Kaip įdiegti ir nustatyti W3 bendrą talpyklą pradedantiesiems

Iš vartotojų dažnai sulaukiame komplimentų, kaip greitai įkeliama mūsų svetainė. Visi nori sužinoti paslaptį, slypinčią greitai įkeltoje „WordPress“ svetainėje. Be geros žiniatinklio prieglobos ir gerai užkoduotų papildinių, turite įsitikinti, kad naudojate tinkamą talpyklą ir turite CDN (turinio pateikimo tinklą). Savo sąrankai naudojame papildinį, vadinamą „W3 Total Cache“. Dėl didelio užklausų skaičiaus nusprendėme sukurti nuoseklų vadovą, kaip įdiegti ir nustatyti „W3 Total Cache“ pradedantiesiems.


Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip įdiegti „W3 Total Cache“ ir tinkamai jį nustatyti, kad būtų kuo daugiau naudos. Mes taip pat parodysime, kaip sujungti „W3 Total Cache“ su CDN paslauga, kad jūsų svetainė būtų įkelta dar greičiau.

Prieš pradėdami, labai rekomenduojame patikrinti savo svetainės našumą naudojant „Google Page Speed“ ir „Pingdom Tools“. Tai suteiks jums palyginimą prieš ir po.

Žemiau yra mūsų „Pingdom“ rezultatų ekrano kopija:

„WPBeginner Pingdom“ lapkričio 21 d

Pradėsime nuo „W3 Total Cache“ sąrankos.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Kas yra „W3 Total Cache“?

„W3 Total Cache“ yra greičiausias ir išsamiausias „WordPress“ efektyvumo optimizavimo papildinys. Pasitiki daugybė populiarių svetainių, įskaitant: AT&„T“, „Mashable“, „Smashing Magazine“, „WPBeginner“ ir milijonai kitų. „W3 Total Cache“ pagerina jūsų svetainės vartotojų patirtį, pagerindama serverio našumą, talpykloje laikydama kiekvieną svetainės aspektą, sutrumpindama atsisiuntimo laiką ir užtikrindama skaidrų turinio pristatymo tinklo (CDN) integravimą..

„W3 Total Cache“ diegimas „WordPress“

Prieš įdiegdami „W3 Total Cache“, turite įsitikinti, kad pašalinote visus kitus talpyklos papildinius (pvz., „WP Super Cache“). Jei to nepadarysite prieš diegdami, įskiepiui kyla papildomų problemų.

Mes turime labai išsamų vadovą, paaiškinantį, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį, kurį galite sekti. Arba galite sekti žemiau pateiktą trumpą vadovą:

Eikite į savo „WordPress“ administratoriaus skydą ir spustelėkite Įskiepiai »Pridėti naują. Ieškokite „W3 Total Cache“ ir turėtumėte pamatyti tokius rezultatus kaip paveikslėlis žemiau:

„W3 Total Cache“ įskiepio „WordPress“ įdiegimas

Spustelėkite mygtuką Įdiegti dabar ir suaktyvinkite papildinį.

„W3 Total Cache“ nustatymai ir konfigūracija

„W3 Total Cache“ yra labai galingas papildinys, todėl turi daugybę galimybių. Tai gali būti geras ar blogas dalykas. Tiems, kurie žino, kaip naudotis šiomis galimybėmis, yra aukso kasykla. Daugeliui pradedančiųjų šios parinktys gali būti gana keblios ir painios. Mes išsamiai aplankysime kiekvieną iš šių parinkčių, kad galėtumėte tinkamai nustatyti „W3 Total Cache“. Pradėsime nuo bendrųjų nustatymų.

Bendrieji nustatymai

Galite patekti į Bendrųjų nustatymų puslapį spustelėję „Performance“ meniu mygtuką „WordPress“ administratoriaus skydelyje. Čia jūs nustatysite papildinį, konfigūruodami pagrindinius parametrus. Įsitikinkite, kad esate bendrųjų nustatymų puslapyje, o ne reklaminiame informacijos suvestinės puslapyje, kurį turi šis papildinys.

W3 bendrosios talpyklos bendrųjų nustatymų puslapis

Kas yra puslapio talpykla?

Pirmoji parinktis, kurią matote šiame puslapyje, yra puslapio talpykla. Jis yra atsakingas už statinių talpyklos puslapių kūrimą kiekvienam įkeltam puslapiui, todėl jis nėra dinamiškai įkeliamas kiekvieną puslapį įkeliant. Įjungę tai žymiai sumažinsite krovimo laiką. Norėdami pamatyti, kaip veikia puslapio talpyklos, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį:

Kas yra puslapio talpykla?

