Kaip įdėti savo “WordPress” svetainę į priežiūros režimą

Ar norite įjungti savo „WordPress“ svetainę priežiūros režimu? Priežiūros režimas leidžia rodyti vartotojams patogų pranešimą, o ne sugadintą svetainę priežiūros metu.


Tai taip pat leidžia saugiai atlikti bet kurią techninės priežiūros užduotį, tuo pačiu užtikrinant, kad ją turėtų žmonės, kuriems reikalinga prieiga prie interneto.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip lengvai įjungti „WordPress“ svetainę palaikymo režimu. Taip pat parodysime, kaip savo priežiūros režimo puslapį padaryti malonesnį, naudingesnį ir patogesnį vartotojui.

paleidę savo „WordPress“ svetainę priežiūros režimu

Kodėl ir kada reikia įdėti „WordPress“ į techninės priežiūros režimą

Paprastai galite dirbti tinkindami savo „WordPress“ svetainę, nekeldami jos į palaikymo režimą. Be jokių prastovų galite atlikti nedidelius pakeitimus, paskelbti naują turinį, atnaujinti temas ir papildinius.

Tačiau kartais gali tekti ilgiau dirbti savo svetainėje. Patinka, kai rankiniu būdu nustatote naują temą arba sukonfigūruojate naują papildinį, kuris keičia jūsų svetainės elgesį. Per tą laiką jūsų svetainė tam tikrą laiką gali pasirodyti sugadinta.

Jei jūsų svetainėje daug srauto, tada nenorite, kad jūsų vartotojai matytų sugadintą svetainę, nes tai sukuria blogą naudotojo patirtį ir sukuria blogą įspūdį apie jūsų prekės ženklą.

Įprastas būdas išspręsti šią situaciją yra sukurti sustojimo svetainę. Tai leidžia jums dirbti savo svetainėje, naudojant bandymų aplinką, ir atlikdami tiesioginės svetainės pakeitimus.

Kai kurios populiariausios „WordPress“ prieglobos įmonės siūlo vieno paspaudimo svetaines, tokias kaip „Bluehost“, „SiteGround“ ir „WP ​​Engine“..

Jums vis tiek reikės nustatyti priežiūros režimą, tačiau tai bus daroma labai trumpą laiką.

Jei nenaudojate pertvarkymo svetainės, tada būtinai turite įjungti savo svetainės priežiūros režimą, nes jūs naudojate pakeitimus tiesioginėje svetainėje. Tai leidžia išspręsti blogos vartotojo patirties problemą.

Įjungę „WordPress“ svetainę į priežiūros režimą, galėsite parodyti patogų pranešimą, alternatyvias apsilankymo nuorodas ir pateikti tvarkaraštį, kada reikės atlikti techninę priežiūrą..

Atsižvelgę ​​į tai, pažvelkime, kaip lengvai pritaikyti „WordPress“ svetainę techninės priežiūros ar rekonstravimo režimui.

Parodysime du skirtingus papildinius, kad galėtumėte sukurti netrukus pasirinksiančius arba priežiūros režimo puslapius. Galite pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei nenorite žiūrėti vaizdo įrašo vadovėlio, galite toliau skaityti žemiau pateiktą teksto versiją:

1. Nustatykite priežiūros režimą naudodami „SeedProd“ papildinį

„SeedProd“ yra premium klasės „WordPress“ papildinys, pateikiamas su gražia konstrukcija ir garantuota pagalba.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „SeedProd“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Coming Soon Pro puslapis su nustatymu netrukus arba priežiūros režimo puslapis.

Įgalinti priežiūros režimo būseną

Pirmiausia turite pasirinkti būseną. Galite pasirinkti „Įgalinti greitą režimą“ arba „Įgalinti techninės priežiūros režimą“. Taip pat galite pasirinkti peradresavimo režimą, kuris leidžia jums tiesiog peradresuoti savo vartotojus į kitą svetainę.

Pasirinkę priežiūros arba artimiausią režimą, spustelėkite mygtuką „Išsaugoti visus pakeitimus“.

Toliau turite spustelėti mygtuką „Redaguoti netrukus / Techninės priežiūros puslapį“. Tai atidarys „SeedProd“ temos pritaikymą.

Pasirinkite priežiūros režimo puslapio šabloną

Dabar pamatysite gražių paruoštų šablonų, kuriuos galite naudoti techninei priežiūrai ar artimiausiu metu, sąrašą.

Spustelėkite norėdami pasirinkti temą, o „SeedProd“ parodys temos tinkinimo parinktis.

