Kaip atidaryti išorines nuorodas naujame lange arba skirtuke naudojant

Ar norite atidaryti išorines nuorodas iš savo tinklaraščio įrašų naujame lange?


Išorinių nuorodų atidarymas naujame lange vartotojams suteikia galimybę apsilankyti nuorodoje neišeinant iš jūsų svetainės.

Daugelis pradedančiųjų kovoja su galimybe atidaryti saitą lange daugiausia todėl, kad pridedant nuorodą „WordPress“ ji nematoma iškart..

Šiame pradedančiųjų vadove parodysime, kaip lengvai atidaryti išorines nuorodas naujame „WordPress“ svetainės lange. Mes taip pat parodysime skirtingus metodus, kaip tai padaryti, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią.

Kaip atidaryti išorines nuorodas naujame lange

Kodėl ir kada reikėtų atidaryti išorines nuorodas naujame lange?

Išorinės nuorodos yra nuorodos į svetaines, kurios jums nepriklauso ir kurių jūs nekontroliuojate. Paprastai, jei pridėsite nuorodą į išorinę svetainę, lankytojai tiesiog išeis iš jūsų svetainės spustelėję nuorodą.

Nors kai kurie vartotojo patirties ekspertai sako, kad neturėtumėte atidaryti išorinių nuorodų naujame lange, mes su tuo nesutinkame.

Matote, dauguma vartotojų lengvai pamiršta paskutinę svetainę, kurioje lankėsi. Jei jie atidarė kelis skirtukus, yra tikimybė, kad jie niekada nebegalės rasti jūsų svetainės dar kartą.

Norėdami užtikrinti geresnę vartotojo patirtį, rekomenduojame atidaryti išorines nuorodas naujame lange arba skirtuke. Tokiu būdu neprarandamas originalus internetinis puslapis ir vartotojai gali atnaujinti naršymą jūsų svetainėje, perjungdami atgal.

Kitas išorinių nuorodų atidarymo naujame lange pranašumas yra padidėjęs puslapio peržiūrų skaičius ir vartotojų įtraukimas į jūsų svetainę. Dažniau vartotojai grįžta į ankstesnį skirtuką ir baigia skaityti straipsnį.

Vartotojai, praleidžiantys daugiau laiko jūsų svetainėje, labiau linkę prisijungti prie jūsų el. Pašto informacinio biuletenio, sekti jus socialinėje žiniasklaidoje, palikti komentarą ir pirkti jūsų produktus.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai atidaryti išorines nuorodas naujame „WordPress“ lange.

Atidarykite išorinį saitą naujame lange „Gutenberg“ redaktoriuje

Naujasis „WordPress“ bloko rengyklė turi įmontuotą funkciją, leidžiančią atidaryti išorines nuorodas naujame lange. Tačiau parinktis yra paslėpta už mygtuko, todėl pradedantieji dažnai to nepastebi.

Tiesiog redaguokite tinklaraščio įrašą ar puslapį, kuriame norite pridėti išorinę nuorodą. Tada pasirinkite norimą susieti tekstą ir spustelėkite mygtuką Įterpti saitą (arba paspauskite CTRL + K „Windows“ / „Command“ + K „Mac“)..

Atidaryti nuorodą naujame skirtuke

Bus parodytas įterpiamosios nuorodos iššokantis langas. Tiesiog įveskite nuorodą ir spustelėkite šalia jos esančią rodyklę žemyn. Tai atskleis galimybę atidaryti nuorodą naujas skirtukas.

Spustelėkite, kad perjungtumėte parinktį, tada paspauskite enter. Dabar jūsų pasirinktas tekstas bus susietas ir galėsite jį peržiūrėti, apsilankę savo svetainėje.

Atidarykite išorinį saitą naujame lange naudodami klasikinį redaktorių

„WordPress“ pristatė naują blokų redaktorių su „WordPress 5.0“. Daugelis vartotojų nori naudoti senąjį redaktorių, įdiegdami klasikinį redaktoriaus papildinį.

Jei vis dar naudojate klasikinį redaktorių, tada mes rekomenduosime pradėti naudoti naująjį redaktorių. Jis yra modernus, greitesnis ir apima daugybę naujų funkcijų, kurių jums trūko.

