Kaip paversti savo „WordPress“ svetainę socialiniu tinklu

Ar žinojai, kad savo „WordPress“ svetainę gali paversti socialiniu tinklu? „WordPress“ socialinis tinklas leidžia vartotojams prisiregistruoti, susisiekti tarpusavyje, siųsti pranešimus ir dar daugiau. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip paversti savo „WordPress“ svetainę socialiniu tinklu.


Sukurkite socialinį tinklą su „BuddyPress“

Paleiskite savo „WordPress“ maitinamą socialinį tinklą

„WordPress“ yra lengviausia naudoti platforma kuriant savo socialinį tinklą naudojant nemokamą „BuddyPress“ papildinį. Tai ypač lanksti ir gražiai integruojasi į bet kurią „WordPress“ svetainę.

Jei norite pradėti naudoti „BuddyPress“, jums reikės savarankiškos „WordPress.org“ svetainės.

Jei dar neturite svetainės, vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų tinklalapio vadovo sudarymo vadove, ir jūs netrukus būsite pasirengę ir paleisti.

Kas yra „BuddyPress“?

„BuddyPress“ yra „WordPress.org“ sesers projektas. Jis prieinamas kaip nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį galite įdiegti savo svetainėje.

Tai paverčia jūsų „WordPress“ svetainę socialiniu tinklu, leidžiančiu kurti savo internetinę bendruomenę. Čia pateikiamos kelios tipiškos „BuddyPress“ palaikomos svetainės savybės:

  • Vartotojai gali registruotis jūsų svetainėje
  • Vartotojai galės kurti išplėstinius vartotojų profilius
  • Veiklos srautai leidžia vartotojams sekti visos svetainės atnaujinimus
  • Galėsite kurti pogrupius su vartotojų grupėmis
  • Vartotojai gali pridėti vienas kitą kaip draugus
  • Vartotojai gali siųsti asmeninius pranešimus vieni kitiems
  • „BuddyPress“ funkciją galima išplėsti naudojant trečiųjų šalių įskiepius
  • Veikia su bet kuria standartine „WordPress“ tema
  • Galima nustatyti su jūsų esama „WordPress“ svetaine

„WordPress“ socialinio tinklo nustatymas naudojant „BuddyPress“

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „BuddyPress“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »„ BuddyPress “ puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

„BuddyPress“ nustatymai

Nustatymų puslapis yra padalintas į skirtingas dalis. Pirmiausia pamatysite komponentų puslapį, kuriame rodomi jūsų svetainėje šiuo metu aktyvūs „BuddyPress“ komponentai.

Numatytieji komponentai veiktų daugumoje svetainių. Tačiau galite suaktyvinti arba išjungti komponentą tiesiog pažymėdami ir panaikindami žymėjimą šalia jo esančio langelio.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Toliau turite spustelėti skirtuką Puslapiai. Čia galite pasirinkti puslapius, kuriuos norėtumėte naudoti skirtingiems „BuddyPress“ skyriams jūsų svetainėje.

Pagal numatytuosius nustatymus papildinys automatiškai sukurs jums puslapius. Jei norite, galite juos pakeisti ir naudoti kitą puslapį.

Puslapių nustatymas

Jei nematote parinkties pasirinkti registracijos ir aktyvavimo puslapius, turite įgalinti vartotojo registraciją savo „WordPress“ svetainėje.

Dabar turėsite pereiti į skirtuką „Parinktys“.

„BuddyPress“ parinktys

Čia rasite įvairių nustatymų, kuriuos galite įjungti / išjungti „BuddyPress“. Numatytieji nustatymai veiks daugumoje svetainių, tačiau jūs galite juos peržiūrėti ir pakeisti, jei reikia.

„BuddyPress“ puslapių rodymas jūsų svetainėje

Jei apsilankę savo svetainėje nustatysite „BuddyPress“, nepamatysite nieko naujo, pridėto prie jūsų svetainės. Norėdami tai pakeisti, turite įtraukti „BuddyPress“ puslapius į savo „WordPress“ naršymo meniu.

