6 geriausi „WordPress“ mokėjimo už juosteles papildiniai (2020 m.)

Ar jūs ieškote geriausio „Stripe“ mokėjimo papildinio, kad galėtumėte priimti mokėjimus savo „WordPress“ svetainėje? „Stripe“ yra viena populiariausių mokėjimų apdorojimo bendrovių pasaulyje. Tai leidžia lengvai priimti mokėjimus kredito kortele savo svetainėje. Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiais „Stripe“ mokėjimo papildiniais, skirtais „WordPress“ svetainėms.


Geriausi „WordPress“ „Stripe“ mokėjimo papildiniai

Kodėl norint naudoti mokėjimus naudojant „WordPress“ reikia naudoti juostelę?

Jei norite priimti mokėjimus kreditine kortele savo „WordPress“ svetainėje, nėra lengvesnio sprendimo „Stripe“.

„Stripe“ yra viena iš populiariausių mokėjimo bendrovių, kuri nereikalauja, kad jūs eitumėte ilgą procesą, kad gautumėte prekybininko sąskaitą. Jie leidžia visiems, turintiems teisėtą verslą, priimti mokėjimus kreditinėmis kortelėmis internetu. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sukurti „Stripe“ paskyrą.

Geriausia yra tai, kad jūsų klientams nereikia turėti „Stripe“ paskyros. Jie gali tiesiog įvesti savo kredito kortelę į jūsų svetainę norėdami sumokėti.

Dar niekada nebuvo taip lengva priimti mokėjimus internetu. Yra daugybė populiarių mokėjimo paslaugų, kuriomis galite naudotis priimdami mokėjimus kredito kortele savo svetainėje.

Pastaba: Norėdami naudoti „Stripe“, turite naudoti SSL savo svetainėje, kad galėtumėte priimti mokėjimus. Jei to dar nepadarėte, skaitykite mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą ir kaip tinkamai perjungti „WordPress“ svetainę į https.

Skirtingai nuo kitų „geriausių„ Stripe WordPress “papildinių straipsnių“, mes sukūrėme ne tik atsitiktinį „Stripe“ integracijų sąrašą. Mes kiekvienu naudojimo atveju rankomis pasirinkome geriausių „Stripe WordPress“ mokėjimo papildinių sąrašą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į populiariausius „WordPress“ „Stripe“ mokėjimo papildinius, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti priimti mokėjimus savo svetainėje.

1. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias tempimas & lašo formos kūrimo priemonės papildinys „WordPress“. Šiuo metu ja naudojasi daugiau nei 3 milijonai svetainių ir ji gali pasigirti 4,9 iš 5 žvaigždučių įvertinimų vidurkiu, sulaukusi daugiau nei 5400+ apžvalgų.

„WPForms Pro“ versija leidžia lengvai priimti mokėjimus internetu naudojantis „Stripe“ ar „PayPal“.

Jei norite sukurti paprastą užsakymo formą ar dovanojimo formą be jokių problemų dėl visavertės el. Prekybos platformos ar pirkinių krepšelio papildinio, tada „WPForms“ yra puikus sprendimas jums.

Savo svetainėje galite sukurti neribotą skaičių mokėjimo formų ir priimti mokėjimus kredito kortele. Šias formas galite pridėti bet kurioje savo svetainės vietoje, įskaitant įrašus, puslapius, šoninės juostos valdiklius ir dar daugiau.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip lengvai priimti mokėjimus kredito kortele „WordPress“.

2. „WooCommerce“

„WooCommerce“

„WooCommerce“ yra populiariausia pasaulyje e-komercijos platforma. Jis galimas kaip „WordPress“ papildinys, ir jūs galite naudoti jį kurdami internetinę parduotuvę ar parduodami elementus savo esamoje „WordPress“ svetainėje. „WooCommerce“ suteikia galimybę parduoti fizines prekes, skaitmeninius atsisiuntimus, taip pat narystės ir prenumeratos kursus.

