Kaip nukreipti vartotojus sėkmingai prisijungus

Ar kada norėjote peradresuoti vartotojus į konkretų puslapį, kai jie prisijungia prie jūsų „WordPress“ svetainės?


Priklausomai nuo vartotojo vaidmens, „WordPress“ nuves juos į informacijos suvestinę arba į jų profilio skiltį „WordPress“ administratoriaus srityje.

Šiame vadove parodysime, kaip lengvai peradresuoti vartotojus po sėkmingo prisijungimo prie „WordPress“. Taip pat parodysime, kaip peradresuoti prisijungus, atsižvelgiant į vartotojo vaidmenis ir leidimus.

Lengvai nukreipkite vartotojus prisijungę prie „WordPress“

Kodėl peradresuoti vartotojus prisijungus prie?

Daugybė svetainių savininkų valdo kelių vartotojų „WordPress“ svetaines. Pvz., Kelių autorių tinklaraštis, narystės bendruomenė ar internetinė parduotuvė.

Visose šiose svetainėse reikalaujama, kad vartotojai prisijungtų, kad galėtų atlikti tam tikrus veiksmus ir pasiekti savo sąskaitos informaciją.

Daugelis „WordPress“ narystės įskiepių ir el. Prekybos programinė įranga automatiškai tvarko peradresavimus, rodydami vartotojo pasirinktinius prisijungimo puslapius ir peradresuodami juos į pasirinktinį paskyros valdymo puslapį..

Tačiau kai kurios svetainės negali naudoti tokio papildinio. Tokiu atveju vartotojai bus nukreipti į numatytąją „WordPress“ administratoriaus sritį.

Numatytasis „WordPress“ metodas vartotojams nesiūlo aiškių nurodymų, ką daryti toliau. Nors tai gali būti naudinga tinklaraštininkams ir rašytojams, jūsų vartotojams ir klientams tai nėra ideali patirtis.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai peradresuoti vartotojus sėkmingai prisijungus prie „WordPress“. Parodysime du metodus ir galėsite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

1 būdas. Prisijungimo peradresavimų nustatymas naudojant „WordPress“ naudojant Peterio prisijungimo peradresavimą

Šis metodas yra lengvesnis ir leidžia nustatyti prisijungimo peradresavimus pagal vartotojo vaidmenis ir teises.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „Peter‘s Login“ peradresavimo papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Prisijungimas / atsijungimas Peradresavimai nustatyti papildinį.

Tai leidžia jums nustatyti prisijungimo peradresavimus įvairiose situacijose. Pažvelkime į kiekvieną iš jų.

Sąrankos prisijungimo peradresavimas konkretiems vartotojams

Pirmoji parinktis nustatymų puslapyje leidžia nukreipti tik konkrečius vartotojus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vartotojo vardą. Po to galite įvesti URL, kad nukreiptumėte vartotoją prisijungimo ir atsijungimo metu.

Peradresuokite konkretų vartotoją

Baigę spustelėkite mygtuką Pridėti vartotojo vardo taisyklę, kad išsaugotumėte šį nustatymą. Pakartokite procesą, jei reikia nustatyti peradresavimus daugiau individualių vartotojų.

Prisijungimo peradresavimo nustatymas pagal vartotojo vaidmenį „WordPress“

Taip pat galite nustatyti prisijungimo peradresavimą pagal vartotojo vaidmenį „WordPress“. Jums tiesiog reikia pasirinkti vartotojo vaidmenį iš išskleidžiamojo sąrašo ir tada įvesti peradresavimo URL. Pvz., Galite nukreipti redaktorius į „admin“ sritį ir abonentus į tinkintą puslapį.

Peradresavimas pagal vartotojo vaidmenį

Prisijungimo peradresavimo pagal galimybes programoje „WordPress“ nustatymas

Papildinys taip pat leidžia nustatyti prisijungimo peradresavimus pagal vartotojo lygius ir galimybes. Ši parinktis yra ypač naudinga, jei naudojate vartotojo vaidmenis su pasirinktinėmis „WordPress“ galimybėmis.

Tiesiog išskleidžiamajame meniu pasirinkite vartotojo lygį ir įveskite prisijungimo bei atsijungimo URL. Galite nustatyti bet kurio skaičiaus užsakymą. Tai lems, kaip ši taisyklė saugoma ir rodoma įskiepio nustatymuose.

Peradresavimas pagal vartotojo lygį

Prisijungimo peradresavimo nustatymas visiems „WordPress“ vartotojams

Papildinio nustatymų puslapyje yra galimybė nustatyti peradresavimą visiems kitiems vartotojams. Jei vartotojas neatitinka jokių aukščiau nustatytų taisyklių, galite jas nukreipti įvesdami čia URL.

Šį nustatymą taip pat galite naudoti norėdami sukurti peradresavimą visos svetainės mastu visiems vartotojams.

Peradresuokite visus kitus vartotojus

Vartotojo registracijos peradresavimo nustatymas „WordPress“

Kai jūsų svetainėje prisijungia naujas vartotojas, „WordPress“ juos nukreipia į prisijungimo puslapį. Galite nustatyti peradresavimo URL, kad galėtumėte siųsti juos į bet kurį kitą savo svetainės puslapį, skiltyje Skelbti registraciją.

Po registracijos peradresavimas

Pvz., Galite nukreipti juos į pasveikinimo puslapį su nuorodomis į įvairius dalykus, kuriuos jie gali padaryti jūsų svetainėje.