Tačiau jei vis tiek norite naudoti klasikinį redaktorių, tokiu būdu atidarysite nuorodą naujame lange naudodami klasikinį redaktorių.

Pirmiausia turite redaguoti įrašą arba puslapį, kuriame norite pridėti nuorodą. Tada pasirinkite tekstą, kurį norite susieti, tada spustelėkite mygtuką Pridėti nuorodą.

Pridėti naują nuorodą klasikiniame redaktoriuje

Pasirodys iššokantis langas, kuriame galite pridėti savo išorinę nuorodą. Po to spustelėkite šalia jo esančią krumpliaračio piktogramą. Tai atvers išplėstinį įterpimo nuorodos iššokantįjį langą.

Atidarykite nuorodą naujame skirtuke naudodami klasikinį redaktorių

Čia turite pažymėti langelį šalia langelio „Atidaryti nuorodą naujame skirtuke“ ir paspausti mygtuką „Atnaujinti“, kad pridėtumėte nuorodą..

Dabar galite išsaugoti savo įrašą ir jį peržiūrėti, kad pamatytumėte nuorodą.

Atidarykite nuorodą naujame skirtuke, naudodami skirtuką Tekstas, klasikiniame redaktoriuje

Jei senajame klasikiniame redaktoriuje naudojate HTML redaktorių, pažymėtą „Tekstas“, tada štai kaip atidaryti išorinį saitą naujame lange.

Pridėti nuorodos mygtuką teksto rengyklėje

Tiesiog pasirinkite norimą susieti tekstą ir spustelėkite mygtuką Pridėti nuorodą. Tai atvers išplėstinį įterpimo nuorodos iššokantįjį langą.

Nuorodos pridėjimas paprasto teksto rengyklėje naudojant klasikinį redaktorių

Čia galite pridėti nuorodą ir pažymėti langelį šalia parinkties „Atidaryti nuorodą naujame skirtuke“. Po to spustelėkite mygtuką Pridėti nuorodą, o iššokęs langas dings. Dabar teksto redaktoriuje pamatysite nuorodos HTML kodą.

Išorinės nuorodos HTML kodas

Dabar galite išsaugoti pakeitimus ir peržiūrėti įrašą, kad pamatytumėte veikiančią išorinę nuorodą.

Kaip atidaryti išorines nuorodas naujame lange naudojant HTML

Kartais gali reikėti parašyti HTML, kad galėtumėte pridėti nuorodą „WordPress“. Pvz., Kai naujame blokų redaktoriuje naudojate HTML režimą arba pridedate nuorodą į „WordPress“ temos šablono failą.

Turėsite pridėti nuorodą naudodami šį HTML kodą.

Nuorodos tekstas

Tiesiog pakeiskite example.com išorinės nuorodos URL, o nuorodos tekstą – tekstu, kurį norite susieti.

Šio kodo tikslinis parametras nurodo naršyklėms atidaryti nuorodą naujame lange arba skirtuke.

Automatiškai atidarykite visas išorines nuorodas naujame lange naudodami „WordPress“ papildinį

Tai gali atrodyti kaip papildomas darbas rankiniu būdu patikrinti kiekvienos pridėtos išorinės nuorodos parinktį. Tačiau laikui bėgant jūs priprasite.

Jei tvarkote kelių autorių tinklaraštį arba dažnai pamirštate išorines nuorodas atidaryti naujame skirtuke, tada tam galite naudoti papildinį.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti atidaryti išorines nuorodas naujo lango papildinyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Papildinys neveikia ir automatiškai atidarys išorines nuorodas naujame lange.

Tai iš tikrųjų nekeičia išorinių nuorodų jūsų tinklaraščio įrašuose. Vietoj to, „JavaScript“ jis naudoja išorinių nuorodų atidarymą naujame lange.

Pastaba: Atminkite, kad išjungus papildinį, išorinės nuorodos nebus atidarytos naujame lange.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai atidaryti išorines nuorodas naujame „WordPress“ lange. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį sąrašą naudingiausių „WordPress“ patarimų, gudrybių ir įsilaužimų, kuriuos galite naudoti savo svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me