Kaip sukurti ir atkurti savo „WordPress“ svetainę naudojant „UpdraftPlus“

Atsarginės kopijos yra pirmasis bet kurios „WordPress“ svetainės saugos sluoksnis. Be automatinių atsarginių kopijų kūrimo, turite turėti ir lengvą būdą, jei reikia, atkurti atsarginę kopiją. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai sukurti atsarginę kopiją ir atkurti savo „WordPress“ svetainę naudojant „UpdraftPlus“.


„UpdraftPlus“

Kodėl jums reikia atsarginės kopijos & Atkurti „WordPress“ sprendimą?

Tyrimai rodo, kad duomenų praradimas ir prastovos pasaulinei ekonomikai kiekvienais metais kainuoja 1,7 trilijono USD.

Visos interneto svetainės yra pažeidžiamos duomenų praradimo ir grėsmės saugumui. Kaip svetainės savininkas, tai yra keli paplitę scenarijai, kai galite prarasti duomenis:

  • Jūsų svetainė gali būti nulaužta, o įsilaužėliai gali sunaikinti jūsų duomenis.
  • Jūsų prieglobos paslaugų teikėjas gali prarasti duomenis
  • Jūsų kompiuteris pasilieka teisę nutraukti jūsų sąskaitą ir ištrinti visus jūsų duomenis.

Yra daugybė kitų scenarijų, kai galite prarasti savo svetainę ir visus vertingus duomenis, sukurtus per daugelį metų.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo šių grėsmių yra reguliariai kurti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją.

„WordPress“ nėra su įmontuotu atsarginiu sprendimu. Tačiau yra keletas puikių „WordPress“ atsarginių kopijų papildinių, leidžiančių automatiškai kurti atsargines kopijas ir atkurti „WordPress“ svetainę.

„UpdraftPlus“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių. Tai leidžia nustatyti automatinius atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraščius. Tai taip pat padės atkurti „WordPress“ svetainę, jei nutiks kažkas blogo.

Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip lengvai sukurti atsarginę kopiją ir atkurti „WordPress“ svetainę naudojant „UpdraftPlus“.

„WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „UpdraftPlus“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

Nustatymų puslapis „UpdraftPlus“

Dabar reikia spustelėti nustatymų skirtuką.

Čia nustatysite automatinį atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraštį ir nuotolinę vietą, kur saugoti atsargines kopijas.

„UpdraftPlus“ nustatymai

Pirmiausia turite pasirinkti atsarginį failų tvarkaraštį. Failai apima „WordPress“ temas, papildinius, vaizdus ir kitus įkėlimus.

Po to turite pasirinkti atsarginį savo „WordPress“ duomenų bazės tvarkaraštį. „WordPress“ yra duomenų bazių valdoma programinė įranga. Visi jūsų įrašai ir puslapiai, komentarai, svetainės nustatymai yra saugomi duomenų bazėje.

Atsarginis tvarkaraštis turėtų būti sudarytas atsižvelgiant į tai, kaip dažnai į savo svetainę įtraukiate naują turinį.

Pvz., Jei kiekvieną savaitę pridėsite du tinklaraščio įrašus, galėsite pasirinkti failų atsarginę kopiją kas dvi savaites ir duomenų bazės atsarginę kopiją kas savaitę..

Toliau turite pasirinkti, kur laikyti atsarginius failus.

Bloga idėja išsaugoti atsargines kopijas toje pačioje vietoje kaip ir jūsų svetainė. Jei prarasite savo svetainę, tai reiškia, kad taip pat prarasite prieigą prie atsarginių failų.

Štai kodėl jums reikia pasirinkti nuotolinio saugojimo debesyje paslaugą, kad galėtumėte saugoti atsargines kopijas.

„UpdraftPlus“ leidžia išsaugoti atsargines kopijas keliose saugyklose debesyje, įskaitant „Dropbox“, „Google“ diską, „Microsoft OneDrive“ ir bet kurias kitas. Savo atsargines kopijas galite siųsti ir el. Pašto adresu.

Tiesiog spustelėkite nuotolinę paslaugą, kad ją pasirinktumėte, ir pamatysite žemiau pateiktas sąrankos instrukcijas.

