Palyginti 6 geriausi „WordPress“ ugniasienės papildiniai

Ar ieškote geriausio „WordPress“ ugniasienės papildinio savo svetainei? „WordPress“ ugniasienės papildiniai apsaugo jūsų svetainę nuo įsilaužimo, žiaurios jėgos ir paskirstytų paslaugų atsisakymo (DDoS) atakų. Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausius „WordPress“ ugniasienės papildinius ir kaip jie sudedami vienas su kitu.


Geriausi palyginti „WordPress“ ugniasienės papildiniai

Kas yra „WordPress“ ugniasienės papildinys?

„WordPress“ ugniasienės papildinys (dar žinomas kaip žiniatinklio programos ugniasienė ar WAF) veikia kaip skydas tarp jūsų svetainės ir viso gaunamo srauto. Šios žiniatinklio programos ugniasienės stebi jūsų svetainės lankomumą ir blokuoja daugelį įprastų saugumo grėsmių prieš pasiekdamos jūsų „WordPress“ svetainę.

Be žymiai patobulinto „WordPress“ saugumo, dažnai šios interneto programų ugniasienės taip pat pagreitina jūsų svetainę ir padidina našumą.

Yra du įprasti „WordPress“ ugniasienės papildinių tipai.

DNS lygio svetainės ugniasienė – Šios užkardos nukreipia jūsų svetainės srautą per jų debesų proxy serverius. Tai leidžia jiems siųsti tikruosius srautus į jūsų interneto serverį.

Programos lygio ugniasienė – Šie ugniasienės papildiniai patikrina srautą, kai jis pasiekia jūsų serverį, bet prieš įkeliant daugumą „WordPress“ scenarijų. Šis metodas nėra toks efektyvus kaip DNS lygio ugniasienė, siekiant sumažinti serverio apkrovą.

Mes rekomenduojame naudoti DNS lygio ugniasienę, nes jos ypač gerai atpažįsta tikrąjį svetainės srautą ir blogas užklausas.

Jie tai daro stebėdami tūkstančius svetainių, lygindami tendencijas, ieškodami robotų tinklų, žinomų blogų IP ir blokuodami srautą į puslapius, kurių jūsų vartotojai niekada neprašytų.

Jau neminint to, kad DNS lygio svetainės ugniasienės žymiai sumažina jūsų „WordPress“ prieglobos serverio apkrovą, todėl jūsų svetainė nenusileidžia.

Tai pasakius, pažvelkime į geriausius „WordPress“ ugniasienės papildinius, kuriuos galite naudoti savo svetainei apsaugoti.

1. Sucuri

Sucuri

„Sucuri“ yra pirmaujanti „WordPress“ svetainių saugos įmonė. Jie siūlo DNS lygio ugniasienę, įsilaužimo ir žiaurios jėgos prevenciją, taip pat kenkėjiškų programų ir juodojo sąrašo pašalinimo paslaugas.

Visas jūsų svetainės srautas eina per jų debesų proxy serverius, kur nuskaityta kiekviena užklausa. Teisėtai eismui leidžiama praeiti, o visos kenkėjiškos užklausos blokuojamos.

„Sucuri“ taip pat pagerina jūsų svetainės našumą sumažindamas serverio apkrovą optimizuodamas talpyklą talpykloje, pagreitindamas svetainę ir „Anycast CDN“ (viskas įtraukta). Tai apsaugo jūsų svetainę nuo SQL injekcijų, XSS, RCE, RFU ir visų žinomų atakų.

Jų WAF nustatyti yra gana lengva. Turėsite pridėti DNS įrašą prie savo domeno ir nukreipti juos į „Sucuri“ debesų proxy, o ne į savo svetainę.

„WPBeginner“ naudoja „Sucuri“, kad pagerintų „WordPress“ saugumą. Pažiūrėkite, kaip Sucuri padėjo mums blokuoti 450 000 „WordPress“ atakų per 3 mėnesius.

Kainodara: Nuo 199,99 USD per metus, už kuriuos mokama kasmet.

