Palyginami 5 geriausi „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildiniai

Ar ieškote geriausio savo svetainės „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinio? Vaizdo glaudinimo papildiniai leidžia lengvai optimizuoti „WordPress“ vaizdus, ​​kad būtų greitesnis ir našesnis. Šiame straipsnyje mes palyginome geriausius „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinius.


Geriausi „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildiniai

Kada jums reikia „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinio?

Vaizdai yra didesni nei paprasto teksto, o tai reiškia, kad juos įkelti užtrunka ilgiau ir jie gali sulėtinti jūsų svetainę.

Tačiau jūs tikriausiai girdėjote posakį: „paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių“. Vaizdai daro jūsų turinį patrauklesnį ir interaktyvesnį.

Norėdami pagerinti savo „WordPress“ svetainės greitį, turite optimizuoti savo vaizdus žiniatinkliui. Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti „Photoshop“ ar kitą vaizdo redagavimo programinę įrangą prieš įkeliant vaizdą į „WordPress“. Tai suteikia daug daugiau kontrolės jūsų svetainėje esančių vaizdų kokybei.

Tačiau ne visiems vartotojams patinka dirbti su vaizdų redagavimo programa. Kai kuriems jų įkelto vaizdo optimizavimas atrodo kaip didelis darbas.

Laimei, yra keli „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildiniai, kurie gali jums padėti. Šie papildiniai optimizuoja vaizdus automatiškai juos suglaudindami ir naudodami mažesnio dydžio versiją savo svetainėje.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinius ir kaip jie išdėstomi vaizdo optimizavimo, našumo ir kokybės požiūriu.

1. reSmush.it

reSmush.it

reSmush.it yra geriausias „WordPress“ vaizdo glaudinimo papildinys. Tai leidžia automatiškai optimizuoti įkeliamus vaizdus, ​​taip pat siūlo senesnių variantų masinio optimizavimo variantą.

Jis naudoja „reSmush“ API vaizdų optimizavimui ir leidžia pasirinkti įkeltų failų optimizavimo lygį. Trūkumas yra tas, kad jo kompresijos lygiai nėra skirtingi. Tai taip pat riboja optimizavimą, jei failai yra mažesni nei 5 MB. Jei norite pridėti viso dydžio vaizdą, galite suglaudinti atskirus vaizdus.

2. „EWWW Image Optimizer“

„EWWW Image Optimizer“

„EWWW Image Optimizer“ yra puiki „WordPress“ vaizdo glaudinimo papildinio galimybė. Tai lengva naudoti ir jis gali automatiškai optimizuoti vaizdus, ​​kuriuos įkeliate skraidydami. Tai taip pat gali suglaudinti ir optimizuoti anksčiau neįkeltus vaizdus.

Tai atlieka visus jūsų serverių suspaudimus, tai reiškia, kad jums nereikia prisijungti prie paskyros norint gauti API raktą. Tai taip pat gali optimizuoti vaizdus, ​​kuriuos sukuria kiti „WordPress“ papildiniai ir saugomi ne jūsų medijos bibliotekos aplankuose. Norint naudoti papildinį, nereikia paskyros, tačiau norėdami gauti papildomų funkcijų, galite prisiregistruoti prie jų API.

3. Suspauskite JPEG & PNG vaizdai

Suspauskite JPEG ir PNG vaizdus

Suspausti JPEG & PNG sukuria komanda, esanti už „TinyPNG“, ir jūs turėsite sukurti paskyrą, kad galėtumėte naudoti papildinį. Naudodamiesi nemokama sąskaita, kiekvieną mėnesį galite optimizuoti 100 vaizdų. Tai gali automatiškai suspausti vaizdus įkeliant, taip pat galite masiškai optimizuoti senesnius vaizdus.

Papildinio nustatymai leidžia pasirinkti, kuriuos vaizdo dydžius norite optimizuoti. Be to, galite nustatyti maksimalų originalių įkėlimų dydį. Didesnių nei tas dydis vaizdų dydis bus automatiškai pakeistas.

4. „ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė

„ShortPixel“

„ShortPixel Image Optimizer“ yra dar vienas naudingas „WordPress“ vaizdo glaudinimo papildinys. Pateikdami el. Pašto adresą turite gauti API raktą. Pagrindinė nemokama sąskaita leidžia suspausti iki 100 vaizdų per mėnesį, o norėdami padidinti šią ribą turėsite atnaujinti savo mokamus planus..