Eikite į Išvaizda »Meniu puslapis. Kairiajame stulpelyje pasirinkite „BuddyPress“ puslapius ir spustelėkite mygtuką „Pridėti į meniu“.

„BuddyPress“ naršymas

Nepamirškite spustelėti išsaugojimo meniu mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti, kaip veikia nuorodos.

„BuddyPress“ nuorodos

Spustelėję nuorodą pateksite į „BuddyPress“ puslapį. Pvz., Veiklos nuoroda parodys, kas vyksta jūsų „BuddyPress“ socialiniame tinkle. Šiame puslapyje taip pat galite paskelbti būsenos atnaujinimą.

Veiklos puslapis

„BuddyPress“ dirba su visomis standartinėmis „WordPress“ temomis. Jis taip pat pateikiamas su savo šablonais, kuriuos galima naudoti tuo atveju, jei jūsų temoje nėra konkrečių „BuddyPress“ šablonų.

Jei jūsų tema nesuderinama su „BuddyPress“, tada patikrinkite mūsų geriausių „BudPress“ „WordPress“ temų sąrašą.

„WordPress“ socialinio tinklo tvarkymas „BuddyPress“

Internetinės bendruomenės kūrimui reikalingas aktyvus svetainės administratorių dalyvavimas. Norėtumėte kovoti su šlamštu ir saikingu vartotojo sukurtu turiniu.

Jei jau naudojate „Akismet“, tada „BuddyPress“ ją naudos šlamšto gavimui. Tačiau kai kurie nepageidaujami turiniai vis tiek gali paslėpti.

„BuddyPress“ yra su įmontuotais įrankiais, kaip su tuo susidoroti.

Eikite į Veikla puslapyje jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje, ir pamatysite naujausią veiklą svetainėje atlikdami įvairius veiksmus.

Vartotojo veiklos valdymas „BuddyPress“

Galite rūšiuoti veiklos elementus pagal veiksmą, ištrinti elementus arba pažymėti juos kaip šlamštą.

Panašiai galite kreiptis į Vartotojai puslapis, skirtas tvarkyti vartotojo abonementus. Galite ištrinti vartotojus, redaguoti jų profilius arba pažymėti įtartinas paskyras kaip šlamštą.

Vartotojo abonementų tvarkymas

Naujuosius vartotojus galite valdyti apsilankę registracijų tvarkymo puslapyje. Tai leidžia tiesiogiai suaktyvinti naujus vartotojus, išsiųsti jiems dar kartą suaktyvinimo el. Laišką arba ištrinti šlamšto paskyras.

Tvarkykite naujas registracijas

Grupių kūrimas ir tvarkymas „BuddyPress“

„BuddyPress“ leidžia jums ir jūsų vartotojams kurti grupes. Šios grupės jūsų svetainėje veikia kaip sub-bendruomenės. Kiekviena grupė gali turėti savo narių ir veiklos srautus. Vartotojai gali prisijungti prie šių grupių, pakviesti kitus vartotojus, siųsti pranešimus ir dar daugiau.

Norėdami sukurti naują grupę, galite pereiti prie Grupės puslapyje ir spustelėkite mygtuką Pridėti naują viršuje.

Pridėti naują grupę

Tai pateks į naujos grupės pridėjimo puslapį. Pirmiausia turite pateikti savo grupės pavadinimą ir aprašymą. Po to spustelėkite mygtuką „Sukurti grupę ir tęsti“, jei norite tęsti.

Sukuriama nauja grupė „BuddyPress“

Kitame puslapyje galite pasirinkti grupės privatumo nustatymus ir tai, kas gali pakviesti kitus vartotojus į grupę. „BuddyPress“ leidžia kurti viešas, privačias ir paslėptas grupes.

