Palyginami 6 geriausi „WordPress“ nukreipimo puslapio papildiniai (2020 m.)

Ieškai lengvo būdo kurti nukreipimo puslapius „WordPress“? Jums reikia nukreipimo puslapio papildinio, kuris leidžia greitai sukurti nukreipimo puslapius naudojant paprastus nuvilkimo įrankius, nerašant jokio kodo. Šiame straipsnyje apžvelgsime 5 geriausių geriausių „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinių sąrašą ir palyginsime juos tarpusavyje.


Geriausi „WordPress“ nukreipimo puslapio papildiniai

Kodėl verta naudoti nukreipimo puslapio papildinį „WordPress“??

Jei sukūrėte savo svetainę norėdami parduoti knygą, paslaugą ar kitą produktą, turite sukurti nukreipimo puslapį.

Nukreipimo puslapiai padeda pagerinti konversijas ir paversti daugiau lankytojų klientais.

Mes žinome, kad dauguma verslo savininkų ir „WordPress“ pradedančiųjų nėra patyrę ir negali rašyti kodo. Štai čia pasirodo „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinys.

Šiuose įskiepiuose yra keli paruošti naudoti šablonai su nuvilkimo įrankiais, kad galėtumėte juos redaguoti arba sukurti savo nukreipimo puslapius nuo nulio.

Tai suteikia jums laisvės greitai kurti savo rinkodaros kampanijų nukreipimo puslapius, neišnuomojant kūrėjo. Galite pakartotinai naudoti savo šablonus, kurti naujus ir sukurti savo biblioteką, parengtą diegti nukreipimo puslapio dizainą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinius ir kaip jie susitvarko vienas su kitu..

Mūsų palyginimo kriterijai yra šie: naudojimo paprastumas, lankstumas ir dizaino galimybės.

Visi šiame sąraše paminėti papildiniai reaguoja į mobiliuosius įrenginius.

1. Bebras statybininkas

Bebras statybininkas

„Beaver Builder“ yra populiarus „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinys. Komplekte yra dešimtys paruoštų šablonų, kuriuos galite naudoti kaip nukreipimo taškų pradinį tašką.

Nukreipimo puslapių redagavimas yra paprastas momentas, nes „Beaver Builder“ žaibiškai greitai tempia ir nuleidžia statytoją. Tiesiog pažymėkite ir spustelėkite bet kurį puslapio elementą, kad galėtumėte redaguoti jo ypatybes. Taip pat galite juos perkelti aukštyn ir žemyn arba pridėti naujų modulių į savo puslapį. Galite pamatyti daugiau informacijos mūsų straipsnyje apie pasirinktinių „WordPress“ maketų kūrimą naudojant „Beaver Builder“

„Beaver Builder“ yra sukurtas darbui su bet kuria „WordPress“ tema. Galite perjungti temas nesijaudindami apie nukreipimo puslapius.

Jei bet kuriuo metu nuspręsite nebenaudoti, tada jūsų turinys bus tinkamai perkeltas į numatytąjį „WordPress“ redaktorių.

Iki šiol tai yra labiausiai pradedantiesiems pritaikytas ir lengvai naudojamas „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinys rinkoje. Nepaisant lengvo naudojimo, jis vis dar yra pakankamai galingas, kad sukurtų nukreipimo puslapius bet kokio tipo tinklalapiams.

Įvertinimas: A+

Kainodara: Nuo 99 USD už neribotą kiekį svetainių ir 1 metų palaikymą.

Apžvalga: Mes nustatėme, kad „Beaver Builder“ yra lengviausias naudoti „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinys. Statytojo sąsaja yra intuityvi ir greita. Galimybė redaguoti bet kurį tašką ir paspaudimą veikia tikrai gerai. Su daugybe paruoštų šablonų, „Beaver Builder“ yra tikrai geriausias „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinys.

