CSS herojaus apžvalga: „WordPress“ dizaino pritaikymas lengvas

Jei esate vienas iš daugelio pradedančiųjų, norinčių tinkinti jūsų „WordPress“ svetainės dizainą neliesdami CSS, jums pasisekė. „WordPress“ „CSS Hero“ papildinys leidžia pritaikyti dizainą neliesdami vienos kodo eilutės. Šioje atnaujintoje CSS herojaus apžvalgoje parodysime, kaip naudoti CSS Hero tinkinant jūsų svetainę ir kodėl mes manome, kad tai vienas iš papildinių, kuriuos turėtų išbandyti kiekvienas „WordPress“ pradedantysis..


CSS herojaus peržiūra

Mūsų CSS herojaus apžvalga

CSS Hero yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis jums sukurti savo „WordPress“ temą, nerašant vienos eilutės kodo (nereikia HTML ar CSS).

Jūs turite galimybę anuliuoti pakeitimus, kurie ypač naudingi pradedantiesiems. Visi pakeitimai išsaugomi kaip papildoma stiliaus lentelė, o tai reiškia, kad galite atnaujinti „WordPress“ temą, nesijaudindami dėl pakeitimų praradimo.

Jei esate dizaineris ar kūrėjas, „CSS Hero“ rasite taip pat gerai. Tai gerai veikia su visomis populiariomis „WordPress“ temomis ir sistemomis. Galite greitai pakeisti vaiko temą ir eksportuoti ją, kad ji būtų naudojama kliento svetainėje.

CSS herojus gali sutaupyti daug laiko ir nusivylimo, kai reikia pritaikyti dizainą.

Paprastai labai skeptiškai vertiname taškinių ir paspaudimų dizaino pritaikymo papildinius dėl jų išsipūtusio dydžio. Tačiau CSS herojus nuo pat pradžių mus sužavėjo.

Jei turėtumėte paprašyti mūsų sąžiningo CSS herojaus apžvalgos, mes suteiksime jai 5 žvaigždutes iš 5.

Kaip naudoti CSS Hero tinkinti savo WordPress temą

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti CSS Hero įskiepį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Tai yra „WordPress“ papildinys, kurio kainos nuo vienos USD kainos prasideda nuo 29 USD (visiškai verta investuoti, atsižvelgiant į laiką ir vargo, nes tai sutaupys).

Naudokite CSS herojaus kupono kodą: WPBeginner norint gauti specialią 34% nuolaidą. Jei perkate PRO planą, tuo pačiu kodu gausite didžiulę 40% nuolaidą.

Aktyvavę būsite nukreipti, kad gautumėte savo CSS herojaus licencijos raktą. Tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus ir keliais paspaudimais būsite nukreipti atgal į savo svetainę.

„CSS Hero“ tikslas yra suteikti jums WYSIWG (tai, ką matote, ką gaunate) sąsają, skirtą redaguoti savo temą. Tiesiog apsilankykite savo svetainėje prisijungę ir pamatysite CSS herojaus mygtuką „WordPress“ administratoriaus juostoje.

CSS herojaus mygtukas

Spustelėjus mygtuką jūsų svetainė bus paversta tiesiogine peržiūra. Dabar galėsite pamatyti CSS Hero įrankių juostą.

CSS Hero tiesioginis redaktorius

Tada tiesiog spustelėkite bet kurį savo svetainės elementą, ir CSS Herojus parodys CSS ypatybes, kurias jūsų tema naudoja tam konkrečiam elementui..

Elemento savybės

Tai apims bendrąsias pasirinkto elemento CSS savybes, tokias kaip fonas, tipografija, kraštinės, tarpai ir dar daugiau. Galite spustelėti bet kurį elementą, kad jį išplėstumėte, tada redaguoti CSS ypatybes naudodamiesi paprasta vartotojo sąsaja.

Redaguoti savybes

Atlikdami pakeitimus pastebėsite, kad tinkinta CSS stebuklingai pasirodys žemiau. Jei mokotės CSS, tada jums bus naudinga pamatyti, kaip taikomi skirtingi CSS pakeitimai su rezultatu tiesioginėje peržiūroje.

Skirtingų elementų stilių redagavimas naudojant CSS Hero

Kyla sunkumų ieškant nemokamų vaizdų savo svetainei? „CSS Hero“ yra integruota „Unsplash“ integracija, leidžianti naršyti, ieškoti ir naudoti gražias nuotraukas savo svetainės dizaine..

Nemokamų vaizdų naudojimas jūsų svetainės dizaine

„CSS Hero“ taip pat pateikia keletą paruoštų fragmentų, kuriuos galite pritaikyti skirtingiems savo svetainės elementams. Tiesiog perjunkite į skirtuką fragmentai kairiajame stulpelyje.

