Kaip pridėti raginimo veikti mygtukus „WordPress“ (be kodo)

Ar norite pridėti raginimo veikti mygtukus savo „WordPress“ žinutėse ar puslapiuose?


Mygtukai yra puikus būdas padidinti konversijas. Jie yra labai pastebimi, todėl jie puikiai nukreipia vartotojo dėmesį į norimą sąveiką.

Pvz., Galite naudoti raginimo veikti mygtuką, norėdami nukreipti vartotojus į operacijų puslapį, pavyzdžiui, kainų puslapį, produkto puslapį, paslaugų puslapį ir kitus jūsų svetainėje..

Taip pat galite naudoti raginimo veikti mygtukus, norėdami reklamuoti specialius pasiūlymus, naujus produktus ar partnerių nuorodas, nukreipiančias į partnerių svetaines.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip lengvai pridėti gražius raginimo veikti mygtukus „WordPress“, nerašant jokio kodo.

Mygtukų pridėjimas „WordPress“ žingsnis po žingsnio

Pastaba: Šis straipsnis skirtas pritaikyti raginimus veikti mygtukus „WordPress“. Jei norite pridėti socialinio bendrinimo mygtukus, skaitykite mūsų vadovą, kaip pridėti socialinio bendrinimo mygtukus „WordPress“.

Mygtukų pridėjimas „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose (žingsnis po žingsnio)

„WordPress“ leidžia labai lengvai pridėti mygtukus su įmontuotu mygtuku „Mygtukas“.

Tai nauja funkcija, įdiegta „WordPress 5.0“ kartu su naujuoju „Gutenberg WordPress“ bloko redaktoriumi.

Šiame straipsnyje parodysime tris skirtingus būdus, kaip pridėti raginimo veikti mygtukus „WordPress“ tinklaraščio žinutėse ir puslapiuose. Galite pasirinkti sprendimą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Jei norite lengvai naršyti po šį straipsnį, nesinaudokite šia turinio lentele.

:

  Video pamoka

  Prenumeruokite „WPBeginner“

  Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

  Mygtukų pridėjimas „WordPress“ žinutėse / puslapiuose naudojant numatytąjį redaktorių

  Šis metodas yra lengvesnis ir rekomenduojamas daugumai vartotojų. Naujajame „WordPress“ redaktoriuje jis naudoja įmontuotą mygtukų bloką. Jei vis dar naudojate senesnį klasikinį redaktorių, tada galite pereiti į kitą skyrių.

  Pirmiausia turite sukurti naują įrašą arba redaguoti esamą, kur norite pridėti mygtuką.

  Skelbimo redagavimo ekrane spustelėkite „+“ piktogramą, kad pridėtumėte naują bloką, ir pasirinkite mygtuką Blokas, esančią skiltyje „Išdėstymo elementai“..

  Pridėti mygtukų blokavimą „WordPress“ blokavimo rengyklėje

  Tada turėtumėte pamatyti mygtukų bloką, pridėtą prie turinio rengyklės

  Mygtukų blokas pridėtas prie „WordPress Post“ redagavimo priemonės

  Tiesiog spustelėkite sritį „Pridėti tekstą …“ ir įveskite mygtuko tekstą.

  Po to turite įklijuoti norimo susieti puslapio URL laukelyje „Įklijuoti URL arba įveskite paiešką“, esančiame po mygtuku.

  Baigę spustelėkite piktogramą Taikyti.

  Įveskite mygtuko tekstą ir nuorodą „WordPress“

  Jei norite, kad mygtukas būtų rodomas centre, galite spustelėti aukščiau esančią blokavimo įrankių juostos piktogramą „Lygiuoti centrą“.

  Sulygiuokite savo mygtuką „WordPress Block Editor“ centre

  Tada galite pritaikyti savo mygtuko stilių, pakeisti fono spalvą ir pakeisti teksto spalvą iš bloko nustatymų skydelio dešinėje.

  Pasirinkite mygtuko stilių „WordPress“ bloko nustatymuose

  Galite pasirinkti tris mygtukų stilius: numatytuosius, kontūrinius ir kvadratinius. Galite išbandyti kiekvieną spustelėję juos ir išsirinkę geriausią.

