Palyginami 6 geriausi „WordPress LMS“ papildiniai (privalumai ir trūkumai)

Ar ieškote LMS papildinio savo „WordPress“ svetainei? Mokymosi valdymo sistemos (LMS) papildiniai leidžia kurti ir vykdyti internetinius kursus, tokius kaip „Udemy“ su „WordPress“.


Puikus „WordPress LMS“ papildinys apima internetinio kurso turinio tvarkymo, prenumeratų tvarkymo, viktorinų sudarymo ir įvertinimo, mokėjimų priėmimo ir kt. Funkcijas..

Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausius „WordPress LMS“ papildinius su privalumais ir trūkumais, kad padėtume jums pasirinkti geriausią sprendimą internetinei mokymosi svetainei..

Geriausi „WordPress LMS“ papildiniai - palyginti

Darbo su interneto svetainėmis pradžia

Norėdami sukurti mokymo svetainę naudodami „WordPress“, pirmiausia turėsite užsiregistruoti „WordPress“ prieglobos paskyroje. Tai bus jūsų svetainės namai internete.

Jums taip pat reikės domeno vardo. Tai bus jūsų svetainės adresas internete (pvz., Wpbeginner.com)

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje, ir juos abu oficialiai rekomenduoja „WordPress“.

Tada turėsite įdiegti „WordPress“ savo svetainėje. Galite įdiegti „WordPress“ diegimo instrukcijas, pateiktas mūsų žingsnis po žingsnio, ir jūs būsite paruošti ir veikti per kelias minutes.

Įdiegę „WordPress“, būsite pasirengę pasirinkti „WordPress LMS“ papildinį savo svetainei.

Pažvelkime į kelis geriausius „WordPress LMS“ papildinius, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią jūsų poreikiams..

1. „LearnDash“

„LearnDash“ - geriausias „WordPress LMS“ papildinys

„LearnDash“ yra populiariausias „WordPress LMS“ papildinys rinkoje. Tai taip pat lengviausiai naudojamas LMS įskiepis su daugybe funkcijų.

„LearnDash“ yra paprastas „drag and drop“ kursų kūrėjas, kuris leidžia lengvai kurti daugiasluoksnius kursus su pamokomis, temomis, viktorinomis ir kategorijomis. Naudodami „Drip-Feed“ turinio funkciją, galite pristatyti visas pamokas vienu metu arba suplanuoti jas visam kurso laikui.

Naudodamiesi „LearnDash“, galite suteikti vartotojo užduotis ir jas patvirtinti ar pakomentuoti. Kartu pateikiamos viktorinos ir testų valdymo priemonės su keliais klausimų tipais. Galite lengvai nustatyti išankstines sąlygas studentams, pavyzdžiui, pabaigti pamoką prieš eidami į kitą pamoką.

Tai siūlo daugybę pajamų gavimo galimybių, įskaitant prenumeratas, vienkartinį pirkimą, narystę, pirkinių krepšelį ir kt. Jūsų internetiniam mokymo kursui. Mokėjimus galite priimti naudodami kelis mokėjimo šliuzus, įskaitant „PayPal“, „Stripe“ ir „2Checkout“.

Jis taip pat gražiai integruojasi su „bbPress“, „WordPress“ el. Prekybos papildiniais ir „WordPress“ narystės įskiepiais, tokiais kaip „MemberPress“..

Puiki „LearnDash“ funkcija yra dinamiški forumai, kurie leidžia kurti konkrečių kursų forumus, kur jūsų studentai gali bendrauti ir padėti vieni kitiems..

Kaina: Nuo 159 USD už vienos svetainės licenciją su 1 metų palaikymu ir atnaujinimais.

Įvertinimas: A+

Apžvalga: „LearnDash“ yra patogiausias ir lanksčiausias LMS įskiepis „WordPress“ vartotojams. Kartu pateikiamas išsamus internetinių kursų tvarkymo funkcijų rinkinys.

„LearnDash“ yra integruota su daugeliu trečiųjų šalių papildinių ir įrankių, kurie daro jį dar galingesnį. Tai puiki LMS priemonė, tinkanti mokykloms, mokymo organizacijoms, verslininkams ir visiems, norintiems lengvai sukurti ir parduoti internetinius kursus.

Norėdami gauti išsamią „LearnDash“ apžvalgą ir nustatyti instrukcijas, skaitykite mūsų vadovėlį, kaip lengvai sukurti internetinius kursus naudojant „WordPress“ naudojant „LearnDash“

2. „LifterLMS“

„LifterLMS“ - ​​populiariausias „WordPress“ LMS papildinys

„LifterLMS“ yra dar vienas galingas „WordPress LMS“ papildinys, turintis daugybę tvarkingų funkcijų. Tai leidžia jums sukurti patrauklius internetinius kursus ir pasiūlyti savo studentams puikią mokymosi patirtį. Tai lengva nustatyti net esamose „WordPress“ svetainėse.