CSS herojaus paruošti fragmentai

Kai atliksite pakeitimus savo svetainėje, „CSS Hero“ automatiškai išsaugos tuos pakeitimus, bet jų neskelbs. Norėdami pritaikyti šiuos pakeitimus savo tiesioginėje svetainėje, turite spustelėti mygtuką Išsaugoti ir paskelbti.

Išsaugokite ir paskelbkite pakeitimus

Kaip anuliuoti CSS herojaus pakeitimus

Viena iš geriausių „CSS Hero“ savybių yra galimybė bet kuriuo metu anuliuoti atliktus pakeitimus. „CSS Hero“ saugo visų jūsų temos pakeitimų istoriją. Norėdami pamatyti pakeitimų sąrašą, tiesiog spustelėkite istorijos mygtuką CSS Hero įrankių juostoje.

CSS herojaus istorija

Galite spustelėti datą ir laiką, kad pamatytumėte, kaip jūsų svetainė atrodė tuo metu. Jei norite grįžti į tą būseną, tiesiog išsaugokite arba atnaujinkite redagavimą nuo to momento.

Tai nereiškia, kad po to taško atlikti pakeitimai išnyks. Jie vis tiek bus saugomi, o jūs taip pat galite sugrįžti į tą laiką. Tai nėra viskas paprasčiau.

O kas, jei norėtumėte tik sugrąžinti tam tikro elemento pakeitimus?

Tokiu atveju jums nereikia naudoti istorijos įrankio. Tiesiog spustelėkite elementą, kurį norite grąžinti, tada spustelėkite mygtuką „Reset“.

Atstatyti vieną elementą

Tai pakeis elementą į numatytuosius nustatymus, apibrėžtus jūsų „WordPress“ tema.

Svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams CSS Hero programoje

Pats sudėtingiausias interneto dizaino aspektas yra įrenginių suderinamumas. Turite įsitikinti, kad jūsų svetainė visuose įrenginiuose ir ekrano dydžiuose atrodo vienodai apakinanti. Žiniatinklio dizaineriai naudoja įvairius įrankius, kad patikrintų naršyklės ir įrenginių suderinamumą. Jums pasisekė, kad „CSS Hero“ yra su įmontuotu peržiūros įrankiu.

Tiesiog spustelėkite darbalaukio piktogramą CSS Hero įrankių juostoje, tada spustelėkite įrenginio tipą. Galite pasirinkti iš mobiliųjų, planšetinių ir stalinių įrenginių. Peržiūros sritis pasikeis į jūsų pasirinktą įrenginį.

Redagavimas skirtingais įrenginio režimais

Dabar galite redaguoti savo svetainę, peržiūrėdami ją mobiliesiems įrenginiams. Šis įrankis ypač naudingas norint pritaikyti jūsų temos dizainą mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams.

CSS herojaus temos suderinamumas

Oficialioje „CSS Hero“ svetainėje yra nuolat augantis suderinamų temų sąrašas. Šiame sąraše yra daugybė geriausių nemokamų „WordPress“ temų. Čia taip pat yra populiariausios „premium“ temos iš tokių parduotuvių kaip „CSSIgniter“, „Themify“, „StudioPress“ ir kt.

Ką apie temas, kurių nėra temų suderinamumo sąraše?

„CSS Hero“ pristatoma funkcija, vadinama automatiniu raketų režimo aptikimu. Jei naudojate temą, kuri nėra įtraukta į temų suderinamumo sąrašą, tada CSS Hero automatiškai pradės naudoti raketų režimą.

Raketų režimas bando atspėti CSS parinkiklius iš jūsų temos. Tai dažniausiai veikia puikiai. Jei jūsų tema atitinka „WordPress“ kodavimo standartus, tuomet galėsite redaguoti beveik viską.

Taip pat galbūt norėsite susisiekti su temos kūrėju ir paprašyti jo pateikti suderinamumą su CSS Hero.

Kurie papildiniai yra suderinami su CSS Hero?

„CSS Hero“ suderinamumas reguliariai tikrinamas naudojant geriausius „WordPress“ papildinius. Tai apima kontaktinės formos papildinius, populiarius puslapių kūrėjus, „WooCommerce“ ir kitus.

Jei naudojate „WordPress“ papildinį, kuris generuoja išvestį, kurios neredaguoja CSS Hero, tada galite paprašyti, kad įskiepio autorius tai ištaisytų. Jiems tikrai nereikia daug nuveikti, kad būtų suderinamas su CSS Hero.

Tikimės, kad mūsų CSS herojaus apžvalga jums buvo naudinga. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį vadovą, kaip pagerinti „WordPress“ greitį ir našumą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map