Kaip pridėti kelių stulpelių turinį „WordPress“ žinutėse (nereikia HTML)

Ar norite pridėti kelių stulpelių turinį savo „WordPress“ žinutėse? Stulpeliai gali būti naudojami kuriant patrauklius jūsų pranešimų ir puslapių maketus.


Tradicinės spausdintinės laikmenos, tokios kaip laikraščiai ir žurnalai, nuo pat pirmųjų spausdinimo dienų naudojo kelių stulpelių išdėstymą. Jų tikslas buvo padėti vartotojams lengviau skaityti mažesnį tekstą, ekonomiškai išnaudojant turimą erdvę.

Vieno stulpelio maketai dažniausiai naudojami žiniatinklyje. Tačiau kelių stulpelių tinkleliai vis dar naudingi norint išryškinti turinį ir palengvinti nuskaitymą bei skaitymą.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip lengvai pridėti kelių stulpelių turinį į savo „WordPress“ įrašus nerašant jokio HTML kodo.

Pridėti kelių stulpelių turinį „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose

Kelių stulpelių turinio pridėjimas „WordPress“ – lengvas būdas

Dabar „WordPress“ susikurti kelių stulpelių turinį, taip pat tinklelio stulpelių turinį, nes tai yra numatytoji funkcija. Naujasis „WordPress“ blokų redaktorius „Gutenberg“ apima stulpelių bloką.

Norėdami pridėti kelių stulpelių išdėstymą, turite sukurti naują įrašą arba redaguoti esamą. Kai būsite įrašo redagavimo srityje, spustelėkite „Pridėti“ piktogramą viršuje, kad pridėtumėte bloką.

Tada turite pasirinkti bloką „Stulpeliai“, esantį skirtuke „Išdėstymo elementai“.

Pridėti stulpelių blokavimą savo „WordPress“ įraše

Dabar pamatysite pelės žymeklį šokinėjantį kairiajame stulpelyje, o dešiniame stulpelyje pasirodys teksto vietos žymiklis.

Stulpeliai blokuoja „WordPress“ naudodami „WordPress“, pridėtą prie pranešimo

Kaip matote aukščiau esančiame ekrano kopijoje, stulpelių blokas iš pradžių atrodo tik tuščia sritis. Jei perkeliate pelę į kairę, galite pamatyti paryškintą bloko kraštą.

Blokavimo parametrus taip pat galėsite pamatyti dešiniajame įrašo taisymo ekrano stulpelyje.

Stulpeliai Blokuoti „WordPress“ - 2 stulpeliai

Pagal numatytuosius nustatymus stulpelių blokas prideda du stulpelius. Dešinėje esančius bloko nustatymus galite padidinti norimų pridėti stulpelių skaičių. Tai leidžia jums pridėti iki šešių stulpelių vienoje eilutėje.

Pridėkite daugiau stulpelių prie stulpelių

Tiesiog spustelėkite stulpelį ir pradėkite rašyti, kad pridėtumėte turinį. Norėdami pereiti į kitą stulpelį, galite naudoti klaviatūros skirtuko klavišą.

Pridėti tekstą „WordPress“ stulpeliuose

Medijos ir kito turinio pridėjimas stulpeliuose

Be teksto turinio, „WordPress“ stulpeliuose taip pat galite pridėti vaizdų ir įterpti vaizdo įrašų.

Stulpelių blokas leidžia pridėti blokus kiekvienos kolonėlės viduje. Tiesiog nuneškite pelę į stulpelį ir pamatysite jo viduje esančią piktogramą „Pridėti naują bloką“. Taip pat galite pridėti bloką įvesdami / ir tada bloko pavadinimą.

Pridėti naują bloką „WordPress“ stulpeliuose

Dabar pasirinktas blokas bus rodomas stulpelio viduje. Dabar galite eiti į priekį ir pridėti prie jo turinio.

Vaizdo blokas pridėtas prie „WordPress“

Štai kaip gali atrodyti jūsų naujas stulpelis pagal numatytąją dvidešimt devyniolikos temą. Šiame pavyzdyje mes naudojame tris stulpelius, o paskutiniame stulpelyje yra vaizdas.

3 „WordPress Post“ stulpeliai - peržiūra

Jei norite tik pridėti vaizdą ir šalia jo esantį tekstą, vietoje stulpelių taip pat galite naudoti bloką „Medija ir tekstas“. Šis blokas yra specialiai sukurtas tam, kad būtų rodomos laikmenos, tokios kaip vaizdai ir vaizdo įrašai šalia teksto.

Pridėkite laikmeną ir teksto bloką „WordPress“

Kelių stulpelių pridėjimas senajame „WordPress“ klasikiniame redaktoriuje

Jei nenaujovinote „WordPress“ į „Gutenberg“ ir vis dar naudojate klasikinį redaktorių, turėsite įdiegti atskirą papildinį, kad galėtumėte sukurti tinklelio stulpelio išdėstymą..

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „Lengvųjų tinklelių stulpelių“ papildinį. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, vykdykite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip įdiegti papildinį „WordPress“.

Aktyvavę galite sukurti naują įrašą arba atidaryti seną įrašą, kurį norite redaguoti. Tada spustelėkite „Pridėti stulpelius“ vaizdinės rengyklės įrankių juostoje.

Pridėti stulpelius Ikona Lengvųjų tinklelių stulpelių papildinys

Dabar pamatysite iššokantį langą, kuriame galėsite pridėti savo pirmąjį stulpelį. Galite skirtingai pasirinkti, kiek ploto jūsų stulpelis gali padengti staliniuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Pvz., Jei nustatysite 50% darbalaukio tinklelio procentą, jūsų stulpelis apims pusę eilutės.

Tinklelio pločio procentas - lengvos tinklelio kolonėlės

Stulpelio plotį galite nustatyti nuo 5% iki 100% intervale 5. Yra daugybė galimybių. Galite pasirinkti vieną spustelėdami išskleidžiamąjį meniu..

Stulpelio pločio parinktys - tinklelio procentai

Po to turite pridėti stulpelio turinį laukelyje „Turinys“ ir paspausti mygtuką „Gerai“, kad įterptumėte jį į savo įrašą.

Pridėkite turinį prie savo stulpelio - lengvų tinklelių stulpelių papildinys

Dabar papildinys sugeneruos reikiamą trumpąjį kodą su jūsų turiniu ir pridės jį prie savo pranešimų rengyklės.

Trumpasis kodas ir turinys pridėtas prie „WordPress“ stulpelio

Dabar, kai jūsų pirmasis stulpelis yra pridėtas, galite pakartoti procesą, kad pridėtumėte daugiau stulpelių. Nepamirškite pažymėti langelio „Paskutinis stulpelis eilutėje“ paskutiniame stulpelyje iš eilės.

Trumpas kodas ir 2 stulpelių turinys „WordPress“

Po to galėsite išsaugoti savo įrašą ir jį peržiūrėti. Štai kaip ji atrodė mūsų bandymo svetainėje, naudojant „Dvidešimt septyniolikos“ temą.

Du „WordPresss“ stulpeliai dvidešimt septyniolikos tema

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti stulpelius savo „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų paprastą vadovą, kaip lengvai suderinti vaizdus „WordPress“ žinutėse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map