Kaip išjungti Gutenberg ir išlaikyti klasikinį redaktorių

Ar norite išjungti „Gutenberg“ ir išlaikyti klasikinę „WordPress“ redaktorių savo svetainėje? „Gutenberg“ yra būsimas „WordPress“ redaktorius, kuris pakeis klasikinį „WordPress“ redaktorių. Nors daugeliui vartotojų tai atrodo šiuolaikiška, sunku ja naudotis ir jie norėtų išlaikyti klasikinį redaktorių. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai išjungti „Gutenberg“ ir išlaikyti klasikinį redaktorių „WordPress“.


Išjunkite „Gutenberg“ ir laikykite klasikinį „WordPress“ redaktorių

Kas yra Gutenbergas?

Gutenbergas yra būsimas „WordPress“ redaktorius, kurio tikslas – modernizuoti „WordPress“ rašymo patirtį.

Gutenbergo peržiūra

Jis bando veikti kaip puslapių kūrimo priemonės papildinys ir leidžia vilkti ir įmesti elementus į įrašą ar puslapį. Tikslas yra suteikti daugiau lankstumo ir suteikti galimybę „WordPress“ vartotojams sukurti unikalius savo turinio maketus su turtingu daugialypės terpės turiniu.

Nuo „WordPress 4.9.8“ pagrindinė „WordPress“ komanda pridėjo kvietimą išbandyti Gutenbergą „WordPress“ prietaisų skydelyje. Šios figūrinės išnašos tikslas yra gauti atsiliepimų iš milijonų „WordPress“ vartotojų ir priversti „Gutenberg“ pasiruošti pirmajai išleidimui..

Gutenbergo išnaša

Gutenbergas taps numatytuoju „WordPress“ redaktoriumi išleidus „WordPress 5.0“, kuris, tikimasi, pasirodys vėliau šiais metais (2018 m.).

Kodėl reikia išjungti „Gutenberg“ redaktorių „WordPress“?

Daugybė vartotojų mano, kad dabartinėje „Gutenberg“ nėra pasirengę tiesioginėms svetainėms. Tai akivaizdu 2,3 iš 5 „Gutenberg“ įskiepio įvertinimo vidurkis. Šio straipsnio rašymo metu yra 676 vienos žvaigždutės įvertinimai, palyginti su 288 penkių žvaigždučių įvertinimais.

Nepaisant neigiamų atsiliepimų, pagrindinė „WordPress“ komanda žengia į priekį ir daro „Gutenberg“ numatytuoju „WordPress 5.0“ redaktoriumi.

Daugeliui vartotojų tai kelia didelį susirūpinimą. Jie nori turėti galimybę išjungti „Gutenberg“ ir išlaikyti klasikinį redaktorių.

Laimei, ten yra „WordPress“ pagrindinės komandos papildinys, kuris leidžia jums tai padaryti.

Pažvelkime į tai, kaip lengvai išjungti „Gutenberg“ ir toliau naudoti klasikinę „WordPress“ redaktorių.

1 būdas. Išjunkite „Gutenberg“ naudodami „Classic Editor“ papildinį

Šiam metodui naudosime „Classic Editor“ papildinį, kurį sukūrė ir prižiūri pagrindiniai „WordPress“ bendradarbiai.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Classic Editor“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Papildinys neveikia, o įjungus jį bus išjungtas „Gutenberg“ redaktorius.

Šis papildinys taip pat suteikia galimybę saugoti „Gutenberg“ ir „Classic“ redaktorius tuo pačiu metu. Tai galite sukonfigūruoti papildinio nustatymuose.

Tiesiog eikite į Nustatymai »Rašymas puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje. Galėsite tai padaryti pasirinkdami „Klasikinio redaktoriaus nustatymai“.

Klasikiniai redaktoriaus nustatymai

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Dabar galėsite pamatyti naują nuorodą po Žinutės meniu, norėdami sukurti naujus įrašus naudodami klasikinį redaktorių.

Perjungti į klasikinį redaktorių

Taip pat galėsite redaguoti senesnius straipsnius naudodami klasikinį redaktorių. Tiesiog eik į Žinutės »Visi pranešimai puslapyje ir po įrašais pamatysite nuorodą „Redaguoti (klasikinis)“.

Redaguoti klasiką

2 būdas. Naudokite klasikinį redaktorių su Išjungti „Gutenberg“ papildinį

Jei norite išjungti „Gutenberg“ tam tikriems vartotojų vaidmenims ir įrašų tipams, tada šis metodas padės jums tai padaryti.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Disable Gutenberg“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Išjungti„ Gutenberg “ puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

Išjungti „Gutenberg“ nustatymus

Pagal numatytuosius nustatymus papildinys išjungs „Gutenberg“ visiems jūsų svetainės vartotojams. Tačiau, jei norite apsiriboti tam tikrais vartotojo vaidmenimis ir įrašų tipais, turite panaikinti žymėjimą „Visiškas išjungimas“..

Nežymėjus jo, bus parodyta daugiau parinkčių, leidžiančių pasirinktinai išjungti „Gutenberg“ tam tikriems vartotojų vaidmenims, įrašų tipams, temų šablonams ar atskiriems įrašams..

Pasirinktinai išjungti Gutenberg

Ši parinktis naudinga, jei naudojate „WordPress“ papildinį, nesuderinamą su „Gutenberg“, tačiau norite naudoti „Gutenberg“ kitoms savo svetainės sritims..

„WordPress“ yra populiariausias pasaulyje svetainių kūrėjas, maitinantis daugiau nei 31% visų interneto svetainių.

Jis turi tūkstančius papildinių ir temų bei suteikia galią visų rūšių tinklalapiams nuo elektroninės prekybos parduotuvių iki narystės bendruomenių.

Nemažai šių trečiųjų šalių įrankių labai priklauso nuo klasikinio „WordPress“ redaktoriaus. Pagrindinė komanda stengiasi suteikti kūrėjams pakankamai laiko, kad jų papildiniai ir temos būtų suderinamos su „Gutenberg“. Tačiau įmanoma, kad daugelis iš jų nebus visiškai suderinami su „Gutenberg“ redaktoriumi.

Tokiu atveju šie nustatymai gali būti jums labai naudingi.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išjungti „Gutenberg“ ir išlaikyti klasikinę „WordPress“ redaktorių. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pageidaujamų „WordPress“ patarimų, gudrybių ir įsilaužimų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map