Grupės privatumo nustatymai

Prie visų vartotojų gali prisijungti viešos grupės.

Privačios grupės yra išvardytos grupių kataloge, tačiau vartotojai turės pateikti prašymą prisijungti. Jei jie bus patvirtinti, tada jie galės peržiūrėti jo turinį.

Paslėptas grupes gali pamatyti tik nariai, priklausantys grupei. Šios grupės nėra išvardytos grupių kataloge ir nėra rodomos paieškos rezultatuose.

Nustatę privatumo parinktis, spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Dabar galite pateikti nuotrauką, kuri bus naudojama kaip grupės profilio nuotrauka.

Grupės profilio nuotrauka

Toliau turite pridėti grupės viršelio nuotrauką ir spustelėkite kitą mygtuką.

Galiausiai galite pakviesti kitus vartotojus prisijungti prie grupės. Kviesti galite tik tuos draugus, kuriuos pridėjote kaip draugus. Jei dar nepridėjote jokių draugų, turėsite palaukti, kol vartotojai suras grupę ir patys prie jos prisijungs.

Pakvieskite vartotojus prisijungti prie grupės

Spustelėkite baigimo mygtuką ir „BuddyPress“ dabar sukurs jūsų grupę.

Naudotojai gali peržiūrėti grupes apsilankę grupių puslapyje jūsų svetainėje, kuriame pateikiamas grupių sąrašas jūsų svetainėje.

Grupių katalogas

Spustelėjus grupės pavadinimą, bus parodytas grupės puslapis, kuriame vartotojai gali prisijungti prie grupės, paskelbti atnaujinimus ir sekti grupės veiklą.

Grupės puslapis

El. Pašto pranešimų tvarkymas

Pranešimai el. Paštu yra vienintelis būdas, kuriuo jūsų „BuddyPress“ svetainė gali įspėti vartotojus apie naują veiklą jų socialiniame sraute. Norėdami paskatinti vartotojo dalyvavimą, galbūt norėsite pritaikyti tuos el. Pašto pranešimus.

„BuddyPress“ leidžia modifikuoti el. Pašto pranešimus, kuriuos siunčia jūsų „WordPress“ socialinis tinklas. Tai padeda pakeisti pranešimus, kad jie atitiktų jūsų svetainės prekės ženklą ir toną.

Galite apsilankyti Laiškus puslapyje, jei norite pamatyti numatytųjų el. pašto pranešimų sąrašą. Pamatysite el. Pašto pavadinimą ir situaciją, kai el. Laiškas siunčiamas vartotojui.

Redaguoti el. Pašto pranešimus „BuddyPress“

Jei norite sukurti naują el. Pašto pranešimą, spustelėkite viršuje esantį mygtuką Pridėti naują. Norėdami pakeisti jį, taip pat galite spustelėti mygtuką Redaguoti, esantį žemiau el. Pašto pranešimo.

Redaguoti el. Pašto pranešimus

Galiausiai taip pat galite naudoti el. Pašto adresų tinkinimo įrankį, norėdami pakeisti el. Pašto spalvas, antraštes ir poraštės sritis.

Tinkinkite el. Laiškus

Trikčių šalinimas „BuddyPress“

Daugelis problemų, su kuriomis susidursite su „BuddyPress“, bus panašios į „WordPress“ problemas. Patikrinkite mūsų įprastų „WordPress“ klaidų sąrašą ir sužinokite, ar jis ten pateiktas.

Jei jūsų vartotojai negali gauti el. Pašto pranešimų, vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų vadove, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiama el. Pašto problema.

Dėl visų kitų problemų skaitykite „WordPress“ trikčių šalinimo vadovą, kad suprastumėte, kas jį sukelia ir kaip rasti sprendimą.

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums „WordPress“ svetainę paversti socialiniu tinklu naudojant „BuddyPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pagrindinį „WordPress“ saugos vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me