  Spalvų nustatymų skiltyje yra penki mygtukų fono ir mygtuko teksto spalvų variantai. Ne tik tai, bet ir naudodamiesi pasirinktine spalva galite naudoti pasirinktinę spalvą.

  Pasirinkite „WordPress“ mygtuko pasirinktinę spalvą

  Kai būsite patenkinti mygtuko dizainu, galėsite išsaugoti savo įrašą arba paskelbti, kad pamatytumėte tiesioginę peržiūrą.

  Štai kaip tai atrodė mūsų demonstracinėje svetainėje.

  „WordPress“ mygtuko peržiūra

  Premija: Jei norite sužinoti, kaip gerai veikia jūsų mygtukai, turėtumėte naudoti „MonsterInsights“. Jame yra įmontuotas filialų nuorodų, siunčiamųjų nuorodų ir pasirinktinių įvykių stebėjimas, todėl galite pamatyti, kaip gerai veikia jūsų mygtukai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Svarbią rinkodaros metriką, kurią turite stebėti „WordPress“.

  „WordPress“ mygtuko sukūrimas klasikiniame redaktoriuje

  Nors „Gutenberg“ bloko redaktorius yra greitesnis ir lengvesnis, daugelis vartotojų vis tiek renkasi seną „Classic WordPress“ redaktorių. Jei esate vienas iš jų, tada turite rasti alternatyvų mygtuką, kaip pridėti mygtukus savo „WordPress“ svetainėje.

  Iš esmės yra trys mygtukų pridėjimo parinktys „WordPress Classic Editor“.

  1. Pridėti mygtuką „WordPress“ su HTML / CSS kodu.
  2. Pridėti mygtuką „WordPress“ su mygtuko „WordPress“ trumpųjų kodų papildiniu.
  3. Pridėti mygtuką „WordPress“ nenaudojant trumpųjų kodų.

  Iš trijų variantų pirmasis yra kodavimo metodas. Turėsite parašyti HTML / CSS kodą ir įtraukti į savo svetainę visur, kur jums reikia mygtuko. Tai nėra draugiška pradedantiesiems.

  Antrasis variantas yra dažniausiai naudojamas metodas. Taip yra todėl, kad dauguma „WordPress“ mygtukų papildinių suteikia trumpus mygtukų pridėjimo kodus.

  Trečioji parinktis yra pati geriausia, nes ji leidžia lengvai pridėti mygtukus prie savo įrašų ir puslapių, nepamirštant trumpųjų kodų.

  Pažvelkime, kaip pridėti mygtukus „WordPress“ nenaudojant trumpųjų kodų.

  Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti papildinį Pamiršti apie trumpųjų kodų mygtukus. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

  Suaktyvinę papildinį, sukurkite naują įrašą arba redaguokite esamą. Redaktoriuje „Visual Editor“ pamatysite naują mygtuką „Button Button“.

  Įdėkite mygtuko piktogramą į klasikinę „WordPress“ rengyklę

  Norėdami įterpti naują mygtuką į savo įrašą, turite spustelėti mygtuką Įterpti. Atsiras iššokantis langas, kuriame galėsite suprojektuoti savo naują mygtuką.

  Įveskite mygtuko tekstą ir URL į klasikinį redaktorių

  Pirmiausia turite pridėti mygtuko tekstą ir URL. Pridėdami mygtuko tekstą, žemiau esančiame laukelyje galite pamatyti tiesioginę apžvalgą.

  Toliau prie savo nuorodos galite pridėti „nofollow“ žymą ir atidaryti nuorodą naujame skirtuke spustelėdami žemiau esančias žymimojo langelio parinktis.

  Po to galite pasirinkti mygtuko piktogramą. Jei spustelėsite skirtuką Piktogramos, tada galėsite pamatyti piktogramas, kurias galite pridėti prieš mygtukų tekstą ar po jo..

  Pridėti piktogramą prie savo mygtuko klasikiniame redaktoriuje

  Šios piktogramos iš tikrųjų yra piktogramų šriftai (sužinokite, kaip naudoti piktogramų šriftus „WordPress“ įrašų redagavimo priemonėje).