Kaip paprastai matote, kai vartotojas ateina į jūsų svetainę, „WordPress“ paleidžia PHP scenarijus ir „MySQL“ užklausas duomenų bazėje, kad rastų reikalaujamą puslapį. Tada PHP analizuoja duomenis ir sukuria puslapį. Šis procesas užima serverio išteklius. Įjungę puslapio talpyklą, galite praleisti visą serverio įkėlimą ir parodyti talpykloje esančią puslapio kopiją, kai vartotojas to reikalauja.

Bendrajam prieglobai, kurią naudoja dauguma pradedančiųjų, labai rekomenduojamas metodas „Disk: Enhanced“. Turėtumėte pažymėti laukelį Įgalinti puslapio talpyklą ir išsaugoti visus nustatymus.

Puslapio talpyklos nustatymas W3 bendrojoje talpykloje „WordPress“

Daugeliui žmonių tai yra viskas, ko jums reikia norint išsaugoti puslapio talpyklą. Kadangi šis vadovas skirtas pradedantiesiems vartotojams, praleisime išplėstinius puslapio talpyklos nustatymus, nes pakanka numatytųjų parinkčių.

Taip pat praleisime „Minify“, „Database Cache“ ir „Object Cache“. Paprasta priežastis yra ta, kad ne visi serveriai teikia optimalius šių parametrų rezultatus. Kitas variantas, kurį pamatysite, yra naršyklės talpykla.

Kas yra naršyklės talpykla?

Kiekvieną kartą vartotojui apsilankius svetainėje, jo internetinė naršyklė atsisiunčia visus vaizdus, ​​CSS failus, „JavaScripts“ ir kitus statinius failus į laikiną aplanką, kad padidintų vartotojo patirtį. Tokiu būdu, kai tas pats vartotojas eina į kitą puslapį, jis bus įkeliamas daug greičiau, nes visi statiniai failai yra jų naršyklės talpykloje..

„W3 Total Cache“ parinktis „Naršyklės talpykla“ nustato naršyklės talpyklos laiko limitą. Atsižvelgiant į tai, kad nekeičiate savo logotipo kiekvieną dieną, turėdami tokius statinius failus kaip 24 valandas talpykloje, jums nepakenks. Tiesiog pažymėkite parinktį Įgalinti naršyklės talpykloje ir spustelėkite mygtuką Išsaugoti visus nustatymus. Kai tai padarysite, tada galėsite apsilankyti Našumas »Naršyklės talpykla puslapis, kuriame rasite daugiau nustatymų.

Naršyklės talpyklos parinkčių nustatymas „W3 Total Cache“

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, mes beveik įgalinome viską, išskyrus 404. Kai išsaugote nustatymus, visi žemiau esantys nustatymai tame puslapyje automatiškai pasirūpins savimi..

Mūsų nemokamuose „WordPress“ nustatymuose tai yra numatytieji parametrai, kuriuos įjungiame.

Kas yra CDN?

CDN reiškia turinio pristatymo tinklą, kuris leidžia jums pateikti savo statinį turinį iš kelių debesies serverių, o ne tik iš vieno prieglobos serverio. Tai leidžia sumažinti serverio apkrovą ir pagreitinti jūsų svetainės plėtrą.

Mes sukūrėme infografiką „Kas yra CDN ir kodėl jums reikia CDN savo„ WordPress “svetainei. Mes labai rekomenduojame tai patikrinti, kad galėtumėte priimti išsilavinusį sprendimą.

„W3 Total Cache“ palaiko „MaxCDN“, „Amazon S3“, „Rackspace Cloud“ ir „Amazon Cloud Front“. „WPBeginner“ naudoja „MaxCDN“ (kodėl mes naudojame „MaxCDN“). Šis skyrius bus taikomas tik toms svetainėms, kurios naudoja CDN arba planuoja naudoti CDN. Jei manote, kad naudosite CDN, tada rekomenduojame „MaxCDN“.

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra sukurti „Pull“ zoną „MaxCDN“ prietaisų skydelyje. Prisijunkite prie savo „MaxCDN“ paskyros, spustelėkite „Tvarkyti zonas“, tada spustelėkite mygtuką Sukurti „Pull Zone“.

Konfigūruokite W3 bendrą talpyklą - „MaxCDN“ nustatymai

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pateikti išsamią informaciją apie jūsų traukimo zoną.

  • Pull Zone Name: Tiesiog suteikite bet kokį pavadinimą šiai traukimo zonai, kad galėtumėte ją atpažinti „MaxCDN“ skydelyje.
  • Pradinio serverio URL: įveskite savo „WordPress“ svetainės URL, pradedant http: // ir baigiant pasviruoju brūkšniu / pabaigoje.
  • Tinkintas CDN domenas: įveskite bet kurį padomenį, pvz .: cdn.wpbeginner.com
  • Etiketė: pateikite šios traukimo zonos aprašymą.
  • Suspaudimas: įgalinę glaudinimą sutaupysite pralaidumo, todėl labai rekomenduojama pažymėti šį langelį.