„LifterLMS“ palaiko daugiapakopius kursus su mokymo moduliais, pamokomis, kategorijomis ir kt. Įskiepis suteikia lankstumo kurti mažesnius kursus ar pilnavertes studijų programas. Galite įtraukti daugialypės terpės pamokas, įskaitant vaizdo įrašą, garsą, tekstą, vaizdus ir dar daugiau, kad jūsų kursai būtų patrauklesni.

Joje yra lašinamas turinys, būtini kurso reikalavimai ir narystė grupėse, kad būtų galima dar geriau valdyti visą kurso laiką.

Norėdami paskatinti naudotojus labiau įsitraukti, jame yra galingų funkcijų, tokių kaip automatiniai el. Laiškai, žaidimų ženkleliai ir net pažymėjimai baigus kursą. Jame yra įmontuotas turinio apribojimas, leidžiantis apriboti bet kurį „WordPress“ puslapį jūsų svetainėje tik nariams.

„LifterLMS“ turi naudingą priedų kolekciją, kurią galite naudoti tvarkydami filialus, integruodamiesi su el. Prekybos papildiniais, prisijungdami prie savo el. Pašto rinkodaros paslaugos ir kt..

„LifterLMS“ papildinys leidžia lengvai parduoti internetinius kursus naudojant „WordPress“. Galite greitai nustatyti mokėjimus kreditine kortele, vienkartinius ar periodinius mokėjimus, kursų paketus, kuponus ir tt. Jis gali priimti mokėjimus naudodamas „PayPal“, „Stripe“ arba rankiniu būdu čekiu..

Kainodara: Individualūs priedai už 99 USD (vienai svetainei) arba „Universal Plan“ už 299 USD už vieną svetainę.

Įvertinimas: A

Apžvalga: „LifterLMS“ yra galingas ir lankstus „WordPress LMS“ papildinio pasirinkimas. Tai lengva naudoti, o sąrankos vedlys jums netgi įdiegia demonstracinį kursą. Tai naudinga kūno rengybos ekspertams, muzikantams, lyderystės treneriams, švietimo verslininkams ir visiems, norintiems užsidirbti pinigų parduodant internetines pamokas.

Jis yra šiek tiek brangesnis, o kainos padidės, jei nuspręsite pirkti atskirus priedus.

3. Mokomas

Mokomas

Mokomas yra galingas internetinių kursų kūrėjas. Tai nėra „WordPress“ papildinys, tačiau galite naudoti jį domene, tinkintame domeno pavadinime arba tiesiog pridėdami nuorodą į savo mokyklos puslapį.

Mokomasis rengia jūsų kursą ir suteikia jums visą priemonių rinkinį, reikalingą sukurti labai interaktyvius internetinius kursus. Taip pat pridedama integruota el. Pašto rinkodaros integracija, analizė ir kiti rinkodaros įrankiai.

Mokant mokant, mokėsite jūsų kursų mokesčius, o jums bus išmokėta naudojant „PayPal“ ar „Stripe“. Mokėjimo laikotarpiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų kainų plano.

Kainodara Nuo 29 USD per mėnesį

Įvertinimas: B+

Apžvalga: Mokomasis siūlo visą priemonių rinkinį, reikalingą kursams kurti, valdyti ir parduoti. Jis gali aptarnauti bet kokį studentų ir kursų skaičių. Kadangi tai yra atskira platforma, jūs nebūsite atsakingi už atnaujinimus ir atsargines kopijas. Neigiama yra tai, kad ji yra brangi nei kiti „WordPress LMS“ papildiniai. Jei esate pagal pagrindinį planą, tada už kiekvieną operaciją turėsite mokėti 5% mokesčio.

4. „LearnPress“

Nemokamas „WordPress“ mokymosi valdymo sistemos papildinys

„LearnPress“ yra nemokamas „WordPress LMS“ papildinys su galingomis funkcijomis. Skirtingai nuo kitų šiame sąraše esančių LMS įskiepių, pateiktų su sąrankos vedliu, „LearnPress“ leidžia atlikti sąranką pačiam.

Kursus lengva sukurti naudojant pamokas, viktorinas ir klausimus. Galite naudoti pamokas ir viktorinas iš vieno kurso į kitą. Tai taip pat leidžia eksportuoti turinį, kad galėtumėte jį naudoti kitose „WordPress“ svetainėse naudodami „LearnPress“.

Jame yra tiek nemokami, tiek mokami priedai, kurie leidžia išplėsti funkcijas. Tai palaiko suplanuotą turinį (turinio nutekėjimą), viktorinas, užduotis, klasifikavimą ir kt. Taip pat palaiko integraciją su „bbPress“, „WooCommerce“ ir „WordPress“ narystės papildiniais..

Taip pat yra keletas „WordPress LMS“ temų, sukurtų naudojant šį papildinį. Jei negalite nuspręsti, kurią „WordPress“ temą pasirinkti mokymosi svetainei, galite naudoti vieną iš tų temų. Tai padarius jūsų svetainę nebeįmanoma nutrūkti dėl temos ir papildinių suderinamumo klaidos.