Sąrankos vedlio metu „WooCommerce“ paprašys pasirinkti mokėjimo tiekėjus. Pagal numatytuosius nustatymus jis suteiks jums dvi galimybes: „PayPal“ ir „Stripe“. Tuo atveju, jei praleidote sąrankos vedlį, galite tiesiog įdiegti ir suaktyvinti nemokamą „Stripe for WooCommerce“ priedą.

3. „MemberPress“

„MemberPress“

„MemberPress“ yra geriausias „WordPress“ narystės papildinys. Jei norite parduoti kursus ar įtraukti savo svetainės narystės variantą, tuomet „MemberPress“ yra puikus pasirinkimas.

„MemberPress“ pateikiama su „WordPress“ juostelių integracija, leidžiančia lengvai priimti mokėjimus kredito kortelėmis jūsų svetainėje. Jų „Stripe“ ir „PayPal“ priedai yra prieinami visiems „MemberPress“ narystės lygiams.

Galite naudoti ją norėdami pridėti darbo užmokesčio į savo svetainę, parduoti kursus, užrakinti konkrečius atsisiuntimus ir tt. „MemberPress“ palaiko periodinius mokėjimus, turi visas prenumeratų tvarkymo parinktis ir visa kita, ko tikėtumėtės iš „Premier“ narystės papildinio..

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti narystės svetainę „WordPress“.

4. „WP Simple Pay Pro“

„WP Simple Pay Pro“

„WP Simple Pay Pro“ suteikia galimybę priimti mokėjimus savo svetainėje naudojant „Stripe“, nepridedant pirkinių krepšelio papildinio. Tai leidžia jums sukurti neribotas mokėjimo formas su mygtuku „Stripe payment“.

Galite pridėti visus laukus, kuriuos reikės sukurti mokėjimo formą. Taip pat galite naudoti jį su „Easy Kainų lentelių“ papildiniu, kad sukurtumėte gražius savo svetainės kainų puslapius. Jų verslo planas suteikia galimybę pridėti prenumeratos ar periodinių mokėjimų galimybę.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų straipsnį, kaip „WordPress“ priimti mokėjimus naudojant „Stripe“.

5. Juostelė, skirta lengvai atsisiųsti skaitmeninius failus

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

„Easy Digital Downloads“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ el. Prekybos papildinys, leidžiantis lengvai parduoti skaitmeninius atsisiuntimus iš savo svetainės. Pagal numatytuosius nustatymus jis pateikiamas su „PayPal“ ir „Amazon“ mokėjimo šliuzais. „Stripe for Easy Digital Downloads“ yra mokamas priedas, kuris prideda palaikymą priimant mokėjimus internetu naudojant „Stripe“ jūsų „Easy Digital Downloads“ svetainėje..

Tai tinka svetainėms, kurios savo svetainėje parduoda tik skaitmeninius atsisiuntimus. Įdiegę, tai pridės naują mokėjimo parinktį „Easy Digital Downloads“ nustatymų puslapyje. Čia galite nustatyti juostą ir padaryti ją numatytuoju mokėjimo šliuzu.

6. „LearnDash“

„LearnDash“

„LearnDash“ yra geriausias „WordPress LMS“ papildinys rinkoje. Tai leidžia kurti ir parduoti kursus internetu. Galite lengvai priimti mokėjimus savo „WordPress“ svetainėje naudodamiesi nemokama „Stripe“ integracija.

„LearnDash“ siūlo galingas funkcijas, tokias kaip daugiapakopiai kursai, užduotys studentams, viktorinos, vertinimo sistema ir dar daugiau. Galite lengvai nustatyti išankstines sąlygas studentams, pavyzdžiui, pabaigti pamoką prieš eidami į kitą pamoką.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip parduoti internetinius „WordPress“ kursus naudojant „LearnDash“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „Stripe“ mokėjimo papildinius, skirtus „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie daugiau būdų užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map