Aukščiau paminėtų nustatymų ekrano kopija:

„MaxCDN Pull Zone“ informacija

Spustelėkite mygtuką Sukurti ir „MaxCDN“ sukurs „Pull Zone“. Kitame ekrane jis parodys jums tokį URL kaip šis „wpb.wpbeginner.netdna-cdn.com“ nukopijuokite ir išsaugokite šį URL teksto faile naudodami užrašų knygelę, nes mums to reikės vėliau.

Dabar, kai sukūrėme „traukimo zoną“, kitas žingsnis yra turinio zonų nustatymas. Tai galite padaryti nuėję į „MaxCDN“ prietaisų skydelį. Spustelėkite tvarkymo mygtuką šalia jūsų ką tik sukurtos traukos zonos. Kitame ekrane spustelėkite skirtuką „Nustatymai“. Turinio zonų kūrimo tikslas yra pridėti padomenius, kad galėtume pagerinti vartotojo patirtį, sudarydami iš skirtingų padomenių turinį į vartotojo naršyklę. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką, pavadintą Tinkinti domenai, ir pridėkite kelis padomenius. Žr. Ekrano kopiją:

„MaxCDN“ keli padomeniai

Pridėję pasirinktinius domenus tiesiog spustelėkite mygtuką Atnaujinti.

Kitas žingsnis – nustatyti CNAME įrašus padomeniams. Daugelis mūsų rekomenduojamų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip „Hostgator“, „Bluehost“ ir kt., Teikia „cPanel“ savo klientams, kad jie galėtų valdyti įvairius jų prieglobos parametrus. Mes aprašysime, kaip nustatyti CNAME įrašą „cPanel“.

Prisijunkite prie „cPanel“ prietaisų skydelio ir spustelėkite Domenai skiltyje Paprasta DNS zonos redaktorius.

Konfigūruoti bendrą W3 talpyklą - CNAME įrašo pridėjimas

Kitame ekrane pamatysite formą su dviem laukais. Įveskite padomenio pavadinimą, kurį įvedėte kurdami turinio zoną. Pavyzdžiui, įdėsite cdn, skirtą cdn.wpbeginnner.com.

„cPanel“ automatiškai užpildys visą domeną. Lauke CNAME įveskite URL, kurį pateikė „MaxCDN“, kai sukūrėte traukimo zoną. Tai URL, kurio paprašėme išsaugoti užrašų knygelėje.

Konfigūruoti bendrą W3 talpyklą - CNAME įrašo pridėjimas

Pakartokite procesą visiems savo padomeniams, pvz. cdn1, cdn2 ir kt. Atminkite, kad kiekvieną kartą keičiasi tik pavadinimo laukas, o CNAME laukelyje visada yra „MaxCDN“ pateiktas URL jūsų traukimo zonai. Sukūrę visų padomenių CNAME įrašus, laikas grįžti į „WordPress“ ir nustatyti „MaxCDN“ naudojant „W3 Total Cache“.

Eiti į Spektaklis »Bendrieji nustatymai. Slinkite žemyn, kol rasite CDN konfigūracijos laukelį. Pažymėkite Įjungti ir išskleidžiamajame meniu CDN tipas pasirinkite „MaxCDN“. Spustelėkite mygtuką Išsaugoti visus nustatymus.

„MaxCDN“ įgalinimas W3 bendrojoje talpykloje

Išsaugoję nustatymus pamatysite pranešimą, informuojantį apie laukų „Autorizacijos raktas“ ir „Pakeisti numatytąjį pagrindinio kompiuterio pavadinimą“ informaciją ir pasirinkus traukimo zoną. Spustelėkite nuorodą „Nurodykite čia“ ir „W3 Total Cache“ pateks į CDN puslapį.

„W3 Total Cache“ nurodo „MaxCDN“ parametrus

Kitame ekrane spustelėkite mygtuką Įgalioti. Tai pateks į „MaxCDN“ svetainę, kurioje sugeneruosite autorizacijos raktą. Nukopijuokite ir įklijuokite šį raktą atgal į bendrą W3 talpyklą. Skiltyje „Pakeisti svetainės pagrindinio kompiuterio pavadinimą į“ įveskite anksčiau sukurtą padomenį.

