Palyginami 7 geriausi „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai (privalumai ir trūkumai)

Reguliarių „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo svetainės apsaugai. Atsarginės kopijos suteikia ramybę ir gali sutaupyti katastrofiškose situacijose, pavyzdžiui, kai jūsų svetainė įsilaužta ar netyčia užsiblokuojate..


Yra keli nemokami ir mokami „WordPress“ atsarginiai papildiniai ir dauguma jų yra gana lengvai naudojami. Šiame straipsnyje pasidalysime 7 geriausiais „WordPress“ atsarginiais papildiniais.

Geriausi „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai

Svarbu: Nors daugelis „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų siūlo ribotas atsarginių kopijų kūrimo paslaugas, vartotojams visada rekomenduojame nepasikliauti vien tik jomis. Dienos pabaigoje jūs esate atsakingi už tai, kad reguliariai darytumėte atsargines savo svetainės atsargines kopijas.

Jei dar nedarote atsarginės „WordPress“ svetainės atsarginės kopijos, turėtumėte pasirinkti vieną iš šių 7 geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių ir iškart pradėti naudoti..

1. „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus“ geriausias „WordPress“ atsarginis papildinys

„UpdraftPlus“ yra populiariausias nemokamas „WordPress“ atsarginės papildinys, kurį galima rasti internete. Jį naudoja daugiau nei 2 milijonai svetainių.

„UpdraftPlus“ leidžia sukurti visą „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją ir laikyti ją debesyje arba atsisiųsti į kompiuterį.

Papildinys palaiko suplanuotas atsargines kopijas, taip pat atsargines atsargines kopijas. Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti, kuriuos failus norite kurti atsarginiu būdu.

Tai gali automatiškai įkelti jūsų atsargines kopijas į „Dropbox“, „Google Drive“, S3, „Rackspace“, FTP, SFTP, el. Paštą ir keletą kitų debesies saugojimo paslaugų (žr. Mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti atsarginę kopiją. & atkurkite savo „WordPress“ svetainę naudodami „UpdraftPlus“).

Be kiekvienos „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimo, „UpdraftPlus“ taip pat leidžia lengvai atkurti atsargines kopijas tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus skydelio..

„UpdraftPlus“ taip pat turi aukščiausios kokybės versiją su priedais, skirtais svetainėms perkelti ar klonuoti, duomenų bazių paieškai ir pakeitimui, daugialypės terpės palaikymui ir kelioms kitoms funkcijoms. Aukščiausios klasės versija suteikia prieigą prie prioritetinio palaikymo.

Kainodara: Nemokamas („UpdraftPremium Personal“ už 70 USD)

Apžvalga: „UpdratPlus“ yra labiausiai mėgstamas „WordPress“ atsarginis papildinys rinkoje. Čia įdiegta daugiau nei 2 milijonai aktyvių įdiegimų ir vidutiniškai 4,9 iš 5 žvaigždučių įvertinimų. Nors nemokama versija turi daugybę funkcijų, rekomenduojame atnaujinti „UpdraftPlus premium“, kad atrakintumėte visas galingas atsarginių kopijų kūrimo funkcijas.

2. „VaultPress“ („Jetpack“ atsarginės kopijos)

„VaultPress“ - „Jetpack“ atsarginių kopijų papildinys

„WPBeginner“ mes naudojame „VaultPress“ kurdami savo svetainės atsargines kopijas. „VaultPress“ įkūrė Mattas Mullenwegas („WordPress“ įkūrėjas) ir jo komanda „Automattic“.

Nors „VaultPress“ pradėjo veikti kaip savarankiškas įskiepis, dabar jis yra kito „Automattic“ produkto, vadinamo „JetPack“, dalis. Jei norite naudoti „VaultPress“, jums reikės „JetPack“ prenumeratos plano. Yra keli kainų planai su skirtingais funkcijų rinkiniais.