Kainodara: Nemokami + mokami priedai ir palaikymas

Įvertinimas: B+

Apžvalga: Mes nustatėme, kad „LearnPress“ yra turtingas ir lankstus. Pradinė sąranka pradedantiesiems gali būti šiek tiek sudėtinga. Pagal numatytuosius nustatymus ji palaiko „PayPal“, o kiti mokėjimo šliuzai yra prieinami kaip mokami priedai.

Pagalba teikiama oficialiuose mokamų abonentų forumuose, o nemokamiems vartotojams siūloma ribota pagalba. Nemokama versija yra ribota ir turėsite nusipirkti priedų, kad kuo geriau išnaudotumėte.

5. „WP Courseware“

WP kursinių programų papildinys internetiniams kursams kurti

„WP Courseware“ yra populiarus „WordPress“ LMS įskiepis. Tai kursų kūrimo įrankis, skirtas lengvai sukurti internetinę mokymosi svetainę.

Kursų kūrimas naudojant „WP Courseware“ yra galingas ir apima daugybę funkcijų kurti didelius ar mažus internetinius kursus. Kiekviename kurse gali būti keli moduliai, vienetai ir viktorinos. Tai palaiko išankstinius kurso reikalavimus ir turinio lašinimo funkcijas. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip pridėti LMS prie „WordPress“ su „WP Courseware“.

Tai palaiko instruktorių profilius, instruktorių pažymių knygas, mokinių pažymių knygas, pasirinktinius el. Laiškus ir daugelį kitų funkcijų, kurios padeda sukurti patrauklų įspūdį vartotojams.

Kartu pateikiamas klausimų bankas, kad galėtumėte greitai sudaryti įvairių kursų ir modulių viktorinas.

„WP Courseware“ apima galingas pajamų gavimo funkcijas, skirtas parduoti kursus jūsų svetainėje. Jame yra įmontuota krepšelio parinktis, kur galite tiesiogiai prisijungti prie „PayPal“ ar „Stripe“ ir pradėti pardavinėti savo kursus.

Taip pat galite sukurti nemokamus kursus ir nemokamai pasiūlyti vertingo turinio savo vartotojams. Kartais nemokamas turinys įkvepia vartotojus nusipirkti visą kursą. Galite parduoti aukščiausios kokybės turinį vienkartiniam pirkimui ar periodinėms prenumeratoms.

Kainodara: Nuo 129 USD už 2 svetaines su vienerių metų palaikymu ir atnaujinimais.

Įvertinimas: B

Apžvalga: „WP Courseware“ yra geras pasirinkimas kuriant internetinius kursus. Tai lengva naudoti ir yra lanksčių variantų, kurie suteikia laisvę kurti patrauklią mokymosi aplinką. Geriausia, kad jis veikia su bet kuria „WordPress“ tema be jokių prieštaravimų.

6. Sensei

„Sensei LMS“ papildinys

„Sensei“ yra galingas „WordPress LMS“ papildinys, kurį sukūrė žmonės, esantys už „WooCommerce“. Jis yra lankstus ir lengvas naudoti bei vadovaujasi ta pačia geriausia praktika kaip „WordPress“ ir „WooCommerce“.

Kursų sukūrimas naudojant „Sensei“ yra lengvas, tačiau jis nėra toks galingas, kaip naudojant kitus sprendimus. Galite vykdyti viktorinas, užduotis, klasifikuoti jas automatiškai arba rankiniu būdu ir netgi pasiūlyti ženklelius bei pažymėjimus studentams.

Norėdami parduoti savo kursus ir priimti mokėjimus, turėsite naudotis „WooCommerce“. Kiekviename kurse, kurį norite parduoti, turėsite sukurti produktą ir susieti jį su savo kursu.

Trečiųjų šalių integracijų nėra daug. „Sensei“ galite integruoti su narystės įskiepiu, tačiau tam nėra jokio papildymo.

Kainodara: Nuo 129 USD už vienos svetainės licenciją su 1 metų palaikymu ir atnaujinimais.

Įvertinimas: B

Apžvalga: „Sensei“ yra geras sprendimas siūlyti internetinius kursus. Jei jau naudojate internetinę parduotuvę naudodamiesi „WooCommerce“, tada ji puikiai integruosis su jūsų parduotuve. Vis dėlto manome, kad „WooCommerce“ integracija pradedantiesiems vartotojams yra sunki. Šiame sąraše taip pat yra mažiau „Sensei“ funkcijų ir priedų nei kituose LMS įskiepiuose.

Išvada

Palyginę 5 geriausius „WordPress LMS“ papildinius, padarėme išvadą, kad „LearnDash“ yra akivaizdžiai geriausias pasirinkimas daugumai vartotojų. Jį be vargo reikia naudoti su daugybe funkcijų ir daugybe puikių integracijų vartotojams, kuriems jų reikia.

„LifterLMS“ yra artima sekundė su intuityvia vartotojo sąsaja ir puikiu funkcijų rinkiniu. Tai puiki „LearDash“ alternatyva, kurią galite naudoti.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums palyginti geriausius „WordPress LMS“ papildinius su jų privalumais ir trūkumais. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą iš 24, kuriuos turi turėti „WordPress“ papildiniai verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me