7 geriausi „WordPress“ skelbimų valdymo papildiniai ir sprendimai

Ar ieškote geriausių „WordPress“ skelbimų tvarkymo priedų ir įrankių? Daugelis „WordPress“ svetainių savininkų, norėdami užsidirbti pinigų iš savo svetainių, pasikliauja reklama. Šiame straipsnyje pasidalysime geriausiais „WordPress“ skelbimų tvarkymo papildiniais ir sprendimais, siekiant optimizuoti jūsų reklamos pajamas.


Skelbimų tvarkymo papildiniai ir „WordPress“ sprendimai

Kodėl verta naudoti skelbimų valdymo papildinį „WordPress“?

Daugelis svetainių ir tinklaraščių labai pasikliauja reklamomis, kad užsidirbtų pinigų internete su savo turiniu. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nėra lengvas skelbimų tvarkymo mechanizmas.

Daugelyje „WordPress“ temų nėra net specialių vietų skelbimams rodyti. Tai reiškia, kad norėdami įterpti skelbimo kodą į savo svetainę, dažnai turite redaguoti temos failus.

Tinkamas „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis leidžia lengvai įterpti skelbimus bet kurioje savo svetainės vietoje. Tai padeda jums optimizuoti skelbimų išdėstymą ir išnaudoti visas savo nekilnojamojo turto reklamos galimybes.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į keletą geriausių „WordPress“ skelbimų valdymo skelbimų papildinių ir kaip jie gali padėti padidinti jūsų pajamas.

1. „AdSanity“

„AdSanity“

„AdSanity“ yra pradedančiųjų draugiškas „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis. Tai leidžia lengvai įterpti skelbimus bet kurioje savo svetainės vietoje, naudojantis valdikliais ir skelbimų įterpimo mygtuku vizualiojoje redaktoriuje.

Tai palaiko tiek priglobtus skelbimus (reklamjuosčių skelbimus, kuriuos tvarko ir parduoda tiesiogiai jūs), tiek išorinius skelbimų tinklus, tokius kaip „Google Adsense“. Taip pat jame yra galingų funkcijų, tokių kaip skelbimų planavimas, skelbimų grupės, vieno skelbimo ar skelbimų grupės įterpimas, rodinių / statistikos stebėjimas ir kita.

Galite sukurti tiek skelbimų, kiek norite, ir lengvai juos pridėti naudodami pasirinktinius valdiklius, trumpus kodus arba naudodami mygtuką įrašų redagavimo priemonėje. Taip pat galite įterpti skelbimų blokus į konkrečius „WordPress“ įrašus. Tai leidžia optimizuoti skelbimo našumą neredaguojant „WordPress“ temos failų.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų straipsnį, kaip valdyti skelbimus naudojant „WordPress“ naudojant „AdSanity“.

2. „AdRotate“

„AdRotate“

„AdRotate“ yra dar vienas galingas „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis, tinkantis pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Tai palaiko tiek priglobtus skelbimus su besisukančiomis juostinėmis reklamomis, tiek tinklo skelbimus.

Tai leidžia jums lengvai sukurti skelbimus ir skelbimų grupes ir įterpti juos į savo „WordPress“ įrašus naudojant trumpus kodus. Taip pat galite įterpti skelbimus į šonines juostas naudodami pasirinktinius valdiklius. Čia siūloma pagrindinė statistika, skirta stebėti skelbimų parodymus, ypač naudinga, jei tiesiogiai parduodate skelbimus savo svetainėje.

Jis prieinamas kaip nemokamas papildinys, kuris puikiai tinka daugumai mažų tinklaraščių ir svetainių. Jums reikės jų versijos, jei norite naudoti sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip planavimas, geografinis taikymas, „Adblock“ maskavimas, mobilieji skelbimai, medijos / turto valdymas ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie skelbimų tvarkymą „WordPress“ naudojant „AdRotate“.

3. OIO leidėjas

OIO leidykla

„OIO Publisher“ yra skelbimų tvarkyklės įrankis, prieinamas kaip „WordPress“ svetainių papildinys. Tai ypač puiki augančioms svetainėms, norinčioms tiesiogiai parduoti skelbimų vietas reklamuotojams. „OIO Publisher“ pašalins tarpininką tiesiogiai parduodant skelbimus per jūsų svetainę.

Tai tvarko ataskaitų teikimą, mokėjimus ir stebėjimą. Savo svetainėje galite sukurti skirtingų dydžių ir tipų skelbimų zonas. Galite pasirinkti, kiek skelbimų bus rodoma kiekvienoje zonoje, pasirinkti kainą, rotacijos koeficientą, taikymą ir dar daugiau.