Siekdami šio vadovo, parodysime, kaip naudoti „Dropbox“ kaip nuotolinio atsarginių kopijų kaupimo paslaugą naudojant „UpdraftPlus“.

Mes eisime į priekį ir spustelėkite „Dropbox“, kad jį pasirinktume, tada slinkite žemyn iki puslapio apačios ir spustelėkite mygtuką išsaugoti pakeitimus..

„UpdraftPlus“ išsaugos jūsų nustatymus. Tačiau vis tiek turite suteikti „UpdraftPlus“ prieigą prie „Dropbox“ paskyros.

Slinkite žemyn iki nuotolinės saugyklos sąrankos instrukcijų ir spustelėkite nuorodą šalia parinkties „Autentifikuoti naudojant„ Dropbox “.

„Dropbox“ nustatymas kaip nuotolinės atsarginių kopijų saugojimo paslaugos

Ši nuoroda nuves jus į „Dropbox“ svetainę, kurioje jūsų bus paprašyta prisijungti naudojant „Dropbox“ el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Prisijungus, jūsų paklaus, ar norite leisti „UpdraftPlus“ prisijungti prie „Dropbox“ paskyros.

Leisti „UpdraftPlus“ pasiekti „Dropbox“

„UpdraftPlus“ turės leidimą pasiekti tik savo aplanką, esantį aplanke „Programos“ „UpdraftPlus“. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Leisti“.

Būsite nukreipti į „UpdraftPlus“ svetainę, kur norėdami baigti sąranką turėsite spustelėti mygtuką „Užbaigti sąranką“.

Užbaigti sąranką

Dabar būsite grąžinti į savo „WordPress“ svetainę ir vėl pamatysite „UpdraftPlus“ nustatymų puslapį. Slinkite žemyn iki puslapio apačios ir spustelėkite mygtuką Išsaugoti pakeitimus.

Dabar nustatėte atsarginių kopijų grafiką ir nuotolinę vietą, kur saugoti atsargines kopijas.

Neautomatinių „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas naudojant „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus“ gali automatiškai kurti atsargines kopijas pagal anksčiau pasirinktą tvarkaraštį. Tačiau bet kuriuo metu galite rankiniu būdu kurti atsargines kopijas.

Pirmiausia reikia apsilankyti Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos ir spustelėkite mygtuką „Kurti atsarginę kopiją dabar“.

Rankinės atsarginės kopijos kūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Tai atvers iššokantįjį langą su galimybėmis pasirinkti failus / duomenų bazės atsarginę kopiją ir tai, ar norite siųsti atsarginę kopiją į nuotolinę saugyklą. (pažiūrėkite, kuriuos „WordPress“ failus turėtumėte kurti atsarginę kopiją?)

Rankinis atsarginis kopijavimas

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Kurti atsarginę kopiją dabar“.

„UpdraftPlus“ nuo šiol pradės kurti failų ir duomenų bazės atsarginę kopiją. Galėsite pamatyti pažangą nustatymų puslapyje.

Atsarginė kopijavimo eiga

Priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio, procesas gali užtrukti.

„UpdraftPlus“ taip pat pradės įkelti atsarginius failus į nutolusią vietą.

„WordPress“ atsarginės kopijos atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Sukurti atsargines kopijas yra lengva, tačiau tikroji naudinga atsarginių kopijų dalis yra galimybė jas atkurti tokiu pat lengvumu.

„UpdraftPlus“ leidžia lengvai atkurti „WordPress“ svetainę iš atsarginės kopijos.

Jei jūsų „WordPress“ svetainė buvo nulaužta ar norite pradėti iš naujo, tada pirmiausia turėsite ištrinti viską ir vėl įdiegti „WordPress“.

Tada turėsite dar kartą įdiegti ir suaktyvinti „UpdraftPlus“ papildinį naujoje naujojoje „WordPress“ svetainėje.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos puslapį ir spustelėkite mygtuką Atkurti.

Tai pateks į atsarginių kopijų puslapį. „UpdraftPlus“ nuskaitys jūsų serverį ir patikrins, ar jis gali rasti esamą atsarginę kopiją jūsų svetainės aplanke / wp-content / updraft /.

Tačiau ištrynę viską iš savo svetainės, atsarginių failų nerasite.

