Kaip sukurti produktų katalogą „WordPress“ (be pirkinių krepšelio)

Ar norite sukurti produktų katalogą „WordPress“ nepridedant pilnaverčio pirkinių krepšelio? Kartais įmonės nori užsisakyti užsakymą telefonu, vis dar rodydamos savo produktų katalogą svetainėje. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai sukurti prekių katalogą „WordPress“ be pirkinių krepšelio.


Kaip sukurti „WordPress“ produktų katalogą be prekių krepšelio

Kodėl verta įtraukti prekių katalogą be prekių krepšelio

Kai kurios įmonės turi produktų, kurių negali parduoti internetu, nes jų kaina nėra nustatyta. Dėl to jiems neįmanoma naudoti prekių krepšelio papildinio, tačiau jie vis tiek nori susikurti svetainę, kad galėtų parodyti tuos produktus ir pritraukti potencialius klientus.

Paprastai žmonės el. Prekybos platformas sieja su internetinėmis parduotuvėmis. Tačiau vis tiek galite juos naudoti produktų rodymui, nenaudodami pirkinių krepšelio funkcijos.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai sukurti produktų katalogą „WordPress“ nenaudojant prekių krepšelio funkcijos.

Darbo su „WordPress“ produktų katalogu pradžia

Geriausias būdas sukurti produktų katalogą „WordPress“ yra naudoti „WooCommerce“. Nesijaudinkite, nenaudosite jokios jo krepšelio funkcijos.

Jei jau turite „WordPress“ svetainę, tuomet galite eiti į priekį ir įdiegti bei suaktyvinti „WooCommerce“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Jei neturite „WordPress“ svetainės sąrankos, tada skaitykite vadovą, kaip sukurti internetinę parduotuvę, kad greitai nustatytumėte „WordPress“ naudodami „WooCommerce“.

Įdiegę „WooCommerce“, galėsite pereiti prie savo produktų katalogo kūrimo „WordPress“.

Produktų katalogo kūrimas „WordPress“ be pirkinių krepšelio

Pagal numatytuosius nustatymus „WooCommerce“ šalia visų jūsų produktų rodo mygtuką „Pridėti į krepšelį“ arba „pirkti“. Dėl to sunku sukurti prekių katalogą be pirkinių krepšelio funkcijos.

Laimei, yra paprastas sprendimas, kuris išsprendžia šią problemą.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „YITH WooCommerce Catalog Mode“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti YITH įskiepiai »Katalogo režimas puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus.

Katalogo režimas

Pirmiausia turite pažymėti langelį šalia parinkties „Įgalinti YITH WooCommerce katalogo režimą“, kad įjungtumėte papildinį. Po to turite pasirinkti, kur norite paslėpti mygtuką „Į krepšelį“.

Galite pasirinkti jį paslėpti parduotuvių puslapiuose arba išsamios informacijos apie gaminį puslapiuose.

Bet tokiu atveju turėtumėte pasirinkti paskutinę parinktį, leidžiančią visur išjungti parduotuvės funkciją, išjungdami kasos puslapį, krepšelio puslapį ir pašalindami visus „Pridėti į krepšelį“ mygtuką visur..

Nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“, kad išsaugotumėte nustatymus.

Produktų įtraukimas į „WordPress“ produktų katalogą

Dabar galite eiti į savo svetainę ir pridėti produktų. Tiesiog apsilankykite Produktai »Pridėti naują puslapyje, kad įvestumėte informaciją apie produktą.

Pridėti naują produktą

Produktų ekrane galite pateikti produkto pavadinimą, aprašymą, trumpą aprašą, produkto atvaizdą ir gaminio galeriją. „Produkto“ duomenų skyriuje rasite kainos parinktis. Galite palikti juos tuščius, jei nenorite rodyti produktų kainų.

Prekės kainos variantai

Baigę eikite į priekį ir paskelbkite savo produktą. Pakartokite procesą, kad pridėtumėte tiek produktų, kiek reikia norint sukurti katalogą.

„WordPress“ produktų katalogo peržiūra

Galite apsilankyti „WooCommerce“ parduotuvės puslapyje norėdami pamatyti numatytąjį katalogą. Jūsų parduotuvės puslapis paprastai yra nurodytas tokiu URL:

http://example.com/shop/

Pakeiskite example.com savo URL, jei norite peržiūrėti „WooCommerce“ parduotuvės puslapį katalogo režimu.

Parduotuvės puslapis katalogo režimu

Jei nenorite naudoti parduotuvės puslapio, savo produktus taip pat galite rodyti bet kuriame „WordPress“ puslapyje ir naudoti juos kaip savo produktų katalogą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti naują „WordPress“ puslapį arba redaguoti esamą ir turinio srityje pridėti šį trumpąjį kodą:

[produktų stulpeliai ="4" riba ="8" paginate ="tiesa"]

Drąsiai keiskite stulpelių skaičių ir elementų puslapyje apribojimą pagal savo poreikius. Pakoregavę trumpąjį kodą, eik į priekį ir išsaugok arba paskelbk savo puslapį, kad galėtumėte jį peržiūrėti.

Produktų katalogo puslapio peržiūra

Pastebėsite, kad gaminio puslapiuose nebus jokių prekių krepšelio įtraukimo ar pirkimo mygtukų. Norėdami spustelėti bet kurį atskirą produktą, pamatysite produkto informacijos puslapį.

Produkto informacijos puslapis

Čia bus rodomi visi produkto informacijos vaizdai, aprašymas, galerija, be mygtuko į krepšelį ar pirkimo.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai sukurti produktų katalogą „WordPress“ be pirkinių krepšelio funkcijos. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WooCommerce“ temų sąrašą, kurį galite naudoti savo produktų katalogo svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map