2. Švininiai puslapiai

Švininiai puslapiai

Švininiai puslapiai yra dar vienas puikus „WordPress“ vilkimo ir kritimo puslapių kūrėjas, kad iškart sukurtumėte gražius nukreipimo puslapius. Tai yra autonominis nukreipimo puslapio kūrėjas, o tai reiškia, kad galite naudoti jį su „WordPress“ svetaine arba be jos.

Komplekte yra dešimtys profesionaliai sukurtų šablonų, kuriuos galima naudoti kaip atskaitos tašką. Visi šie šablonai yra optimizuoti švino generavimui ir konvertavimui. Jis integruojamas su daugeliu trečiųjų šalių įrankių ir visomis geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis.

Jų vilkimo įrankis leidžia jums tiesiog pažymėti ir spustelėti, norint pasirinkti bet kurį puslapio elementą, kad galėtumėte jį redaguoti. Taip pat galite vilkti valdiklius, kad pridėtumėte įvairių elementų, įskaitant paveikslėlius, fonus, tekstą, daugialypės terpės, raginimo veikti mygtukus, registracijos formas ir dar daugiau.

Jis integruojamas su daugeliu trečiųjų šalių įrankių ir visomis geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis. Tiesiog pridėkite registracijos formą į savo nukreipimo puslapį ir spustelėkite mygtuką „Pridėti integraciją“. Išsamias instrukcijas rasite mūsų straipsnyje, kaip sukurti nukreipimo puslapį „WordPress“.

Įvertinimas: A+

Kainodara: Nuo 35 USD / mėn mokama kas mėnesį arba 25 USD / mėn mokama kasmet.

Apžvalga: Mes nustatėme, kad „Leadpages“ yra vienas iš lengviausiai naudojamų ir išsamiausių „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinių rinkoje. Jis lengvai integruojamas su geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, kad padėtų sugeneruoti daugiau potencialių klientų ir padidinti konversijas. Tai ypač lanksti ir leidžia greitai sukurti profesionaliai atrodančius nukreipimo puslapius be jokių specialių įgūdžių

3. Elementorius

Elementorius

„Elementor“ yra dar vienas lengvai naudojamas „WordPress“ nukreipimo puslapio kūrėjas. Tai labai greita ir pridedama su keliais paruoštais įvairių scenarijų šablonais, įskaitant nukreipimo puslapius.

Jame yra žaibiška vartotojo sąsaja su tiesioginiu redaktoriumi. Puslapio sritį galima suskirstyti į skyrius ir stulpelius. Prie stulpelių galite pridėti modulių, tokių kaip mygtukai, paveikslėliai, antraštės, slankikliai ir dar daugiau. Taip pat galite naudoti „WordPress“ valdiklius ir valdiklius, kuriuos pridėjo kiti jūsų svetainėje įdiegti „WordPress“ papildiniai.

Norite sukurti puslapį nuo nulio? Galite pradėti nuo „Elementor“ drobės šablono, kuriame pateiktas tuščias šiferis, kad galėtumėte sukurti savo puslapius su unikaliu dizainu ir išdėstymu. Pažiūrėkite, kaip tai veikia mūsų vadove, kaip sukurti pasirinktinius „WordPress“ išdėstymus su „Elementor“.

Įvertinimas: A

Kainodara: Nuo 49 USD už vieną svetainę su vienerių metų palaikymu ir atnaujinimais.

Apžvalga: „Elementor“ lengva naudoti ir išmokti, todėl jis yra puikus nukreipimo puslapio papildinys. Jame yra profesionaliai sukurti šablonai ir keli moduliai, kurie suteikia dar daugiau lankstumo kuriant savo puslapius.

4. Divi

Divi

„Divi“ yra populiarus variantas kuriant nukreipimo puslapius „WordPress“. Jį kuria „Elegant Themes“, viena iš seniausių „WordPress“ teminių parduotuvių rinkoje. Jei naudojate vieną iš jų temų, greičiausiai jau turite prieigą prie „Divi“.

Komplekte yra daugiau nei 20 paruoštų naudoti šablonų. Taip pat galite sukurti savo šablonus ir vėliau juos vėl naudoti. „Divi“ yra gražus taškų ir paspaudimų puslapio redaktorius ir daugybė elementų, kuriuos reikia vilkti. Tai labai lengva naudoti ir su juo dirbti.