Jis pradeda vaizdų glaudinimą, kai tik suaktyvinote papildinį, ir originalius vaizdus saugo atskirame aplanke. Tai taip pat leidžia palyginti originalų failą su suglaudinta versija, kad pamatytumėte kokybės skirtumą. „ShortPixel“ yra patobulintų funkcijų ir suteikia jums galimybę pasirinkti palyginimo formatus.

5. WP Smush

WP Smush

„WP Smush“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ vaizdo glaudinimo papildinys. Jis automatiškai suspaudžia įkeltus vaizdus ir taip pat gali būti naudojamas suspausti ir optimizuoti senesnius vaizdo failus. Taip pat galite nustatyti maksimalią vaizdo skiriamąją gebą, o suglaudinti vaizdai bus sumažinti iki tinkamesnių dydžių.

Nemokama papildinio versija nereikalauja, kad susikurtumėte paskyrą, kad galėtumėte naudoti jų API raktą. Masinio optimizavimo funkcija leidžia optimizuoti iki 50 vaizdų vienu metu ir galite paleisti masinį optimizavimo įrankį, kad suspaustų daugiau vaizdų..

Nemokama papildinio versija neveikia taip gerai. Peržiūrėkite mūsų „WP Smush“ apžvalgą su privalumais ir trūkumais.

Vaizdo glaudinimo papildinių palyginimo testų balai

Dabar, kai žinote apie skirtingas „WordPress“ vaizdų glaudinimo parinktis, pažvelkime, kaip jie palyginami tarpusavyje pagal našumą..

Norėdami tai įvertinti, atlikome testą, įkeldami tą patį vaizdą naudodami visus šiuos papildinius.

JPEG vaizdo glaudinimo testavimas

Bandymams mes panaudojome šį JPEG vaizdą 118 KB failo dydis.

JPEG bandymo vaizdas

Nelietėme nė vieno papildinio nustatymo ir išbandėme glaudinimą esant išoriniams nustatymams. Čia yra mūsų bandymo rezultatai:

Įskiepio suglaudintas „SizeSaved“ (%) metodas
reSmush.it76 KB30,59 proc.Neprarasti
„EWWW Image Optimizer“112 KB5%Neprarasti
Suspausti JPEG & PNG vaizdai114,7 KB2,8 proc.Praradęs
„ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė69,2 KB41,94 proc.Praradęs
WP Smush112 KB5%Neprarasti

PNG vaizdo glaudinimo testavimas

Toliau norėjome išbandyti PNG vaizdą, kad pamatytume, kaip mūsų pretendentai jį optimizuoja.

Bandymui mes panaudojome šį PNG vaizdą, ir jis yra 102 KB failo dydis.

PNG testo vaizdas

Čia yra mūsų bandymo rezultatai:

Įskiepio suglaudintas „SizeSaved“ (%) metodas
reSmush.it36 KB63,8 proc.Neprarasti
„EWWW Image Optimizer“97,5 KB1,9 proc.Neprarasti
Suspausti JPEG & PNG vaizdai34.364 proc.Praradęs
„ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė37 KB63,5 proc.Praradęs
WP Smush99 KB2,9 proc.Neprarasti

Kuris yra geriausias vaizdų suspaudimo papildinys, skirtas „WordPress“?

Jei neieškote lanksčių vaizdų glaudinimo papildinio parinkčių, tada „reSmush.it“ suteikia geriausius rezultatus našumo srityje, padarydamas realų vaizdo failo dydžio skirtumą..

Jei norite mokėti už vaizdų glaudinimą, galite išbandyti „ShortPixel“, kuris mūsų bandymuose pasirodė tikrai gerai.

„EWWW Image Optimizer“ yra puikus papildinys su lanksčiais parametrais, tačiau jums reikės jų mokamo API rakto, kad galėtumėte pasiekti glaudinimo lygius, kurie daro realų skirtumą..

Tikimės, kad jums buvo naudingas šis geriausių „WordPress“ vaizdo glaudinimo papildinių palyginimas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ įprastų vaizdo problemų sąrašą ir kaip juos išspręsti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map