Įvertinimas: A+

2. „MaxCDN“ („StackPath“)

„MaxCDN + StackPath“

„MaxCDN“ (dabar „StackPath“ šeimos dalis) yra viena iš pirmaujančių CDN saugos ir interneto programų ugniasienių tiekėjų pramonėje. Tvirta jų platforma pagal numatytuosius nustatymus prideda 3 ir 4 sluoksnių DDoS apsaugą visuose planuose.

„StackPath WAF“ prideda „Layer 7 DDoS“ apsaugą domenams, kuriuos saugo. Panašiai kaip „Sucuri“, tai yra DNS lygio ugniasienė, kuri ne tik padeda pagreitinti jūsų svetainę, bet ir apsaugo jus nuo kenksmingų išpuolių.

„StackPath“ nesiūlo programų lygio ugniasienės, nes jie neturi „WordPress“ papildinio, todėl jie yra 2 vietoje mūsų sąraše po „Sucuri“. Tačiau jų planai yra labiau prieinami ir siūlomi mažoms įmonėms, palyginti su „Cloudflare“ (mūsų paslaugų teikėjas Nr. 3).

Kainodara: Jie siūlo 1 mėnesio nemokamą bandomąją versiją, o po to kainos prasideda nuo 20 USD per mėnesį, o to pakanka daugumai smulkaus verslo „WordPress“ svetainių..

Įvertinimas: A

3. Debesuota

Debesuota

„Cloudflare“ yra geriausiai žinomas dėl nemokamos CDN paslaugos, kuri taip pat apima pagrindinę DDoS apsaugą. Tačiau į jų nemokamą planą neįtraukta svetainės programų ugniasienė. Norėdami naudoti WAF, turėsite prisijungti, kad gautumėte „Pro“ planą.

„Cloudflare“ taip pat yra DNS lygio ugniasienė, vadinasi, srautas vyksta per jų tinklą. Tai pagerina jūsų svetainės našumą ir sumažina prastovas esant neįprastai dideliam srautui.

Į „Pro“ planą įtraukta tik DDoS apsauga nuo 3 sluoksnio atakų. Norėdami apsisaugoti nuo pažangių DDoS 5 ir 7 sluoksnių atakų, jums reikės bent jau jų verslo plano.

„Cloudflare“ turi savo privalumų, kuriuos sudaro CDN, talpyklos kaupimas ir didesnis serverių tinklas. Neigiama yra tai, kad jie nesiūlo programų lygio saugos tikrinimo, apsaugos nuo kenkėjiškų programų, juodojo sąrašo pašalinimo, saugumo pranešimų ir perspėjimų. Jie taip pat nestebi jūsų „WordPress“ svetainės, ar nėra failų pakeitimų ir kitų įprastų „WordPress“ saugumo grėsmių.

Norėdami gauti daugiau informacijos, palyginkite „Sucuri“ ir „Cloudflare“ palyginimus.

Kainodara: Nuo 20 USD / mėn. Už Pro planą ir 200 USD / mėn. – verslui.

Įvertinimas: A-

4. „Wordfence“ saugumas

„Wordfence“

„Wordfence“ yra populiarus „WordPress“ saugos papildinys su įmontuota svetainės programos ugniasiene. Tai stebi jūsų „WordPress“ svetainę, ar nėra kenkėjiškų programų, failų pakeitimų, SQL injekcijų ir dar daugiau. Tai taip pat apsaugo jūsų svetainę nuo DDoS ir žiaurios jėgos išpuolių.

„Wordfence“ yra programos lygio ugniasienė, tai reiškia, kad ugniasienė suveikia jūsų serveryje, o blogas srautas blokuojamas pasiekus serverį, bet prieš įkeliant jūsų svetainę.

Tai nėra pats efektyviausias būdas užkirsti kelią atakoms. Didelis blogų užklausų skaičius vis tiek padidins jūsų serverio apkrovą. Kadangi „WordPress“ yra programos lygio ugniasienė, jos turinio pateikimo tinklas (CDN) nėra.