Temos parinktys

Čia galite lengvai pridėti savo logotipą, foną, pakeisti turinį, pridėti el. Pašto prenumeratos formą, bendro naudojimo mygtukus, laikmačio laikmatį, eigos juostą ir kt..

„SeedProd“ taip pat palaiko visas populiarias el. Pašto rinkodaros paslaugas. Galite tiesiog pasirinkti savo el. Pašto paslaugų teikėją ir nustatyti registracijos formą vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus.

Registracijos el. Paštu forma

Kai būsite patenkinti pakeitimais, nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Priežiūros režimas bus matomas tik neprisijungusiems vartotojams. Dabar galite apsilankyti savo svetainėje naujame inkognito naršyklės skirtuke, kad pamatytumėte, kaip veikia priežiūros režimo puslapis..

„SeedProd“ peržiūra

Prisijungusių vartotojų prieigos prie interneto valdymas

Pagal numatytuosius nustatymus „SeedProd“ parodys jūsų priežiūros režimo puslapį visiems neprisijungusiems lankytojams. Visi kiti vartotojai galės prisijungti kaip paprastai ir toliau naršyti jūsų svetainę..

Tačiau jei turite narystės svetainę ar internetinę parduotuvę, prisijungę vartotojai taip pat apimtų abonentus ir klientus.

Norėdami pasirinkti, kas gali pasiekti jūsų svetainę priežiūros metu, pirmiausia eikite į Nustatymai »Coming Soon Pro puslapis. Dabar slinkite žemyn iki skyriaus „Prieigos valdymas“.

Kas gali pasiekti jūsų svetainę priežiūros režimu

Čia galite pasirinkti metodą, kaip apeiti priežiūros režimą. Galite įvesti slaptą raktą, kuris gali būti naudojamas kaip slaptažodis su svetainės URL.

Taip pat galite nustatyti slapuką, kuris nėra toks efektyvus dėl talpyklos kaupimo problemų. IP adresus galite naudoti, jei jūsų vartotojai turi statinį IP adresą, dauguma jo neturi.

Veiksmingiausias būdas yra tiesiog pasirinkti vartotojo vaidmenis, galinčius patekti į svetainę. Galite neįtraukti vartotojo vaidmenų, kuriuos sukūrė „WordPress“ narystės įskiepis arba el. Prekybos papildinys.

Kai būsite patenkinti prieigos valdikliais, nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti visus pakeitimus“, kad išsaugotumėte nustatymus.

Išskirkite specifinius puslapius iš priežiūros režimo

Kitas puikus „SeedProd“ bruožas yra tas, kad jis leidžia pasirinktinai įtraukti arba neįtraukti puslapius iš priežiūros režimo. Tai labai naudinga daugeliu atvejų, kai gali tekti leisti kai kuriems vartotojams patekti į tam tikrus puslapius.

Pvz., Jei jūsų svetainė naudoja pasirinktinį prisijungimo puslapį, tada norėtumėte pašalinti jį iš priežiūros režimo. Jei teikiate klientų aptarnavimo paslaugas el. Paštu, galbūt norėsite pašalinti ir savo kontaktinės formos puslapį.

Norėdami neįtraukti puslapių, paprasčiausiai eikite į papildinio nustatymų puslapį ir slinkite žemyn iki skyriaus „Išplėstiniai nustatymai“. Čia galite pasirinktinai įtraukti arba neįtraukti URL, įvesdami vieną URL vienu metu.

Išskirkite URL

Įvedę puslapius, kuriuos norite išskirti ar įtraukti, nepamirškite spustelėti mygtuką „Išsaugoti visus pakeitimus“, kad išsaugotumėte nustatymus..

Jei norite naudoti „SeedProd“ statomoje svetainėje, tada skaitykite mūsų vadovą, kaip lengvai sukurti netrukus pasirodysiančius „WordPress“ puslapius naudojant „SeedProd“.

2. Nustatykite priežiūros režimą naudodami „WP Maintenance Mode“ papildinį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „WP Maintenance Mode“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia eiti į Nustatymai »WP priežiūros režimas konfigūruoti papildinio nustatymus.

WP techninės priežiūros režimas

Papildinio nustatymo ekranas yra padalintas į penkis skirtukus. Pagal numatytuosius nustatymus matysite skirtuką Bendrosios parinktys.

Pirmoji „General“ parinktis yra „Status“, kuri pagal numatytuosius nustatymus yra „Dezaktyvuota“. Norėdami įjungti „WordPress“ svetainę į priežiūros režimą, turite ją nustatyti kaip „Aktyvuota“.

Jei norite, kad paieškos varikliai galėtų pamatyti jūsų svetainę, kai ji veikia palaikymo režimu, turite nustatyti parinktį „apeiti ieškos robotus“ į Taip. Jei turite nusistovėjusią svetainę, tuomet rekomenduojame nustatyti šią parinktį Taip.

