6 geriausi „WordPress“ saugos papildiniai jūsų svetainei apsaugoti (palyginti)

Neseniai vienas iš mūsų skaitytojų paklausė mūsų, kuris yra geriausias „WordPress“ saugos papildinys? „WordPress“ saugos papildinio naudojimas apsaugo „WordPress“ svetainę nuo kenkėjiškų programų, žiaurios jėgos išpuolių ir įsilaužimo bandymų. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausius „WordPress“ saugos papildinius, kuriuos galite naudoti savo svetainės apsaugai.


Geriausi „WordPress“ saugos papildiniai

Kodėl verta naudoti „WordPress“ saugos papildinį?

Kiekvieną savaitę kiekvieną savaitę yra apie 18,5 milijono svetainių, užkrėstų kenkėjiška programine įranga. Vidutinė svetainė kasdien puolama 44 kartus, į kurią įtrauktos ir „WordPress“, ir ne „WordPress“ svetainės.

Apsaugos pažeidimas jūsų svetainėje gali padaryti didelę žalą jūsų verslui.

  • Piratai gali pavogti jūsų duomenis ar duomenis, priklausančius jūsų vartotojams ir klientams
  • Pažeista svetainė gali būti naudojama kenksmingo kodo platinimui neįtariantiems vartotojams ir kitoms svetainėms.
  • Galite prarasti duomenis, prarasti prieigą prie savo svetainės, užsiblokuoti arba jūsų duomenys gali būti laikomi įkaitais
  • Jūsų svetainė gali būti sunaikinta ar pažeista, o tai gali paveikti jūsų SEO reitingą ir prekės ženklo reputaciją.

Bet kada galite nuskaityti „WordPress“ svetainę, ar joje nėra saugumo pažeidimų. Tačiau netechnikos vartotojams gali būti gana sunku išvalyti nulaužtą „WordPress“ svetainę be profesionalų pagalbos.

Norėdami išvengti įsilaužimo, turite laikytis geriausios saugumo praktikos, kad apsaugotumėte savo svetainę. Juos visus lengvai sukompiliavome „WordPress“ saugos vadove pradedantiesiems.

Vienas iš svarbiausių „WordPress“ svetainės saugos žingsnių yra pradėti naudoti „WordPress“ saugos papildinį. Šie įskiepiai padeda sustiprinti „WordPress“ saugumą, tuo pačiu blokuodami žiaurias jėgos atakas jūsų svetainėje.

Pažvelkime į geriausius „WordPress“ saugos papildinius ir kaip jie padeda apsaugoti jūsų svetainę.

Pastaba: Iš šio sąrašo reikia naudoti tik vieną papildinį. Jei šiame sąraše suaktyvinsite kelis papildinius, gali kilti klaidų.

1. Sucuri

Sucuri

„Sucuri“ yra „WordPress“ saugos pramonės lyderė. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ saugos papildinių rinkoje. Jie siūlo pagrindinį nemokamą „Sucuri Security“ papildinį, kuris padeda sustiprinti „WordPress“ apsaugą ir nuskaityti jūsų svetainę, kad nustatytumėte įprastas grėsmes.

Tačiau tikroji vertė yra mokamuose planuose, kuriuose pateikiama geriausia WordPress ugniasienės apsauga. Užkarda padeda užkirsti kelią žiauriai jėgai ir kenkėjiškoms išpuoliams pasiekti „WordPress“.

„Sucuri“ svetainės ugniasienė filtruoja blogą srautą dar prieš pasiekiant jūsų serverį. Jie taip pat teikia statinį turinį iš savo pačių CDN serverių.

Be saugumo, jų DNS lygio ugniasienė su CDN suteikia nepaprastą našumą ir pagreitina jūsų svetainę.

Svarbiausia, kad jie siūlo išvalyti jūsų „WordPress“ svetainę, jei ją paveikia kenkėjiškos programos be jokių papildomų mokesčių. Jūs netgi galite apsilankyti svetainėje, kurioje jau yra kenkėjiškų programų, ir jie ją išvalys.

Mes naudojame „Sucuri“ visose savo svetainėse. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite visą „Sucuri“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kaip ji padėjo mums apsaugoti mūsų svetaines.

2. „Wordfence“

„Wordfence“

„Wordfence“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ saugos papildinys. Jie siūlo nemokamą papildinio versiją su galingu kenkėjiškų programų skaitytuvu, išnaudoti aptikimo ir grėsmės įvertinimo funkcijas.

Papildinys automatiškai nuskaitys jūsų svetainę, kad nustatytų įprastas grėsmes, tačiau bet kuriuo metu galite pradėti išsamų nuskaitymą. Jums bus pranešta, jei bus aptikti kokie nors saugumo pažeidimo požymiai, su instrukcijomis, kaip juos pašalinti.