„Wordfence“ tiekiama pagal poreikį, taip pat suplanuotai. Tai taip pat leidžia rankiniu būdu stebėti srautą ir blokuoti įtartinai atrodančius IP tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus srities.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Wordfence“, skaitykite mūsų vadovą, kaip įdiegti ir nustatyti „Wordfence“ apsaugą „WordPress“.

Norint gauti sudėtingesnę programų lygio ugniasienę, jums tikrai reikia „Premium“ versijos.

Kainodara Pagrindinis papildinys yra nemokamas. Aukščiausios versijos kainos nuo 99 USD / metus už vienos svetainės licenciją.

Įvertinimas: B+

5. „Jetpack“

„Jetpack WordPress“ papildinys

„Jetpack“ yra populiarus „WordPress“ papildinys, pateikiamas kartu su daugybe funkcijų, įskaitant „WordPress“ apsaugą ir atsargines kopijas. Panašiai kaip „WordFence“, „Jetpack“ yra programos lygio ugniasienė, o tai reiškia, kad blogas srautas blokuojamas pasiekus jūsų „WordPress“ prieglobos serverį.

Jų laisvas planas siūlo labai pagrindinę apsaugą nuo žiaurios jėgos ir prastovų stebėjimą. Turėsite atnaujinti bent asmeninį planą, kaip atrakinti kasdienes automatines atsargines kopijas ir automatinį šlamšto filtravimą.

Tačiau norėdami tikrai atrakinti automatinį kenkėjiškų programų nuskaitymą ir saugos pataisas, kurias siūlo tokie paslaugų teikėjai kaip „Sucuri“, turėsite naudotis „Jetpack“ profesionalų planu..

Kadangi „Jetpack“ siūlo didelį funkcijų rinkinį, kainų ženklas daro jį labai prieinamu pasirinkimu. Tačiau norint sukurti tikrąją saugos ugniasienę, geriau eiti su „Sucuri“ ar „MaxCDN“.

Kainodara: Pagrindinis papildinys yra nemokamas. Asmeninis planas kainuoja 39 USD per metus, o profesinis planas kainuoja 299 USD per metus.

Įvertinimas: B

6. „BulletProof“ saugumas

„BulletProof“ sauga

„BulletProof“ saugumas yra dar vienas populiarus „WordPress“ saugos papildinys. Kartu su integruota programos lygio ugniasiene, prisijungimo sauga, duomenų bazės atsarginiu kopijavimu, priežiūros režimu ir keliais saugos patarimais, siekiant apsaugoti jūsų svetainę.

„BulletProof“ sauga nesiūlo labai geros vartotojo patirties ir daugeliui pradedančiųjų gali būti sunku suprasti, ką daryti. Kartu pateikiamas sąrankos vedlys, kuris automatiškai atnaujina „WordPress .htaccess“ failus ir įgalina ugniasienės apsaugą.

Jis neturi failų skaitytuvo, kad patikrintų, ar jūsų svetainėje nėra kenksmingo kodo. Mokama papildinio versija siūlo papildomas funkcijas, leidžiančias stebėti įsibrovimo ir kenksmingų failų aplanke „WordPress“ įkeltus failus.

Kainodara: Nemokamas pagrindinis papildinys. „Pro“ versija kainuoja 59,95 USD už neribotą svetainių ir viso gyvenimo palaikymą.

Įvertinimas: C

Išvada

Atidžiai palyginę visus šiuos populiarius „WordPress“ ugniasienės papildinius, mes manome, kad „Sucuri“ yra neabejotinai geriausia ugniasienės apsauga, kurią galite gauti savo „WordPress“ svetainėje..

Tai geriausia DNS lygio ugniasienė su visapusiškiausiomis saugos funkcijomis, kad suteiktumėte visišką ramybę. Be to, labai įspūdingas našumo padidėjimas, kurį gausite iš jų CDN.

„MaxCDN“ („StackPath“) būtų artima sekundė mūsų sąraše pagal siūlomą kainą ir vertę.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ ugniasienės papildinį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pagrindinį „WordPress“ saugos vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me