„VaultPress“ papildinys siūlo automatizuotą realaus laiko debesies atsarginį sprendimą, pradedant nuo 3,50 USD per mėnesį. Galite lengvai nustatyti „VaultPress“ atsargines kopijas ir atkurti iš atsarginių kopijų per kelis paspaudimus.

Aukštesni „Jetpack“ planai taip pat siūlo saugos nuskaitymus ir keletą kitų galingų funkcijų.

Yra keli „VaultPress“ naudojimo pranašumai.

Pirma, tai pasikartojančios išlaidos, kurias galite suskaičiuoti, jei turite kelias „WordPress“ svetaines, nes mokate už kiekvieną svetainę.

Antra, jūs turėsite užsiprenumeruoti „JetPack“, gauti „WordPress.com“ paskyrą ir įdiegti „Jetpack“ papildinį savo svetainėje..

Galiausiai atsarginės kopijos yra saugomos tik 30 dienų pagal žemesnius planus. Jei norite neriboto atsarginio archyvo, tada turėtumėte mokėti 29 USD per mėnesį už svetainę, kuri pradedantiesiems yra žymiai brangesnė, palyginti su kitais čia išvardytais sprendimais..

Mes vis dar naudojame „VaultPress“, nes pasenome jų senesnėms kainoms, kurios buvo daug palankesnės.

Net ir už didesnę kainą „VaultPress“ yra visiškai to vertas dėl puikios „Automattic“ reputacijos.

Kainodara: Nuo 39 USD per metus už „JetPack Personal“ planą

Apžvalga: „VaultPress“ kaip populiaraus „JetPack“ papildinio dalis suteikia gerą pinigų kainą. Jei jau naudojate „JetPack“ kitoms funkcijoms, tokioms kaip „JetPack CDN“, nuotraukoms, socialinės žiniasklaidos reklamai ir pan., Tai lengva pasirinkti..

3. „BackupBuddy“

„BackupBuddy WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

„BackupBuddy“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ atsarginių atsarginių papildinių, kuriuos naudoja daugiau nei pusė milijono „WordPress“ svetainių. Tai leidžia lengvai suplanuoti atsargines kopijas kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį.

Naudodami „BackupBuddy“, galite automatiškai saugoti atsargines kopijas debesų saugojimo paslaugose, tokiose kaip „Dropbox“, „Amazon S3“, „Rackspace Cloud“, FTP, „Stash“ (jų debesų tarnyba), ir netgi nusiųsti ją sau..

Jei naudojatės jų „Stash“ paslauga, tada jūs taip pat turite galimybę daryti atsargines kopijas realiuoju laiku.

Didžiausias „BackupBuddy“ naudojimo pranašumas yra tas, kad tai nėra prenumerata pagrįsta paslauga, todėl nėra mėnesinio mokesčio. Galite naudoti papildinį daugelyje jūsų plane nurodytų svetainių.

Taip pat galite gauti prieigą prie aukščiausios kokybės palaikymo forumų, reguliarių naujinimų ir 1 GB „BackupBuddy Stash“ saugyklos, kad galėtumėte saugoti atsargines kopijas. Be to, jų „iThemes Sync“ funkcija leidžia valdyti iki 10 „WordPress“ svetainių iš vienos prietaisų skydelio.

Jūs netgi galite naudoti „BackupBuddy“, norėdami kopijuoti, perkelti ir atkurti svetaines.

Kainodara: 52 USD už „Blogger“ planą (1 svetainės licencija)

Apžvalga: „BackupBuddy“ yra ekonomiškai efektyvus „WordPress“ atsarginis atsarginis sprendimas jums. Jame yra visas rinkinys funkcijų, kurias turėsite sukurti „WordPress“ svetainės atsarginėms kopijoms, atkurti ir perkelti. Trumpai tariant, tai yra galinga „UpdraftPlus“ ir „VaultPress“ alternatyva, kurią galite naudoti.

4. „BoldGrid“ atsarginė kopija

„BoldGrid“ atsarginės „WordPress“ papildinys

„BoldGrid Backup“ yra automatizuotas „WordPress“ atsarginių kopijų sprendimas, kurį pateikė „BoldGrid“, kuris yra svetainių kūrėjas, palaikomas „WordPress“.