Įveskite „MaxCDN API“ raktą ir nustatykite pagrindinio kompiuterio vardą „W3 Total Cache“

Išsaugokite visus nustatymus ir viskas. Dabar jūsų svetainė sukonfigūruota tiekti statinius failus naudojant „MaxCDN“. Dabar, kai įkeliate savo svetainę, vaizdo URL turėtų būti teikiami iš CDN padomenio, o ne jūsų svetainės domeno. Pavyzdžiui:

https://www.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2010/08/w3totalcachecdnconfig.gif

būtų pakeistas:

http://cdn.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2010/08/w3totalcachecdnconfig.gif

Dabar, jei kuris nors iš jūsų statinių failų neįkeliamas kartu su CDN, tai greičiausiai reiškia, kad turėsite jį nurodyti pasirinktinių failų sąrašo nustatyme „W3 Total Cache“. Turėjome tai padaryti naudodami „OIO Publisher“ papildinį, kurį naudojame skelbimams teikti. Jei pateksite į CDN nustatymų puslapį, pamatysite išplėstinę parinktį:

Išankstiniai CDN nustatymai bendroje W3 talpykloje

Tiesiog pridėkite visus failus / aplankus, kuriuos norite įtraukti į CDN. Taip pat, jei pastebėjote, yra atmestų failų sąrašas. Kai atliksite nedidelį dizaino atnaujinimą, „style.css“ nebus atnaujintas iškart. Taigi tą laiką, kurį darote, galite įtraukti į atmestų failų sąrašą. Jei norite tik vienkartinio valymo, tai galite padaryti naudodami „MaxCDN“ prietaisų skydelį.

Viskas, ką iki šiol aprašėme, puikiai tiks daugelyje žiniatinklio prieglobos paskyrų. Tačiau „W3 Total Cache“ yra daugybė kitų variantų. Mes pasistengsime paaiškinti, kas jie yra ir kodėl mes jų neleidžiame visose svetainėse.

Mažinkite

Sumažinkite, tiesiog sumažinkite savo statinių failų dydį, kad sutaupytumėte kiekvieną galimą kilobaitą. Tačiau kartais sugeneruoti tą minifikuotą failą gali prireikti daugiau išteklių, nei jį sutaupys. Mes nesakome, kad tai siaubinga funkcija. Mes tiesiog sakome, kad tai gali būti ne geriausiai tinkanti kiekvienam serveriui. Girdėjome daugybę vartotojų besiskundžiančių tuo, o mūsų kompiuteris („HostGator“) rekomendavo mums tai nutraukti. Jei esate panašūs į mus (NEIŠSAUGOKITE su serverio lingo), tada klausykite savo interneto prieglobos paslaugų teikėjo.

Duomenų bazės kaupimas

Duomenų bazės kaupimas talpykloje sumažina serverio apkrovą kaupiant SQL užklausas. Tai pašalina duomenų bazės užklausų apdorojimo laiką (mažesnėms svetainėms to gali būti nedaug). Kai mes pradėjome tai naudoti, atrodė, kad mūsų serveris užkrauna labai daug apkrovos. Mūsų šeimininkas rekomendavo mums jį išjungti. Vietoj to, jie baigė įjungti įmontuotą SQL talpyklą. Vėlgi, naudokitės šia galimybe savo rizika. Galite išbandyti ir pamatyti, kaip tai veikia jūsų svetainės įkėlimo laiką. Tada tiesiog išjunkite, jei poveikis nėra pakankamai reikšmingas. Daugelis kompiuterių nerekomenduoja to daryti bendro naudojimo prieglobos paskyrose.

Objektų kaupimas

Jei turite labai dinamišką svetainę, tada padės naudoti objektų kaupimą. Tai daugiausia naudojama, jei turite sudėtingų duomenų bazės užklausų, kurias brangu atkurti. Daugeliui pradedančiųjų nekreipkite į tai dėmesio.

Dabar, kai jau turite viską sąranką, geriausia sukurti atsarginę kopiją jūsų W3 bendrosios talpyklos konfigūracijai. Galų gale šiame straipsnyje mes daug ką išgyvenome. Turėsite grįžti į „W3 Total Cache“ bendrųjų nustatymų puslapį. Yra skyrius „Importuoti / eksportuoti nustatymus“. Spustelėkite norėdami atsisiųsti nustatymų failą iš savo serverio.

Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas. Tiems vartotojams, kurie vis dar neparduodami pagal CDN koncepciją, labai rekomenduojame jums tai padaryti. CDN veikia kartu su jūsų žiniatinklio priegloba, kad sumažėtų serverio apkrova ir padidėtų svetainės našumas. Mes naudojame „MaxCDN“ ir rekomenduojame tai padaryti. (Išbandykite juos tik mėnesį ir pamatysite, kodėl mes juos rekomenduojame).

Jei turite klausimų, nedvejodami klauskite toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me