„Wordfence“ taip pat pateikiama su įmontuota „WordPress“ ugniasiene. Tačiau ši ugniasienė veikia jūsų serveryje prieš įkeliant „WordPress“. Tai daro ją šiek tiek mažiau efektyvią nei DNS lygio ugniasienė, tokia kaip „Sucuri“.

Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip įdiegti ir nustatyti „Wordfence“ apsaugą „WordPress“.

3. „iThemes“ sauga

„iThemes Security Pro“

„iThemes Security“ yra „WordPress“ saugos papildinys iš žmonių, esančių už populiaraus „BackupBuddy“ papildinio. Kaip ir visi jų produktai, „iThemes Security“ siūlo gražią, švarią vartotojo sąsają su daugybe galimybių.

Kartu pateikiami failų vientisumo patikrinimai, grūdinimas apsaugai, bandymai prisijungti, griežtas slaptažodžio vykdymas, 404 aptikimai, apsauga nuo brutalios jėgos ir dar daugiau..

„iThemes Security“ neapima svetainės ugniasienės. Jis taip pat neapima savo kenkėjiškų programų skaitytuvo ir naudoja „Sucuri“ „Sitecheck“ kenkėjiškų programų skaitytuvą.

4. Viskas viename WP sauga

Viskas viename „WordPress“ sauga

Viskas viename „WordPress“ saugos papildinys yra galingas „WordPress“ saugumo audito, stebėjimo ir ugniasienės papildinys. Tai leidžia jums lengvai pritaikyti pagrindinę „WordPress“ saugumo patirtį savo svetainėje.

Kartu pateikiamos tokios funkcijos kaip prisijungimo užrakinimas, siekiant užkirsti kelią žiaurios jėgos išpuoliams, IP filtravimas, failų vientisumo stebėjimas, vartotojo abonemento stebėjimas, įtartinų duomenų bazės įpurškimo būdų skenavimas ir dar daugiau.

Kartu pateikiama pagrindinė svetainės lygio ugniasienė, kuri gali aptikti įprastus modelius ir užblokuoti juos jums. Tačiau tai nėra labai efektyvu ir dažnai jums reikės rankiniu būdu įtraukti įtartinų IP juodąjį sąrašą.

5. Apsauga nuo kenkėjiškų programų

Apsauga nuo kenkėjiškų programų

Apsauga nuo kenkėjiškų programų yra dar vienas naudingas „WordPress“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir saugos papildinys. Papildinyje pateikiami aktyviai prižiūrimi apibrėžimai, kurie padeda rasti dažniausiai pasitaikančias grėsmes.

Tai kenkėjiškų programų skaitytuvas leidžia lengvai nuskaityti visus „WordPress“ svetainės failus ir aplankus, ar nėra kenksmingo kodo, užpakalinių durų, kenkėjiškų programų ir kitų žinomų kenkėjiškų išpuolių pavyzdžių.

Įskiepis reikalauja, kad įskiepio svetainėje sukurtumėte nemokamą paskyrą, kad galėtumėte pasiekti naujausius apibrėžimus ir gauti keletą papildomų funkcijų, tokių kaip brutalios jėgos prevencija. Be to, papildinys kviečia kūrėjų svetainę ieškoti atnaujintų apibrėžimų.

Nors papildinys vykdo kruopščius bandymus, jis dažnai rodo daugybę klaidingų teigiamų rezultatų. Kiekvieno jų suderinimas su šaltinio failu yra gana didelis darbas.

6. „BulletProof“ saugumas

„BulletProof“ sauga

„BulletProof Security“ nėra pats gražiausias „WordPress“ saugos papildinys rinkoje, tačiau jis vis tiek naudingas kartu su puikiomis savybėmis. Kartu pateikiamas sąrankos vedlys, padedantis atlikti papildinio nustatymus.

Nustatymų skydelyje taip pat yra nuorodų į išsamią dokumentaciją, kuri padės jums suprasti, kaip veikia nuskaitymai ir saugos parametrai. Kartu pateikiamas kenkėjiškų programų skaitytuvas, leidžiantis patikrinti „WordPress“ failų ir aplankų vientisumą.

Saugumo grūdinimas apima prisijungimo apsaugą, tuščiosios sesijos atsijungimą, saugos žurnalus ir duomenų bazės atsarginę įrangą. Taip pat galite nustatyti el. Pašto pranešimus su saugos žurnalais ir gauti įspėjimus, kai vartotojas yra užrakintas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ saugos papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių sąrašą, kuris padės atkurti svetainę po saugos pažeidimo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me