„WP Maintenance Mode“ suteikia jums, administratoriui, prieigos režimu visišką prieigą prie jūsų svetainės. Tai reiškia, kad galite pamatyti veikiančią svetainę ir prisijungti prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio.

Galite nurodyti, kuriems vartotojo vaidmenims turėtų būti leidžiama pasiekti priekinę ir užpakalinę svetainės dalis, kai ji veikia priežiūros režimu. Pagal numatytuosius nustatymus ji nustatyta tik kaip administratorius.

Kitos puslapio galimybės yra savaime suprantamos. Kai būsite patenkinti nustatymais, turite spustelėti mygtuką Išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Savo „Splash“ puslapio sukūrimas palaikymo režimui

„WP Maintenance Mode“ leidžia sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie bus rodomi priežiūros režimu. Norėdami sukurti savo puslapį, tiesiog spustelėkite skirtuką Dizainas, esančią papildinio nustatymų puslapyje.

Suprojektuokite savo priežiūros puslapį

Pirmiausia turite pateikti pavadinimą, antraštę ir turinį, kurie bus rodomi priežiūros puslapyje. Jei kuriate netrukus pasirodysiantį puslapį, galite atitinkamai pakeisti turinį.

Toliau turite pasirinkti teksto spalvą ir fono tipą. Galite pasirinkti iš fono spalvos, pasirinkti iš anksto nustatytą vaizdą arba įkelti savo fono paveikslėlį.

Baigę nustatymus nepamirškite paspausti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

„Countdown“ ir „Newsletter“ registracijos pridėjimas „WordPress“ priežiūros puslapyje

Jei įgalinate „WordPress“ greitai veikiantį režimą arba tiesiog norite pranešti vartotojams, kada jūsų svetainė bus sukurta, galite naudoti atgalinio laiko skaičiavimo modulio modulį, kuris įtrauktas į papildinį.

Tai galite nustatyti apsilankę skirtuke „Moduliai“, esančiame papildinio nustatymų puslapyje. Čia galite pasirinkti pradžios datą ir įvesti likusį laiką.

Pridedamas atgalinis laikmatis

Taip pat galite leisti vartotojams prenumeruoti ir būti informuotiems, kai jūsų svetainė vėl prisijungia. Šiems vartotojams bus pranešta per papildinį, ir jie nebus prenumeruojami į jūsų el. Pašto rinkodaros sąrašą.

Prenumeruok būti informuotas

Norite įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė gali siųsti el. Laiškus. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiamą el. Pašto problemą, kad būtų galima patikrinti ir ištaisyti „WordPress“ el. Laiškus.

Be to, artimiausio režimo arba priežiūros režimo puslapyje galite pridėti nuorodų į savo socialinės žiniasklaidos profilius. Tiesiog įveskite savo socialinės medijos profilio URL ir įskiepis automatiškai parodys socialinius mygtukus.

Pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus

Taip pat galite įjungti „Google Analytics“ ir pridėti stebėjimo ID papildinio nustatymuose.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„WP Maintenance“ režimas taip pat leidžia nustatyti iš anksto užprogramuotą tiesioginio pokalbio kompiuterį, kuriame yra interaktyvus pokalbio pagalbos langas. Šią funkciją galite naudoti norėdami mandagiai paklausti vartotojų, ar jie norėtų užsiprenumeruoti.

Tvarkykite roboto nustatymus

Jei įgalinsite robotą, jis paslėps priežiūros režimo turinį, kurį nustatėte puslapyje Bendrieji nustatymai. Štai kaip „chatbot“ atrodytų jūsų svetainėje.

„Chatbot“ peržiūra

Jei renkate vartotojo duomenis naudodamiesi savo priežiūros režimo registracijos formomis arba netrukus pasirodysiančio režimo puslapyje, tuomet norėtumėte, kad jis atitiktų GDPR.

Tai galite padaryti perėję į „GDPR“ skirtuką papildinio nustatymų puslapyje. Čia galite įjungti privatumo modulį ir pasirinkti savo privatumo politikos puslapį.

GDPR nustatymai

Dabar galite apsilankyti savo svetainėje naujame naršyklės lange, naudodami inkognito režimą, ir būsite pasveikinti palaikymo režimu arba netrukus pasirodysiančiu puslapiu..

Techninės priežiūros režimo puslapio peržiūra

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai įjungti „WordPress“ svetainę į priežiūros režimą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti šiuos priežiūros puslapio idėjų pavyzdžius, kuriuos galite naudoti savo svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me