„Divi“ yra tema kaip integruotas kūrėjas, todėl galite ją naudoti kurdami tinkintą tinklaraščio dizainą. Jis taip pat galimas kaip atskiras kūrėjas, dirbantis su bet kuria kita „WordPress“ tema.

Įvertinimas: A

Kainodara: Nuo 89 USD per metus neribotoms svetainėms

Apžvalga: „Divi“ siūlo gerą vartotojo patirtį su labai lengvai naudojamu ir intuityviu nukreipimo puslapio redaktoriumi. Aplink „Divi“ yra stipri bendruomenė, kuri sparčiai auga, o „ElegantThemes“ komanda nuolatos siūlo naujų funkcijų.

5. „OptimizePress“

„OptimizePress“

„OptimizePress“ yra galingas „WordPress“ nukreipimo ir pardavimo puslapių papildinys. Tai yra tema, taip pat papildinys, leidžiantis naudoti ją su bet kuria kita „WordPress“ tema.

Yra daugiau nei 30 paruoštų naudoti šablonų. Kiekvienas iš jų yra pritaikytas pardavimų puslapiui, kuriame daug konvertuojamos prekės.

Kartu pateikiamas projektavimo įrankis nukreipimo puslapio šablonams redaguoti. Dalis, apie kurią kalbama apie „OptimizePress“, yra ta, kad ji sklandžiai jungiasi su keliomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis ir „WordPress“ narystės papildiniais.

Tai daro „OptimizePress“ labai išsamiu nukreipimo puslapių sprendimu.

Įvertinimas: B+

Kainodara: Nuo 97 USD už 3 svetaines su 1 metų palaikymu ir atnaujinimais.

Apžvalga: „OptimizePress“ yra išsamus sprendimas, turintis daugybę funkcijų. Tačiau, kai reikia redaguoti, jis nėra toks intuityvus kaip kai kurie kiti šio sąrašo papildiniai.

6. Netrukus „SeedProd“ Pro

Netrukus pasirodys „SeedProd“ Pro

„Coming Soon Pro“, sukurtas „SeedProd“, yra dar viena puiki galimybė greitai sukurti gražius netrukus pasirinksiančius puslapius, optimizuotus konversijoms.

Jame yra keli gražiai suprojektuoti šablonai, kuriuos galite lengvai pakoreguoti ir nustatyti. Jis veikia su visomis geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis ir turi integruotą socialinės žiniasklaidos integraciją į visus šablonus.

Skirtingai nuo kitų sąrašo papildinių, „Coming Soon Pro“ apsiriboja netrukus sukuriamais priežiūros puslapiais ir produkto paleidimo vietos žymekliais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti gražius netrukus pasirodysiančius „WordPress“ puslapius kartu su „SeedProd“.

Įvertinimas: B

Kainodara: Nuo 29 USD už 1 svetainę be priedų. 79 USD už visus pridėtus priedus.

Apžvalga: „Coming Soon Pro“ yra puikus įrankis greitai sukurti netrukus pasirodysiančius arba produktų pristatymo nukreipimo puslapius. Tačiau nėra idealu kurti nukreipimo puslapius pardavimui ir rinkodarai po paleidimo.

Išvada

Pažvelgus į populiariausius „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinius, mums tapo visiškai aišku, kad „Beaver Builder“ yra geriausias nukreipimo puslapio papildinys rinkoje.

Jame yra puikūs nukreipimo puslapio šablonai. Puslapių rengyklė yra intuityvi, greita ir paprasta naudoti. Geriausia yra tai, kad jis veikia su bet kuria „WordPress“ tema ir yra suderinamas su visais pagrindiniais „WordPress“ papildiniais.

Tikimės, kad šis palyginimas padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinius. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „WordPress“ kontaktinės formos papildinių ir „WordPress“ atsarginių papildinių palyginimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me