6 geriausi „WordPress“ paskyrimo ir užsakymo papildiniai

Ar norite leisti klientams rezervuoti susitikimą tiesiai iš jūsų „WordPress“ svetainės? Daugeliui įmonių reikalinga susitikimo rezervavimo forma, leidžianti klientams lengvai rezervuoti susitikimą internetu. Šiame straipsnyje parodysime geriausius „WordPress“ paskyrimo ir užsakymo papildinius.


Geriausi „WordPress“ paskyrimo ir užsakymo papildiniai

Kokį paskyrimo ir užsakymo formos papildinį pasirinkti??

Galbūt norėsite pritaikyti savo paskyrimo užsakymo formą, kad ji atitiktų jūsų verslo reikalavimus. Tačiau yra keletas bendrų dalykų, kurių turėtumėte ieškoti savo „WordPress“ užsakymo formos papildinyje.

Paskyros užsakymo formoje turėtų būti numatyta galimybė patenkinti klientų užklausas dėl galimų laiko tarpsnių, padalytų į jūsų darbo valandas.

Tai turėtų veikti mobiliuosiuose telefonuose, kad jūsų klientai galėtų lengvai rezervuoti susitikimus iš savo telefonų ir kompiuterių.

Tinkama susitikimų užsakymo forma padės išsaugoti paskyras jūsų „WordPress“ duomenų bazėje arba kalendoriaus programoje, pavyzdžiui, „Google“ kalendoriuje. Taip pat galite nusiųsti automatinį pranešimą el. Paštu klientams, kai tik jie priims užsakymą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius susitikimų ir užsakymo papildinius, kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje..

1. Pradinė knyga

Pradinė knyga

„StartBooking“ yra visas „WordPress“ paskyrų ir užsakymo formos papildinys. Tai labai paprasta naudoti ir leidžia greitai nustatyti paskyrimo bei rezervavimo formas ir įtraukti jas į savo svetainę.

Galite jį modifikuoti, kad atitiktumėte savo poreikius, pridėdami darbo dienas ir valandas, galimus laiko tarpus, įtraukdami kelias paslaugas ir vartotojus, suteikdami klientams galimybę pasirinkti personalą ir dar daugiau.

Galite parodyti užsakymo formą savo svetainėje tiesiog pasirinkdami puslapį papildinio nustatymuose. Taip pat naudodamiesi trumpuoju kodu, galite pridėti skirtingas įvairių paslaugų formas.

Norėdami peržiūrėti ir tvarkyti užsakymus, galite prisijungti prie papildinių svetainės ir prietaisų skydelyje pamatyti visus susitikimus. Jis taip pat integruojamas su „Google“ kalendoriumi, kuris leidžia peržiūrėti užsakymus visuose įrenginiuose.

2. „BirchPress“

„BirchPress“

„BirchPress“ yra išsamus „WordPress“ užsakymo papildinys. Tai leidžia jums pridėti profesionalią internetinę rezervavimo valdymo sistemą į savo „WordPress“ svetainę. Jūsų vartotojai gali užsisakyti susitikimus iš jūsų svetainės ir sumokėti už tai naudodami savo „PayPal“ sąskaitą arba kreditinę kortelę.

„BirchPress“ sinchronizuoja jūsų rezervavimo kalendorių su kitais kalendoriais, tokiais kaip „Google“ kalendorius, „iCal“, „Android“, „Outlook“ ir kt. Jis turi pritaikomą el. Pašto pranešimų ir priminimų sistemą, kad jus palaikytų, o jūsų klientai būtų informuoti apie užsakymą..

3. Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius yra vienas iš geriausių nemokamų „WordPress“ užsakymo papildinių rinkoje. Tai paprasta, lengva naudoti ir gerai dokumentuota. Kartu pateikiamas kalendoriaus vaizdas tiek jums, tiek jūsų svetainės lankytojams. Galite lengvai pridėti savo užsakymo / paskyrimo formą į bet kurį „WordPress“ įrašą ar puslapį.

Nors jis yra pakankamai paprastas pradedantiesiems, jis taip pat yra labai galingas ir apima daugybę galimybių, kurias galima sukonfigūruoti papildinio nustatymų puslapyje. Kartu su integruota „captcha“ apsauga nuo šlamšto, el. Pašto pranešimų, „jQuery“ efektų ir dar daugiau. Jūs netgi galite tinkinti užsakymo formą naudodami savo pasirinktinius laukus.

4. WP paprasto užsakymo kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius yra dar vienas nesudėtingas „WordPress“ užsakymo papildinys. Tiesiog sukurkite kalendorių ir pridėkite jį prie įrašo ar puslapio naudodami trumpąjį kodą. Tai leidžia vartotojams rezervuoti tik visą dieną. Tai reiškia, kad nėra valandinių laiko tarpsnių.

Jei ieškojote kažko labai paprasto ir paprasto kambarių, apgyvendinimo ar kitų per dieną siūlomų pasiūlymų, tada šis papildinys atliks darbą. Sudėtingesnių elementų ieškokite aukščiau paminėtuose papildiniuose.

5. Lengvas paskyrimas

Lengvas paskyrimas

„Easy Appointments“ yra lankstus ir nemokamas „WordPress“ paskyrų rezervavimo papildinys. Tai leidžia lengvai pridėti kelias vietas, paslaugas ir darbuotojus. Po to galite sukurti lanksčius ryšius, naudodamiesi detaliu kalendoriaus valdymu. Tai taip pat leidžia tinkinti užsakymo formą pridedant pasirinktinės formos laukus.

Naudodamiesi trumpuoju kodu, galite lengvai pridėti susitikimo užsakymo formą prie bet kurio puslapio ar įrašo. Taip pat galite tinkinti pranešimų el. Laiškų papildinius, siunčiamus klientams, darbuotojams ir svetainės administratoriui.

6. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Komplektuojamas pradedančiųjų draugiškų „drag and drop“ formų kūrimo priemonė, kuri leidžia per kelias minutes lengvai sukurti bet kokios formos formas.

„WPForms“ galima integruoti į „Google“ kalendorių per „Zapier“, tačiau tai neleidžia jums nustatyti darbo laiko. Tačiau, jei jau turite įdiegtą „WPForms“, galite lengvai naudoti norėdami sukurti pasirinktinę užsakymo formą. Turėsite rankiniu būdu patvirtinti ir patvirtinti kiekvieną paskyrimą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ paskyrimo ir užsakymo papildinius. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą būtinų „WordPress“ papildinių verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map