  Kitas mygtuko teksto ir fono spalvas galite pasirinkti spustelėję Spalvos langelio piktogramą.

  Pakeisti mygtuko fono spalvą „WordPress Classic“ redaktoriuje

  Po to spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte mygtuko stilių. Yra aštuoni skirtingi mygtukų stiliai, paruošti naudoti.

  Pasirinkite mygtuko stilių klasikiniame „WordPress“ redagavimo priemonėje

  Panašiai taip pat galite pasirinkti mygtuko dydį: nuo ypač mažo iki ypač didelio.

  Kai būsite patenkinti išvaizda, tiesiog spustelėkite mygtuką Atnaujinti.

  Jūs galėsite pamatyti savo mygtuką tokį, koks jis būtų jūsų įraše, tiesiai įrašo redagavimo priemonės viduje.

  Taip pat galite nustatyti mygtukų lygiavimą, tiesiog pasirinkdami mygtuko tekstą ir naudodami įrankių juostos mygtukus klasikiniame redaktoriuje.

  Centruokite savo mygtuką klasikiniame redaktoriuje

  Dukart spustelėjus mygtuką, pasirodys iššokantis mygtukas Įterpti mygtuką ir, jei norite, galite dar kartą redaguoti mygtuką.

  Kai būsite patenkinti jo dizainu, galėsite paskelbti ar atnaujinti savo įrašą ir pamatyti, kaip jis veikia. Taip atsirado išgalvotas mygtukas mūsų demonstracinėje „WordPress“ svetainėje.

  Mygtuko peržiūra - įmontuota klasikiniame redaktoriuje

  Spustelėkite, kad skambintumėte mygtuko pridėjimas „WordPress“

  Be įprastų raginimo veikti mygtukų, savo svetainėje taip pat galite pridėti mygtukus „Spustelėti ir skambinti“, kad padidintumėte potencialių klientų ir konversijų skaičių..

  Spustelėkite, jei norite skambinti, yra tam tikro tipo raginimo veikti mygtukas, kuris leidžia jūsų vartotojams skambinti jūsų komandai vos palietus..

  Naudodamiesi skambinimo mygtukais, jūsų svetainės lankytojai gali iš karto pasikalbėti su komanda su jumis ir gauti reikiamą informaciją. Aptardami citatos užklausą, informaciją apie pardavimą ar palaikymo problemą, telefono skambučiai yra greiti.

  Augant išmaniųjų telefonų vartotojų skaičiui, dabar skambučių mygtukų pridėjimas yra dar aktualesnis.

  Jei neturite verslo telefono, tada galbūt norėsite sužinoti, kaip gauti virtualiojo verslo telefono numerį.

  Atsižvelgdami į tai, pažvelkime, kaip žingsnis po žingsnio pridėti spustelėjimo ir skambinimo mygtukus „WordPress“.

  Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP Call Button“ papildinį. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, galite pamatyti mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

  Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »WP skambučio mygtukas puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus ir suprojektuotumėte mygtuką „Spustelėti ir skambinti“.

  Sticky Call Button nustatymai

  Iš pradžių pamatysite „Sticky Call Button“ nustatymus. Lipnus skambučio mygtukas yra konversijoms optimizuota funkcija, kuri judina skambučio mygtuką kartu su vartotojais naršant jūsų svetainę.

  Galite pradėti suaktyvindami mygtuko Skambinti dabar būseną. Norėdami jį suaktyvinti, tiesiog spustelėkite perjungimo mygtuką.

  Po to turite įvesti savo telefono numerį. „WP Call Button“ yra išmaniojo telefono numerio laukas su jūsų šalies kodu. Tiesiog pasirinkite savo šalį ir įveskite savo įmonės telefono numerį.

  Jei neturite įmonės numerio, galite jį gauti iš „Nextiva“. Tai patikimas verslo VoIP teikėjas.

  Toliau galite redaguoti skambučio mygtuko tekstą, pasirinkti skambinimo mygtuko vietą ir spalvą.

  Be to, galite pasirinkti, kur savo svetainėje rodyti lipnų skambučio mygtuką. Pagal numatytuosius nustatymus jis rodo skambučio mygtuką visuose puslapiuose ir visuose įrenginiuose. Galite pasirinkti rodyti arba slėpti mygtuką tam tikruose puslapiuose ir rodyti tik mobiliuosiuose įrenginiuose.