Svarbu: Nepamirškite pakeisti leidimo lygio skiltyje „Tinkinti papildinio nustatymus“. Papildinys kiekvienam, galinčiam redaguoti kategorijas, leidžia redaguoti peradresavimo URL. Tai reiškia, kad vartotojas, turintis redaktoriaus vartotojo vaidmenį, gali nustatyti peradresavimus. Mes rekomenduojame tai pakeisti į install_plugins, kad tik administratoriaus vaidmenį atliekantys vartotojai galėtų nustatyti peradresavimus.

Prieiga prie papildinio

2 būdas. „WordPress“ prisijungimo peradresavimų nustatymas naudojant „WPForms“

Jei norite sukurti pasirinktinę prisijungimo formą „WordPress“, galite naudoti „WPForms“, kad nustatytumėte ją peradresuodami po prisijungimo.

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys rinkoje. Tai leidžia jums lengvai sukurti gražias formas ir įtraukti jas į savo „WordPress“ svetainę.

Tai yra aukščiausios kokybės įskiepis ir jums reikės bent jau jų „Pro“ plano, kad galėtumėte prisijungti naudodami formos formą.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti WPForms »Nustatymai puslapyje įveskite licencijos raktą. Šią informaciją galite rasti savo paskyroje „WPForms“ svetainėje.

„WPForms“ licencijos raktas

Įvedę licencijos raktą, galėsite įdiegti priedus. Eik į priekį ir apsilankyk WPForms »priedai puslapyje ir suraskite Vartotojo registracijos priedą.

Įdiekite vartotojo registracijos ir prisijungimo formų priedą

Tada spustelėkite mygtuką Įdiegti priedą, kad atsisiųstumėte ir suaktyvintumėte priedą. Dabar esate pasiruošę sukurti savo pasirinktines prisijungimo formas.

Kitas, jums reikia aplankyti WPForms »Pridėti naują puslapyje ir slinkite žemyn iki „Vartotojo prisijungimo formos“ šablono. Norėdami tęsti, turite spustelėti mygtuką „Sukurti vartotojo prisijungimo formą“.

Įkelti prisijungimo formos šabloną

„WPForms“ įkels vartotojo prisijungimo formą su reikiamais laukais. Galite spustelėti laukus, kad aplink juos pridėtumėte savo aprašą ar tekstą. Taip pat galite spustelėti mygtuką Pateikti ir pakeisti jo etiketę į „Prisijungti“.

Sukurkite savo prisijungimo formą

Galiausiai galite nustatyti prisijungimo peradresavimą šioje prisijungimo formoje.

Eiti į Nustatymai »Patvirtinimas skirtuką iš kairiųjų stulpelių ir pasirinkite „Eiti į URL“ peradresavimą kaip patvirtinimo tipą.

Peradresuoti prisijungusius vartotojus

Žemiau galite įvesti URL adresą, į kurį norite nukreipti vartotojus.

Jūsų prisijungimo forma dabar paruošta. Galite išsaugoti nustatymus ir išeiti iš „WPForm“ kūrimo priemonės sąsajos.

Dabar pridėkime prisijungimo formą prie savo svetainės.

Tiesiog redaguokite puslapį, kuriame norite parodyti prisijungimo formą, arba sukurkite naują. Puslapio redagavimo ekrane pridėkite „WPForms“ bloką prie savo turinio srities.

Pridedant „WPForms“ bloką „WordPress“

Tada pasirinkite anksčiau sukurtą prisijungimo formą, o „WPForms“ blokas automatiškai įkels ją turinio srityje.

Šio metodo pranašumas yra tas, kad galite nustatyti nukreipimą į pasirinktą prisijungimo formą, taip pat galite naudoti puslapių kūrėjus, tokius kaip „Beaver Builder“ ar „Divi“, kad sukurtumėte stulbinamai gražius prisijungimo puslapius..

Sukurkite savo prisijungimo formos nukreipimo puslapį

Prisijungimo problemų šalinimas naudojant „WordPress“

Peradresavimų nustatymas naudojant aukščiau aprašytus metodus veikia kaip žavesys. Retais atvejais gali kilti problemų, atsižvelgiant į tai, kaip nustatyta „WordPress“ svetainė, ir į naudojamus papildinius..

Čia yra keletas patarimų, kurie padės išspręsti šias problemas.

1. Atnaujinkite savo nuolatinės nuorodos struktūrą

Tiesiog eik į Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapyje ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti nustatymus“ neatlikdami jokių pakeitimų.

Atnaujinti nuolatinių nuorodų struktūrą

Tai atnaujina „WordPress“ nuolatinių nuorodų nustatymus. Laikykite šį patarimą patogiu, nes jis taip pat gali padėti išspręsti kitas „WordPress“ peradresavimo problemas.

2. Ištaisykite prisijungimo puslapio peradresavimo problemą

Jei „WordPress“ prisijungimo puslapis atnaujina ir nukreipia jus atgal į prisijungimo formą, tada tai yra nesuderinamo nustatymo ženklas.

Norėdami išspręsti šią problemą, skaitykite mūsų vadovą, kaip išspręsti „WordPress“ prisijungimo puslapio atnaujinimo ir peradresavimo problemą.

3. Laikykitės bendrųjų trikčių šalinimo patarimų

Labiausiai tikėtina prisijungimo problemų problema yra įskiepio ar temos konfliktas. Norėdami išsiaiškinti, kuris iš jų sukelia problemą, atlikite žingsnį, pateiktą mūsų pagrindiniame „WordPress“ trikčių šalinimo vadove.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai nukreipti vartotojus po sėkmingo prisijungimo prie „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ saugos vadovą, kad jūsų vartotojo duomenys būtų saugūs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map