Kaip rodyti “Breadcrumb” naršymo nuorodas “WordPress”

Ar norite, kad „WordPress“ svetainėje būtų rodomos naršymo nuorodos? Duomenų bazės naršymas yra antrinė navigacijos sistema, kuri vartotojams nurodo, kur jie yra, palyginti su pagrindiniu puslapiu. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip „WordPress“ rodyti naršymo juostas.


Duonos riekės rodomos „WPBeginner“ svetainėje

Kas yra „Breadcrumb“ navigacija ir kodėl jums to reikia?

Duomenų bazės naršymas yra terminas, naudojamas apibūdinti hierarchinį naršymo meniu, pateiktą kaip nuorodų pėdsaką. Jis dažnai naudojamas kaip antrinė navigacija, leidžianti vartotojams eiti aukštyn ir žemyn į nuorodų hierarchiją.

„Breadcrumb“ naršymo nuorodos skiriasi nuo numatytosios „WordPress“ naršymo meniu sistemos.

Duomenų apie naršymą tikslas yra padėti vartotojams naršyti po svetainę. Tai padeda vartotojams suprasti, kur jie yra svetainėje. Tai taip pat padeda paieškos sistemoms suprasti tinklalapių nuorodų hierarchiją.

Tokie paieškos varikliai kaip „Google“ paieškos rezultatuose pradėjo rodyti duonos riekutes po svetainės pavadinimu. Tai suteikia jūsų svetainei daugiau rezultatų matomumo ir padidina paspaudimų rodiklį.

Duomenų navigacija paieškos rezultatuose

Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip pridėti naršymo nuorodų į „WordPress“.

„Breadcrumb“ naršymo pridėjimas naudojant „Breadcrumb NavXT“ papildinį

Tai yra pats lengviausias būdas pridėti naršymo juodraštį „WordPress“ svetainėje. Tai labai lanksti, lengvai naudojama ir turi daugiau galimybių, kurias galite įsivaizduoti. Sužinokite, kodėl „WPBeginner“ naudojame „Breadcrumb NavXT“.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Breadcrumb NavXT“ papildinį. Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Duonos keitiklis„ NavXT “ puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus.

„Breadcrumb NavXT“ papildinio nustatymų puslapis

Numatytieji nustatymai turėtų veikti daugumoje svetainių. Tačiau norite atlikti pakeitimus, kad pritaikytumėte parametrus pagal poreikį.

Nustatymų puslapis yra padalintas į skirtingas dalis. „Bendrųjų nustatymų“ skirtuke galite apibrėžti, kaip papildinys jūsų svetainėje elgiasi visuotinai.

Tai leidžia jums pakeisti beadcrumb naršymo nuorodų šabloną. Taip pat pastebėsite, kad šie nuorodų šablonai naudoja schema.org parametrus nuorodos žymoje.

Skirtuke „Įrašų tipai“, esančiame papildinio nustatymuose, galite nustatyti žinučių, puslapių ir bet kokių pasirinktinių įrašų tipų nuorodas.

Galite pasirinkti, kaip norite rodyti įrašų hierarchiją. Pagal numatytuosius nustatymus papildinys naudos svetainės pavadinimą > Kategorija > Skelbimo pavadinimas. Kategorijas galite pakeisti žymomis, datomis arba įrašyti tėvą.

Taksonomijos ir autorių skirtukuose yra panašūs jūsų naršymo nuorodų šablonai.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Rodoma „Breadcrumb NavXT“ jūsų svetainėje

Papildinys reikalauja, kad galėtumėte redaguoti temos failus. Šį kodą turite pridėti prie savo temos arba vaiko temos antraštės.php failo, kuriame norite rodyti naršymo juostos naršymą.

<?„php if“ (funkcija_ egzistuoja („bcn_display“))
{
bcn_display ();
}?>

Tai viskas, ką dabar galite aplankyti savo svetainėje ir pamatyti naršymo saitus, apsilankydami bet kuriame įraše ar puslapyje.

„Breadcrumb“ naršymo nuorodų pridėjimas naudojant „Yoast SEO“ papildinį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „Yoast SEO“ papildinį. Mes turime išsamų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip įdiegti ir nustatyti „Yoast SEO“ papildinį „WordPress“.

Aktyvavus reikia eiti į SEO »Išplėstinė puslapyje ir pažymėkite parinktį „Įgalinti duonos riekę“.

Mielių duonos parametrai

Patikrinę rasite keletą parinkčių, kaip pakeisti bandelių rodymo būdą jūsų svetainėje. Numatytieji nustatymai turėtų veikti daugumai žmonių, tačiau nedvejodami keiskite bet ką, kas jums patinka.

Baigę spustelėkite mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Rodoma „Yoast’s Breadcrumb“ naršymas jūsų svetainėje

Kai kurios „WordPress“ temos jau palaiko „Yoast“ duonos riekę. Galite apsilankyti savo svetainėje ir spustelėti atskirus įrašus ir puslapius, kad sužinotumėte, ar jūsų tema puslapyje nėra naršymo juostoje.

Jei jūsų tema automatiškai nerodo naršymo juostoje, tada prie savo „WordPress“ temos turėsite pridėti nedidelį kodo fragmentą.

Tiesiog pridėkite šį kodą į savo temos arba vaiko temos antraštės.php failą. Kodą turėtumėte įdėti failo pabaigoje.

<?php if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’))
{yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);} ?>

Tai viskas, ką dabar galite aplankyti savo svetainėje norėdami pamatyti, kaip veikia naršymo juosta.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums parodyti naršymo naršymo saitus „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą iš 24, kuriuos turi turėti „WordPress“ papildiniai verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me