  Peržiūrėję visas parinktis, apačioje galite spustelėti mygtuką Išsaugoti pakeitimus. Po to galėsite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti, kaip veikia lipnus skambinimo dabar mygtukas.

  „WordPress“ spustelėjimo mygtukas

  Be lipnių skambučių mygtukų, naudodami šį papildinį, taip pat galite pridėti statinius skambučių mygtukus savo „WordPress“ puslapiuose, žinutėse ir šoninėse juostose..

  Jei naudojate naują „WordPress“ bloko rengyklę, tada galite lengvai pridėti mygtuką skambinti dabar savo puslapiuose naudodami „WP Call Button“ bloką..

  Sukurkite naują puslapį arba redaguokite esamą puslapį ir pridėkite „WP Call Button“ bloką savo puslapio redaktoriuje.

  Pridedami WP skambučių mygtukų blokai „WordPress“

  Po to galite tinkinti mygtuko tekstą, mygtuko spalvą, teksto spalvą, šrifto dydį ir rodyti arba slėpti telefono piktogramą.

  Skambinimo mygtuko pritaikymas „WordPress“ puslapio redagavimo priemonėje

  Kai būsite patenkinti jo dizainu, galėsite paskelbti arba atnaujinti savo puslapį.

  Jei naudojate „Classic WordPress“ redaktorių, tada norėdami gauti trumpąjį kodą, turite naudoti „Static Call Button“ generatorių. Eiti į Nustatymai »WP skambučio mygtukas ir spustelėkite viršuje esantį „Static Call Button“ meniu.

  Statiniai skambučių mygtukai „WordPress“ nustatymuose

  Tiesiog tinkinkite mygtuko parinktis ir nukopijuokite trumpąjį kodą. Po to galite naudoti trumpąjį kodą bet kuriame savo svetainės įraše ar puslapyje.

  „WP Call Button“ papildinys taip pat leidžia pridėti skambučio mygtuką „WordPress“ šoninėje juostoje ir kitose valdikliams parengtose vietose.

  Tiesiog eik į Išvaizda »Widegts ir vilkite „WP Call Button“ valdiklį į valdikliui parengtą sritį, kurioje norite parodyti skambučio mygtuką.

  „WordPress“ skambučio mygtuko šoninės juostos valdiklis

  Dabar skyriuje „Išplėstiniai nustatymai“ galite pridėti pavadinimą, aprašą ir tinkinti skambučio mygtuką. Kai baigsite, išsaugokite savo valdiklį.

  Viskas! Jei norite pamatyti išsamesnę mokymo programą, tada galite patikrinti mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip pridėti spustelėjimo ir skambinimo mygtuką „WordPress“..

  Papildomas patarimas, kaip pridėti pasirinktinius mygtukus „WordPress“

  Jei norite „WordPress“ pridėti visiškai tinkintus raginimo veikti mygtukus, greičiausiai ieškote sprendimo, kuris taip pat leidžia pridėti tinkintų skyrių, taip pat pasirinktinių mygtukų savo svetainės antraštėje, meniu ir kitose srityse.

  Tokiu atveju rekomenduojame naudoti „drag and drop“ „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinį, pvz., „Beaver Builder“ ar „Divi“.

  Šie puslapių kūrėjai padės jums sukurti pasirinktinius nukreipimo puslapius su išgalvotais raginimo veikti mygtukais tiksliai taip, kaip norite.

  Kad ir ką darytumėte, svarbu stebėti, kaip veikia jūsų mygtukai, nes atspėjimas nėra geriausia verslo augimo strategija.

  Mes rekomenduojame naudoti „MonsterInsights“. Jame yra įmontuotas filialų nuorodų, siunčiamųjų nuorodų ir pasirinktinių įvykių stebėjimas, todėl galite pamatyti, kaip gerai veikia jūsų mygtukai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Svarbią rinkodaros metriką, kurią turite stebėti „WordPress“.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai pridėti mygtukus „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ papildinių ir geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, skirtų mažoms įmonėms, sąrašą.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me