Tai leidžia jums lengvai sukurti savo svetainės atsargines kopijas, atkurti svetainę, kai ji sugenda, ir netgi galite naudoti ją norėdami perkelti savo svetainę, kai keičiate pagrindinius kompiuterius. Galite nustatyti automatines atsargines kopijas arba rankiniu būdu kurti atsargines kopijas vienu paspaudimu.

„BoldGrid Backup“ aprūpinta automatine apsaugos nuo gedimų funkcija, kuri automatiškai sukuria jūsų svetainės atsarginę kopiją prieš ją atnaujinant. Jei atnaujinti nepavyksta, jis automatiškai grąžina „WordPress“ svetainę į paskutinę atsarginę kopiją. Tai puiki savybė, apsauganti jus nuo atnaujinimo klaidų.

Su „BoldGrid“ atsargine kopija galite prietaisų skydelyje saugoti iki 10 atsarginių archyvų ir dar daugiau nuotolinio saugojimo vietose, tokiose kaip „Amazon S3“, FTP ar SFTP.

Kainodara: 60 USD per metus (apima visus „BoldGrid Premium“ įrankius & Paslaugos)

Apžvalga: „BoldGrid“ atsarginis kopijavimas yra paprastas „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys, kurį galite naudoti kurdami savo svetainės atsargines kopijas. Šio papildinio naudojimo pranašumas yra daugybė kitų galingų įrankių, kuriuos gausite įsigiję šį papildinį.

5. „BlogVault“

„BlogVault“ geriausia „WordPress“ atsarginių kopijų tarnyba

„BlogVault“ yra dar viena populiari „WordPress“ atsarginių kopijų tarnyba. Tai yra programinės įrangos kaip paslaugos („SaaS“) sprendimas, o ne tik „WordPress“ papildinys. Tai sukuria nepriklausomas atsargines atsargines kopijas „BlogVault“ serveriuose, taigi jūsų serveris nebus įkrautas.

„BlogVault“ kasdien sukuria automatinę jūsų svetainės atsarginę kopiją ir taip pat leidžia rankiniu būdu kurti neribotas atsargines kopijas pagal pareikalavimą. Jame yra intelektualios pavienės atsarginės kopijos, kurios sinchronizuoja tik pavienius pakeitimus, kad serveris būtų kuo mažiau įkeltas. Tai užtikrina optimalų jūsų svetainės našumą.

Be atsarginių kopijų, tai padeda lengvai atkurti svetainę. Galite saugoti 90 dienų atsarginį archyvą, kad galėtumėte atkurti savo svetainę nuo bet kokių nesklandumų.

Ji taip pat turi įmontuotą sustojimo svetainės funkciją, leidžiančią lengvai išbandyti savo svetainę. Be to, tai yra lengva galimybė perkelti savo svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį.

„BlogVault“ funkcijos atrodo daug žadančios, tačiau, palyginti su kitais aukščiau esančiais papildiniais, kainų nustatymas atrodo šiek tiek brangus. Už pagrindinį planą, kuriame siūloma 1 svetainės licencija, turėsite sumokėti 89 USD.

Kainodara: 89 USD per metus asmeniniam planui (1 svetainės licencija)

Apžvalga: „BlogVault“ yra lengvai naudojamas „WordPress“ atsarginės kopijos sprendimas. Tai sukuria išorines atsargines kopijas, todėl jūsų svetainės serveris nebus įkeltas su jūsų atsarginėmis kopijomis. Mažoms įmonėms kainos atrodo šiek tiek aukštos.

6. „BackWPup“

„BackWPup“ nemokamas „WordPress“ atsarginis papildinys

„BackWPup“ yra nemokamas papildinys, leidžiantis nemokamai sukurti visas „WordPress“ atsargines kopijas ir laikyti debesyje („Dropbox“, „Amazon S3“, „Rackspace“ ir kt.), FTP, el. Laiške arba kompiuteryje..