Kaip papildinį, „OIO Publisher“ yra gana paprastas naudoti. Kartu pateikiamas tinkintas valdiklis, skirtas skelbimams rodyti jūsų valdikliams skirtose vietose. Tačiau kai kuriose vietose gali reikėti redaguoti „WordPress“ temos failus, kad įdėtumėte skelbimo zonos kodą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, pažiūrėkite į mūsų straipsnį, kaip valdyti „WordPress“ skelbimus naudojant „OIO Publisher“.

4. Įdėkite skelbimus

Įdėkite skelbimus

Ar jums reikia papildinio, kuris padės automatiškai įterpti skelbimus į jūsų įrašus? Peržiūrėkite Įterpti skelbimus. Tai leidžia automatiškai rodyti skelbimus jūsų skelbimo turinyje.

Galite sukurti įvairaus dydžio bet kokio dydžio skelbimus ir pasirinkti, po kurios pastraipos norite rodyti skelbimą. Tame pačiame straipsnyje po skirtingu pastraipų skaičiumi taip pat galite rodyti kelis skelbimus.

Tai tikrai paprasta naudoti. Jums tiesiog reikia sukurti skelbimą su skelbimo kodu, tada nurodyti pastraipos numerį. Savo priglobtiems skelbimams galite pridėti trečiųjų šalių skelbimų kodus ir tinkintą HTML.

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadove, kaip įterpti skelbimus į jūsų skelbimo turinį „WordPress“

5. „DoubleClick“ „Google“

„DoubleClick“ „Google“

„DoubleClick by Google“ yra internetinė skelbimų pardavimo ir teikimo platforma leidėjams. „Google“ teikiama „DoubleClick“ patikimumo ir ekonominio efektyvumo prasme įgyja pranašumą prieš kitas platformas.

Tai taip pat leidžia parduoti skelbimus ir konkuruoti dėl tų pačių skelbimų vietų „Adsense“ ar kituose trečiųjų šalių reklamos tinkluose. „DoubleClick“ automatiškai pasirinks geriausiai mokamą skelbimą už vietą ir jį pateiks.

„DoubleClick“ taip pat apima puikius ataskaitų teikimo įrankius, leidžiančius tiksliau įvertinti skelbimų našumą nei kiti sprendimai. Nepaisant veiksmingumo, pradėti yra šiek tiek sudėtinga.

6. Skelbimo intarpas

Skelbimo intarpas

Skelbimo intarpas yra „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis, prieinamas nemokama ir mokama versijomis. Nemokama versija yra pakankamai gera, kad ją būtų galima naudoti kaip pagrindinį skelbimų tvarkymo įrankį, tačiau norint patobulinti sudėtingesnes funkcijas, reikėtų atnaujinti į mokamą versiją.

Tai leidžia jums sukurti kelis skelbimų blokus ir pasirinkti, kaip norite automatiškai įterpti kiekvieną bloką. Skelbimo įterpimas yra daugybė variantų. Galite pridėti jį prie skelbimo turinio, prieš ir po skelbimo turinio, tarp įrašų, prieš ar po pranešimo ištraukos ir dar daugiau.

Taip pat galite atskirai išjungti automatinį skelbimų įterpimą žinutėse ir puslapiuose, pagrindiniame, kategorijų ir archyvo puslapiuose. Tai gana lengva naudoti ir gali būti naudojama tiek priglobtiems, tiek trečiųjų šalių skelbimų tinklams.

7. Greitas „Adsense“

Greitas „Adsense“

„Quick Adsense“ yra populiarus nemokamas „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis. Nepaisant savo pavadinimo, papildinys gali būti naudojamas bet kokio tipo skelbimams, įskaitant priglobtus skelbimus, trečiųjų šalių skelbimų tinklams, įskaitant „Google Adsense“, rodyti.

Kartu pateikiamas lengvai nustatomų nustatymų puslapis, kuriame galite tvarkyti skelbimų kodus ir pasirinkti, kaip ir kur juos rodyti. Papildinys gali automatiškai rodyti skelbimus prieš straipsnius ar po jų, paskelbto turinio viduje, po ištraukos ir dar daugiau.

Jis turi pasirinktinius skelbimų valdiklius skelbimams rodyti šoninėse juostose ir kitose valdikliams paruoštose vietose.

Jis neturi daugelio papildomų funkcijų, įtrauktų į kai kuriuos kitus šio sąrašo papildinius. Kitas apribojimas yra tai, kad vienu metu galite išsaugoti iki 10 skelbimų kodų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ skelbimų tvarkymo papildinius ir sprendimus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių partnerių rinkodaros įrankių ir „WordPress“ priedų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me