parinktis.

3. YITH WooCommerce dovanų kortelės

YITH WooCommerce dovanų kortelės

„YITH WooCommerce“ dovanų kortelės yra vienas populiariausių „WooCommerce“ kupono papildinių rinkoje. Galite naudoti ją norėdami sukurti dovanų korteles ar nuolaidų kodus savo vartotojams. Vartotojai gali naudoti šią dovanų kortelę kaip nuolaidos kodą jūsų el. Prekybos svetainėje. Galite lengvai nustatyti dovanų korteles ir pridėti norimą sumą su nuolaida.

Ji teikia daugiakalbę WPML paramą. Taip pat galite išsiųsti dovanų korteles el. Paštu vartotojams ir nustebinti juos nuolaidų kuponais. Tai yra pradedančiajam draugiškas įskiepis su paprastais nustatymais, leidžiančiais įjungti / išjungti dovanų korteles bet kada, kai tik norite.

4. „OptinMonster“

„OptinMonster“

„OptinMonster“ yra galingiausias „WordPress“ iššokantis papildinys rinkoje. Galite įdiegti jį savo „WooCommerce“ parduotuvėje, kad padidintumėte savo el. Pašto sąrašą ir sumažintumėte atsisakymą krepšelio. „OptinMonster“ leidžia rodyti gražius švino magnetus ir kuponus iššokančiųjų langų viduje, plūduriuojančią juostą, slinkties dėžutes ir dar daugiau.

Geriausia „OptinMonster“ dalis yra ta, kad ji ateina su daugybe paruoštų šablonų ir vilkite & „drop builder“, taigi galite pasirinkti tinkinamą šabloną arba pradėti nuo nulio.

Tai galinga rodymo taisyklių funkcija leidžia jums parodyti reikiamą funkciją tinkamu metu.

Čia yra keletas iš anksto paruoštų „OptinMonster“ kuponų šablonų, kuriuos iškart galite naudoti „WooCommerce“ parduotuvėje:

„OptinMonster“ kupono iššokančiųjų langų pavyzdžiai

Pradėkite naudoti „OptinMonster“ norėdami paversti apleistus svetainės lankytojus el. Pašto abonentais ir klientais.

5. „WooCommerce“ kuponų generatorius

„WooCommerce“ kuponų generatorius

„WooCommerce“ kuponų generatorius yra paprastas „WordPress“ kupono kodo papildinys, padedantis sugeneruoti „WooCommerce“ parduotuvės kuponus, kad galėtumėte sukurti tūkstančius kuponų iš karto.

Prie kiekvieno kupono kodo galite pridėti naudojimo apribojimus, apribojimus ir galiojimo datą.

6. „WordPress“ pranešimų juosta

„WordPress“ pranešimų juosta

„WordPress“ pranešimų juosta yra patogus naudoti papildinys, padedantis pridėti slankiąją juostą prie savo internetinės parduotuvės. Galite naudoti jį, norėdami parodyti kupono kodą su raginimo veikti mygtuku lipnioje juostoje savo svetainės viršuje.

Galite stiliuoti pranešimų juostą, kad pakeistumėte spalvą ir šriftą, kad jis atitiktų jūsų svetainės dizainą. Komplektuojamas su palaikymu keliomis kalbomis ir jis puikiai veikia su visais populiariais „WordPress“ el. Prekybos papildiniais.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ kupono kodo papildinius jūsų internetinei parduotuvei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie 13 būdų, kaip atkurti „WooCommerce“ apleistus krepšelių pardavimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map