Tai ypač lengva naudoti ir leidžia suplanuoti automatines atsargines kopijas atsižvelgiant į jūsų svetainės atnaujinimo dažnumą.

„WordPress“ svetainės atkūrimas iš atsarginės kopijos taip pat labai paprastas. „BackWPup Pro“ versija aprūpinta prioritetiniu palaikymu, galimybe saugoti atsargines kopijas „Google“ diske ir kai kuriomis kitomis puikiomis funkcijomis.

Kainodara: Nemokamas (taip pat galimas „premium“ planas)

Apžvalga: Naudojama daugiau nei 600 000 svetainių, „BackWPup“ yra puiki alternatyva kitiems sąraše esantiems atsarginių papildinių failams. Aukščiausios klasės papildinio versija prideda galingesnių funkcijų, įskaitant lengvą ir greitą svetainės atkūrimą iš užpakalinės programos naudojant autonominę programą.

7. Kopijavimo aparatas

Kopijavimo priemonės „WordPress“ papildinys

Kaip rodo pavadinimas, kopijavimo įrenginys yra populiarus „WordPress“ papildinys, naudojamas „WordPress“ svetainėms perkelti. Tačiau ji taip pat turi atsarginių funkcijų.

Tai neleidžia kurti automatizuotų suplanuotų atsarginių kopijų, todėl tai yra mažiau nei idealus pirminės „WordPress“ atsarginės kopijos sprendimas reguliariai prižiūrimai svetainei..

Kainodara: Laisvas

Apžvalga: Kopijavimo priemonė leidžia lengvai sukurti neautomatines „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Jei jūsų žiniatinklio priegloba sukuria įprastas atsargines kopijas, galite naudoti šį papildinį, norėdami sukurti atsargines atsargines kopijas, skirtas naudoti sustojimo aplinkoje. Tai puikus svetainių perkėlimo papildinys.

Baigiamosios mintys

Kiekvienas mūsų sąrašo „WordPress“ atsarginės papildinys turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau visi jie siūlo išsamią „WordPress“ failo atsarginę kopiją ir visas duomenų bazės atsarginių kopijų kūrimo funkcijas..

Mes naudojame „VaultPress“ dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Tai ypač lengva naudoti, o realiuoju laiku siūlo atsargines atsargines kopijas.

Tai reiškia, kad užuot atsarginę visų failų atsarginę kopiją kiekvieną dieną ar kas valandą, jis sukuria atsarginę atsarginę kopiją, kuri buvo atnaujinta pažodžiui, per kelias minutes nuo atnaujinimo. Tai idealiai tinka tokiai didelei svetainei kaip mūsų, nes ji leidžia efektyviai naudoti mūsų serverio išteklius.

Tačiau, jei naudojate mažą ar vidutinį tinklalapį ir nekenčiate mokėti mėnesinių mokesčių, tada mes rekomenduojame populiarų „UpdraftPlus“ papildinį. Jis tiekiamas su visomis galingomis funkcijomis, tokiomis kaip atsarginės kopijos šifravimas, užšifruotas atsarginių kopijų transportavimas ir daugybė debesies saugojimo galimybių.

Nepriklausomai nuo to, kurį „WordPress“ atsarginį papildinį pasirinksite, nelaikykite atsarginių kopijų tame pačiame serveryje kaip ir jūsų svetainė.

Tai darydami, jūs visus kiaušinius dedate į vieną krepšį. Jei serverio aparatinė įranga sugenda arba blogiausiai įsilaužta, tada neturite atsarginės kopijos, kuri būtų neveiksminga nustatant įprastas atsargines kopijas..

Štai kodėl labai rekomenduojame saugoti atsargines kopijas trečiųjų šalių saugojimo paslaugose, tokiose kaip „Dropbox“, „Amazon S3“, „Google“ diskas ir kt..

Tai viskas. Tikimės, kad šis sąrašas padėjo jums išsirinkti geriausią savo svetainės „WordPress“ atsarginį papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ saugos vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me