Kuris yra geriausias „WordPress“ kalendoriaus papildinys?

Ar ieškote geriausio „WordPress“ kalendoriaus papildinio savo svetainei? „WordPress“ kalendoriaus papildiniai turi daugybę skirtingų funkcijų. Kai kurios yra skirtos paprastam įvykių valdymui, o kitos yra sudėtingesnės su rezervavimo, bilietų įsigijimo ir planavimo funkcijomis. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausius „WordPress“ kalendoriaus papildinius jūsų svetainei.


Geriausi „WordPress“ kalendoriaus papildiniai

Kaip pasirinkti „WordPress“ kalendoriaus papildinį?

Kaip jau minėjome anksčiau, yra daugybė skirtingų „WordPress“ kalendoriaus papildinių, pritaikytų skirtingų vartotojų poreikiams.

Kai kurie kalendoriaus papildiniai yra paprasti, leidžiant kalendoriuje tiesiog rodyti įvykius. Kiti turi sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip susitikimai ir rezervavimas, planavimas, bilietų įsigijimas ir integracija su trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ kalendorius.

Turite pasirinkti jūsų reikalavimus atitinkantį papildinį. Pvz., Jei norite parduoti renginių bilietus, tada kalendorius, kuriame yra tik užsakymo funkcija, gali būti jums netinkamas.

Pažvelkime į kelis geriausius „WordPress“ kalendoriaus papildinius, kuriuos galite išbandyti.

1. Renginių kalendorius

Renginių kalendorius

Įvykių kalendorius yra galinga jūsų „WordPress“ svetainės įvykių valdymo sistema. Tai daug funkcijų, tačiau ypač paprasta naudoti dėl tvarkingos vartotojo sąsajos, kuri įsilieja į jūsų „WordPress“ administratoriaus sritį.

Renginių kalendorius leidžia lengvai pridėti renginius ir valdyti organizatorius / vietas. Galite pasirinkti rodyti „Google“ žemėlapius savo vietos vietose. Papildinio nustatymų puslapyje galite visiškai valdyti, kaip norite tvarkyti įvykius ir kalendorių.

Norite parduoti bilietus į savo renginius? Renginių kalendorius moka papildinius, kad galėtų juos integruoti su „WooCommerce“, „Eventbrite“ ir kt.

2. Viskas viename Renginių kalendorius

Viskas viename Renginių kalendorius

Viskas viename Renginių kalendorius yra galingas „WordPress“ įvykių valdymo papildinys. Dėl intuityvios vartotojo sąsajos juo naudotis yra ypač lengva net pradedantiesiems. Galite lengvai pridėti įvykius, rūšiuoti juos į kategorijas / žymas ir pasirinkti iš trijų kalendoriaus rodymo temų. Taip pat galite parodyti savo renginio vietas naudodami „Google“ žemėlapius, prie pat įvykio informacijos.

Kalendoriaus temą galite patobulinti pasirinkdami skirtingas spalvas. Tai taip pat leidžia pridėti įvykius iš bet kurio kito kalendoriaus, palaikančio „iCal“ formatą, įskaitant „Google“ kalendorių. Joje nėra integruotų bilietų pardavimo, tačiau galite pridėti URL prie trečiųjų šalių bilietų pardavimo paslaugų.

3. Mano kalendorius

Mano kalendorius

„Mano kalendorius“ yra dar vienas nemokamas ir galingas „WordPress“ įvykių valdymo sprendimas. Tai palaiko kelis kalendorius, renginių grupes, kategorijas ir vietas. Kartu pateikiamas trumpųjų kodų generatorius ir valdikliai, todėl galite lengvai pridėti kalendorius prie savo įrašų, puslapių ar šoninių juostų..

Tai labai lengvai sukonfigūruojamas papildinys su dideliu nustatymų puslapiu. Galite valdyti beveik kiekvieną savo kalendoriaus pateikimo priekinėje dalyje aspektą. Kamera turi šešis įmontuotus apvalkalus, skirtus kalendoriaus rodymui.

Patyrusiems vartotojams yra stiliaus redaktorius, įkeliantis savo pasirinktinę CSS. Tai taip pat palaiko „Google Map“ rodymą viename įvykio puslapyje ir iššokančiame renginyje.

4. Paprastas kalendorius

Paprastas kalendorius

„Google“ kalendoriaus įvykiai atneša „Google“ kalendorių į jūsų „WordPress“ svetainę. Galite kurti ir tvarkyti įvykius naudodami „Google“ kalendorių. Šis papildinys tiesiog rodo tuos įvykius jūsų svetainėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti „Google“ kalendoriaus sklaidos kanalo URL.

Papildinys pateiktas su galingu funkcijų rinkiniu. Galite valdyti kalendoriaus ir įvykių rodymą naudodami trumpus kodus. Jūs netgi galite valdyti kalendoriaus išvaizdą naudodamiesi pasirinktinėmis stiliaus lentelėmis.

Papildinys nepalaiko bilietų pardavimo sistemos, tačiau vis tiek galite naudoti trečiųjų šalių paslaugas norėdami parduoti renginio bilietus ir įvesdami bilietų puslapio URL tiesiai į savo įvykių sąrašą „Google“ kalendoriuje.

5. Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius

Kaip rodo pavadinimas, „Booking Calendar“ yra „WordPress“ rezervavimo valdymo papildinys. Tai leidžia jums pridėti kalendorių prie savo svetainės pradžios, kur vartotojai gali užpildyti paprastą formą, kad galėtų pateikti savo užsakymo užklausas. Tada galite priimti arba atmesti jų užsakymo užklausą.

Užsakymų kalendorius aprūpintas „CAPTCHA“ palaikymu, kad būtų išvengta šlamšto. Administravimo srityje galite valdyti, kas gali pridėti užsakymą. Vienas papildinio trūkumas yra tas, kad nemokamoje papildinio versijoje negalite pridėti naujų įvesties laukų užsakymo formoje.

Jis gali būti naudojamas bet kuriai paslaugai užsisakyti. Tačiau jei jūs ypač ieškote viešbučių užsakymo sistemos, tuomet turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip įtraukti „WordPress“ viešbučio kambario užsakymo sistemą..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausią kalendoriaus papildinį jūsų „WordPress“ svetainei. Norėdami gauti kitų rekomendacijų dėl įskiepių, skaitykite mūsų svetainėje esminių „WordPress“ papildinių sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map