Jei išsaugojote atsarginius failus savo kompiuteryje, tada galite spustelėti nuorodą „Įkelti atsarginius failus“, kad galėtumėte juos rankiniu būdu įkelti ir atkurti.

Įkelkite atsarginius failus rankiniu būdu

Taip pat galite prijungti „UpdraftPlus“ prie nutolusios vietos („Dropbox“, „Google“ diskas ir kt.). Tokiu būdu „UpdraftPlus“ galės nuskaityti nuotolinę vietą ir naudoti anksčiau išsaugotas atsargines kopijas.

Spustelėkite skirtuką „Nustatymai“ ir tada pasirinkite tolimą vietą, kurią anksčiau naudojote atsarginėms kopijoms saugoti.

Vėl prijunkite nuotolinės saugyklos vietą

Vykdykite instrukcijas, kad patvirtintumėte savo svetainės nuotolinio saugojimo paslaugą.

Nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“ puslapio apačioje, kad atkurtumėte nustatymus.

Dabar galite grįžti į skirtuką „Esamos atsarginės kopijos“ ir spustelėkite nuorodą „Nuskaityti nuotolinę vietą“.

Nuotolinės atsarginės kopijos

„UpdraftPlus“ dabar ieškos atsarginių kopijų nuotolinio saugojimo vietoje ir rodys jas žemiau.

Dabar galite spustelėti mygtuką atkurti šalia atsarginės kopijos.

„UpdraftPlus“ dabar jūsų paklaus, ką norėtumėte atkurti. Turite pasirinkti visas parinktis ir paspausti mygtuką „Atkurti“.

Atkurti parinktis

„UpdraftPlus“ dabar sukurs jūsų atsarginės kopijos failus iš nutolusios vietos ir pradės atkurti jūsų svetainę iš atsarginės kopijos.

Mūsų „UpdraftPlus“ apžvalga

„UpdraftPlus“ yra galingas „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys ir tai puiki galimybė pasidaryk pats „pasidaryk pats“ vartotojams, norintiems lankstumo pasirinkti atsarginį tvarkaraštį ir nuotolinio saugojimo vietą..

Kadangi „UpdraftPlus“ yra nemokamas, tai yra populiarus pasirinkimas tarp vartotojų. Tačiau galite atnaujinti „UpdraftPlus Premium“, kad pasiektumėte tokius papildomus priedus kaip „Web Migrator“, „UpdraftVault“, prioritetinį palaikymą ir kitas parinktis. Aukščiausios kokybės pasirinkimas kainuoja 70 USD per metus.

Tačiau kaip ir daugumoje „WordPress“ atsarginių papildinių, „UpdraftPlus“ neturi galimybių daryti atsarginių atsarginių kopijų kūrimo jūsų svetainėje.

Jei norite atsarginių kopijų realiuoju laiku, neribotos saugyklos vietos ir nenorite mokėti už trečiųjų šalių saugojimo paslaugą, tokią kaip „Dropbox“, tuomet rekomenduojame naudoti „VaultPress“. Tai mes naudojame „WPBeginner“.

Neigiama „VaultPress“ kaina. Vienos svetainės realiojo laiko atsarginių kopijų planas kainuoja 165 USD per metus, tai yra daugiau nei du kartus didesnė „UpdraftPlus“ premija, kuri suteikia jums prieigą prie dviejų svetainių ir akivaizdžiai nepalyginimą su nemokama versija.

Baigiamosios mintys

Atsarginės kopijos leidžia atkurti svetainę kritiniu atveju. Tačiau jie negali apsaugoti jūsų svetainės nuo įprastų saugumo grėsmių, tokių kaip įsilaužimas, kenkėjiška programa, kodo įpurškimas ir kt.

„WPBeginner“ svetainėje naudojame „Sucuri“, kad apsaugotume savo svetainę (sužinokite, kaip „Sucuri“ padėjo mums blokuoti 450 000 „WordPress“ atakų).

Turite įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė yra saugi. Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų pagrindiniame „WordPress“ saugos vadove, kad sustiprintumėte „WordPress“ saugumą.

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums lengvai pasidaryti atsargines kopijas ir atkurti „WordPress“ svetaines naudojant „UpdraftPlus“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me